4 ایده کسب و کار کوچک در لهستان

لهستان یکی از مقاصد جذاب کسب و کار در مرکز اروپا خواهد بود. کشوری که فرصت های متعددی را برای راه اندازی کسب و کار جدید ایجاد کرده است. همچنین این کشور سیاست هایی را در جهت رویارویی با بحران های مالی در نظر گرفته است. چرا که دولت در جهت ثبات اقتصادی تلاش های چشمگیری داشته است. سرمایه گذاران خارجی که به دنبال شروع کسب و کار در لهستان می باشند قادر به کشف و انتخاب گزینه های کسب و کار کوچک نیز خواهند بود.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

مقاله مذکور به کمک همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی شیراز (توسعه گران مهر) مهیا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه ایده کسب و کار کوچک در لهستان می توانید با مشاورین موسسه یا سفارت لهستان تماس حاصل فرمایید.

فهرست 4 ایده کسب و کار کوچک در لهستان

  • تجارت مواد غذایی

فست فود، رستوران و یا کامیون مواد غذایی به معنای یک کسب و کار خوب و واقعی خواهد بود. سرمایه گذاران خارجی که قصد افتتاح یک رستوران بدون محدودیت را در سر دارند نیاز به اخذ مجوز خاص و یا پروانه کسب خواهند داشت. ورشو یکی از بهترین شهرها در غرب لهستان می باشد و به عنوان یک شهر توریستی در نظر گرفته خواهد شد. لذا افتتاح مراکز مواد غذایی به صورت بالقوه ای به معنای جذب مردم محلی و گردشگران نیز خواهد بود.

  • خدمات مشاوره

باید بدانید که خدمات و هزینه های راه اندازی کسب و کار مشاوره به نسبت دیگر مشاغل مشاوره ای کمتر خواهد بود چرا که افراد حسابدار قادر به راه اندازی کسب و کار بدون داشتن زمینه کاری در ابتدا خواهند بود.

  • فروشگاه مد

برای کارآفرینان خلاق، راه اندازی کسب و کار مد و لباس بهترین گزینه انتخابی خواهد بود. یک فروشگاه کوچک می تواند کالاهایی نظیر: لباس های دست ساز، جواهرات، لباس های فصلی، لباس های شخصی و لباس های مناسب با سلیقه خریدار را در خود جای دهد. علاوه بر این لوازم جانبی و کیف چرم از دیگر گزینه های انتخابی برای شما خواهد بود.

  • فروشگاه آنلاین

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در فوق، کارآفرینان می توانند دامنه گسترده ای از محصولات را از طریق فروشگاه آنلاین به فروش برسانند. این درحالیست که این نوع کسب و کار هزینه های پایین تری را شامل می شود. بخاطر داشته باشید که امکان خرید اقلام از مغازه ای به مغازه دیگر از طریق آنلاین امکان پذیر خواهد بود.

کشور لهستان دارای یک اقتصاد مدرن است که با دیگر مراکز اقتصادی مهم اتحادیه اروپا در رقابت است. محصولات و خدمات موجود در آن بسیار خلاقانه می باشد و فرصت های بسیاری را در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار خواهد داد. علاوه بر این مناطق اقتصادی ویژه ای وجود دارند که بسیاری از تجارت ها در آن صورت خواهد گرفت. ناگفته نماند که خدمات، تحقیق و توسعه، بخش IT از دیگر موارد جذاب برای امر سرمایه گذاری خواهند بود.

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات برتر و معتبر حقوقی کشور خدمات ایده کسب و کار کوچک در لهستان را به صورت تضمینی برای افراد انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل ، کار اقامت و مهاجرت به کشور لهستان با تیم وکلا، همکاران و مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره بهره مند شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرصت های سرمایه گذاری در لهستان و چگونگی راه اندازی تجارت در این کشور و اطلاع از ایده کسب و کار کوچک در لهستان با نمایندگان تاسیس شرکت ما در لهستان در ارتباط باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *