دانشگاه inland نروژ

نروژ جز کشورهای اسکاندیناوی به حساب می آید و کشوری مدرن و پیشرفته، واقع شده در شمال اروپا است و با کشور فنلاند، روسیه و سوئد هم مرز می باشد. کشورنروژ از کشورهای مرفه بوده و دارای بالاترین استانداردهای جهانی در زمینه کیفیت زندگی، امنیت و تحصیلات است. سیستم آموزشی در کشورنروژ جز به روزترین ها است و زبان آموزشی در بسیاری از دانشگاه های نروژ زبان انگلیسی است. دانشگاه های کشور نروژ همه ساله پذیرای دانش جویان بین المللی از سراسر دنیا می باشد. دانشگاه های این کشور از جایگاه خوبی در دنیا برخوردارند. از جمله دانشگاه های کشور نروژ که هر ساله اقدام به جذب دانش جویان بین المللی می کند می توان به دانشگاه اینلند (Inland) اشاره کرد.در این مقاله که به کوشش کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی تهیه و تنظیم گردیده است به بررسی دقیق موارد زیر خواهیم پرداخت :

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
 • درباره دانشگاه Inland نروژ
 • شرایط تحصیل در دانشگاه Inland نروژ
 • مدارک مورد نیاز برای پذیرش از دانشگاه Inland نروژ
 • دانشکده ها و پردیس های دانشگاه Inland نروژ
 • هزینه تحصیل در دانشگاه Inland نروژ
 • رتبه و خوابگاه دانشجویی دانشگاه Inland نروژ
 • سوالات متداول

درباره دانشگاه Inland نروژ

دانشگاه علمی کاربردی Inland نروژ در شش پردیس بلوستاد، الوروم، Evenstad، همار، لیلهامر و رنا در جنوب شرقی نروژ فعالیت می کند و تقریباً 13،000 دانشجو و 952 کارمند دارد. این موسسه جدید 35 برنامه تحصیلی یک ساله، 52 برنامه کارشناسی، 31 برنامه کارشناسی ارشد و 4 برنامه دکترا (به علاوه همکاری با دانشگاه علم و فناوری نروژ) علاوه بر تعدادی از برنامه های آموزش معلمان و آموزش های بعدی را ارائه می دهد. پیشنهاد علمی این دانشگاه تعداد زیادی از مباحث زیست محیطی و علوم کشاورزی، روانشناسی، ورزش، حقوق، موسیقی، علوم بهداشتی ، علوم اجتماعی، آموزش معلمان، زبان و ادبیات، بیوتکنولوژی، فیلم، تلویزیون و فرهنگ، گردشگری، انیمیشن و علوم بازی، اقتصاد، رهبری و نوآوری را شامل می شود.
دانشگاه علمی کاربردی Inland نروژ با بیش از 200 موسسه آموزش عالی در سراسر جهان از طریق Erasmus، Nordplus و توافق های دو جانبه همکاری می کند. برنامه های تحصیلی این دانشگاه در سطح بین المللی قرار دارد و همه ساله از دانش جویان بین المللی که تقریباً 33 ملیت دارند استقبال می کند . در تاریخ یکم ژانویه 2017 میلادی دانشگاه علمی کاربردی Inland نروژ از ادغام دانشگاه علمی کاربردی Hedmark و کالج دانشگاه Lillehammer تاسیس شد که هر کدام از این ها به ترتیب در سال 1994 میلادی و 1971 میلادی تاسیس شده بودند. این دانشگاه یک موسسه مهم در منطقه است که به طور هدفمند در جهت صلاحیت کسب و کار فعالیت می کند.

شرایط تحصیل در دانشگاه Inland نروژ

همان طور که در اول مقاله به این موضوع اشاره شد، این دانشگاه برنامه های تحصیلی مختلفی از جمله مباحث زیست محیطی و علوم کشاورزی، روانشناسی، ورزش، حقوق، موسیقی، علوم بهداشتی ، علوم اجتماعی، آموزش معلمان، زبان و ادبیات، بیوتکنولوژی، فیلم، تلویزیون و فرهنگ، گردشگری، انیمیشن و علوم بازی، اقتصاد، رهبری و نوآوری را در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. برای اخذ پذیرش از دانشگاه Inland نروژ دانش جویان بین المللی باید اقدامات خاصی را انجام دهند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. باید این نکته را در نظر داشت که مدارکی که از طریق پست الکترونیکی ارشال می شوند بررسی نخواهند شد. روند درخواست پذیرش در این دانشگاه به شرح زیر است :

شرایط تحصیل در دانشگاه Inland نروژ

شرایط تحصیل در دانشگاه Inland نروژ

ثبت درخواست :

 1. دانش جویان باید وارد پورتال درخواست شوند.
 2. زبان مورد نظر (مانند انگلیسی) را از فهرست پایین سمت راست خود انتخاب کنند.
 3. کاربران بدون شماره شناسایی نروژی دکمه متقاضی بین المللی را فشار دهند.
 4. روی ” ثبت نام متقاضی جدید بین المللی ” کلیک کنند .
 5. فرم (نام ، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، تاریخ تولد، جنس و تابعیت) را تکمیل کرده و ذخیره را فشار دهند. رمز عبور را از طریق پست الکترونیکی دریافت خواهند کرد.
 6. برای ورود به سیستم، از رمز عبوری که از طریق نامه الکترونیکی دریافت کرده اند استفاده کنند.
 7. اطلاعات شخصی خود را پر کنند (برخی از اطلاعات اجباری است).
 8. برنامه تحصیلی خود را پیدا کرده و روی انتخاب کلیک کنند.
 9. گزینه ثبت درخواست را انتخاب کنند.

دانش جویان بین المللی به منظوور آپلود کردن مدارک خود باید :

 1. به قسمت My documents بروند.
 2. قسمت مدارک جدید را انتخاب کنند.
 3. اطلاعات مورد نیاز (نوع مدرک، مؤسسه، تاریخ شروع و پایان) را پر کنند و روی انتخاب پرونده کلیک کنند.
 4. مدرک را در رایانه خود پیدا کنند و پرونده را انتخاب کنند.

قالب مورد نظر برای بارگذاری مدارک PDF است . متقاضی وظیفه ارسال مدارک کامل در مهلت درخواست را دارد. از اسناد ناقص یا نادرست برای ارزیابی استفاده نمی شود. پس از تکمیل درخواست خود، دانش جویان رسید خود را در آدرس پست الکترونیکی ثبت شده خود دریافت خواهند کرد.

کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی آماده پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با تحصیل در دانشگاه Inland نروژ می باشند.

مدارک مورد نیاز پذیرش در دانشگاه Inland نروژ

از جمله مدارکی که دانش جویان بین المللی در زمان درخواست پذیرش از دانشگاه Inland نروژ باید ارسال کنند شامل موارد زیر می شود :

 • کپی از پاسپورت، ترجیحا رنگی
 • اجازه اقامت در نروژ (در صورت وجود)، هر دو طرف کارت اقامت باید قابل مشاهده باشد
 • اثبات مهارت در زبان انگلیسی (طبق نیاز زبان انگلیسی)
 • مدرک تحصیلات متوسطه و ریز نمرات (دبیرستان)
 • مدرک و ریز نمرات دانشگاهی (برای مقاطع بالاتر از کارشناسی )

ترجمه گواهی مدرک تحصیلی و ریز نمرات یا سوابق تحصیلی انجام شده باید توسط مترجم رسمی انگلیسی در دادگستری ایران تایید شود.

الزامات زبان :

متقاضیان تحصیلات عالی از خارج از کشورهای نوردیک باید مهارت خود را در زبان انگلیسی ارائه کنند. آزمون های زبان قابل قبول

 • آزمون تافل :حداقل نمره لازم برای آزمون مبتنی بر کاغذ (PBT) 550 یا 80 در آزمون مبتنی بر اینترنت (IBT)است.
 • آزمون آیلتس :حداقل نمره مورد نیاز 6.0 می باشد.
 • آزمون Cambridge ESOL :گواهی نامه اول به زبان انگلیسی (FCE) : حداقل نمره لازم B یا بالاتر است. یا؛گواهی نامه به زبان انگلیسی پیشرفته (CAE) : حداقل نمره لازم C یا بالا تر است. یا؛گواهی نامه مهارت در زبان انگلیسی (CPE) : حداقل نمره لازم C یا بالا تر است.
 • آزمون PTE Academic :حداقل نمره مورد نیاز 59 می باشد.
 • آزمون TELC :حداقل امتیاز لازم : TELC انگلیسی ,B2 یا TELC انگلیسی دانشگاهی B2 – C1 یا گواهی نامه های TELC در سطح C1

دانشکده های دانشگاه Inland نروژ

این دانشگاه علمی کاربردی دارای شش دانشکده : دانشکده بوم شناسی کاربردی، علوم کشاورزی و بیوتکنولوژی، دانشکده آموزش سمعی و بصری و فن آوری های خلاق، دانشکده آموزش، دانشکده بازرگانی و علوم اجتماعی، دانشکده فیلم نروژی و دانشکده علوم اجتماعی و بهداشت می باشد.

دانشکده های دانشگاه Inland نروژ

دانشکده های دانشگاه Inland نروژ

دانشکده بوم شناسی کاربردی، علوم کشاورزی و بیوتکنولوژی :

دانشکده بوم شناسی کاربردی، علوم کشاورزی و بیوتکنولوژی برنامه های تحصیلی را در کشاورزی پایدار، جنگلداری و مناطق دور افتاده، و محصولات و خدماتی را ارائه می دهد که از مواد بیولوژیکی قابل توسعه است. تحقیقات این دانشکده در زمینه بوم شناسی کاربردی، علوم کشاورزی و بیوتکنولوژی است. این تحقیقات مبتنی بر تولید پایدار ، استفاده و مدیریت منابع بیولوژیکی مانند حیات وحش، شیلات، جنگلداری، گیاهان و دام است . این دانشکده بر روی نوآوری با هدف یک رفتار تجاری پایدار و مسئولانه در تمامی رشته های خود تمرکز می کند.

دانشکده فیلم نروژی :

مدرک کارشناسی هنرهای زیبا این دانشگاه یک برنامه سه ساله فشرده در زمینه های فیلمسازی، و تلویزیون است که در آن محور اصلی ایجاد محیطی برای رشد توانایی های دانش جویان در بیان هنری و ایجاد و مهارت های مشترک می باشد. این دانشکده دارای 9 رشته مختلف است فیلمنامه نویسی، کارگردانی، تولید، فیلمبرداری، سناریوگرافی ، طراحی جلوه های تصویری، ویرایش، صدا و کارگردانی مستند. این برنامه ها نیاز به دانش عالی از زبان اسکاندیناوی (نروژی، سوئدی یا دانمارکی) دارند، اگر چه برخی کارگاه ها و کلاس ها دارای مدرسین مهمان بین المللی و به زبان انگلیسی هستند.

پردیس های دانشگاه Inland نروژ

دانشگاه علمی کاربردی Inland نروژ در شش پردیس بلوستاد، الوروم، Evenstad، همار، لیلهامر و رنا در جنوب شرقی نروژ فعالیت می کند و هر کدام از این پردیس ها دارای برنامه های تحصیلی مختلف و خوابگاه های دانشجویی نیز می باشند.

پردیس بلوستاد :

دانشکده بوم شناسی کاربردی، علوم کشاورزی و بیوتکنولوژی در پردیس بلوستاد واقع شده است و حدود 210 دانشجو و 12 کارمند دارد . موقعیت مکانی عالی این پردیس که بین دریاچه Mjøsa و کوهستان واقع شده است امکانات تفریحی مناسبی برای اسکی (کوه های آلپ و کراس کشور)، پیاده روی و گلف را فراهم می کند. دانش جویانی که در پردیس بلوستاد تحصیل می کنند ممکن است زندگی در همار را انتخاب کنند که تنها 15 دقیقه با اتوبوس از مرکز همار یا محوطه دانشگاه فاصله دارد.

پردیس الوروم :

این پردیس دانشگاهی در شهر الوروم واقع شده است، و امکانات متعددی برای فعالیت های فضای باز، ورزش و تجربیات فرهنگی را دارد. تقریبا 1100 دانشجو در پردیس الوروم ثبت نام کرده اند که تعدادی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه های پرستاری، ارتقاء سلامت، مراقبت از دندان، بهداشت روان، بهداشت عمومی، تربیت بدنی ، ورزش و زندگی در فضای باز را ارائه می دهد. پیشنهاد تحصیل به زبان انگلیسی در این پردیس شامل دوره های انتخابی کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی است و فرصت های کارآموزی را برای دانش جویان در زمینه مربیگری و بهداشت عمومی ارائه می دهد.

پردیس Evenstad :

این پردیس دانشگاهی به دلیل داشتن یک محیط تحصیلی دلپذیر و فراگیر و همچنین محیطی دیدنی و جذاب، شناخته شده است. پردیس Evenstad یکی از سه پردیس وابسته به دانشکده بوم شناسی کاربردی، علوم کشاورزی و بیوتکنولوژی، و کوچک ترین دانشکده در دانشگاه علوم کاربردی Inland نروژ است. در پردیس Evenstad، روابط نزدیک بین دانش جویان و کارمندان وجود دارد. این پردیس به دانش جویان در زمینه جنگل داری و مدیریت حیات وحش، شکار، ماهیگیری و هدایت طبیعت؛ زیست شناسی و بوم شناسی کاربردی پیشنهاد آموزش می دهد.

پردیس همار :

با داشتن 2500 دانشجو، پردیس هامار مجموعه گسترده ای از برنامه های تحصیلی مبتنی بر تحقیق را در زمینه های علوم انسانی، علوم اجتماعی، آموزش معلمان، انیمیشن، فناوری بازی و بیوتکنولوژی فراهم می کند. این پردیس دانشگاهی موضوعات مختلفی را در دوره های مختلف تحصیلی به زبان انگلیسی، ارائه می دهد. جامعه دانشجویی پردیس همار (CHS) فعالیت های ورزشی، موسیقی و اجتماعی متنوعی را برای دانش جویان ترتیب می دهد.

پردیس لیلهامر :

دانش جویان دانشگاه Inland تقریبا 20 درصد از جمعیت شهر (تقریباً 27000 نفر جمعیت) را تشکیل می دهند، و لیلهامر را به یک شهر دانشجویی واقعی با انواع بارها، کافه ها، کلوپ ها و رستوران ها تبدیل کرده است. در دانشگاه علمی کاربردی Inland نروژ، پردیس لیلهامر، بسیاری از باشگاه های دانشجویی وجود دارند که دانش جویان می توانند به آن ها بپیوندند. به عنوان مثال، فیلم، عکس، ورزش در فضای باز، مادربرد، موسیقی، بسکتبال، هاکی ، والیبال، بازی، اسنوبرد اسکی، رقص، گروه کر دانشجویی و گروه رادیویی.

هر گونه سوال در رابطه با تحصیل در دانشگاه Inland نروژ را با کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی در میان بگذارید.

هزینه تحصیل در دانشگاه Inland نروژ

تحصیل درنروژ در دانشگاه Inland این کشور به صورت تمام وقت برای دانش جویان بین المللی تقریبا رایگان خواهد بود، و هزینه ثبت نام برای سال 2021 – 2020 برای هر ترم تحصیلی 776 کرون نروژ است. دانش جویان موظفند تا این هزینه را پرداخت کنند تا بتوانند از خدماتی مانند ICT، کارت دانشجویی، اخذ کتاب از کتابخانه و … بهره مند شوند. اما باید در نظر داشته باشند که هزینه مامانه زندگی در کشور نروژ بین 20،000 تا 40،000 کرون نروژ خواهد بود . با این حال، دانشگاه Inland بورسیه تحصیلی نروژ را برای دانش جویانی که به صورت تمام وقت در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند را به منظور کاهش هزینه ها در اختیار قرار می دهد.

هزینه تحصیل در دانشگاه Inland نروژ

هزینه تحصیل در دانشگاه Inland نروژ

رتبه دانشگاه Inland نروژ

دانشگاه علمی کاربردی Inland نروژ که در سال 1994 تأسیس شد، یک موسسه آموزش عالی دولتی غیر انتفاعی است که در محوطه حومه شهر الوروم، هدمارک واقع شده است. این موسسه همچنین دارای مراکز دانشگاهی در محل های لیلهامر، همار، بلوستاد، رنا، و Evenstad می باشد. این دانشگاه توسط وزارت آموزش و پرورش نروژ به رسمیت شناخته شده است. رتبه ملی دانشگاه Inland، 14 و رتبه جهانی آن 3597 می باشد.

خوابگاه دانشجویی دانشگاه Inland نروژ

این دانشگاه به تمام دانش جویان خود خوابگاه های دانشجویی را در شش پردیس خود ارائه می دهد.

خوابگاه دانشجویی دانشگاه Inland نروژ

خوابگاه دانشجویی دانشگاه Inland نروژ

خوابگاه بلوستاد :

این خوابگاه در پردیس بلوستاد وجود دارد و دانش جویان در اتاق های مبله یک نفره با حمام، با امکانات مشترک (آشپزخانه، اتاق اجتماعی و اتاق رختشویی) و اینترنت و پارکینگ رایگان اقامت می کنند. دانش جویان بین المللی ممکن است تجهیزات آشپزخانه و ملحفه های تختخوابی را از سازمان بهزیستی دانش جویان (SINN) با قیمت مناسب اجاره کنند.

خوابگاه Evenstad :

در پاییز سال 2015، خوابگاه های جدید در پردیس Evenstad به بهره برداری رسید. این خوابگاه ها توسط انجمن دانشجویی اینلند (SINN) اداره می شود. این انجمن در تخصیص خوابگاه ها دانش جویان سال اول را در اولویت قرار داده است.

خوابگاه لیلهامر :

SINN مسکن دانشجویی را در چندین مکان در لیلهامر ارائه می دهد. کلیه اقامتگاه ها از ایستگاه های اتوبوس متصل به مرکز شهر و دانشگاه فاصله دارند. بیشتر دانش جویان بین المللی تصمیم می گیرند که در Storhove (درست در جوار محل تحصیل) یا Smestad (در نیمه راه بین دانشگاه و مرکز شهر) زندگی کنند. دانش جویان در اتاق های تک خوابه کاملاً مبله از جمله آب و برق، وای فای، صندلی و میز، کمد، میز کوچک ، تخت خواب و یک بالش سکونت دارند. دانش جویان می توانند برای اتاق های غیر مبله متقاضی شوند که این مورد توصیه نمی شود. بیشتر اتاق ها دارای یک آشپزخانه مشترک و یک فضای اجتماعی با یک حمام اختصاصی هستند. برخی از اتاق ها دارای حمام مشترک هستند. همه خانه های دانشجویی به ماشین لباسشویی، خشک کن، فضای انبار و پارکینگ دسترسی دارند (هزینه ماهانه 100 کرون نروژ می باشد).

خوابگاه الوروم :

در پردیس الوروم یک اقامتگاه وجود دارد که دانش جویان در آن در اتاق های مبله یک نفره، با امکانات مشترک (آشپزخانه، حمام، اتاق اجتماعی و اتاق رختشویی) و اینترنت و پارکینگ رایگان قرار دارند. دانش جویان بین المللی ممکن است تجهیزات آشپزخانه و ملحفه های تختخوابی را از سازمان بهزیستی دانش جویان (SINN) با قیمت مناسب اجاره کنند.

خوابگاه همار :

کلیه خوابگاه ها دارای یک مکان مرکزی هستند و از محوطه دانشگاه همار و مرکز شهر فاصله دارند. خوابگاه های دانشجویی دارای اتاق های کاملاً مجهز، معمولاً با حمام و آشپزخانه مشترک است. ساکنان این فضای مشترک ممکن است دانش جویان نروژی و بین المللی باشند. سالن های اقامتگاه مجهز به اتصالات اینترنتی هستند. دانش جویان بین المللی ممکن است تجهیزات آشپزخانه و ملحفه های تختخوابی را از سازمان بهزیستی دانش جویان (SINN) با قیمت مناسب اجاره کنند. اجاره از حدود 3650 کرون نروژ (395 یورو / 450 دلار) در هر ماه است. همه خانه های دانشجویی به ماشین لباسشویی، خشک کن و فضای انبار دسترسی دارند.

خوابگاه رنا :

دانش جویان در اتاق های تک خوابه کاملاً مبله از جمله خدمات رفاهی، اتصال به اینترنت، صندلی میز، کمد، میز کوچک و تخت یک نفره برخوردار هستند. همه اتاق ها دارای یک آشپزخانه مشترک و یک فضای اجتماعی هستند. برخی از اتاق ها دارای حمام اختصاصی هستند. دانش جویان بین المللی ممکن است تجهیزات آشپزخانه و ملحفه های تختخوابی را از سازمان بهزیستی دانش جویان (SINN) با قیمت مناسب اجاره کنند . اجاره تقریبا 3،650 کرون نروژ (395 یورو / 450 دلار) در هر ماه است. همه خانه های دانشجویی به ماشین لباسشویی و خشک کن، فضای انباری و پارکینگ دسترسی دارند.

در نهایت موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی آماده پاسخ گویی تلفنی و حضوری به هموطنان عزیز و انجام کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا و اقامت می باشد. هموطنان متقاضی اخذ پذیرش از دانشگاه Inland نروژ ، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری به دفاتر موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز مراجعه نمایند.

سوالات متداول در مورد دانشگاه Inland نروژ

1- آیا امکان تحصیل در دانشگاه Inland نروژ به زبان انگلیسی وجود دارد؟

بله . امکان تحصیل در دانشگاه Inland نروژ به زبان انگلیسی خصوصا در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد.

2- برنامه های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه Inland نروژ کدامند؟

برنامه های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه Inland نروژ شامل مباحث زیست محیطی و علوم کشاورزی، روانشناسی، ورزش، حقوق، موسیقی، علوم بهداشتی، علوم اجتماعی، آموزش معلمان ، زبان و ادبیات، بیوتکنولوژی و … می شود.

3- آیا دانشگاه Inland نروژ دارای جایگاه علمی خوبی است؟

بله . دانشگاه علمی کاربردی Inland نروژ با بیش از 200 موسسه آموزش عالی در سراسر جهان از طریق Erasmus، Nordplus و توافق های دو جانبه همکاری می کند.

4- مقاطع تحصیلی ارائه شده در دانشگاه Inland نروژ چیست؟

مقاطع تحصیلی ارائه شده در دانشگاه Inland نروژ شامل مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا است.

5- شرایط پذیرش از دانشگاه Inland نروژ چیست؟

از شرایط پذیرش از دانشگاه Inland نروژ ایجاد حساب کاربری، آپلود اطلاعات با فرمت پی دی اف و … می باشد.

6- مدارک لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاه Inland نروژ کدامند؟

مدارک لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاه Inland نروژ گذرنامه ، آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات، اثبات مهارت در زبان و سایر موارد می باشد.

7- دانشکده های دانشگاه Inland نروژ کدامند؟

دانشگاه Inland نروژ دارای دانشکده های دانشکده بوم شناسی کاربردی، علوم کشاورزی و بیوتکنولوژی، آموزش سمعی و بصری و فن آوری های خلاق، آموزش، بازرگانی و علوم اجتماعی، فیلم نروژی و علوم اجتماعی و بهداشت می باشد.

8- آزمون های زبان قابل قبول در دانشگاه Inland نروژ چیست؟

آزمون های زبان قابل قبول در دانشگاه Inland نروژ شامل تافل، آیلتس، Cambridge ESOL، PTE Academic و TELC می باشد.

9- دانشگاه Inland نروژ دارای چند پردیس است؟

دانشگاه Inland نروژ دارای شش پردیس مختلف است.

10- هزینه تحصیل در دانشگاه Inland نروژ چقدر است؟

تحصیل در دانشگاه Inland نروژ به صورت تمام وقت برای دانش جویان بین المللی تقریبا رایگان خواهد بود، و هزینه ثبت نام برای سال 2021 – 2020 برای هر ترم تحصیلی 776 کرون نروژ است.

11- آیا دانشگاه Inland نروژ به دانش جویان بین المللی خود بورسیه تحصیلی می دهد؟

بله . دانشگاه Inland بورسیه های تحصیلی را برای دانش جویانی که به صورت تمام وقت در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند را به منظور کاهش هزینه ها در اختیار قرار می دهد.

12- آیا دانشگاه Inland نروژ دارای خوابگاه دانشجویی است؟

بله . دانشگاه Inland نروژ در هر پردیس خود دارای خوابگاه دانشجویی است.

13- رتبه دانشگاه Inland نروژ به چه صورت است؟

رتبه ملی دانشگاه Inland، 14 و رتبه جهانی آن 3597 می باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *