مهاجرت کاری به سوئد

حقوق پرستار در سوئد

حقوق پرستار در سوئد

در کل حقوق در کشور سوئد پایین تر از سایر کشورها است. در سوئد حقوق در مقایسه با سایر کشورها، بین حرفه ها گسترش می یابد.میانگین حقوق پرستار در سوئد ثبت شده (RN) در مرکز پزشکی سوئد 32.35 دلار در هر ساعت است. تجربه تاثیر به سزایی در افزایش حقوق در این حرفه دارد همچنین مهارت هایی که باعث افزایش حقوق می شوند عبارتند از؛ تومور شناسی، قلب شناسی و مراقبت های ویژه.

مزایا و حقوق پرستار در سوئد

تحصیل در سوئد در رشته پرستاری، باعث ایجاد آموزش حرفه ای از مراقبت های بهداشتی می شود که با مراقبت از مردم، برای به دست آوردن یا بهبود سلامت و کیفیت زندگی آنها کمک می کند. پرستاران مسئول اجرای مناسب نسخه های پزشکی هستند و مراقبت های لازم را به بیماران ارائه می دهند.کار در سوئد دارای مزایای بسیاری مانند؛ افراد شاغل حقوق قوی دارند، همه در برابر قانون برابر هستند و سوئد دارای سیستم رفاهی ویژه است.

وظایف پرستار در سوئد

 

وظایف پرستار در سوئد

پرستاران (RN) اغلب برای بیمارستان ها یا کلینیک های پزشکی کار می کنند. آنها همچنین ممکن است برای سایر سازمان ها مانند امکانات سرپایی، مراکز توانبخشی یا مراکز ارشد کار کنند شغل اصلی آنها ارتقا سلامت است.برای RN شدن باید مدرک کاردانی در پرستاری (ADN) یا مدرک لیسانس در پرستاری (BSN) داشته باشند. بعضی از کارفرمایان نیاز به داوطلبانی که در زمینه RN تجربه دارند می باشند همچنین آنها باید مجوز از هیئت پرستاری دولتی داشته باشند. برای نظارت بر داروها، در بعضی ایالت ها آزمون اداره دارو را از RN ها می گیرند.

مهارت های پرستار در سوئد

ممکن است برای ویزیت بیمارها در خانه، احتیاج به مسافرت پرستاران باشد. پرستاران باید بتوانند در محیط تیمی کار کنند همچنین باید مهارت های بین فردی و ارتباطی عالی داشته باشند و باید دستورالعمل پزشکان را دنبال کنند. ممکن است لازم باشد که در کارگاه، کلاس ها یا کنفرانس های مختلف شرکت کنند تا مهارت های خود را به عنوان RN ها بهبود بخشند.آنها باید مجلات حرفه ای را بخوانند تا خود را با یافته های پزشکی جدید و تکنولوژی به روز نگه دارند. پرستاران ممکن است مجبور باشند مجوزهای پرستاری خود را جهت اقامت سوئد به طور مرتب تمدید کنند، این امر بستگی به ایالتی دارد که در آن به عنوان RN کار می کنند. ممکن است از آنها خواسته شود تا بر کار پرستاران جدید نظارت کنند و آنها را آموزش دهند.

پرستار RN در سوئد

پرستار ثبت شده (RN) باید بتواند شرایط زیر را جهت بیماران در کشور سوئد محیا کند:

  • نیازها و مشکلات بهداشتی بیمار را ارزیابی کند.
  • برامه های مراقبت پرستاری را توسعه بخشد و اجرا کند و سوابق پزشکی را حفظ کند.
  • بیماران را در زمینه مراقبت از سلامتی و پیشگیری از بیماری ها راهنمایی کند یا مدیریت بیماری را ارائه دهد.
  • مراقبت پرستاری را به بیماران آسیب دیده، مجروح، معلول یا بیمارانی که دوران نقاهت بیماری را می گذرانند، اداره کند.

کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) که این اطلاعات را گردآوری کرده اند می توانند اطلاعات تکمیل تری در اختیار شما قرار دهند که قطعا بدرد شما خواهد خورد، پس می توانید از طریق تلفن با ما در ارتباط باشید تا شرایط مهاجرت به سوئد را برای شما بازگو کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *