دانشگاه تاسمانیا

کشور استرالیا یک محیط کاملا انگلیسی زبان است و یک فرهنگ سنتی استرالیایی دارد، که همه آن ها در یک مکان خیره کننده و سرگرم کننده قرار دارند. تاسمانیا، کمتر از دو ساعت از سیدنی و کمتر از یک ساعت از ملبورن فاصله دارد. دانشگاه تاسمانیا از دو دانشکده بين المللی بزرگ در هوبارت و لاونستون تشکیل شده اند تا بتوانند، یک محیط یادگیری پر جنب و جوش و منحصر به فرد با امکانات کلاس جهانی ارائه دهند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

قاره استرالیا، با جزیره ایالت تاسمانیا، تقریبا برابر با ایالات متحده است (به استثنای آلاسکا و هاوایی). محدوده های کوهستانی از شمال تا جنوب در امتداد ساحل شرقی، به بالاترین نقطه در کوه کوسسیکو (7،308 فوت، 2228 متر) رسیده است. حدودا غرب این قاره یک فلات کویری که به تپه های ناپایدار و ناهموار در نزدیکی ساحل غربی پر می شود، می باشد. ریف بزرگ باربری، حدود 1،245 مایل (2000 کیلومتر)، در امتداد ساحل شمال شرقی قرار دارد. جزیره تاسمانیا (26178 مایل مربع، 67،800 کیلومتر مربع) در ساحل جنوب شرقی قرار دارد.

آموزش در دانشگاه تاسمانیا

دانشگاه تاسمانیا (UTAS) چهارمین و قدیمی ترین دانشگاه جهت تحصیل در استرالیا است. دانشگاه با بیش از 34،000 دانش آموز، محیط زیستی خلاق و تحریک کننده و محیط دانشگاه پر جنب و جوش را فراهم می کند. دانشگاه تاسمانیا، یک برنامه درسی بین المللی واقعا گسترده و طیف متنوعی از درجه ها، مبادلات دانشجویی و تجربیات یادگیری برای شکل دادن به رهبران جهانی آینده ارائه می دهد.

آموزش در دانشگاه تاسمانیا

محققان ما قادر به برقراری ارتباط با مردم محلی دوستانه در دانشگاه و در سراسر جامعه تاسمانیا هستند. دانشگاه بیش از 105،000 فارغ التحصیل از بیش از 120 کشور دارد و با همکاری های مشارکتی با دیگر سازمان هایی که افکار استراتژیک ما را به اشتراک می گذارند، تقویت می شود.

دوره های دانشگاه تاسمانیا

دانشگاه تاسمانیا به خاطر تعهد خود به برتری در یادگیری و تدریس معروف است. زمینه های رشته ای برای برنامه های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در پنج دانشکده و سه مؤسسه تخصصی وجود دارد:

  • کالج هنر و حقوق
  • تحصیلات
  • سلامتی
  • علوم، مهندسی و تکنولوژی
  • دانشکده تجارت و اقتصاد تاسمانیا
  • کالج و موسسه دریایی استرالیا
  • موسسه مطالعات دریایی و قطب جنوب
  • موسسه تحقیقات Menzies تاسمانیا

پذیرش در دانشگاه تاسمانیا

چند راه آسان برای درخواست تحصیل در دانشگاه تاسمانیا وجود دارد. دانشگاه دارای فرم درخواست آنلاین ساده است که بین 15 تا 20 دقیقه برای تکمیل آن زمان نیاز است. برای همه دوره های ما، شما باید سال 12 (یا معادل آن) استرالیا را کامل کنید، یا سن شما 17 سال یا بالاتر باشد و بر اساس تحصیل یا تجربه کاری خود اقدام کنید. برای اکثر دوره های ما، ورود بر اساس نمره ATAR یا رتبه شما است، که بر اساس مدارک شما محاسبه می شود. رتبه جهانی دانشگاه طبق رتبه بندی QS 287 است.

شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا را از مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید، مشاورین ما اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *