تحصیل در لهستان یک انتخاب فوق العاده برای دانشجویان بین المللی است که قصد تحصیل در کشور های اروپایی را دارند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

دانشجویان ضمن تحصیل در دانشگاه های این کشور، امکان استفاده از بورسیه تحصیلی لهستان را دارند و از این طریق می توانند دغدغه های مالی خود را کاهش دهند. لهستان از سیستم آموزشی مناسب و با کیفیتی برخوردار است و همین مسئله سبب شده بسیاری از دانشجویان علاقمند به تحصیل در این کشور باشند. در دوسال گذشته تعداد دانشجویان بین المللی در لهستان، به بیش از 78.000 نفر رسیده است و این نشان از شرایط مناسب تحصیل در این کشور دارد. ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی هر آن چه در مورد بورسیه لهستان نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهیم تا از این طریق بتوانید به نتیجه دلخواه خود و تحصیل در این کشور برسید. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بررسی جامع بورسیه و تحصیل رایگان در لهستان

لهستان از جمله کشور های اروپایی است که هزینه تحصیل و زندگی در آن، نسبت به سایر کشور های اروپایی کم تر است.

این کشور با هدف حمایت مالی از دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی، بورسیه های متعددی ارائه می دهند. بورسیه های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه های مختلف بسته به دانشگاه مورد نظر متفاوت خواهد بود. برای دریافت بورسیه این کشور متقاضیان باید به سفارت لهستان در کشور خود مراجعه کنند. در صورتی که افراد شرایط بورسیه لهستان را داشته باشند، این بورسیه به آن ها تعلق خواهد گرفت. برای این که افراد اطلاعات بیشتری در مورد بورسیه های دولتی این کشور به دست آورند، بایستی به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند، چرا که تعداد و شرایط بورسیه ها در هر سال متغیر می باشد.

علاوه بر این، بورسیه موجب تخفیف در هزینه های کالج و یا حتی چشم پوشی از تمام شهریه خواهد شد. در صورتی که دانشجو شرایط مالی مساعدی نداشته باشد و یا بخواهد هم زمان در دو رشته تحصیل کند، از اولویت برای دریافت بورسیه برخوردار خواهد شد.

شرایط تحصیل رایگان در لهستان

هزینه بورسیه تحصیلی لهستان توسط ارگان های دولتی و دانشگاه های این کشور ارائه می شود و به دانشجویان واجد شرایط تعلق می گیرد. از جمله شرایط بورسیه لهستان می توان به مدرک زبان با نمره بالا، داشتن معدل بالا، مشارکت در کار های تحقیقاتی و داوطلبانه و … اشاره کرد. برخی از دانشگاه های لهستان، برنامه بورسیه تحصیلی خود را فقط برای دانشجویان خارجی قرار داده اند. نمرات دانشجو در مقطع تحصیلی قبلی از اهمیت فراوانی برخوردار است. لازم به ذکر است همه دانشگاه های موجود در لهستان بورسیه ارائه نمی دهند، از این رو دانشجویان برای کسب اطلاعات بیشتر از بورسیه های تحصیلی لهستان باید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه نمایند.

به طور کلی اخذ بورسیه در کشور لهستان کار سختی است و دانشجویان باید رزومه های قوی ارائه دهند. معمولا بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا و کارشناسی ارشد بیشتر از مقطع کارشناسی به دانشجویان اعطا می شود. بورسیه تحصیلی لهستان بر اساس شایستگی به متقاضیان ارائه می شود و ملاک ارائه بورسیه تنها استعداد و توانایی دانشجو خواهد بود.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه های لهستان به این صورت است که تمام یا بخشی از هزینه های تحصیل دانشجو را جبران می کند. الیته برخی بورسیه ها نیز وجود دارند که علاوه بر هزینه تحصیل، بخشی از هزینه زندگی و اسکان دانشجو را نیز تامین می کنند. دانشجویان همچنین در مقطع دکتری می توانند بورسیه فول فاند دریافت کنند که تمامی هزینه های زندگی، تحصیل و اقامت افراد را پوشش می دهد. برای دریافت بورسیه، متقاضیان باید ابتدا مدارک خود را برای دانشگاه و اساتید مربوطه ارسال کنند، در صورت موافقت با درخواستشان، بورسیه را دریافت خواهند کرد.

معرفی انواع بورسیه در لهستان

تحصیل در لهستان فرصتی برای آموزش با کیفیت بالا و همچنین هزینه های پایین برای دانشجویان فراهم می کند. علاوه بر این دانشجویان بین المللی می توانند از تخفیف های مختلف برای شهریه و کمک هزینه های تحصیلی بهره مند شوند. ممکن است پرداخت شهریه های دانشگاه برای برخی از متقاضیان دشوار باشد، از این رو استفاده از بورسیه تحصیلی لهستان، امکان تحصیل ارزان و یا رایگان را برای افراد فراهم می کند.

بورسیه های مختلفی به دانشجویان در حال تحصیل در لهستان ارائه می شود که هر کدام شرایط متفاوتی دارند. برای مثال بورسیه دولتی لهستان علاوه بر پرداخت شهریه دانشگاه به دانشجویان، کمک هزینه های ماهانه برای پوشش هزینه های زندگی نیز اعطا می کند. با این حال فرد باید خودش نیز، هزینه کافی برای زندگی در لهستان را داشته باشد. برخی دانشگاه های خاص در لهستان، بورسیه تحصیلی پزشکی نیز ارائه می دهند که برای اطلاعات بیشتر باید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه نمود.

بورسیه تحصیلی لهستان

بورسیه تحصیلی لهستان

در ادامه به معرفی انواع بورسیه های تحصیلی لهستان خواهیم پرداخت:

بورسیه تحصیلی اراسموس موندوس

بورسیه تحصیلی اراسموس موندوس توسط کمیسیون اروپا به دانشجویان در تمام نقاط جهان ارائه می شود. این بورسیه در واقع یک برنامه مشترک همکاری و انتقال دانشجو در زمینه تحصیلات تکمیلی در اتحادیه اروپا می باشد، که با هدف ارتقای سطح علمی مراکز آموزشی اروپایی و ایجاد تعامل بیشتر بین مردم و فرهنگ های مختلف از طریق همکاری کشور های اروپایی با کشور های غیر اروپایی در زمینه تحصیلات عالی و همچنین بهبود بازار کار جوامع اروپایی آغاز به فعالیت نموده است. بورسیه های موجود در اراسموس موندوس در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا و یا دوره های مشترک در دو یا چند دانشگاه اروپایی اعطا می شود. این بورسیه برای مقطع کارشناسی خدمات محدودی ارائه می کند. بورسیه اراسموس موندوس بیش از 200 رشته در مقطع دکترا و بیش از 100 رشته در مقطع کارشناسی ارشد را تحت پوشش قرار می دهد.

بورس های تحصیلی دیوید ال بورن

این نوع بورسیه یک بورسیه رقابتی می باشد که به دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند برای فرصت های مطالعاتی خود، تا 24.000 دلار با مقدار اضافی 6000 دلار دریافت کنند، که این بورسیه می تواند برای تحصیل زبان های داخلی استفاده شود. این بورسیه علاوه بر هزینه تحصیل، هزینه سفر برگست به مبدا را نیز به متقاضی ارائه می کند. این بورسیه به مدت یک سال و یا تا مدت زمان ارائه برنامه به دانشجو اعطا می شود که بستگی دارد که کدام زمان کوتاه تر است.

بورس های بین المللی بنجامین گیلمن

این بورسیه بین المللی، به دانشجویان مقطع کارشناسی ارائه می شود و برای دانشجویان محروم یک مزیت خواهد بود.

بورسیه های بین المللی بنجامین گیلمن برای کمک به دانشجویانی ارائه می شوند که به دنبال تحصیل در خارج از کشور می باشند، اما هزینه کافی برای این کار را ندارند. دانشجویان برای دریافت این بورسیه باید واجد شرایط باشند.

سایر بورسیه های تحصیلی ارائه شده در لهستان به شرح زیر خواهند بود:

 • بورسیه تحصیلی لهستان بنیاد کازیسکو
 • بورسیه Tomaszkiewicz-Florio
 • برنامه تبادل CEEPUS با اروپای مرکزی و شرقی
 • برنامه بورس تحصیلی Lane Kirkland
 • بورسیه تحصیلی برای شهروندان کشورهای در حال توسعه
 • برنامه فولبرایت
 • برنامه بورس تحصیلی Lane Kirkland

بورسیه برای تحصیل در مقطع کارشناسی لهستان

تحصیل در این مقطع بین 3 تا 5 سال طول می کشد و دانشجویان می توانند بدون پرداخت هزینه های گزاف به تحصیل مشغول شوند. برای تحصیل در مقطع کارشناسی عموما بورسیه های زیادی به دانشجویان تعلق نمی گیرد و بورسیه های این مقطع کم تر از سایر مقاطع می باشد. برای این که دانشجو بتواند در این مقطع بورسیه تحصیلی لهستان را اخذ کند، بایستی از معدل خوبی در دوران دبیرستان برخوردار بوده و همچنین بر زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشد. در ادامه برخی از بورسیه های تحصیلی در مقطع کارشناسی آورده شده است:

 • بورسیه تحصیلی دانشگاه علوم انسانی SWPS
 • بورسیه تحصیلی یونسکو / لهستان برای تحصیل مهندسی
 • بورسیه تحصیلی آزمون بین المللی (BISPT) BEROWS

بورسیه تحصیلی دانشگاه علوم انسانی SWPS

دانشگاه علوم انسانی یکی از موسسات معتبر در لهستان به شمار می رود که وابسته به موسسه روانشناسی، موسسه زیست شناسی تجربی و آکادمی علوم لهستان می باشد. بورسیه تحصیلی دانشگاه علوم انسانی SWSP لهستان به داوطلبان بین المللی مه به زبان انگلیسی تحصیل می کند تعلق می گیرد.

این بورسیه به تمام دانشجویان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تعلق می گیرد. بورسیه SWPS برای متقاضیانی که زبان اول آن ها انگلیسی است، فول فاند خواهد بود و برای دانشجویان سایر کشور ها به گونه ای است که افراد باید ثابت کنند مهارت های کافی برای استفاده از این بورسیه را دارند. بورسیه دانشگاه علوم انسانی SWPS هر ساله به 10 دانشجو اعطا می شود و هزینه سال اول تحصیل دانشجویان را پرداخت می کند.

بورسیه تحصیلی یونسکو / لهستان برای تحصیل مهندسی

این بورسیه برای تحصیل در 40 رشته مهندسی از جمله مهندسی حمل و نقل، مهندسی گاز، مهندسی حفاری و … به دانشجویان تعلق می گیرد. با رائه این بورسیه، دانشجویان می توانند به صورت رایگان تحصیل کنند و علاوه بر آن ماهانه 400 دلار آمریکا، جهت تامین هزینه های زندگی، اقامت و … دریافت خواهند کرد. شرایط این بورسیه برای دانشجویان کارشناسی، داشتن معدل بالا، رزومه علمی قوی و برخورداری از مدرک زبان با نمره بالا می باشد.

بورسیه تحصیلی آزمون بین المللی (BISPT) BEROWS

این بورسیه برای دانشجویان کارشناسی نیز ارائه می شود و با هدف حمایت مالی از دانشجویان ممتاز ارائه می شود. علاوه بر شرایط لازم برای دریافت بورسیه، دانشجویان باید در این آزمون نیز قبول شوند تا بتوانند این بورسیه را دریافت کنند. بورسیه آزمون بین المللی (BISPT) BEROWS به دانشجویان تا سقف 16 هزار دلار آمریکا پرداخت می کند.

بورسیه تحصیلی آزمون بین المللی (BISPT) BEROWS

بورسیه تحصیلی آزمون بین المللی (BISPT) BEROWS

بورسیه برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد لهستان

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، بورسیه های متعددی وجود دارد، که افراد می توانند با توجه به شرایط خود، یکی از آن ها را اخذ کنند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دو سال طول می کشد و متقاضیان باید ابتدا مقطع کارشناسی را بگذرانند، تا به این مقطع برسند. تحصیل در دانشگاه های دولتی لهستان رایگان است و متقاضیان باید تنها هنگام ثبت نام مبلغی حدود 3 هزار یورو پرداخت کنند. دانشجویان با دریافت بورسیه تحصیل لهستان در این مقطع می توانند به صورت رایگان در این کشور تحصیل نمایند. در ادامه به برخی از بورسیه های ارائه شده در این مقطع می پردازیم:

 • بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد لهستان
 • بورسیه جوایز بین المللی دانشگاه کوزمینسکی لهستان
 • بورسیه Ignacy Lukasiewicz برای دانشجویان کشور های در حال توسعه

بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد لهستان

دانشجویانی که در برخی از رشته های تحصیلی در این کشور تحصیل می کنند، می توانند از بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد لهستان بهره مند شوند. این رشته ها عبارتند از: روابط بین الملل، حقوق بین الملل، بازار های مالی و حاکمیت اروپا. این بورسیه برای دانشجویانی که در مقاطع قبلی جزو دانشجویان ممتاز بوده اند، اختصاص داده شده است. متقاضیان همچنین برای دریافت این بورسیه باید تسلط خوبی بر روی زبان انگلیسی داشته باشند. این نوع بورسیه به ازای هر ترم مبلغ 2300 یورو به دانشجویان اعطا می کند که هزینه های تحصیل، زندگی و رفت و آمد افراد را پوشش خواهد داد.

بورسیه جوایز بین المللی دانشگاه کوزمینسکی لهستان

این بورسیه به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شود و نحوه ارائه آن به متقاضیان از طریق یک سیستم امتیاز بندی است که شامل 100 امتیاز خواهد بود. 50 امتیاز مربوط به معدل می باشد و 50 امتیاز مربوط به آزمون ورودی خواهد بود. بر این اساس متقاضی باید امتیاز بالا تر از 60 را کسب کند تا واجد شرایط دریافت این بورسیه گردد. این بورسیه به دانشجویان تا زمانی که تحصیلاتشان پایان یابد، سالانه حدود 1900 دلار آمریکا پرداخت می کند.

بورسیه Ignacy Lukasiewicz برای دانشجویان کشور های در حال توسعه

این بورسیه لهستان به دانشجویانی ارائه می شود که از کشور های در حال توسعه به این کشور آمده اند و در دانشگاه های لهستان تحصیل می کنند. برای اخذ این نوع بورسیه دانشجویان باید به زبان لهستانی تحصیل کنند، که در صورت عدم آشنایی با این زبان، متقاضیان در یک دوره یک ساله زبان لهستانی به صورت رایگان شرکت می کنند. این بورسیه هزینه های تحصیل دانشجویان را پوشش می دهد و علاوه بر این، ماهانه 350 دلار امریکا جهت تامین هزینه های زندگی و اقامت به داشجویان به آن ها پرداخت می کند.

بورسیه تحصیلی دکترا در لهستان

بورسیه های دکترا معمولا سهم قابل توجهی در تامین هزینه های تحصیل در این مقطع را دارند، اما مبلغ آن در بورسیه های مختلف متفاوت است. برخی از این بورسیه ها برای هزینه های زندگی و تحصیل، بودجه کاملی را در نظر گرفته اند و برخی دیگر نیز بخشی از این هزینه ها را پرداخت می کنند. بیشتر بورسیه های تحصیلی لهستان در مقطع دکترا ارائه می شود و در این مقطع تعدد کمک هزینه های تحصیلی نسبت به سایر مقاطع بیشتر است. در صورتی که متقاضیان از رزومه علمی درخشانی برخوردار باشند و پروپوزال های تحقیقاتی خوبی ارائه کنند، امکان دریافت بورسیه کامل را نیز خواهند داشت. در ادامه به تعدادی بورسیه تحصیلی لهستان اشاره می کنیم:

 • بورسیه تحصیلی دانشگاه صنعتی گدانسک لهستان
 • بورسیه بین المللی انجام پروژه های تحقیقاتی در لهستان
 • بورسیه تحصیلی دانشکده فیزیک ورشو

بورسیه تحصیلی دانشگاه صنعتی گدانسک لهستان

این بورسیه به دانشجویان بین المللی در مقطع دکتری اعطا می شود که در سال های زیادی را در طول تحصیلات خود مشغول به تحقیق و پژوهش می باشند. از این دولت کشور لهستان مشروط بر قوی بودن رزومه دانشجو، بخشی از شهریه را پرداخت می کند. دانشجویان علاوه بر دریافت هزینه های تحصیل، ماهانه مبلغی حدود 500 دلار امریکا بابت هزینه های زندگی و اقامت خود دریافت می کنند.

بورسیه بین المللی انجام پروژه های تحقیقاتی در لهستان

این بورسیه به دانشجویان مقطع دکترا ارائه می شود و جهت انجام پروژه های تحقیقاتی در زمینه های مختلفی برای متقاضیان تخصیص می یابد. دانشجویان با انجام تحقیقات در زمینه محصولات دارویی، محصولات غذایی، فن آوری های مهندسی پزشکی، محصولات پتروشیمی و … می توانند از بورسیه بین المللی انجام پروژه های تحقیقاتی بهره مند شوند. این بورسیه هزینه های همچون هزینه تحصیل، زندگی و همچنین هزینه انجام تحقیقات را تامین می کند.

بورسیه تحصیلی دانشکده فیزیک ورشو

بورسیه دانشکده فیزیک ورشو به دانشجویان دکترا در رشته فیزیک که قصد تحصیل در زمینه های تحقیقاتی را دارند، اعطا می گردد. این بورسیه علاوه بر هزینه های تحصیل، هزینه های زندگی دانشجویان را نیز تامین می کند.

شرایط اخذ بورسیه های تحصیلی در لهستان

در صورتی که متقاضی بورسیه شهروند این کشور باشد، بایستی اقدامات لازم را برای اخذ بورسیه تحصیلی لهستان به صورت مستقیم انجام دهد. اما اگر دانشجو بین المللی باشد شرایط دریافت بورسیه برای وی به این صورت است که باید به سفارت خانه مراجعه کند. برای اخذ بورسیه های تحصیل، نمرات دریافتی در مقاطع قبلی از اهمیت بسیاری برخوردار است. از دیگر شرایط بورسیه لهستان باید به مدرک زبان و همچنین مشارکت در پروژه های تحقیقاتی و داوطلبانه اشاره کرد که تاثیر به سزایی در دریافت بورسیه این کشور خواهند داشت.

از مهم ترین شرایط بورسیه لهستان، داشتن گواهی پایان تحصیلات برای ورود به یک موسسه دانشگاهی می باشد.

دانشجویانی که امتحانات بین المللی یا اروپایی لیسانس را گذرانده باشند، می توانند برای تحصیل در مقطع کارشناسی در هر موسسه ای در این کشور درخواست دهند. داشتن گواهی پایان تحصیل و یا دیپلم معادل به صورت خودکار سبب واجد شرایط شدن دانشجویان برای دریافت بورسیه تحصیلی لهستان نخواهد شد. دانشجویان باید برای احراز اصالت مدارک تحصیلی خود و رعایت قوانین لهستان، فرایند نوستریفیکیشن را دنبال کنند. متقاضیان باید ویزای معتبر داشته باشند و قبل از ورود به این کشور معاینات پزشکی را انجام دهند.

شرایط اخذ بورسیه های تحصیلی در لهستان

شرایط اخذ بورسیه های تحصیلی در لهستان

مدارک لازم برای تحصیل رایگان در لهستان

متقاضیان برای اخذ بورسیه تحصیلی لهستان باید یک سری الزامات را رعایت کرده و مدارک مورد نیاز را تهیه کنند. در ادامه به این مدارک اشاره می کنیم:

 • مدارک تحصیلی مقطع قبلی به همراه ریز نمرات و ترجمه آن ها
 • مدرک زبان انگلیسی
 • مدرک سلامت پزشکی
 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • عکس استاندارد
 • تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه و بورسیه
 • مدارک هویتی به همراه ترجمه آن ها
 • رزومه کاری متقاضی (برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا)
 • توصیه نامه از چند استاد (برای مقطع دکترا)
 • پروپوزال های تحقیقاتی (برای مقطع دکترا)

نحوه پوشش هزینه ها در بورسیه های تحصیلی لهستان

به طور کلی کشور لهستان از نظر هزینه های زندگی و تحصیل نسبت به سایر کشور های اروپایی وضعیت بهتری داشته و مقرون به صرفه می باشد. تمام هزینه های لازم برای تحصیل یک دانشجوی بین المللی در مقطع کارشناسی بین 7000 تا 8000 دلار خواهد بود و این مبلغ در مقطع کارشناسی ارشد تا 9000 دلار می رسد. در واقع هزینه تحصیل بسته به رشته تحصیلی و سطح تحصیلات متغیر خواهد بود.

اگر بخواهیم در مورد پوشش دهی بورسیه های این کشور در هزینه ها صحبت کنیم باید بگوییم این پوشش دهی بسیار مناسب است. به این دلیل که هزینه های زندگی در کشور لهستان بین 700 تا 1000 یورو می باشد و دانشجویان با اخذ بورسیه به راحتی می توانند در این کشور زندگی کنند.

دانشجویان برای مطالعات دوره اول، دوم و طولانی باید سالانه حدود 2400 دلار امریکا که معادل 9000 زیلوتی می باشد، هزینه کنند. همچنین هزینه مورد نیاز جهت تحصیل کارشناسی ارشد، دوره های کارآموزی پسا دکترا و دوره های حرفه ای و کار آموزی حدود 3650 دلار آمریکا در سال که معادل 13000 زیلوتی می باشد خواهد بود. تحصیل در مقطع دکتری برای تمام دانشجویان رایگان بوده و متقاضیان می توانند در این مقطع بورسیه دریافت کنند.

مشاوره تخصصی برای اخذ بورسیه تحصیلی لهستان

دریافت بورسیه کمک بسیاری به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در این کشور خواهد کرد. درواقع افراد با اخذ بورسیه می توانند بدون داشتن دغدغه مالی درس بخوانند. برای دریافت بورسیه در کشور لهستان، متقاضیان باید الزامات و شرایط مورد نیاز را فراهم آورند و اطلاعات لازم در این خصوص را به دست آورند. افراد می توانند برای دریافت بورسیه از موسسات مهاجرتی معتبر کمک بگیرند و از این طریق راحت تر و سریع تر به نتیجه مطلوب خود برسند.

بهتر است متقاضیان از طریق وکلای مجرب و کارآزموده اقدام به اخذ بورسیه نمایند، چرا این افراد با داشتن تخصص در این زمینه می توانند راهنمایی های لازم را به آن ها ارائه دهند. کارشناسان ما در مجموعه حقوقی و مهاجرتی اصطهباناتی آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه دریافت بورسیه و تحصیل در دانشگاه های لهستان می باشند. شما می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه کنید و از این طریق اقدام به اخذ بورسیه تحصیلی لهستان نمایید.

سخن پایانی

کشور لهستان از دانشگاه های معتبری برخوردار است و کیفیت آموزش در این دانشگاه ها در سطح بالایی قرار دارد. از طرفی هزینه تحصیل در این کشور پایین است. به همین دلیل بسیاری از دانشجویان بین المللی این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند. علاوه بر این متقاضیان می توانند از بورسیه تحصیلی لهستان نیز برای تحصیل بهره مند شوند و از این طریق هزینه های خود را کاهش دهند.

در صورتی که تمایل به اخذ بورسیه لهستان دارید، به شما توصیه می کنیم با مشاوران متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

کارشناسان ما در موسسه حقوقی اصطهباناتی، با داشتن تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت به کشور های اروپایی و اخذ بورسیه، می توانند شما را در این مسیر یاری دهند. شما عزیزان می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی از مشاوره های متخصصان ما بهره مند شوید. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهامی می توانید در پایان این مقاله و در قسمت نظرات، سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما پاسخ گو باشند.

سوالات متداول

1- آیا می توان در لهستان به صورت رایگان تحصیل کرد؟

بله، دانشجویان می توانند با دریافت بورسیه تحصیلی در این کشور، هزینه های خود را رایگان کنند.

2- شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در لهستان کدام اند؟

داشتن معدل بالا، رزومه علمی قوی، شرکت در فعالیت های پژوهشی داوطلبانه و مدرک زبان از مهم ترین شرایط دریافت بورسیه می باشند.

3- بورسیه های ارائه شده در مقطع کارشناسی کدام است؟

بورسیه تحصیلی دانشگاه علوم انسانی SWPS، بورسیه تحصیلی یونسکو / لهستان برای تحصیل مهندسی و بورسیه تحصیلی آزمون بین المللی (BISPT) BEROWS

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *