خوابگاه دانشگاه پاولوف

دانشگاه پزشکی پاولوف یکی از معروف ترین موسسات روسیه برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی می باشد. افراد زیادی سالانه برای تحصیل به این دانشگاه وارد می شوند و امکانات متعددی در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می گیرد. خوابگاه دانشگاه پاولوف دارای کیفیت مناسبی می باشد و امکان زندگی دانشجویی با امنیت کامل را برای خارجی ها فراهم می کند. در این مقاله که به کوشش موسسه اصطهباناتی گردآوری شده به بررسی موارد زیر در ارتباط با خوابگاه دانشگاه پاولوف پرداخته شده است:

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
 • شرایط خوابگاه دانشگاه پاولوف
 • هزینه خوابگاه دانشگاه پاولوف
 • امکانات خوابگاه دانشگاه پاولوف
 • مزایای خوابگاه دانشگاه پاولوف

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو خوابگاه دانشگاه پاولوف با مشاوران مجرب موسسه اصطهباناتی تماس برقرار کنید.

شرایط خوابگاه دانشگاه پاولوف

دانشگاه پاولوف اولین دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ می باشد که خوابگاه هایی را در محیط دانشگاه با امکانات خوب و قیمت ارزان ارائه می دهد. به همه دانشجویان بین المللی توصیه می شود که سال های اول تحصیل در دانشگاه پاولوف را در خوابگاه های این موسسه بگذرانند. خوابگاه ها تمام موارد لازم مانند تختخواب، میز، صندلی، قفسه و … را دارند.به طور معمول در هر اتاق یک تا چهار نفر زندگی می کنند. اتاق های دو تا سه نفره معمولاً به دانشجویان کارشناسی اختصاص می یابد (محل اقامت چهار نفره به ندرت وجود دارد)، اتاق های دو نفره بین دانشجویان کارشناسی ارشد تقسیم می شود و در برخی شرایط دانشجویان دکترا اتاق های تک نفره دارند. دانشجویان بین المللی می توانند با دانشجویان روسی و یا در خوابگاه هایی که مخصوص خارجی ها است، اسکان داده شوند. خوابگاه دانشگاه پاولوف قوانین مشخصی برای دانشجویان دارد که در هنگام ثبت نام و پر کردن فرم به افراد اطلاع داده می شود. از آنجا که ظرفیت خوابگاه دانشگاه پاولوف محدود است، باید پیش از ورود به روسیه برای خود اتاقی را رزرو کنید و ممکن است هزینه پیش پرداخت نیز دریافت شود.

هزینه خوابگاه دانشگاه پاولوف

هزینه خوابگاه توسط دانشگاه تعیین می شود. بسته به تصمیم هر ساله دانشگاه پاولوف، ممکن است قیمت ها از 7 دلار تا 70 دلار در ماه متغیر باشد و آن را در مقایسه با آپارتمان اجاره ای به گزینه بسیار ارزان تری تبدیل کند. پرداخت ها می تواند به صورت ماهانه یا هر ترم انجام شود. حتی بعضی اوقات می توانید برای کل سال تحصیلی پیش پرداخت کنید. در این صورت ممکن است دانشگاه پاولوف در هزینه خوابگاه به شما تخفیف ارائه دهد. در برخی خوابگاه ها ممکن است کافه یا فروشگاه مواد غذایی وجود داشته باشد که معمولا هزینه خرید از آن ها مقرون به صرفه تر است.

هزینه خوابگاه دانشگاه پاولوف

هزینه خوابگاه دانشگاه پاولوف

امکانات خوابگاه دانشگاه پاولوف

خوابگاه های دانشجویی بین المللی موسسه پاولوف بهترین گزینه برای دانشجویان خارجی است که به ویژه ترم اول واردروسیه می شوند. امکانات خوابگاه دانشگاه پاولوف بدین شرح است:

 • خوابگاه های دانشگاه پاولوف نزدیک به همه چیزهایی است که شما در دانشگاه نیاز دارید.
 • امنیت 24 ساعته به این معنی است که خوابگاه دانشگاه پاولوف بسیار ایمن است.
 • دفتر امور خوابگاه ها کمتر از پنج دقیقه با محل اقامت فاصله دارد؛ بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکلی، تیم خدمات دانشجویی می تواند خیلی سریع با آن مقابله کند.
 • خوابگاه های دانشگاه پاولوف از طریق کابل اینترنت (در صورت وجود) امکان دسترسی به اینترنت با سیم را فراهم می کنند.
 • یک تلفن ثابت در اتاق شما وجود دارد که به کارت تلفن پیش پرداخت (که در دانشگاه موجود است) نیاز دارد. البته از این کارت ها نمی توان برای تماس بین المللی استفاده کرد و حتی تماس های محلی نیز نسبتاً گران خواهد بود.
 • در هر طبقه اتاق های خشکشویی مشترک وجود دارد و این ماشین آلات اتوماتیک هستند، اما شما باید مواد شوینده لباس خود را اضافه کنید.
 • ارسال بسته پستی از خوابگاه قابل انجام است و در محل پذیرش خوابگاه پیگیری می شود.

مزایای خوابگاه دانشگاه پاولوف

خوابگاه دانشگاه پاولوف مزایای مختلفی برای دانشجویان بین المللی دارد که در این بخش به معرفی آن ها پرداخته ایم:

آموزش جامع

دانشگاه پزشکی پاولوف روسیه همیشه جایگاه خود را در میان دانشگاه های برتر پزشکی کسب کرده است. دانشگاه پاولوف روسیه بخشی از سیستم انتقال اعتبار اروپا می باشد که باعث می شود دانشگاه ها و کالج های مختلف بقیه اروپا برای فارغ التحصیلان همه دانشگاه های فدراسیون روسیه به راحتی در دسترس باشند. در نتیجه تحصیل در دانشگاه پاولوف و ماندن در خوابگاه های این موسسه آینده خوبی را برای شما رقم می زند.

استانداردهای عالی

دانشگاه پاولوف روسیه در زمینه امکانات تحصیلی و جانبی از قبیل خوابگاه بسیار خوب عمل کرده است. در خوابگاه های دانشگاه پاولوف دسترسی به رخت شویی، تلفن، اینترنت و لوازم آشپزخانه با کیفیت مناسب وجود دارد.

استانداردهای عالی در خوابگاه دانشگاه پاولوف روسیه

استانداردهای عالی در خوابگاه دانشگاه پاولوف روسیه

هزینه شهریه کم

بیشتر دانشگاه های پزشکی روسیه دانشگاه های دولتی هستند، جایی که هزینه تحصیل توسط دولت به صورت یارانه داده می شود و این باعث می شود شهریه در مقایسه با سایر کشورها به طور قابل توجهی پایین باشد. هزینه تحصیل و خوابگاه دانشگاه پاولوف روسیه نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

فرصتی برای یادگیری زبان و گویش محلی

یادگیری یک زبان جدید دریچه های جدیدی را باز می کند. از نظر علمی ثابت شده است شخصی که به بیش از یک زبان صحبت می کند از همتایان خود هوشمندتر است. بنابراین، مهاجرت به خارج از کشور و کنار آمدن با مردم محلی به دانشجویان کمک می کند تا گویش محلی را یاد بگیرند و رشد کنند. زندگی در محیط خوابگاه دانشگاه پاولوف به دلیل وجود ملیت های مختلف، امکان برقرار ارتباط با زبان ها و فرهنگ های دیگر را فراهم می کند.

تحصیل به زبان انگلیسی

توانایی یادگیری زبان جدید یک مزیت است، با این حال دانشجویانی که قصد تحصیل پزشکی را دارند، می توانند به زبان انگلیسی در دانشگاه پاولوف تحصیل کنند و با انگلیسی زبانان در خوابگاه زندگی کنند.

امکانات بیشتر

دانشگاه پزشکی دولتی پاولوف روسیه دارای بیمارستان ها و کلینیک های مرتبط با آن به همراه بخش های مختلفی در سراسر شهر است. علاوه بر وجود خوابگاه ها، خانه های دانشجویی نیز تحت نظر دانشگاه در اختیار افراد قرار می گیرد.

سازگاری آسان برای دانشجویان بین المللی

از آنجا که بسیاری از دانشجویان بین المللی در دانشگاه پاولوف از کشورهای مختلف در حال گذراندن دوره های داروسازی، دندانپزشکی و همچنین پزشکی هستند، برای دانشجویان جدید بسیار آسان است که با کمک یک دوست نسبت به محیط سازگار شوند. محیط خوابگاه پاولوف این شرایط را فراهم می کند که دانشجویان پیوندهای عمیق عاطفی برقرار و دوری از کشور خود را کمتر احساس کنند.

قرار گرفتن در معرض فرهنگ جدید

روسیه و دانشجویان بین المللی همیشه رابطه خاصی با یکدیگر داشته اند. هر دو طرف همیشه با اشتیاق فراوان فرهنگ ها را پذیرفته اند. بنابراین در دانشگاه پاولوف روسیه از دانشجویان با هر فرهنگی استقبال می شود، همچنین هیچگونه تبعیض جنسیتی و یا ملیتی در خوابگاه های دانشگاه پاولوف وجود ندارد.

با مطالعه مقاله فوق نسبت به شرایط خوابگاه دانشگاه پاولوف، امکانات خوابگاه دانشگاه پاولوف، مبالغ لازم برای این خوابگاه و مزایای زندگی در خوابگاه دانشگاه پاولوف اطلاعات کسب کردید. لازم به ذکر است دانشگاه پاولوف یکی از بهترین موسسات برای تحصیل پزشکی در روسیه می باشد و امکانات زیادی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشمار با مشاوران مجرب موسسه اصطهباناتی در شعب تهران، شیراز، مشهد، تبریز و اصفهان تماس برقرار کنید.

سوالات متداول در مورد خوابگاه دانشگاه پاولوف

1- هزینه خوابگاه دانشگاه پاولوف چقدر است؟

هزینه خوابگاه دانشگاه پاولوف از 7 تا 70 دلار می تواند متغییر باشد.

2- امکانات خوابگاه دانشگاه پاولوف چگونه است؟

امکانات خوابگاه دانشگاه پاولوف به این صورت است که اتاق ها دارای تخت، اینترنت و خط تلفن هستند، آشپزخانه و حمام نیز مشترک در طبقات است.

3- آیا باید از قبل خوابگاه دانشگاه پاولوف را رزرو کرد؟

بله، به دلیل محدودیت مکان ها باید خوابگاه را رزرو کنید.

4- آیا محیط خوابگاه دانشگاه پاولوف مناسب است؟

بله، خوابگاه دانشگاه پاولوف در نزدیکی دانشگاه می باشد و محیط ایمنی دارد.

5- آیا ایرانی ها می توانند وارد خوابگاه دانشگاه پاولوف بشوند؟

بله، تمام ملیت ها می توانند وارد خوابگاه دانشگاه پاولوف بشوند.

6- آیا هزینه خوابگاه دانشگاه پاولوف به صورت قسطی پرداخت می شود؟

بله، امکان پرداخت هزینه خوابگاه به صورت ماهیانه و ترمی وجود دارد.

7- آیا امکان ثبت نام پیش از موعد در خوابگاه دانشگاه پاولوف وجود دارد؟

بله، شما باید به سایت دانشگاه پاولوف مراجعه و از طریق سیستم آنلاین ثبت نام کنید.

8- مزایای خوابگاه دانشگاه پاولوف چیست؟

مزایای خوابگاه دانشگاه پاولوف ایمنی بالا، امکاناتی همچون خشکشویی، اینترنت و دسترسی آسان به دانشگاه است.

9- اتاق های خوابگاه دانشگاه پاولوف چند نفره است؟

اتاق های خوابگاه دانشگاه پاولوف از 1 تا 4 نفره هستند که بستگی به مقطع تحصیلی شما دارد.

10- آیا بورسیه ای برای خوابگاه رایگان در دانشگاه پاولوف وجود دارد؟

خیر، این دانشگاه هیچگونه بورسیه ای برای خوابگاه ندارد.

11- آیا خوابگاه دانشگاه پاولوف به تفکیک جنسیت اتاق می دهد؟

بله، خوابگاه دانشگاه پاولوف به تفکیک جنسیت ساختمان ها را تقسیم می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *