شرایط تحصیل در ساسکاچوان

دانشگاه پلی تکنیک ساسکاچوان یکی از اعضای دانشگاه های پلی تکنیک کانادا است که شرایط تحصیل در ساسکاچوان را به خوبی فراهم می کند. این موسسه ابتدایی ساسکاچوان برای آموزش فنی و حرفه ای 150 گواهینامه، دیپلم و برنامه های تحصیلی را ارائه می دهد و  آموزش از راه دور را در خدمت دانش آموزان گذاشته است. کالج های منطقه ای ساسکاچوان همچنین دوره های آموزشی و برنامه هایی را در زمینه تجارت، آموزش مهارت ها و مطالعات اقتصادی ارائه می دهند که در این مقاله نیز با قلم مشاور تحصیلی موسسه حقوقی توسعه گران مهر، به آنها اشاره شده است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در ساسکاچوان

ساسکاچوان آموزش عالی و با کیفیت بالا ارائه می دهد. سیستم 12 مقطع تحصیلی یک پایه آموزشی جامع فراهم می کند که دانش آموزان را برای آینده ای موفق آماده می کند. دانشگاه ها، کالج ها و موسسات فنی ساسکاچوان طیف گسترده ای از دوره ها و اعتبارنامه ها را از گواهینامه های تجاری گرفته تا مدارک دکترا ارائه می دهند. ساسکاچوان از امکانات پیشرفته تحقیق و نوآوری و مربیان با کیفیت برخوردار است، که باعث جذب دانشجویان بین المللی از سراسر جهان می شود. روند درخواست نامه و هزینه های آن بر اساس موسسه آموزشی بعد از متوسطه متفاوت است، بنابراین باید اطلاعات خاصی را که لازم دارید با هر موسسه بررسی کنید.  

موسسات آموزشی بعد از مرحله متوسطه

 انواع مختلفی از موسسات آموزشی بعد از مرحله متوسطه در ساسکاچوان وجود دارد که عبارتند از:

دانشگاه ها 

ساسکاچوان دارای دو دانشگاه معتبر با رتبه جهانی با بودجه عمومی و معتبر دولتی است، که دانشجویان بین المللی بسیاری از کشورهای مختلف جهان را جذب می کند:

دانشگاه رجینا (University of Regina) یک موسسه پویا است که دارای 10 دانشکده و 25 واحد دانشگاهی است که برای تعالی و برنامه های نوآورانه که منجر به مدارج لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا می شود، اعتبار ایجاد کرده است.

دانشگاه ساسکاچوان (University of Saskatchewan) عضو U15 است، گروهی از دانشگاه های برتر تحقیقاتی در کانادا. این دانشگاه در بیش از 100 حوزه تحصیلی دارای 58 نوع مدرک، دیپلم و گواهینامه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد.

هر دو دانشگاه زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم (ESL) از طریق تعدادی از برنامه های حمایتی و با محوریت دانشجویی ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه ESL دانشگاه رجینا یا مرکز زبان دانشگاه ساسکاچوان مراجعه کنید.

La Cité در دانشگاه رجینا یک گواهی به زبان فرانسه به عنوان زبان دوم ارائه می دهد. این یک برنامه تحصیلی دو ترم تمام وقت است، که برای دانشجویانی طراحی شده است که به دنبال یک سطح متوسط و محکم برای مکالمه و نوشتار در زبان فرانسه هستند.

پلی تکنیک

پلی تکنیک فرصت های یادگیری کاربردی را در اختیار افراد قرار می دهد و آنها را به دانش و مهارت های دارای خریدار در بازار و تجارت که نیاز به رشد و توسعه تجارت دارند، مجهز می کند.

پلی تکنیک ساسکاچوان (Saskatchewan Polytechnic) عضو پلی تکنیک کانادا است. این مؤسسه اصلی بعد از سطح متوسطه ساسکاتچوان برای آموزش فنی و آموزش مهارت است. این موسسه 150 برنامه تحصیلی گواهینامه، دیپلم و درجه را ارائه می دهد و از طریق پردیس هایی در موز، جاو، پرنس آلبرت، رجینا و ساسکاتون (Moose Jaw، Prince Albert، Regina and Saskatoon) و همچنین آموزش از راه دور به دانشجویان خدمت می کند.

دانشکده های منطقه ای

کالج های منطقه ای ساسکاچوان دوره ها و برنامه هایی را در تجارت، آموزش مهارت و تحصیلات دانشگاهی ارائه می دهد که منجر به صدور گواهینامه، دیپلم و درجه های تحصیلی می شود. آنها همچنین آموزش های پایه بزرگسالان را برای آماده سازی دانشوران بزرگسال برای مطالعات بعد از متوسطه فراهم می کنند. بسیاری از دانشکده های منطقه ای برنامه های مرتبط با پلی تکنیک ساسکاچوان و کلاس های سال اول دانشگاه ارائه می دهند، که به دانشجویان امکان انتقال به یکی از دانشگاه های ساسکاچوان را می دهد.

دانشکده های فنی حرفه ای

کالج های شغلی، که به عنوان مدارس حرفه ای خصوصی نیز شناخته می شوند، برنامه های آموزش بدون درجه تحصیلی و حرفه ای را در ساسکاچوان ارائه می دهند تا دانشجویان را برای اشتغال در یک حرفه خاص آماده کنند. این برنامه ها در زمینه های مختلفی از جمله مشاغل، مشاغل بهداشتی، طراحی مد و دفتر اداری موجود است.

تحصیل در ساسکاچوان لیسانس و کارشناسی ارشد

تحصیل در ساسکاچوان لیسانس و کارشناسی ارشد

تحصیل در ساسکاچوان لیسانس و کارشناسی ارشد

فرصت های تحصیلی، مشاغل با کیفیت و کارآفرینی بسیاری در ساسکاچوان وجود دارد. اقتصاد این منطقه رو به رشد است و آنها سردمداران در کانادا هستند. این فرصت ها همراه با جوامع ایمن و دوستانه، هزینه زندگی رقابتی و زیبایی طبیعی مرغزار ها، دریاچه ها و جنگل ها منجر به کیفیت بالای زندگی شده است که دانشجویان از سراسر جهان هنگام تحصیل در ساسکاچوان از آن لذت می برند.

یک مدرک لیسانس در صورت تکمیل موفقیت آمیز برنامه دانشگاهی کارشناسی اعطا می شود. این اولین مدرکی است که دانشجو در مسیر آکادمیک خود دریافت می کند. کسب مدرک کارشناسی معمولا چهار سال تمام وقت طول می کشد. دانشجویانی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد علوم یا کارشناسی ارشد هنر هستند دارای آینده شغلی بهینه و پتانسیل درآمد بهتر هستند. درجه های کارشناسی ارشد نیازمند تحصیلات پیشرفته تر است و قبل از دوره دکترا ممکن است این درجه مورد نیاز باشد.

کارشناسی ارشد

یک درجه چهار ساله کارشناسی، یا معادل آن، از یک دانشگاه یا کالج معتبر در یک رشته دانشگاهی مربوطه برای دوره تحصیلی پیشنهادی، یا؛ دوره سه ساله اول درجه کارشناسی، در یک رشته دانشگاهی مربوطه برای دوره تحصیلی پیشنهادی از موسسه ای که دارای معیار های تعیین شده در اعلامیه بولونیا است، به عنوان معادل درجه افتخاری کارشناسی پذیرفته می شود. یک میانگین جمعی حداقل 70% (سیستم معادل درجه U از S) در دو سال آخر تحصیلات تمام وقت (برای مثال، 60 واحد معادل U از S). مدرک مهارت زبان انگلیسی ممکن است برای متقاضیان بین المللی و متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست، مورد نیاز باشد البته لازم به ذکر است که گاها مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان نیز برای دانشجویان در این میان فراهم می شود.

  • آیلتس (مدل آکادمیک)
  • سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی
  • کاملا واجد شرایط: نمره کلی 6.5 با هیچ نمره ای کمتر از 6.0 در هر مرحله.

تحصیل در ساسکاچوان دکترا

یک درجه دکترا بالاترین مدرک اعطایی از یک دانشگاه است. مدرک دکترا معمولا بر این مورد اشاره دارد که فرد واجد شرایط تدریس در مقطع تحصیلات عالیه یا کار در یک حوزه حرفه ای خاص است. دو نوع اصلی درجه دکترا وجود دارد؛ درجه با محوریت تحقیق و درجه دکترا حرفه ای.

مدارج دکترا معمولا به درجه های نهایی اشاره می شود، که به معنی آخرین مدرک تحصیلی موجود برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل در رشته تحصیلی انتخابی هستند. در اکثر رشته های تحصیلی، مدرک نهایی، دکتر فلسفه یا PhD است، اما در برخی رشته ها، یک درجه حرفه ای است، مانند دکتر پزشکی یا درجه حقوق.

معمولا درجه دکترا در زمینه پزشکی با مخفف “M.D” یا دکترا پزشکی، و PhD یا درجه فلسفه مرتبط است. در حقیقت، انواع گوناگونی از درجه های دکترا وجود دارد، که شامل درجه DBA می شود. یک مدرک کارشناسی ارشد، یا معادل آن از یک دانشگاه معتبر در رشته دانشگاهی مربوطه در حوزه تحصیلی که ارائه می شود.

یک میانگین جمعی حداقل 70% (سیستم معادل درجه U از S) در درجه کارشناسی ارشد. توانایی نشان داده شده برای تفکر مستقل، تحصیل پیشرفته و تحقیق مورد نیاز است. مدرک مهارت زبان انگلیسی ممکن است برای متقاضیان بین المللی و متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست، مورد نیاز باشد.

دانشگاه های معتبر ساسکاچوان

دانشگاه های معتبر ساسکاچوان

دانشگاه های معتبر ساسکاچوان

  • کالج قهرمانان در دانشگاه رژینا
  • دانشگاه ملل اول رژینا کانادا
  • کالج لوتر در دانشگاه رژینا
  • کالج سن توماس مور
  • دانشگاه رژینا
  • دانشگاه ساسکاچوان

هزینه تحصیل در ساسکاچوان

ساسکاچوان تحصیلات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را ارائه می دهد که دانشجویان بین المللی را از سراسر جهان جذب می کند. این استان امکانات پیشرفته تحقیق و نوآوری و مربیان باکیفیت را ارائه می دهد. دانشگاه ها، کالج ها و انستیتوهای فنی در ساسکاچوان طیف گسترده ای از دوره ها و مدارک معتبر را ارائه می دهند، از گواهینامه های تجاری گرفته تا مدارک دکترا.

پس از اتمام یک برنامه تحصیلی در ساسکاچوان، دانشجویان بین المللی می توانند از فرصت های شغلی ماهرانه در استان و همچنین گزینه هایی برای مهاجرت دائم به کانادا استفاده کنند. ساسکاچوان دارای دو دانشگاه معتبر با بودجه دولتی در سطح جهانی است، که دانشجویان بین المللی بسیاری از کشورهای جهان را جذب می کند. این دانشگاه ها به ترتیب در رجینا و ساسکاتون واقع شده اند، که هر دو جمعیت کمتر از 250000 نفر را دارند. برای دانشجویانی که ترجیح می دهند در شهرهای بزرگ با جمعیت چند میلیون نفر نباشند، ساسکاچوان گزینه ای بسیار جذاب است.

شهریه برای هر دوره 1802 دلار برای دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی است. شهریه هر دوره برای دانشجویان بین المللی مدرک بدون درجه 988.50 دلار است. شما عزیزان در پایان می توانید جزئیات بیشتر درباره شرایط تحصیل در ساسکاچوان و همچنین شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کانادا را ازطریق وب سایت موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) به دست آورید و یا با مشاورین ما در موسسه به گفتگو بنشینید و نتایج خوبی را بدست آورید..

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *