تحصیل در روسیه

خوابگاه دانشگاه پائولف

خوابگاه دانشگاه پائولف

دانشکده پزشکی پائولوف یکی از مهم ترین دانشکده های پزشکی در روسیه است. خوابگاه دانشگاه پائولف در سال 1897 یعنی 121 سال قبل بعنوان اولین موسسه پزشکی روسیه برای خانم ها تاسیس شده است. بیشتر از 60 سال این دانشگاه بعنوان اولین موسسه پزشکی Leningrad I.P Pavlov شناخته می شد.

خوابگاه دانشگاه پائولف روسیه

این دانشگاه به طور قابل ملاحظه ای به گسترش علوم پزشکی و خدمات سلامت و درمان در روسیه کمک می کند و بعنوان یکی از بزرگ ترین مراکز برای تربیت متخصصین در چندین رشته پزشکی شناخته شده است. این دانشگاه پتانسل بالای علمی و آموزشی دارد و نیز با سایر مدارس و موسسات پزشکی در کشورهای مختلف ارتباط دارد. دانشجویانی که در دانشکده پزشکی سنت پترزبورگ تحصیل می کنند، این امکان و شانس را دارند که در سطح نویی از دانش با رعایت سنت های قدیم مدارس پزشکی روسیه درس بخوانند.

خوابگاه دانشگاه پائولف روسیه

آموزش در دانشگاه پاولوف روسیه

این دانشگاه یک سازمان دولتی آموزشی است، که دارای مدرک دولتی از سوی وزارت بهداشت دولت فدرال روسیه است. شخص حقوقی این صلاحیت ها را دارد که حساب های بانکی و عملیات دیگر را کنترل کند. این دانشگاه ممکن است حقوق شخص حقیقی را از سوی وی متوجه شود و توافق هایی را با اشخاص و سازمان های حقوقی جمع بندی کند. این دانشگاه مهر دولت فدرال روسیه را بهمراه سربرگ خود و سایر نشانه های دانشگاه داراست.

خوابگاه های دانشگاه پائولف روسیه

  • هاستل های PSPBGMU دانشگاه پائولف در سه منطقه سنت پترزبورگ قرار گرفته شده است و قابلیت سکونت 2230 نفر را دارد.

آدرس خوابگاه های روسیه و خانه های سازمانی :

  • دپارتمان مسکن: ناحیه پترگراداسکای، خیابان B. Coin 34 (هاستل شماره 3)
  • هاستل شماره 3: ناحیه Petrogradsky، خیابان Big Coin 34 (ایستگاه مترو Petrogradskaya و Gorkovskaya
  • هاستل شماره 4 (فقط برای دانشجویان خارجی) خیابان Petrogradsky borough، Roentgen 10 (ایستگاه مترو Petrogradskaya و Gorkovskaya
  • هاستل شماره 5: ناحیه Frunzensky، خیابان Bucharest 148 (ایستگاه مترو Kupchino، قطار 62 به رینگ
  • هاستل شماره 6: ناحیه Primorsky، خیابان Marshal Nocikova15، ساختمان شماره 2 (ایستگاه مترو Pionerskaya، اتوبوس های طبقه ای 25، 50، اتوبوس 79 به سمت خیابان Marshala Novikova)

با داشتن موقعیت های مکانی هاستل ها در نواحی شهری می توانید آن ها را روی نقشه سنت پترزبورگ پیدا کنید.

دسته بندی خوابگاه دانشگاه پاولوف روسیه

با توجه به شرایط زندگی در هاستل، این دانشگاه را می توان به سه دسته تقسیم بندی کرد:

آپارتمان، بلوک و کریدور

  • خوابگاه شماره 3 (ساخته شده در سال 1958) – نوع کریدور، روی زمین: پنجاه اتاق سه تخته، 2 آشپزخانه، 2 اتاق شست و شو، 3 دست شویی، 4 حمام که در دو طبقه قرار گرفته اند.
  • خوابگاه شماره 4 (ساخته شده در سال 1975) – نوع بلوک، در یک بلوک: هشت اتاق دو تا سه نفره، آشپزخانه، اتاق شست و شو و دست شویی، و 2 حمام قرار دارد.
  • خوابگاه شماره 5 (ساخته شده در سال 1983)- نوع بلوک، در یک بلوک: شش اتاق دو تخته، آشپزخانه، اتاق شست و شو و دست شویی. 2 حمام بزرگ در طبقات اول و دوم واقع شده اند.
  • خوابگاه شماره 6 (ساخته شده در سال 1987)- نوع آپارتمان، آپارتمان های دو تا سه اتاق. در هر آپارتمان: اتاق های 2 تا 3 تخته، اتاق انتظار، دست شویی و حمام. آشپزخانه برای 4 آپارتمان است.

ترتیب سکونت دانشجویان در هاستل دانشگاه بطور سالیانه و توسط بخش ریاست دانشکده تایید می شود. اما نگران نباشید، مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) با تجربه ای که در این زمینه دارند شما را تا رسیدن به مقصدتان راهنمایی و یاری میکنند. و اطلاعات گسترده ای در زمینه مهاجرت تا قیمت خانه در روسیه به شما خواهند داد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *