بهترین موسسه مهاجرتی در تهران

مهاجرت یکی از مراحل بسیار مهم در زندگی افراد است که اغلب افراد سپری کردن مراحل آن را به موسسات مهاجرتی محول می کنند. یک موسسه مهاجرتی در تهران می تواند فرایند مهاجرت شما را در سریعترین زمان ممکن انجام داده و از تحمیل هزینه های اضافی جلوگیری کند. در حال حاضر در کلان شهر تهران، موسسه های مهاجرتی زیادی وجود دارد یکی از بهترین موسسات مهاجرتی موجود در شهر تهران موسسه مهاجرتی و حقوقی اصطهباناتی می باشد. ما در این مقاله شما را با خدمات یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران و آدرس وکیل مهاجرت در تهران آشنا می کنیم. اگر شما هم برای طی کردن مراحل مهاجرتی خود به دنبال یک موسسه مهاجرتی معتبر در تهران هستید، این نوشته را از دست ندهید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

دفتر مهاجرت تهران

قبل از آن که درباره دفتر مهاجرتی تهران و شرکت های مهاجرتی در تهران صحبت کنیم. بد نیست توضیح کوتاهی درباره ماهیت یک دفتر یا موسسه مهاجرتی ارائه دهیم. در سال‌های اخیر با افزایش موج مهاجرت، بسیاری از مردم کشور تمایل دارند تا برنامه مهاجرتی خود را به افراد متخصص و با تجربه در این زمینه محول کنند. دفاتر و موسسات مهاجرتی نیز در راستای تحقق این موضوع به وجود آمده اند. وکیل مهاجرت به انگلیس در تهران، یا سایر کشورها کسی است که کمک می کند تا متقاضی تمامی مدارک خود را به درستی تهیه کرده و فرآیند مهاجرتی را طی کند.

اگر شما هم قصد دارید ادامه زندگی کاری و تحصیلی خود را در یک کشور دیگر سپری کنید و در این زمینه تجربه و اطلاعات کافی را ندارید، موسسه های مهاجرتی در تهران و دیگر شهرها می تواند کمک بزرگی برای شما باشند. به عنوان مثال چنانچه می خواهید به کانادا مهاجرت کنید، یک وکیل مهاجرت به کانادا در تهران ضمن ارائه راهنمایی و مشاوره می تواند صفر تا صد مراحل مهاجرتی شما را انجام دهد.

آنچه که اهمیت دارد این است که شما قبل از هرگونه اقدام، نظرات افراد متخصص در این زمینه را شنیده و به یک دفتر مهاجرت در تهران معتبر و دارای حسن سابقه مراجعه کنید تا به نتایج مطلوب خود برسید. یکی از سوالاتی که متقاضیان مهاجرت می پرسند این است که بهترین موسسه مهاجرتی در تهران کدام است؟ برای شناخت بهترین دفتر مهاجرتی کانادا در تهران ادامه این مطلب را از دست ندهید.

ویژگی های بهترین موسسه مهاجرتی در تهران

افرادی که میخواهند فرایند مهاجرتی خود را از طریق موسسه مهاجرتی تهران انجام دهند، باید این کار را به یک موسسه با تجربه در این زمینه محول کنند. به عنوان مثال چنانچه کسی بخواهد از طریق تحصیل به انگلستان مهاجرت کند باید به یک دفتر مهاجرت به انگلستان در تهران مراجعه نماید. از این رو شناخت ویژگی های یک دفتر مهاجرتی معتبر و شایسته اهمیت بسیار زیادی دارد. مهم ترین ویژگی های موسسه مهاجرتی ترکیه در تهران و فعال در زمینه مهاجرت به دیگر کشورها عبارت است از:

 • بهره مندی از وکلای حقوقی با تجربه
 • ارائه خدمات مشاوره به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری
 • داشتن حسن سابقه در زمینه مهاجرت های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری
 • داشتن مجوز های لازم و دفتر رسمی
 • هزینه مشاوره و خدمات معقول و متناسب
 • آشنایی و تسلط بر قوانین مهاجرتی
 • فرم ارزیابی شرایط رایگان
ویژگی های موسسه مهاجرتی در تهران

ویژگی های موسسه مهاجرتی در تهران

فرم ارزیابی رایگان موسسه مهاجرتی در تهران

منظور از فرم ارزیابی، فرمی است که متقاضی می تواند اطلاعات اولیه خود را در آن وارد کرده و مشاوره اولیه دریافت کند. این فرم شامل اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، شماره تماس، مدرک تحصیلی، سطح زبان و روش مهاجرتی مورد نظر می باشد. متقاضیان بعد از تکمیل این فرم باید منتظر تماس مشاوران مهاجرتی ما باشند.

خدمات مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری تنها در موسسه معتبر در تهران

تهران شهری شلوغ است که در بسیاری از موارد افراد تمایل دارند تا به جای ماندن در ترافیک، مشاوره تخصصی را به صورت تلفنی یا آنلاین دریافت کنند. یک دفتر مشاوره مهاجرت در تهران باید بتواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به صورت آنلاین یا تلفنی نیز ارائه دهد.

در این شرایط چنانچه فرد قصد مهاجرت به استرالیا را داشته باشد، وکیل مهاجرت به استرالیا در تهران به صورت آنلاین یا تلفنی با وی تماس گرفته و به سوالات او پاسخ می دهد. همچنین برای افرادی که متقاضی دریافت مشاوره به صورت حضوری هستند نیز باید محیطی آرام و یک دفتر رسمی وجود داشته باشد تا متقاضیان مراجعه کرده و و با وکیل مهاجرتی خود جلسه برگزار کنند.

داشتن دفتر رسمی جهت مراجعه حضوری در تهران

موسسه ای که برای انجام فرآیند مهاجرت خود انتخاب می کنید، باید دفاتر معتبر و شعب زیادی در سراسر کشور داشته باشد تا به این ترتیب هر زمان که خواستید با خیالی آسوده جهت پرسیدن سوالات خود مراجعه نمایید. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، دفاتر متعددی در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و رشت دارد که امکان مراجعه حضوری را برای افراد مهیا کرده است.

وکلای حقوقی با تجربه در موسسه مهاجرتی تهران

از دیگر ویژگی های یک موسسه مهاجرتی خوب، بهره مندی از وکلای حقوقی با تجربه می باشد. شرکت های مهاجرتی در تهران این روزها زیاد هستند. شما باید به موسسه ای اعتماد کنید که بهترین وکیل مهاجرت در تهران را در اختیار شما بگذارد تا به این ترتیب در سریعترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسید. قبل از هر اقدام، باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا وکلا و مشاورین حاضر در این موسسه تجربه و اطلاعات کافی دارند یا خیر.

حسن سابقه موسسه مهاجرتی تهران

داشتن سابقه زیاد و درخشان، یکی دیگر از مواردی است که برای مراجعه به موسسات مهاجرتی در تهران و دیگر شهرهای کشور باید به آن توجه داشته باشید. در حال حاضر، شاهد تعداد زیادی از موسسات مهاجرتی هستیم که بدون هیچگونه پشتوانه و با تجربه بسیار اندک، اقدام به راهنمایی یا انجام فرایند مهاجرتی متقاضیان می کنند و همین موضوع نیز باعث شکست و ریجکتی ویزا می شود.

بنابراین برای این که در دام افراد سودجو و موسسات کلاهبردار نیفتید، توصیه می کنیم همواره سوابق عملکردی و نتایج ویزا های موفق موسسه مورد نظر خود را بررسی نمایید. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه اعزام دانشجو و دریافت ویزای کاری و سرمایه گذاری، یکی از بهترین موسساتی است که می توانید با خیالی آسوده، صفر تا صد مراحل مهاجرت خود را به آنها محول کنید.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی در تهران

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی در تهران سال هاست که در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری فعالیت می کند. همانطور که گفتیم در حال حاضر بیش از ۵ شعبه فعال در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و رشت دارد که متقاضیان می توانند به صورت حضوری مراجعه کرده و خدمات استاندارد و تخصصی مهاجرتی دریافت کنند.

همچنین لازم به ذکر است که شعبه موسسه مهاجرتی تهران اصطهباناتی، بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون تبلیغات افرادی است که قبلاً فرایند مهاجرتی خود را به کمک این موسسه انجام داده اند و دفتر مهاجرتی اصطهباناتی را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی می کنند. این موضوع خود حاکی از حسن انجام کار و عملکرد مثبت موسسه در فرایند اخذ پذیرش تحصیلی و دریافت انواع ویزا می باشد.

ما در موسسه مهاجرتی، جمعی از برترین وکلای مهاجرتی را گرد یکدیگر جمع کرده ایم. به این ترتیب شما می توانید بنابر شرایط خود به وکلای مختلف از جمله وکیل مهاجرت کانادا در تهران، وکیل مهاجرت سوئد در تهران و سایر وکلای مهاجرتی باتجربه ایران دسترسی داشته باشید.

برای تمامی افرادی که به دنبال یک دفتر مهاجرتی ترکیه در تهران هستند تا بتوانند کارهای خود را با اطمینان خاطر به آنها محول کنند، شعبه موسسه مهاجرتی تهران ما یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود. فرقی نمی کند که هدف شما مهاجرت تحصیلی باشد یا بخواهید از طریق ویزای کار یا انواع روش های سرمایه گذاری وارد یک کشور دیگر شوید، ما در تمامی مراحل در کنار شما هستیم تا بدون هیچ گونه نگرانی و در کوتاهترین زمان ممکن به مقصد خود برسید.

خدمات شعبه موسسه مهاجرتی تهران اصطهباناتی

تمامی افرادی که به دنبال وکیل مهاجرت به انگلستان در تهران هستند، یا می خواهند در زمینه های مختلف از جمله انواع روش های سرمایه گذاری و شرایط دریافت ویزای کار اطلاعات جدیدی کسب کنند، می توانند از خدمات متنوع ما در موسسه مهاجرتی در تهران اصطهباناتی استفاده کنند. یکی از نکاتی که برای انتخاب از بین دفتر های مهاجرتی در تهران، باید به آن توجه داشته باشید نوع و کیفیت خدماتی است که این دفاتر ارائه می دهند.

خدماتی که به شما ارائه می‌شود باید در راستای نیازهای شما بوده و بتواند مسیر مهاجرتی شما را تسهیل کند. از جمله مهمترین خدماتی که ما در موسسه مهاجرتی به شما ارائه می کنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره تخصصی با کارشناسان و وکلای با تجربه
 • امکان ارزیابی شرایط شما از طریق فرم ارزیابی آنلاین
 • ارائه مشاوره اولیه رایگان به صورت غیر حضوری
 • ارائه مشاوره حضوری در پنج شهر کشور
 • ارائه اطلاعات و لیست مدارک مورد نیاز بر اساس جدیدترین قوانین مهاجرتی
 • انجام صفر تا صد مراحل نوشتن انگیزه نامه، تهیه رزومه و ترجمه مدارک مهاجرتی
 • انجام تمامی مراحل دریافت ویزا

مزایای مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی در تهران

با سپردن پرونده تان به وکلا و مشاوران زبده و حرفه ای ما می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • تسریع کار های مهاجرت
 • انجام صفر تا صد امور مهاجرت زیر نظر وکیل معتبر مهاجرت
 • قرارداد رسمی دوجانبه
 • افزایش شانس پذیرش ویزا
 • ارائه اطلاعات به روز
 • بررسی کامل شرایط متقاضی توسط وکیل و مشاور مهاجرتی

انواع موسسه های مهاجرتی

موسسه های مهاجرتی در تهران بسته به نوع کار شان می توانند ب چند دسته تقسیم شوند.

 1. مهجرت کاری
 2. مهجرت تحصیلی
 3. سرمایه گذاری
 4. اخذ انواع ویزای توریستی
 5. مهاجرت خانوادی
 6. اخذ اقامت و تابعیت

البته موسسه مهاجرتی اصطهباناتی در تهران و در تمامی شهر های ایران، تمامی این خدمات را به متقاضیان ارائه می دهد. همچنین وجود مجوز های بین المللی موسسه ما و همچنین میزان رضایت مشتریان از ما به اعتبار ما می افزاید.

میزان هزینه موسسات مهاجرتی در تهران

قطعا یکی از مهمترین موضوعات در عقد قرار داد مهاجرت، هزینه های آن است. نرخ هزینه های در موسسات مهاجرتی تهران یکسان نیست، چرا که میزان هزینه موسسات به اعتبار، سابقه کاری موفق و میزان پرونده های موفق آن وابسته است. البته برخی از موسسات نامعبر نیز با هزینه های بالا و یا هزینه های خیلی پایین قابل تشخیص هستند.

سخن پایانی

تهران یکی از شهرهای بسیار شلوغ و پرجمعیت ایران است که چنانچه شما بخواهید از بین موسسه های مهاجرتی معتبر در تهران، یکی را برای انجام فرآیند مهاجرت خود انتخاب کنید احتمالاً سردرگم خواهید شد. فرقی نمی کند که به دنبال وکیل مهاجرت تحصیلی باشید یا بخواهید از یک وکیل پناهندگی به آلمان در تهران کمک بگیرید، در هر صورت شما باید بتوانید یک دفتر مهاجرتی معتبر و دارای عملکرد خوبی را پیدا کرده و از آنها راهنمایی دریافت کنید.

دفتر وکیل مهاجرت در تهران اصطهباناتی، یکی از بهترین دفاتری است که شما می توانید برای پرسیدن سوالات خود و دریافت مشاوره و راهنمایی تخصصی به آنها مراجعه نمایید. همچنین ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با تکیه بر سال ها تجربه خود، تمامی مراحل مهاجرت شما را به بهترین شکل ممکن و در سریعترین زمان انجام خواهیم داد.

سوالات متداول در مورد بهترین موسسه مهاجرتی در تهران

1- بهترین دفتر مهاجرت به استرالیا در تهران کدام است؟

یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در شهر تهران موسسه مهاجرتی اصطهباناتی می باشد.

2- ویژگی بهترین موسسه مهاجرتی در تهران چیست؟

بهترین موسسه مهاجرتی در شهر تهران باید دارای حسن سابقه و عملکرد بوده و ضمن بهره مندی از وکلای با تجربه و مجوزهای لازم، بتواند به بهترین شکل ممکن و در سریعترین زمان فرایند مهاجرتی را انجام دهد.

3- هزینه موسسه های مهاجرتی در مشهد چقدر است؟

هزینه ها بر اساس خدماتی که موسسه به شما ارائه می کند و همچنین روش مهاجرتی متفاوت است.

4.2/5 - (9 امتیاز)

1 دیدگاه برای “موسسه مهاجرتی در تهران – بهترین و با سابقه ترین

 1. فاطمه غلامی گفت:

  بسیار عالی بود متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *