تحصیل در روسیه مركز چشم پزشكی فيدروف

مجتمع چشم پزشكي فيدروف یک مرکز چشم پزشکی بالینی میکروسکوپی و تحقیقات در مسکو، روسیه است، در سال 1988 توسط جراح چشم به Svyatoslav Fyodorovدر روسیه تاسیس شد. این مرکز همچنین شامل شاخه های منطقه ای در Cheboksary، Cheboksary, Irkutsk, Kaluga, Khabarovsk, Krasnodar,Novosibirsk, Orenburg, Saint Petersburg, Tambov, Volgograd ایرکوتسک، کالوگا، خاباروفسک، کراسنودار، نووسیبیرسک، اورنبورگ، سنت پترزبورگ، تامبوف، ولگوگراد، و یکاترینبورگ Yekaterinburg می باشد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

این کلینیک سرپایی چشم در مسکو در روسیه جراحی پیشرفته سرپایی چشم را ارائه می دهد این جراحی ها  توسط چشم پزشک مشهور جهان پروفسور S.N.  فیدروف استاد پیشگام در پیوند عدسی مصنوعی برای بیمارانی دارای اختلالات آب مروارید رنج می برند صورت میگیرد. در این کلینیک درمان نزدیک بینی، دور بینی، عمل جراحی آب مروارید و لنز، درمان گلوکوم، آتروفی عصب بینایی، دیستروفی شبکیه، پیوند قرنیه و رتینوپاتی دیابتی صورت میگیرد. بیماران در همه سنین درمان می شوند. درمانگاه محل اقامت و درمان برای بیماران خارج از کشور فراهم می کند.

شرایط تحصیل در روسیه مركز چشم پزشكی فيدروف

فیدروف تا زمان مرگ خود در سال 2000 رهبری این موسسه را به عهده داشت، این مرکز معروف برای روش های جراحی انکساری و با این هدف ایجاد شده بود، بیماران در این موسسه توسط دکتری که به آن مراجعه میکنند به دکتر مربوطه ارجاع داده می شوند، هر یک از آنها فقط مسئول یک بخشی هستند. در همان سال، فیدروف، به همراه پیتر من، درمانگاه چشم، بخشی از موسسه، دریای مدیترانه و اقیانوس هند را برای به دست آوردن اطلاعات جدید سفر کرده است.

به لطف محبوبیت بین المللی بنیانگذاران و مدیران، مجتمع چشم پزشكي فيدروف به شهرت دست یافته است، این موسسه یکی از بهترین مراکز چشم، در جهان، با یازده شاخه در این منطقه ای است. در طول سال، بهترین پزشکان و جراحان از کشورهای مختلف که مایل به تخصص در چشم پزشکی هستند، استقبال می شوند. در حال حاضر، مرکز treates آب مروارید، اختلالات انکساری، آب سیاه، vitreal، شبکیه و عصب بینایی آسیب شناسی، بیماری های قرنیه را روزانه برای  1200 نفر انجام می دهند.

زمانی که وارد موسسه چشم پزشكي فيدروف فیدروف در مسکومی شوید می توانید مردم را در لباس های سنتی آفریقایی و همچنین زنان را در حجاب ببینید. از سال 2013، بیش از 1600 بیمار خارجی در این موسسه درمان شدند. این کلینیک در سال 1986 توسط جراح چشم پیشگام و دانشمند، به Svyatoslav Fyodorovتاسیس شد. او عضو افتخاری آکادمی چشم پزشکی آمریکا، یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین سازمان های جهان در این زمینه بود.

“روسیه سهم زیادی در توسعه چشم پزشکی جهان داشته است. ” الیاس، رئیس مرکز کلینیک چشم پزشکی پزشکی اروپا در مسکو، و یک عضو از جامعه آمریکا از جراحی کاتاراکت و عیوب انکساری می باشد. وی میگوید در Svyatoslav Fyodorovیک انقلاب ایجاد شد که به تدریج نیز توسعه یافت و معرفی کراتوتومی شعاعی، یک روش میکرو جراحی انکساری برای تصحیح نزدیک بینی توسط این موسسه صورت گرفت.

دیگر مراکز تحقیقاتی برجسته چشم روسیه مانند، موسسه تحقیقات هلم هولتز بیماری های چشم، و گروه چشم در موسسه پزشکی پیروگوف را می توان نام برد. موسسه  Svyatoslav Fyodorov یک موسسه جراحی برجسته چشم در جهان است، دانشمند به شکل عمومی در این موسسه به کار میپردازند، این نام به خوبی در سراسر جهان شناخته شده است. موسسه “چشم پزشكي فيدروف” تحقیقات و فناوری پیچیده ای دارد که اجازه می دهد تا تحققات و برنامه های شجاعانه در درمان بیماری های چشم در این موسسه صورت گیرد.

آموزش در مرکز چشم پزشکی فیدروف روسیه

بسیاری افراد جهت مهاجرت به روسیه معمولا از طریق تحصیل در مرکز چشم پزشکی فیدروف اقدام می کنند، به طور کلی میتوان پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی در مرکز چشم پزشکی فیدروف میتوانند نسبت به اخذ شهروندی یا تابعیت روسیه اقدام کنند. گروه های زیر در این موسسه وجود دارند:

 • گروه جراحی Glaucoma
 •  Transplantology و گروه جراحی قرنیه
 • مرکز جراحی لیزر
 • مرکز جراحی Cataract و IOL
 • گروه جراحی  Vitreoretinal
 • مرکز دیابت چشم
 • وزارت Pediatric
 • مرکز پلاستیک زیبایی و جراحی های بازسازی
 • مرکز اصلاح و ایجاد پروتز چشم
 • فن آوری -Ophthalmologic مانند ایجاد روال لوازم آرایشی و بهداشتی.
 • اصلاح دیدFem  لیزیک: لیزر 100٪.
 • بانک گروه نظارت و پیشگیری کننده از گلوکوم

آموزش در مرکز چشم پزشکی فیدروف روسیه

” مجتمع چشم پزشكي فيدروف” در یک منطقه زیبا در شمال شهر مسکو واقع شده است و متشکل از ساختمان های متعددی است که عبارتند از: policlinics (برای بیماران خارج ساختمان تشخیص) برای ویزیت روزانه 1200 نفر؛ با 10 بخش ثابت بالینی برای درمان بیماری های چشمی اصلی؛ مرکز پزشکی شماره 2 با بخش تخصصی برای درمان بیماران خارجی و بستری در بیمارستان، بخش فنی تجربی است.

ظرفیت  ” مجتمع چشم پزشكي فيدروف ” با شاخه های بررسی 300 هزار بیمار تحت درمان و 700 هزار بیمار سالانه است. ساختار Etionosologic بیماری بسیار متنوع است و نشان دهنده کل چشم پزشکی است. بزرگترین حجم بیماران بیماران مبتلا به آب مروارید، اختلالات انکساری، آب سیاه، ویتریال، شبکیه و عصب بینایی آسیب شناسی، بیماری های قرنیه، بیماری های مختلف عفونی، خودایمنی، غدد و بیماری های انکولوژیک و همچنین عواقب ترومای چشمی هستند.

در ” مجتمع چشم پزشكي فيدروف ” یک واحد لیزر با طول موج 1.44 MKM وجود دارد که برای درمان آب مروارید و حذف هر گونه درجه سختی چشم می باشد. مجموعه ای از دستگاه های برای استخراج آب مروارید لیزری شامل: واحد لیزر YAG، یک دستگاه اصلی آبیاری آسپیراسیون و یک سیستم کنترل دستگاه های مشترک می باشد. 8543 عملیات لیزر کاتاراکت در سال 2005 انجام شد.

فن آوری اصلاح لیزر رادیواکتیو نزدیک بینی در ” مجتمع چشم پزشكي فيدروف” به صورت قابل توجه انجام می شود. برای توجه به اینکه این موسسه بازسازی قرنیه را نیز انجام می دهد افراد را برای بهبود دید در دوربینی بدون اخلال در خواندن و دید نزدیک بهبود می بخشد. پنج نسل از ایجاد «پروفایل» لیزر رادیواکتیو واحد چشم در طول 10 سال اخیر می گذرد. بیش از 27000 روش لیزر شکست در سال 2005 در این مجتمع انجام شده است.

مداخلات غیر نافذ اجازه می دهد تا برای به حداقل رساندن 7-10 بار خطر ابتلا به عوارض کاهش یابد. در کلینیک تکنولوژی لیزر رادیواکتیو غیر نافذ sclerectomy عمیق با استفاده از دستگاه  “AGAP”طرح اصلی انجام میگیرد. این موارد به طور گسترده ای استفاده می شود و روش های جدید برای تثبیت سطح تونوس عضلانی چشم به طور متوسط در 94.7٪ انجام میگیرد.

جراحی یک روند مهم در کار پزشکی و تحقیقات علمی است. دستاورد ضروری در این زمینه توسعه مایع perfluorcarbon است مورد استفاده برای کوتاه مدت برای شبکیه چشم است. ارزیابی سطح فعالیت جراحی و معرفی جدیدترین تکنولوژی های در عمل جراحی در ” مجتمع چشم پزشكي فيدروف ” انجام می شود این محل پیشرو در میان تمام کلینیک چشم پزشکی روسیه است.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های روسیه بستگی به دانشگاه انتخابی شما در این کشور دارد. معمولا اخذ پذیرش در دانشگاه های خصوصی راحت تر از دانشگاه های دولتی است. شهریه دانشگاه های چشم پزشکی فیدروف در این کشور معمولا مناسب می باشد. بورسیه تحصیلی در دانشگاه چشم پزشکی فیدروف معمولا به افرادی با رزومه های بالا تعلق می گیرد در صورت پذیرش از دانشگاه های چشم پزشکی فیدروف  شرایط تحصیل رایگان درچشم پزشکی فیدروف برای شما امکان پذیر میگردد. معمولا بورسیه برای تحصیل در مقاطع بالاتر مانند دکتری PHD و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد و شرایط تحصیل در چشم پزشکی فیدروف در مقطع دکترا یا PhD و شرایط تحصیل در چشم پزشکی فیدروف در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس را آسان تر می کند.

تحقیقات علمی موسسه فیدوروف روسیه

تحقیقات علمی در این کلینیک در طول سال های اخیر (2000-2005) ثبت شده است. 532 اختراع ثبت شده، 7 کتاب و مقالات چاپ شده در زمینه بیماری های چشم برای دانش آموزان از دانشگاه های علوم پزشکی منتشر شده است، 49 پایان نامه دکترا و 135 درجه نامزد دفاع برای بیش از میانگین تعداد سالانه از پایان نامه دفاع از دوره قبلی وجود دارد. هر سال در روز چشم پزشکان ژوئن در روسیه، اتحاد شوروی سابق و کشورهای خارجی شرکت در سالانه ” سخنرانی یادبود فیدروف “.را برگزار می کنند.

تعداد کل عمل های انجام شده در سال 2005 انجام شده 29054 (در شعبه مسکو)، 165231 در دیگر شاخه های ” مجتمع چشم پزشكي فيدروف” برگزار شده است. در طول 19 سال کار (1986-2005) در “کلینیک چشم پزشكي فيدروف” (سازمان مرکزی در مسکو و در 11 شعبه منطقه ای) بیش از 4 میلیون نفر با استفاده از جدیدترین تکنیک های عمل شدند. بیش از 14 میلیون نفر مورد بررسی قرار گرفتند و درمان پزشکی قرار گرفتند.

تعیین بقا و موفقیت سازمانی در سراسر رژیم های مختلف نهادی وجود دارد. مطالعه موردی تاریخی بر روی این موسسه با تجزیه و تحلیل تکامل موسسه پزشکی دولت روسیه صورت گرفته است، یعنی S.N. فیدروف “مجتمع بخشی تحقیقات و فناوری “چشم پزشكي فيدروف”  به روشنی تعریف شده: در سال های 1960 – 1985 (روسیه شوروی، قبل از دوره پرسترویکا)، در سال 1986-1991 (گورباچف پرسترویکا)، 1992-2000 (سال انتقال)، و 2001 – 2009 (در حال حاضر فیدروف روسیه).

تجزیه و تحلیل بر روی تکامل مشترک موسسات خارجی و ساختار سازمانی شرکت، سیستم حقوق مالکیت، الگوهای نوآوری و کانال های رشد تکنولوژی متمرکز وجود دارد. این یافته ها نشان می دهد که محیط سازمانی به طور کلی در عملکرد شرکت از طریق تعیین “قواعد بازی” برای معاملات اقتصادی و از طریق ایجاد مجموعه ای از احتمالات انجام میگیرد.  پس از آن فرآیندهای داخلی شرکت، تواناییها و ظرفیتهای پویا و توانایی نوآورانه تعیین میکند که آیا سازمان می تواند با تغییرات خارجی وفق یابد، فرصت توسعه و تشخیص و امکان استفاده از آنها را فراهم میکند. علاوه بر این، نقش رهبری، نوع تکنولوژی و دامنه انتشار آن، پشتیبانی حالت اولیه، و همچنین میزان تقاضا در حفظ عملکرد موفق ظاهر میشود.

چند سطح ساختاری پاداش عملکرد بالا در ترکیب با روش های درمان صنعتی (به عنوان مثال استفاده از یک نوار نقاله جراحی و تولید تیم) حجم بیشتر روش های بالینی انجام شده را در پی دارد، و همچنین با کیفیت بالاتر، پیچیدگی و تنوع درمانافزایش می یابد. علاوه بر این، در مراحل اولیه توسعه شرکت، حضور نوآوران پرکار و ساختار سازمانی با پشتیبانی یادگیری، تولید دانش و تجمع (از کلینیک – مهندسی  – تولید – درمانگاهی”) با هدف ایجاد زمینه رشد نوآوری مداوم است. در دوره های بعد، ترکیبی از در دسترس بودن منابع (مادی، مالی، سرمایه انسانی)، همکاری خارجی، شیوه های جدید سازماندهی درمان، انتشار درون و برون فن آوری در سطوح بالای نوآوری کمک کرده است. به طور کلی، کار پشتیبانی از یک رویکرد میان رشته ای به مطالعه سازمان ها، ترکیب تحلیل نهادی، اقتصاد سازمانی تکامل و پویا، مدیریت استراتژیک فراهم می کند.

دوره های تحصیل در مركز چشم پزشكی فيدروف روسیه

این موسسه دارای متخصصان معجزه گر می باشد. که در مواجهه با فن آوری جدید بهترین روش ها را جهت عمل چشم به کار می برند. با به کارگیری روش علمی جهت جراحی تاکنون بیش از پنج میلیون نفر بینایی خود را در موسسه چشم میکروسکپی با شگفتی های فراوان به دست آوردند.

از 20 سال پیش، با استفاده از تکنیک های جراحی برای بیماران دریافت و اختراع و ایجاد روش های جدید توسط دانشمند و جراح مشهور چشم  Svyatoslav Fyodorov، بالاترین دستاوردهای علمی، فرهنگی و اجتماعی روسیه در اواخر قرن بیستم و اوایل قرن بیست و یکم صورت گرفت.

یکی از دلایل پیشرفت فناوری جهانی روسیه در زمینه Svyatoslav Fyodorov، به خاطر بهبود چشم همسر خود، با چمدان های فلزی پر شده با ابزار، نیمی از جهان را سفر کرد، تا دوره های آموزشی از هزاران نفر را در زمینه علم چشم پزشکی بیاموزد.

نتایج حاصل از این روش ایجاد صدها دانشمندان، پزشک و استاد چشم پزشک بود. بیش از 5000000 عمل موفق تاکنون انجام گرفته است. به موازات آن، شاخه های موسسه مسکو، واقع در شهرستانها مختلف روسیه ایجاد شد: تاکنون عمل های بسیار عجیبی توسط این موسسه انجام گرفته است نظیز عمل اورنبورگ بر روی یک تومور از چشم یک خلبان، عمل کراسنودار برای پیوند قرنیه بر روی چشم یک برنامه نویس 25 ساله در Cheboksary با استفاده از فناوری نانو و بهبود لنز و عنبیه مجروح در تصادف اتومبیل در Tver و اصلاح بینایی یک کودک با یک نقص مادرزادی جزو عمل های عجیب این بیمارستان بود.

و در حالی که بسیاری از عمل ها توسط پزشکان جراحی مرکز به مدت ده دقیقه برای بازسازی دید 100 درصد از بیماران مبتلا به بیماری مادرزادی آستیگماتیسم هیپرتروفیک و بیماری های پیچیده تر در این موسسه صورت میگیرد. عملیات استفاده شده توسط تکنولوژی لیزر مدرن انجام می شود. می توان گفت قالب این عمل ها بدون درد است.

دروس دانشگاهی هر رشته متفاوت می باشد. تحصیل در این کشور بدون مدرک زبان ممکن است، تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی نیز در برخی از دانشگاه ها مقدور است. شرایط تحصیل در این کشور در مقطع کارشناسی یا لیسانس مانند دیگر کشور های می باشد اما مسلما تفاوت هایی وجود دارد که قبل از اقدام بایستی از آنها آگاه گردید. زبان تحصیل در این کشور به زبان روسی و انگلیسی می باشد.

رتبه و رنکینگ دانشگاه فيدروف

موسسه ی دولتی فدرال فیدروف در میکرو جراحی چشم بزرگترین مرکز درمانی – تحقیقاتی چشم پزشکی در روسیه است. این موسسه توسط یک عضو هیئت علمی بهه نام سیاتوسلاف فیدروف و در تاریخ 26 آوریل سال 1986 تاسیس شد. از آن پس موسسه ی دولتی فدرال فیدروف در میکرو جراحی چشم تبدیل به پدیده ای مهم در پزشکی روسیه شد.

رتبه و رنکینگ دانشگاه فيدروف

این موسسه به طور همزمان در ساختار خود یک موسسه ی تحقیقاتی بزرگ در مسکو و یازده شعبه ی دیگر در بزرگ ترین شهرهای روسیه نظیر سنت پرزبورگ، کالوگا، ولگاگراد، تامبوف، نوواسیبیرسک، ایرکوتسک، خاباروسک، و یک شرکت تولید تجهیزات حقیقات آزمایشگاهی، یک کارخانه برای محصولات چشم پزشکی و مراکز آموزش پزشکی، به وجود آورده است. این موسسه در رتبه بندی جهانی حایز رتبه های زیر شده است:

 • رتبه ی جهانی: 4495
 • قابلیت مشاهده: 2253
 • تحقیقی: 3957

رشته های دانشگاه فيدروف

در حال حاضر مرکز علمی و آموزشی  IRTC “Microsurgery Eye” نامگذاری شده است که به نام Acad نامگذاری شده است. S.N. فدوروف وزارت بهداشت روسیه. فعالیت های آموزشی بر اساس برنامه های زیر انجام می شود:

 • دکترای حرفه ای در تخصص 31/08/89 “چشم پزشکی”
 • آموزش کارکنان علمی و آموزشی در دانشکده فارغ التحصیل به منظور آموزش 01/31/1301 «پزشکی بالینی» در زمینه تخصصی علم 14.01.07 «بیماری های چشم»
 • آموزش پیشرفته چشم پزشکان تحت برنامه “چشم پزشکی” ( بهبود موضوعی و کارآموزی در محیط کار).

تدریس نظری و عملی برای همه برنامه های فعالیت های آموزشی توسط کارکنان مرکز علمی و آموزشی با مشارکت پزشکان و متخصصین مجرب تحقیقاتی IRTC انجام می شود.

هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه فيدروف

بررسی شاخص ها برای پذیرش شهروندان فدراسیون روسیه برای آموزش در مدت اقامت با هزینه بودجه فدرال برای سال‌های تحصیلی سال 2018- 2019 – 15 نفر (از جمله آن‌هایی که در چارچوب پذیرش هدفمند هستند)، همچنین 15 نفر تحت قراردادهای آموزشی قرار دارند. هزینه آموزش و پرورش با لیست قیمت مورد تایید موسسه تعیین می شود: برای شهروندان فدراسیون روسیه – 199،000 روبل در سال، برای شهروندان CIS و اتباع خارجی – 239،000 روبل در سال می باشد، خوابگاه وجود  ندارد.

علاقه مندان به تحصیل در مرکز چشم پزشکی فیدروف برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط مهاجرت و شرایط اعزام دانشجو و اخذ ویزای تحصیلی به صورت تضمینی در این کشور می توانند با کمک  وکلای مجرب ما، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات اعزام دانشجو به راحتی و در کمترین زمان ویزای تحصیل در مرکز چشم پزشکی فیدروف را دریافت کرده و به ادامه تحصیل در مرکز چشم پزشکی فیدروف بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *