کاندلا ایتالیا

برای جذب تازه واردین از جمله خارجی ها شورای کاندلا ایتالیا شرایط خود را با امید به افزایش تقاضای مهاجرت به ایتالیا باز کرده است. ممکن است مالیات بر دفاتر صورتحساب ها و مهد کودک ها ارائه شود. ساکنان جدید شهر Candela باید برای اقامت، اجاره خانه و کار حداقل 7500 یورو در سال داشته باشند، بنابراین می توانید اطلاعات خوبی را از طریق مشاورین ما در این زمینه کسب کنید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

زندگی در کاندلا ایتالیا

کاندلا سرزمین عجایب زمستان، Bascianelli می گوید: “در طول تابستان، گردشگران گاه به گاه در این شهر توقف می کنند، اما در طول زمستان تعداد این گردشگران بسیار زیاد می شود. این شهر یک رویداد فوق العاده است که می تواند مردم را حتی با وجود سرما و برف جذب کند.” در این شهر یک کارگاه بزرگ وجود دارد که اسباب بازی های مختلفی را می سازند. در زمستان درختان کریسمس و همچنین سورتمه در همه جا وجود دارد. غذاهای Candela نیز یکی از نکات برجسته است این شهر هرساله یک تور غذا برگزار می کند. هر هتل و توقف گاه در کاندلا غذاهایی مانند سوسیس، creamy burrata پنیر panini و bruschetta با روغن زیتون را در اختیار مسافران می گذارد.

اقامت در کاندلا ایتالیا

بهترین شهر ایتالیا برای زندگی شهر کاندلا می باشد. شهردار شهر کاندلا ایتالیا راه حل عملی برای افزایش جمعیت خود ارائه داده است و این راه حل شامل اقامت دادن به مردم خارجی می باشد. کلیساهائی که در هر گوشه خیابان وجود دارد فقط برای جشن تولدهای بسیار کوچکی که در اینجا اتفاق می افتد قابل استفاده است.

اقامت در کاندلا ایتالیا

پیچ و خم کوچه های زیبا، ساختمان های بزرگ و پاساژ های انحصاری در کاندلا باعث جذب اکثر جوانان در جست وجوی آینده ای روشن شده است. خانه های خیره کننده سفید با تراس های پانوراما در شهر کاندلا وجود دارد و منتظر استقبال از ساکنان جدید هستند. بدین منظور با کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) در تماس باشید تا اطلاعات کامل تابعیت و اقامت ایتالیا را به شما بدهند.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *