مقاله مذکور به کمک همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی شیراز (توسعه گران مهر) مهیا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه خرید ملک در انگلستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید. ما در اینجا راهنمایی های لازم را در خصوص خرید ملک در انگلستان و تمامی هزینه های خرید ملک در انگلستان در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

بخاطر داشته باشید که خرید ملک در انگلستان به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در نظر گرفته خواهد شد، لذا این بسیار مهم است که افراد قبل از هرگونه اقدام تمامی هزینه ها را مد نظر داشته باشند. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در فوق شما قادر به افزایش توانایی و منافع خود  در آینده نیز خواهید بود.

شرایط  و قوانین خرید ملک در انگلستان

سپرده

اگر شما اولین بار است که برای خرید کردن اقدام می نمایید، باید بدانید که بسیاری از وام دهندگان سپرده ای به مدت 5 تا 10 سال را از افراد خواهند خواست. زمانی که میزان و یا نرخ وام بیشتر باشد میزان بهره دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.

بسیاری از وام دهندگان بر اساس میزان درآمد افراد وام را به آنان اعطا خواهند کرد. آنان به طور معمول در ابتدا درآمد افراد را مورد ارزیابی قرار می دهند و میزان مخارج آنان را به صورت منظم بررسی می نمایند.

این بسیار مهم است که فرد وام دهنده از جزئیات درآمد و مخارج وام گیرنده بخصوص زمانی که صحبت از وام مسکن به پیش می آِید آگاهی یابند. بخاطر داشته باشید که فرد وام گیرنده بایستی بودجه ای را برای خرید ملک در انگلستان ، مراحلی که بایستی توسط مدیر صورت گیرد، هزینه وکیل و تمبر در نظر داشته باشد.

وب سایت FSA دامنه گسترده ای از اطلاعات در خصوص استطاعت، هزینه های ماهانه و چگونگی اخذ وام مسکن در اختیار افراد قرار خواهد داد.

استفاده از ماشین حساب بودجه با استفاده از FSA Moneymadeclear

هزینه های نقشه برداری

بخاطر داشته باشید که جهت بررسی موارد اصلی توسط وام دهنده شما به پرداخت هزینه نیاز خواهید داشت. این درحالیست که این نرخ به فرد وام دهنده و ارزش اموال بستگی خواهد داشت، نرخی که معمولا چندین هزار پوند را شامل خواهد شد. جهت بررسی وضعیت اموال شما به بررسی جزئیات بیشتر و مقایسه نقل قول ها نیاز خواهید داشت.

مقایسه عملکرد نقشه برداران در منطقه

تمبر مالیاتی

اگر قیمت خرید ملک در انگلستان شما بیش از 175000 باشد شما ملزم به پرداخت هزینه تمبر یک تا چهار درصدی و به ارزش اموال خواهید بود. با این حال اگر ملک مورد نظر در منطقه مشخص شده باشد شما ملزم به پرداخت هرگونه هزینه تمبر مالیاتی خواهید بود. در خصوص برخی از ساخت و سازهای جدید باید بدانید که فرد توسعه دهنده مسئولیت پرداخت هزینه تمبر مالیاتی را بر عهده خواهد داشت.

استفاده از مالیات HM و تمبر

وکیل و هزینه های ثبتی

این هزینه ها تمامی موارد حقوقی؛ هزینه های منطقه ای (با در نظر گرفتن ارزش اموال و مبلغ وام) را در بر خواهد گرفت و به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود:

 • هزینه های قانونی
 • هزینه های ثبت زمین
 • یافتن مقام های محلی
 • بررسی هایی در خصوص زهکشی و محیط زیست
 • هزینه های مرتبط با دولت

بخاطر داشته باشید که فرد وکیل بایستی تمامی هزینه های ذکر شده در فوق را تایید نماید.

پیشنهاد می شود که افراد به یک وب سایت حقوقی برای یافتن وکیل مهاجرت به انگلستان مراجعه نمایند.

هزینه ثبت ملک

پیشنهاد می شود که از ماشین حساب آنلاین ثبت ملک استفاده نمایید.

هزینه های اخذ وام

این هزینه ها تا حئ بسیاری بستگی به فرد وام دهنده خواهد داشت اما موارد ذکر شده در ذیل را در بر خواهد گرفت:

 • هزینه ها رزرو کردن (برای وام های مسکن محدود)
 • تمامی سلسله مراتب ها و هزینه های تکمیلی (می تواند به وام اضافه گردد).

حق بیمه وام دهنده

اگر شما یک وام با در صد بالایی را اخذ کرده اید، ملزم به پرداخت هزینه ای که “هزینه خاموش” نامیده می شود به مسئول والاتر خود خواهید بود. به این امر که فرد وام دهنده به بازپرداخت این هزینه بپردازد تضمینی نخواهد بود. همانطور که قبلا نیز گفته شد، ارزش ملک و فرد وام دهنده نقش بسیار مهمی در این فرایند خواهد داشت. پیشنهاد می شود که در این خصوص با مشاوره در بخش وام مسکن مشورت نمایید. اگر این نرخ بالاتر از نرخ ارزش اموال باشد شما قادر به اضافه کردن آن به وام خواهید بود.

ازبین بردن هزینه ها / حرکت به سمت هزینه ها

 • این هزینه ها با توجه به موارد ذکر شده در ذیل متغیر خواهد بود:
 • مکانی که شما زندگی می نمایید.
 • متراژ ملک مورد نظر.
 • میزان وسایل موجود در ملک.
 • میزان مسافت.

این بسیار اهمیت دارد که افراد قبل از هرگونه اقدام از بیمه بودن ملک اطمینان حاصل نمایند. اطلاعات بیشتر را به صورت آنلاین بررسی نمایید.

هزینه های جاری ماهانه

بازپرداخت وام مسکن

شما به بودجه ای برای بازپرداخت وام مسکن ماهانه خود نیاز خواهید داشت. باید بدانید که نرخ بهره ممکن است در آینده تغییر یابد.

اگر شما قصد اخذ وام مسکن را در سر دارید، ما ملزم به در نظر گرفتن بودجه ای برای بازپرداخت وام تا زمان تعیین شده خواهید بود.

بیمه عمر / حفاظت از ملک

شما ملزم به در نظر گرفتن سیاست های تضمینی زندگی نظیر: بیمه مدت دار و یا سیاست حفاظت از مسکن خواهید بود. معمولا پرداخت های ماهانه نسبتا پایین می باشد و اگر فردی قبل از پرداخت بازپرداخت وام فوت نماید، بیمه پرداخت این هزینه را تقبل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ملکی مشورت نمایید چرا که آنان شما را در این جهت یاری خواهند کرد.

علاوه بر موارد ذکر شده در فوق شما قادر به بیمه کردن خود در زمان هایی که بیمار هستید و یا توانایی کار کردن را ندارید خواهید بود، اما این نوع بیمه کمی گران خواهد بود.

ساختمان و بیمه

پس از اینکه شما قراردادهایی را برای ملک مورد نظر امضاء کردید، مسئولیت بیمه کردن آن را به عهده خواهید داشت. ممکن است فرد وام دهنده شما در خصوص بیمه کردن ساختمان وادار نماید. در بسیاری از موارد فرد وام دهنده اصرار بسیاری در خصوص بیمه کردن به صورت کامل خواهد داشت.

کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه کردن در Financial Services Authority (FSA) امکان پذیر خواهد بود.

مالیات شورا ، تسهیلات و دیگر هزینه های معمول

پیشنهاد می شود که در این راستا مبحث زمان را فراموش نکنید، چرا که بازپرداخت وام شما بایستی در زمان مشخص شده صورت گیرد.

علاوه بر این شما قادر به استفاده از بودجه FSA برای پرداخت هزینه های ماهیانه خواهید بود. همچنین آنان اطلاعات دیگری در خصوص خرید ملک در انگلستان در اختیار شما قرار خواهند داد.

بخاطر داشته باشید که Moneymadeclear calculator بهترین گزینه انتخابی برای پرداخت بودجه ماهیانه خواهد بود.

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات برتر و معتبر حقوقی کشور خدمات خرید ملک در انگلستان را به صورت تضمینی برای افراد انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل ، کار اقامت و مهاجرت به کشور لهستان با تیم وکلا، همکاران و مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره بهره مند شوید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *