دفتر مهاجرتی در مشهد

دفتر مهاجرتی در مشهد

این روزها، افراد زیادی به دنبال مهاجرت به خارج از کشور و اخذ اقامت کشورهای خارجی هستند، قطعاً انتخاب صحیح مسیر برای مهاجرت و همچنین انتخاب صحیح کشور از عوامل موفقیت در این امر می باشد. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی را با داشتن تجربه و سوابق درخشان در زمینه مشاوره مهاجرت و اخذ اقامت، هم اکنون یکی از برترین و بزرگ ترین موسسات و دفاتر مهاجرتی کشور می باشد. این موسسه در سال 98 اقدام به تاسیس شعبه در شهر مشهد نمود و هم اکنون در منطقه هاشمیه مشهد، شعبه این موسسه دائر و آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور می باشد.

  فرم مشاوره فوری

  شرکت و دفتر مهاجرتی معتبر در مشهد

  قطعاً با توجه به اهمیت موضوع مهاجرت، افراد سعی دارند، بهترین دفتر را جهت مشاوره و انتخاب صحیح مسیر خود انتخاب کنند، موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی با برند رسمی توسعه گران مهر، با دارا بودن مشاوران زبده و آموزش دیده، هم اکنون یکی از انتخاب ها جهت بررسی شرایط شما جهت امور مهاجرتی و اخذ اقامت می باشد.

  انتخاب دفتر مهاجرتی معتبر در مشهد و در کل در ایران با توجه به عدم وجود سیستم نظارتی خاص در این زمینه، مقداری سخت است و بیشتر باید از طریق تحقیق دفتر مهاجرتی قابل اطمینان خود را پیدا کنید، در برخی کشورها مثل کانادا سیستم های نظارتی دقیق به امور مهاجرتی و دفاتر مربوطه وجود دارد ولی در ایران چنین سیستم هایی وجود ندارد و نهاد و ارگان خاصی برای امور مهاجرتی مجوزی صادر نمی کند.

  دو نهاد در کشور مجوزهای محدودی در زمینه امور تا مرتبط با مهاجرت به خارج از کشور صادر می کنند، یکی وزارت علوم است که مجوز اعزام دانشجو برای برخی شرکت و موسسات صادر می کند که دارای محدودیت های بسیار زیاد از جمله اینکه این موسسات حق فعالیت در زمینه مهاجرت را ندارند و نهاد دیگر وزارت کار و امور اجتماعی است که در زمینه کاریابی خارجی مجوز هایی با محدودیت های زیادی صادر می کند. پس بنابراین جهت اعتبار یک موسسه مهاجرتی امکان استعلام از نهادهای دولتی وجود ندارد.

  آژانس مهاجرتی در مشهد

  آژانس مهاجرتی در مشهد

  بررسی روش های مهاجرتی و وکیل مهاجرت در مشهد

  عبارت “وکیل مهاجرت” نیز در ایران چندان تعریف شده نیست! یعنی در کشور ما نهاد یا کانون خاصی جهت صدور پروانه وکالت در امور مهاجرت وجود ندارد. از طرفی افرادی که وکلای رسمی مهاجرت در کشورهایی نظیر کانادا یا استرالیا هستند نیز حق فعالیت با این پروانه در ایران را نیز ندارند، یعنی در واقع مجوزهایی که هر کشوری صادر می کند در محدوده جغرافیایی خود معتبر است. افرادی که در ایران به اسم وکیل مهاجرت فعالیت دارند در واقع به واسطه تجربه خود یا به واسطه علمی که در زمینه مهاجرت دارند، نام “وکیل مهاجرت” را برای خود انتخاب نموده اند منتها از لحاظ قانونی چنین جایگاهی در ایران تعریف شده نیست!

  در این قسمت به بررسی چند روش مهاجرتی می پردازیم؛

  مهاجرت کاری یا اقامت از طریق کار

  یکی از شرایطی که برخی کشورها برای جذب نیروی خارجی ایجاد می کنند، اجرای برنامه هایی برای نیروهای خارجی از جهت کار در کشورهای خود است، این سیاست بنابر اقتضات جمعیتی و غیره انجام می شود. این نوع ویزا، در انواع مختلفی مثل جاب سیکر یا جستجوی کار یا از طریق داشتن پیشنهاد شغلی و سایر موارد از طرف کشورها اجرا می شود.

  برنامه های مهاجرت کاری کشورهای استرالیا، کانادا، نیوزلند، آفریقای جنوبی هم اکنون جز پر طرفدارترین روش های مهاجرت کاری طبق اطلاعات ما می باشد. البته داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی و مدرک زبان معمولاً جز اجتناب ناپذیر این روش ها می باشد. شرایط اعزام نیروی کار و مهاجرت کاری برای افراد با مدرک زیر لیسانس چندان راحت نیست.

  مهاجرت تحصیلی یا اعزام دانشجو

   فرم مشاوره فوری

   تحصیل در خارج از کشور، یکی از طرق اخذ اقامت برای برخی کشورها محسوب می شود، افرادی که سنین کمی دارند و از سرمایه های محدودی برخوردار هستند می توانند از این طریق جهت مهاجرت و اخذ اقامت بهره مند شوند. این نوع مهاجرت به دلیل هزینه کم و شرایط نسبتاً راحت طبق اطلاعات ما بیشترین تقاضا را دارد.

   طی سال های اخیر تحصیل رشته های علوم پزشکی مثل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و غیره بسیار مورد استقبال واقع شده است، کشورهایی نظیر روسیه، گرجستان، آلمان، انگلستان، ترکیه و غیره از کشورهایی هستند که می تواند هدف مناسبی برای تحصیل این رشته ها باشد. علاوه بر این تحصیل رشته های غیر پزشکی در مقاطع عالی مثل ارشد و دکترا همراه با بورسیه نیز از جمله موارد مورد استقبال ایرانی ها می باشد.

   مهاجرت سرمایه گذاری به خارج

   معمولاً افرادی که در سنین بالا تصمیم برای مهاجرت اتخاذ می کنند، راه هایی مثل کار و تحصیل برای آنها بسته شده و باید از طریق سرمایه گذاری نسبت به اخذ اقامت خود اقدام نمایند. البته این بدان معنا نیست که فقط افراد با سنین بالا بتوانند از این برنامه ها استفاده کنند. روش های سرمایه گذاری و قوانین مربوطه در کشورها مختلف، متفاوت است، بعضا کشورهای علیرغم اینکه شخص می تواند مبالغ هنگفتی را جهت سرمایه گذاری منتقل کند ولی کشورها پذیرای این مبالغ بدون داشتن سایر موارد شخص مثل داشتن مدرک زبان و غیره نیستند.

   سرمایه گذاری دارای طرق مختلفی مثل خرید ملک، راه اندازی بیزینس، ثبت شرکت و غیره است.

   موسسه حقوقی اصطهباناتی مشهد

   موسسه حقوقی اصطهباناتی مشهد

   وکیل مهاجرت به آلمان در مشهد

   در توضیحاتی فوق توضیحاتی راجع به وکیل مهاجرت داده شد، اگر منظور از این عبارت را شخص مطلع به امور مهاجرتی بدانیم، موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی می تواند شما را در نیل به اهداف خود در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت آلمان یاری و راهنمایی کند. هم اکنون که بنده این متن را می نویسیم، اقدام از طریق تحصیل در آلمان، ویزای کاری جاب سیکر، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت از بهترین راه های مهاجرتی این کشور محسوب می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با کارشناسان موسسه در روزهای غیر تعطیل تماس حاصل فرمایید.

   وکیل مهاجرت به کانادا در مشهد

   کانادا از جمله کشورهای مهاجر پذیری می باشد که سالانه پذیرای زیادی مردم از اقصی نقاط دنیا می باشد، برای ایرانی ها روش هایی مثل تحصیل، کار، اکسپرس اینتری، سرمایه گذاری، خرید بیزینس آماده معمولاً جز روش های مناسب محسوب می شود. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی با همکاری وکلای رسمی مهاجرتی کانادا در زمینه مهاجرت به این کشور می تواند شما را راهنمایی و مشاوره دهند.

   جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بررسی انواع راه های مهاجرتی و اخذ اقامت می توانید در ساعات 9 الی 20 به مشاوران موسسه در شعبه مشهد تماس حاصل فرمایید.

   سوالات متداول

   1. بهترین موسسه حقوقی مشاوره مهاجرت در مشهد کدام است؟
    در مشهد، دفاتر زیادی نیستند که در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند و همچنین دفاتری هم که الان فعال هستند، معمولاً کشورهای محدودی کار می کنند، الان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از بزرگترین موسسه حقوقی مهاجرتی در کشور و دارای بیشتری شعب در ایران است.
   2. بهترین وکیل مهاجرت به سوئد، کانادا، ترکیه در مشهد را معرفی کنید؟
    همانطور که در مطلب ذکر شد، الان در کشور نهادی نیست که به افراد پروانه وکالت در زمینه مهاجرت صادر کند، موسسات مهاجرتی معمولاً با وکلای مهاجرتی کشورهایی مثل کانادا، استرالیا و غیره همکاری دارند.
   3. موسسه مهاجرتی معتبر در مشهد را معرفی کنید؟
    هر موسسه ای ممکن است توانایی ها و شرایط خاصی داشته باشد، برای پیدا کردن بهترین موسسه مهاجرتی در مشهد بهتر است به رزومه و سابقه کاری موسسه توجه فرمایید.
   4. هزینه و نرخ خدمات موسسات مهاجرتی در مشهد چقدر است؟
    تعرفه خاصی برای این امور وجود ندارد، ولی معمولاً با تحقیق در بین موسسات مهاجرتی مختلف می توانید به نرخ مشخصی برای مهاجرت به از طرق مختلف و برای کشورهای مختلف پیدا کنید.

   آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

    فرم مشاوره فوری

    50 دیدگاه برای “دفتر مهاجرتی در مشهد

    1. مهدی گفت:

     سلام وقتتون بخیر
     دانشجوی پزشکی مشهد هستم. میخوام تا ۱ سال دیگه برای تحصیل رشته پزشکی در کانادا اقدام کنم و اگه لطف کنید بگید چطوری مدرک معادل سازی میشه و شرایط بورسیه چجوریه و اینکه چه دانشگاه هایی پذیرش میکنند؟

     1. سحر طاهریان فرد گفت:

      سلام وقتتون بخیر
      متاسفانه کانادا امکان معادل سازی و ورود مستقیم به دانشگاه های پزشکی را میسر نکرده است. شما می توانید کشوری مانند آلمان را انتخاب نمایید.

    2. Iliamoradzade گفت:

     آیا این دفتری ک در کوثر بیان کردید برا بورس گرفتن پرستاری در ایتالیا هم فعالیت میکنه؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.