امتحان ورودی رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

دانشکده دندانپزشکی پاولوف در سال 1991 تأسیس شد. از آن زمان بیش از 1000 متخصص در زمینه دندانپزشکی از دانشگاه پاولوف روسیه فارغ التحصیل شده اند. اکنون آنها در کلینیک های دندانپزشکی در روسیه و خارج از کشور کار می کنند. دانشگاه های روسیه بسیار ارزان و مقرون به صرفه هستند و شما می توانید برای کسب اطلاعات کافی در زمینه انتخاب رشته و اخذ پذیرش از این دانشگاه ها با مشاورین ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر گفتگو کنید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

 مدت زمان تحصیل: 5 سال میباشد. دانشجویان تمام وقت با آموزش پزشکی متوسطه در تخصص دندانپزشکی( بخش پشتیبانی خود از افراد دارای آموزش متوسطه حرفه ای در تخصص/ دندانپزشک/ تکنسین دندانپزشکی/ بهداشت دندانپزشکی/ مدت زمان تحصیل 5 سال است.

هم اکنون حدود 2 هزار دانشجو در دانشکده تحصیل میکنند. فرآیند آموزشی توسط 16 استاد 47 استادیار و 82 دستیار و کادر آموزشی و پشتیبانی انجام میشود. هدف اصلی دانشکده دندانپزشکی SPbSMU آموزش کامل دندانپزشکان با الزامات استاندارد آموزش دولتی GOS آموزش عالی حرفه ای در تخصص / دندانپزشکی/  مطابق با منشور st

دانشگاه علوم پزشکی سنت پترزبورگ کیفیت آموزش متخصصان دندانپزشکی توسط ساختارهای زیر انجام میشود:

 • شورای متدولوژی دانشگاه موضوع کمیسیون های آموزشی و روش شناسی چرخه ای( CMC)
 •  شورای علمی دانشکده دندانپزشکی
 •  دفتر ریاست دانشکده دندانپزشکی.

شورای متدولوژیک به همراه SMC و معاون رئیس دانشکده دندانپزشکی کارهایی را با هدف بهبود و هماهنگی مستمر کارهای آموزشی و روشمند بخشهای دانشکده و بخش های مرتبط دانشگاه انجام میدهند. مدیریت عمومی دانشکده توسط هیئت نماینده منتخب شورای علمی دانشکده انجام میشود و مدیریت مستقیم فعالیت ها و موضوعات مرتبط به سازمان و مدیریت فرایند آموزشی، دادیار منتخب با رقابت در فعالیت های دفتر رئیس، چندین زمینه اصلی وجود دارد:

 1. بهینه سازی کار آموزشی و روش کارآزمایی با دانشجویان کار در معرفی سنتز کمک های تدریس مدرن وتجزیه وتحلیل اسناد گزارش دهی بخش های دانشکده.
 2. در ساختار مدیریتی دفتر معاون دانش آموزی دو معاون دانشکده برای دوره های آموزشی و سی او یکی برای آموزش های علمی وجود دارد.
 3. تبعیت از برنامه درسی دانشکده دندانپزشک SPbSMU GOSU و مربوط به زمان تهیه و ساختار برنامه درسی است. و حجم ساعت برای کلیه رشته های مربوطه( با بار دانشگاهی بیش از 54 ساعت در هفته و مدت زمان دروس اجباری کلاس 36 ساعت در هفته)

 

 

امتحان ورودی رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

اعتبار امتحان EGE:

 • نتایج آزمون سراسری دولتی برای پذیرش در دوره های کارشناسی دارای چهار سال اعتبار می باشند.
 • گواهی USE صادر شده پس از 1 ژانویه 2012، برای 4 سال آینده معتبر می باشد. نتایج آزمون در سال های مختلف می تواند در هنگام درخواست برای پذیرش اعمال شود.
 • برای شرکت در رقابت برای پذیرش در دانشگاه برای تمام اشکال و مبانی آموزش، متقاضیان باید اطلاعات مربوط به گذراندن آزمون ( USE ) را ارائه دهند.
 • برنامه آزمون ورودی را در PSPBMU مشاهده کنید.

برای دسته بندی های زیر، آزمون های پذیرش توسط دانشگاه به طور مستقل ( در انتخاب متقاضی ) انجام می شود:

 1. افراد معلول، کودکان معلول، معلولین ؛
 2. شهروندان خارجی ؛ 
 3. افرادی که صدور گواهینامه نهایی را برای برنامه های آموزش عمومی متوسطه نه در قالب EGE ( از جمله در سازمان های آموزشی خارجی ) ظرف 1 سال قبل از روز تکمیل پذیرش مدارک و امتحانات ورودی گذرانده اند ؛
 4. ورود بر اساس آموزش حرفه ای.

این گروه از افراد حق دارند که USE را به عنوان نتایج آزمون های ورودی ارائه دهند.

فهرست موضوع های آزمون های ورودی در برنامه های آموزشی برای پذیرش شهروندان خارجی و افراد بدون اقامت در دانشکده پزشکی برای دانشجویان خارجی ( آموزش مبتنی بر پرداخت ): دندانپزشکی، شیمی، زیست شناسی.

فرم های آزمون های ورودی توسط PSPbGMU به طور مستقل در هنگام پذیرش شهروندان خارجی و افراد بدون اقامت در دانشکده پزشکی برای دانشجویان خارجی ( آموزش مبتنی بر هزینه ): شیمی به صورت کتبی ؛ زیست شناسی به صورت شفاهی.

اشکال امتحان ورودی توسط PSPbGMU، مستقیما هنگام دریافت بودجه و اصول آموزش پرداخت می شود. شیمی به صورت کتبی ؛ زیست شناسی به صورت شفاهی، ارائه زبان روسی.

هزینه تحصیل در رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

 • پزشکی  290000 روبل ( 4،576.68 دلار آمریکا )
 • عمومی پزشکی، در عمق تحصیل از روسیه – پزشکی ( EMD ) 370000 روبل ( 5،839.21 دلار آمریکا )
 • دندانپزشکی  340000 روبل ( 5،365.78 دلار آمریکا )
 • اطفال  280000 روبل ( 4،418.87 دلار آمریکا )
 • دانشکده آمادگی – پیش برنامه ورودی  150000 روبل ( 2،367.25 دلار آمریکا )

پرداخت نیمسال / نیمی از مبلغ برای هر نیمسال پرداخت می شود.

 مدارک مورد نیاز پذیرش در رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

 • درخواست برای پذیرش در دانشگاه
 •  فرم درخواست
 • بیانیه رضایت برای ثبت نام در یکی از برنامه های آموزشی ( فرم از سایت چاپ می شود ).

نکته – یک اعلامیه رضایت برای ثبت نام باید در مراحل پذیرش قبل از 1 اوت 2019 تا 18.00 در مرحله اول ثبت نام یا قبل از 6 اوت 2019 تا 18.00 در مرحله دوم ثبت نام اعلام گردد.

تغییر فهرست برنامه های آموزشی در درخواست پذیرش تا تاریخ 26 ژوئیه 201 امکان پذیر است. لازم است که برنامه را از سایت دانلود کنید، آن را پر کنید و شخصا به کمیته پذیرش ( 7 دفتر، ساختمان 1 ) یا یک برنامه اسکن شده را به آدرس ایمیل admission@pspbgmu.ru با ارائه متعاقب از اصل این برنامه در یک مطلب شخصی ارسال نمایید.

قبل از صدور درخواست برای ثبت نام در 3 و 8 آگوست، لازم است که کپی مدارک تحصیلی یا اصل آن را به کمیته پذیرش ارسال کنید. هنگام ارسال یک نسخه دارای تاییدیه رسمی به پرونده شخصی در زمان ورود به دانشگاه، ارسال می شود. مدارک تحصیلی معادل مدارک تحصیلی دولتی فدراسیون روسیه برای ورود به سطح مناسب تحصیلات عالی، با نشان دادن صلاحیت دریافت شده ( مدرک )، سوابق تحصیلی و نمرات دریافت شده برای آن ها.

 • گواهی اتمام تحصیلات تکمیلی، ترجمه رسمی به زبان روسی.
 • گواهی معادل آموزش ( در صورت موجود بودن ) خارج از کشور، نمونه انتخاب شده. 
 • یک گواهی پزشکی از فرم ایجاد شده، که نشان دهنده عدم موانع پزشکی برای تحصیل در فدراسیون روسیه و دانشکده های مرتبط می باشد.
 • گذرنامه با ویزا و کارت مهاجرت ( نیازمند ترجمه یک کپی از دو صفحه اول گذرنامه به زبان روسی، و مستلزم تأیید می باشد ).
 •  2 قطعه عکس 4*3.
 • ترجمه مدارک آموزشی به زبان روسی باید توسط اسناد رسمی در فدراسیون روسیه، یا سفارت یا کنسولگری فدراسیون روسیه در کشور صدور اسناد و مدارک گواهی شده باشد. اسناد کشورهای خارجی درباره تحصیلات و عناوین دانشگاهی باید از طریق فرآیند شناخت و تعیین معادن بودن در این راه انجام شود.

پروسه پذیرش در رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

این بخش به تشریح روند پذیرش دانشجویان خارجی و دانشجویان بدون کشور به منظور ثبت نام در دوره های تحصیلات عالی و کسب مدرک در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، متخصص اطفال می پردازد که این امر بر مبنای سهمیه بودجه موجود برای دانشجویان خارجی و مبانی اقتصادی انجام می پذیرد (پرداخت شده توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی مطابق با قرارداد شهریه). در غیر این صورت دانشجویان خارجی بر مبنای فرایند های اشاره شده در بخش های قبلی پذیرش می شوند.

دانشجویان خارجی در صورتی می توانند جزء سهمیه دانشجویان خارجی پذیرش شوند که به صورت رسمی توسط مقامات اجرایی فدرال مطابق با سیاست های کشور و مقررات موجود در حوزه تحصیلات ارجاع داده شده باشند. پذیرش دانشجویان خارجی در سهمیه دانشجویان خارجی از طریق صدور فرمان پذیرش در چهارچوب مقرر شده بخش 9 این دستورالعمل، انجام می شود.

دانشجویان خارجی (شهروندان قزاقستان، تاجیکستان، قرقیزستان و بلاروس) و افراد بدون کشور، شامل شهروندان روسی که در خارج زندگی می کنند، مطابق با همان دستورالعمل موجود برای شهروندان فدراسیون روسیه حق دسترسی به مدرک تحصیلات عالی را دارند البته در صورتی که شرایط ذکر شده در ماده 17 قانون فدرال به تاریخ 24 می سال 1999 و به شماره 99-FL در رابطه با سیاست ملی فدراسیون روسیه برای شهروندان روس مقیم خارج (که از این به بعد از این قانون تحت عنوان قانون فدرال شماره 99-FL یاد می شود) را داشته باشند که این موضوع می بایست مطابق با روند مشخص شده برای شهروندان روس و هماهنگ با بخش های 1 تا 9 همین دستورالعمل باشد.

مدارک ارائه شده توسط افراد اشاره شده در این پاراگراف، در صورتی که همانند شهروندان روس پذیرش شده باشند، در مدت زمان و شیوه ذکر شده در بخش های 2 – 3 این دستورالعمل پذیرش مورد بررسی قرار می گیرند. هموطن هایی که دارای حق شهروندی روسیه نیستند و در خارج از کشور زندگی می کنند تحت پوشش قوانین پذیرشی خاص برای دوره های مقطع کارشناسی و تخصص مطابق با قانون فدرال 29.12.2012 به شماره 273-FL که ناظر بر تحصیلات در فدراسیون روسیه است، نمی باشند مگر اینکه در توافقات بین المللی بین فدراسیون روسیه و کشور های خارجی خلاف آن تصریح شده باشد.

قوانین ویژه پذیرش تصریح شده توسط دستورالعمل پذیرش شامل شهروندان خارجی و افراد بدون کشور نمی شوند. برای شهروندان خارجی و افراد بدون کشور پذیرفته شده در دوره کارشناسی یا تخصص مبتنی بر قرارداد شهریه تجاری دانشگاه امتحانات ورودی زیر را در نظر می گیرد:

 1. برای تحصیل پزشکی، دندانپزشکی یا پزشکی اطفال به زبان روسی متقاضیان خارجی می بایست در امتحانات زیر پذیرفته شوند: زیست شناسی (امتحان شفاهی)، شیمی (امتحان کتبی)
 2. برای تحصیل پزشکی، دندانپزشکی یا پزشکی اطفال به زبان انگلیسی متقاضیان خارجی می بایست در امتحانات زیر پذیرفته شوند: زیست شناسی (امتحان شفاهی)، شیمی (امتحان کتبی)
 3. نمره قبولی مورد نیاز برای پذیرش مطابق با بخش 6 دستورالعمل پذیرش تعیین می شود.

در درخواست پذیرش، شهروند خارجی یا فرد بدون کشور باید اطلاعات هویتی ضروری را وارد کند و یا اینکه در مدارک دیگر شهروند خارجی یا فرد بدون کشور ساکن در فدراسیون روسیه باید مطابق با ماده 10 قانون فدرال به تاریخ 25 جولای سال 2002 به شماره 115-FL در رابطه با وضعیت قانونی شهروندان خارجی در فدراسیون روسیه (که از این پس اطلاعات هویتی شهروند خارجی نامیده می شود)، معرفی شده باشد و اصل و کپی مدارک هویتی یا دیگر مدارک شناسایی شهروند خارجی ارسال شده باشد، همچنین دیگر مدارک مورد نیاز برای پذیرش می بایست مطابق با دستورالعمل پذیرش ضمیمه شده باشند.

فرایند پذیرش، آزمون های ورودی و جداول زمانی. برای شهروندان خارجی و افراد بدون کشور که پیش از امتحان ورودی از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند:

 • ارسال مدارک – از 1 ژوئن 2019 تا 10 جولای 2019
 • دوره آزمون های ورودی: از 17 ژوئن 2019 تا 26 جولای 2019 

آزمون های ورودی برای شهروندان خارجی مطابق با جدول زمانی امتحانات ورودی اعلام شده بر روی وبسایت دانشگاه برگزار می شوند. گروه های امتحانی با در نظر گرفتن تعداد پذیرش ها و مدارک ارسال شده به هیئت پذیرش دانشگاه تشکیل می شوند.

مراحل تحصیل رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

دوره پیش بالینی، که در سال دوم برگزار می شود و دوره بالینی، که در سال های 3، 4 و 5 برگزار می شود. دانشکده دندانپزشکی شامل بخش های زیر می باشد:

 • تحصیل های مقدماتی بیماری های دندانپزشکی؛
 • دندانپزشکی پیشگیرانه؛
 • دندانپزشکی درمانی ؛
 • دندانپزشکی ارتوپدی و علوم مواد با دوره ارتودنسی ؛
 • جراحی دندانپزشکی و جراحی فک و صورت ؛
 • دندانپزشکی کودکان با دوره جراحی فک و صورت ؛
 • بیماری های جراحی دانشکده دندانپزشکی با دوره کلئوپروتولوژی ؛
 • بیماری های داخلی در دانشکده دندانپزشکی.

فرآیند یادگیری مبتنی بر اصول پیوستگی است و در هر سطح، شکل فعالیت دانشجویان، به فعالیت حرفه ای نزدیک بوده، و به طور مداوم مدلسازی می شود. در مرحله اول، دانشجویان با کار دندان پزشک آشنا می شوند و اصول اولیه تخصص در مدل ها و فانتوم ها را مدیریت می کنند. در مرحله دوم، تسلط تدریجی مهارت های دستی، و مشارکت در پذیرش بالینی مستقل تحت نظارت یک استاد را فرا می گیرند.

این بخش ها دارای مجموعه های الزامی کلاس های آموزشی، آزمایشگاه های آموزشی و علمی، نمایشگاه ها و کلاس ها هستند که اجازه می دهد تا فرایند آموزشی مطابق با برنامه درسی، مدل و برنامه های کاری انجام شود. دانشجویان از طریق اینترنت دسترسی به مواد آموزشی بخش ها را دارا می باشند.

کلاس های عملی در هر دو مرکز بالینی دانشگاه و در مراکز بهداشتی دندانپزشکی شهری ( کلینیک های دندانپزشکی شماره 1، 20، 23، 30، 32 )، درمانگاه بالینی جاده ای NUZ از راه آهن روسیه، بیمارستان شهرداری شماره 2، بیمارستان سنتی لوقا برگزار می گردد. بیش از 40 سایت بالینی برای کلاس های نظری و عملی برای دانشجویان در دانشکده وجود دارد.

مراحل تحصیل رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

مراحل تحصیل رشته دندانپزشکی دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ روسیه

موافقت نامه ها سالانه با کمیته بهداشتی اداره سنت پترزبورگ، بخش بهداشت منطقه ای لنینگراد در دیگر مناطق فدراسیون روسیه در ایجاد پایگاه عملیاتی SPbSMU به پایان می رسد. این تخصص با مبانی برای انجام انواع شیوه های تعیین شده توسط استانداردهای آموزشی و برنامه درسی فراهم شده است. در دانشکده دندانپزشکی یکی از مهم ترین زمینه های کاری، کنترل کیفیت یادگیری دانشجویان می باشد. هیئت علمی از تمام اشکال کنترل پذیرفته شده در دبیرستان استفاده می کند: اساسی، فعلی، مرزی، آزمون، معاینه، صدور گواهینامه نهایی.

دانشجویان دانشکده دندانپزشکی در پایگاه های موسسات تحقیقاتی پیشرو آموزش می بینند که همکاری با گروه ها، انجمن های علمی، صنعتی و تولید را تشکیل می دهند. سرپرستی تعدادی از بخش های دانشگاه همزمان مدیران موسسات تحقیقاتی عمده ( رئیس بخش فیزیولوژی طب فیزیکی، دانشگاه علم و صنعت RAMS، استادی BI Tkachenko، مدیر پژوهشکده اپیدمیولوژی و زنان، دانشگاه علم و صنعت RAMS، استاد EK Aylamazyan، مدیر موسسه تحقیقاتی زنان و زایمان DO Ott در RAMS ؛ رئیس گروه روانپزشکی و بیماری های عفونی، پروفسور N. G. Neznanov – مدیر موسسه تحقیقات علمی روان پزشکی به نام VM Bekhterev )، که برای حفظ سطح مدرن که در ان تحقیق کرده ام مهم می باشد. مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) از شرایط مهاجرت به روسیه به صورت کامل مطلع هستند پس با ما در ارتباط باشیدو ددلاین دندانپزشکی دانشگاه پاولوف را از دست ندهید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *