موسسه اعزام دانشجو به خارج

مهاجرت تحصیلی، یکی از برترین روش های اخذ اقامت کشورهای مختلف جهان و همچنین ساختن آینده ای بسیار درخشان است. در این مسیر مهاجرتی، انتخاب بهترین کشورها با سیستم آموزشی با کیفیت بسیار حائز اهمیت است. در نتیجه دانشجویان می توانند از طریق موسسه اعزام دانشجو اصطهباناتی، نسبت به مهاجرت به برترین مقاصد تحصیلی جهان اقدام نمایند. در این مقاله، اطلاعات مربوط به موسسات مجاز اعزام دانشجو اصطهباناتی در شهرهای مختلف ایران که جزو موسسات مورد تایید وزارت علوم برای اعزام دانشجو هستند، برای شما آورده شده است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج با شعب و شماره تماس

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با شعب و موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و رشت، جزو موسسات اعزام دانشجو وزارت علوم است و کلیه خدمات مربوط به مشاوره رایگان به متقاضیان مهاجرت تحصیلی، بررسی تخصصی شرایط دانشجویان، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر و برتر دنیا، اخذ ویزای تحصیلی، اخذ بورسیه های تحصیلی و غیره را به عهده می¬گیرد و مقاضیان را به سمت مسیری که مناسب آنها است سوق خواهد داد.

در ادامه مطلب، به معرفی شعب مختلف و موسسات معتبر اعزام دانشجو اصطهباناتی در شهرهای مختلف ایران خواهیم پرداخت. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیش تر در مورد لیست موسسه های مجاز اعزام دانشجو وزارت علوم، با کارشناسان ما در تماس باشید.

موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج

موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج

موسسه اعزام دانشجو به خارج اصطهباناتی

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی (موسسه حقوقی توسعه گران مهر) که جزو موسسه های مجاز اعزام دانشجو در ایران است، با مدیریت آقای مهدی اصطهباناتی، در مسیر مهاجرت تحصیلی همراه و همگام دانشجویان خواهد بود. این موسسه با اخذ مجوز موسسه اعزام دانشجو و همچنین با داشتن وکلای حقوقی و مشاورین آشنا به امر مهاجرت تحصیلی به کشورهای مختلف جهان، اقدام به اعزام دانشجو به برترین مقاصد تحصیلی در اروپا، آمریکا، کانادا و استرالیا می نماید و دانشجویان را تا لحظه ورود به دانشگاه مورد علاقه خود، همراهی خواهد کرد.

موسسه اعزام دانشجو در تهران با شماره تماس

موسسه اعزام دانشجو اصطهباناتی شعبه تهران که بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج و جزو موسسات اعزام دانشجو مورد تایید وزارت علوم به شمار می رود، کلیه امور مربوط به مهاجرت تحصیلی، اخذ پذیرش از دانشگاه، اخذ بورسیه های تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی و بسیاری امور دیگر را به طور تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن برای متقاضیان گرامی برعهده می¬گیرد.

آدرس: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

شماره تماس: 021-91002412 | 021-91017272

موسسه اعزام دانشجو در شیراز با شماره تماس

موسسه اصطهباناتی شعبه شیراز، یکی از برترین موسسات مجاز اعزام دانشجو در شیراز می باشد که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم ایران است. این موسسه با بهره مندی از وکلا و کارشناسان مجرب در ایران و خارج از کشور و اخذ مجوز اعزام دانشجو، مسیر ورود شما و فرزندان شما را به برترین دانشگاه های جهان هموار می کند.

آدرس: شیراز،عفیف آباد، نبش کوچه 6، پلاک 5

شماره تماس: 071-91009797 | 071-36292420

موسسه اعزام دانشجو در اصفهان با شماره تماس

موسسه اعزام دانشجو اطهباناتی شعبه اصفهان، از دیگر شعبات موسسه ما در ایران می¬باشد.

آدرس: اصفهان، مرداویج، انتهای خیابان شخ کلینی، جنب کافه برمک، پلاک 15

شماره تماس: 031-91009797 | 031-36681431

موسسه اعزام دانشجو در رشت با شماره تماس

موسسه اعزام دانشجو اصطهباناتی شعبه رشت، از دیگر شعبات موسسه باسابقه ما در ایران است که متقاضیان در این شهر می توانند به این شعب ما به صورت حضوری مراجعه نمایند.

آدرس: چهار راه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه 6 واحد 161

شماره تماس: 013-32133082

موسسه اعزام دانشجو در مشهد با شماره تماس

موسسه اعزام دانشجو اصطهباناتی شعبه مشهد، کلیه امور مربوط به اعزام دانشجو و اخذ پذیرش تحصیلی از برترین دانشگاه های جهان را برای هم میهنان گرامی در این شهر به عهده می¬گیرد.

آدرس: احمد آباد، ابتدای خیابان رضا، ساختمان هتل سیبرگ، طبقه 3، واحد 306

شماره تماس: 051-91009797

فرایند اعزام دانشجو به خارج

لازم است وزارت علوم موسسات اعزام دانشجو را تایید کرده و به آنها مجوز اعطا کند. فرآیند اعزام دانشجو توسط موسسات مجاز اعزام دانشجو وزارت علوم به خارج از کشور بدین صورت است که ابتدا شرایط دانشجو به دقت برسی می شود و متناسب با نمرات و معدل، نمره زبان و سایر رزومه و سوابق علمی دانشجو، بهترین کشور و دانشگاه که با شرایط دانشجو همخوانی داشته باشد به وی پیشنهاد می-شود. سپس، درخواست اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر ارسال می¬شود و پس از دریافت تاییدیه از دانشگاه، ویزای تحصیلی و مجوز اقامت تحصیلی آن کشور برای دانشجو دریافت خواهد شد.

مدارک لازم جهت اعزام دانشجو به خارج

لازم است دانشجویان جهت انجام امور اعزام دانشجو، مانند اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی، مدارکی را به موسسه دارای مجوز اعزام دانشجو ارائه کنند. مهم ترین این مدارک به شرح زیر است:

 • پاسپورت معتبر
 • ریزنمرات و معدل
 • کلیه مدارک تحصیلی و رزومه
 • مدارک اثبات تمکن مالی
 • مدرک زبان
 • مدارک پرداخت شهریه دانشگاه
 • مدارک اثبات محل اقامت دانشجو در کشور مقصد
 • مدارک سلامت پزشکی
 • مدارک دریافت بیمه در کشور مقصد
 • مدارک پرداخت هزینه ویزا

مشاوره تحصیلی برای دانشجویان

موسسه حقوقی اصطهباناتی دارای بهترین مشاوران مهاجرت تحصیلی در موسسه اعزام دانشجو به خارج است. مشاوران ما با بررسی تخصصی شرایط متقاضیان، مانند نمرات و معدل، سن، مدرک زبان و میزان بودجه آنها، بهترین گزینه های تحصیلی را به آنها پیشنهاد می¬کنند. در ضمن، بازار کار، نرخ بیکاری و همچنین شرایط کار پس از فارغ التحصیلی نیز در کشور مقصد بررسی می¬شود تا دانشجویان بتوانند پس از اتمام تحصیلات خود و ورود به بازار کار، اقامت کشور مورد نظر را نیز به دست آورند.

مشاوره تحصیلی برای دانشجویان

مشاوره تحصیلی برای دانشجویان

موسسه اصطهباناتی یکی از بهترین موسسه های اعزام دانشجو مورد تایید وزارت علوم است.

سخن پایانی

در این مقاله، شرایط اعزام دانشجو به خارج از طریق موسسه مهاجرتی اصطهباناتی مورد بررسی قرار گرفت و لیست موسسات اعزام دانشجو اصطهباناتی در شهرهای مختلف ایران ارائه گردید.

سوالات متداول در مورد موسسه اعزام دانشجو به خارج

1- آیا اعزام دانشجو بدون ارائه مدرک زبان نیز انجام می شود؟

بله. موسسه اصطهباناتی که یکی از بهترین موسسات اعزام دانشجو در ایران است، قادر می باشد برای دانشجویانی که مدرک زبان ندارند، جهت شرکت در دوره های زبان، پذیرش و ویزا دریافت کند.

2- آیا برای تحصیل در مدارس خارج از کشور نیز میتوان اقدام کرد؟

بله. کارشناسان موسسه اصطهباناتی متناسب با شرایط دانش آموزان، بهترین مدارس و کالج های دنیا را به آنها پیشنهاد می کنند.

3- بهترین کشورها برای اعزام دانشجو کدامند؟

کشورهای آلمان، اسپانیا، نیوزلند، فرانسه، هلند، انگلستان، سوئیس، آمریکا، کانادا و استرالیا، جزو بهترین مقاصد تحصیلی در جهان هستند.

4- آیا برای اخذ بورسیه تحصیلی باید شخصا اقدام کنیم؟

خیر. کارشناسان موسسه اصطهباناتی قادر می باشند کلیه امور مربوط به اخذ بورسیه های تحصیلی را به طور تضمینی برای شما انجام دهند و امکان تحصیل رایگان شما در کشور مقصد را فراهم کنند.

5- آیا فرانسه برای تحصیلی پزشکی مناسب است؟

بله. شما می توانید لیست موسسات اعزام دانشجو مورد تایید وزارت بهداشت را دریافت نمایید و با موسسات مجاز اعزام دانشجو به فرانسه در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه برای “موسسه اعزام دانشجو به خارج

 1. هادی گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت
  شرایط بورس های تحصیلی دانشگاه های آلمان چیست؟
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *