کاریابی در روسیه

برای کار در روسیه، شهروندان خارجی باید سن اکثریت (18 سال) داشته باشند و مجوز مربوط به کاریابی در روسیه را از اداره امور مربوط به مهاجرت نگه دارند. دانشجویان بین المللی اگر در دانشگاه ها (یا سازمان های وابسته) در خارج از زمان کلاس درس (از جمله تعطیلات) کار می کنند، مجوز ندارند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

کاریابی در روسیه

شرایط کاریابی روسیه

در همه موارد دیگر مجوز لازم است. اجازه دانشجویان در دوره های کامل در دانشگاه های معتبر دولتی صادر می شود. دانش آموزان می توانند تنها با توجه به حرفه ای که در مجوز مشخص شده اند و در منطقه (شهر) که دانشگاه آنها واقع شده است، کار کنند. درباره اقامت روسیه بیشتر بخوانید .

یک مجوز برای یک سال صادر می شود و باید برای دوره قرارداد مربوطه مورد تمدید قرار گیرد. اگر دانش آموزان دوره خود را ترک کنند، مجوز لغو می شود.

اگر یک دانش آموز قبل از پایان دوره مجوز فعلی کار خود را تغییر دهد، ممکن است تحت این سند در محل کارشان کار کنند، اما آنها باید مسائل مربوط به چنین تغییراتی را به اداره مهاجرت روسیه اطلاع دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط مهاجرت به روسیه با مشاوران موسسه توسعه گران مهر تماس فرمایید.

مدارک مور نیاز کار در روسیه

از سال 2014، دانشجویان بین المللی برای ترتیب مجوز کار آسان تر شده اند: تعداد مدارک مورد نیاز کاهش یافته است و مدت پردازش در حال حاضر کمتر است. (تا 10 روز کاری)

این مجوز توسط اداره منطقه ای امور مربوط به اداره امور مهاجرت صادر می شود که در آن اسناد زیر باید ارائه شوند:

  • برنامه
  • گذرنامه
  • کارت مهاجرت
  • دریافت پرداخت هزینه (3500 روبل در سال 2017
  • .قرارداد کار
  • گواهی نامه تأیید وضعیت HIV منفی، هیچ بیماری عفونی یا اعتیاد به مواد مخدر
  • یک بیانیه از دانشگاه تایید می کند که دانش آموز در یک دوره پایه تمام وقت ثبت نام شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درزمینه کار در روسیه با مشاوران موسسه توسعه گران مهر تماس فرمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *