سن پترزبورگ روسیه

سن پترزبورگ در دلتا رود نووا واقع شده و در سر خلیج فنلاند قرار دارد. این شهر با 42 جزیره و دلتا در قسمت های مجاور سواحل سرزمین اصلی گسترش می یابد که از شمال به سمت غرب در امتداد ساحل تقریبا 50 مایلی (80 کیلومتر) گسترش یافته و تا Zelenogorsk را شامل می شود. سن پترزبورگ روسیه مملو از خوابگاه، استراحتگاه ها، سالن های پذیرایی و اردوگاه های کودکان است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

زندگی در سن پترزبورگ روسیه

سن پترزبورگ یک مرکز بزرگ تاریخی و فرهنگی و یک بندر بزرگ در روسیه است. سنت پترزبورگ حدود 400 مایلی (640 کیلومتری) شمال غربی مسکو قرار دارد این دومین شهر بزرگ در روسیه و یکی از شهرهای بزرگ جهان می  باشد. سنت پترزبورگ از زمان تاسیس خود در سال 1703 در تاریخ روسیه نقش مهمی ایفا کرده است که برای دو قرن (1712-1918) پایتخت امپراتوری روسیه بود. این شهر به عنوان صحنه جدید انقلاب 1917 در طول جنگ جهانی دوم می باشد.از لحاظ معماری، آن را به عنوان یکی از پر زرق و برق ترین و سازگارترین شهرهای اروپا شناخته اند و منطقه تاریخی آن به عنوان یک میراث جهانی یونسکو در سال 1990 ثبت شد.ویژگی های شهر سن پترزبورگ روسیه

 

ویژگی های شهر سن پترزبورگ روسیه

سن پترزبورگ از نشانه های فرهنگی، تاریخی و معماری است که سه ویژگی متمایز از سن پترزبورگ عبارت است از: اولین، ترکیبی از معماری اروپای غربی و روسیه است. دوم، فقدان سن پترزبورگ از یک مرکز شهری نامعلوم است و سومین ویژگی و مشخصه شهر، آبراه های زیاد آن می باشد. ساحل کوتاه و اما پر از جریان رودخانه نووا به ساحل دریای بالتیک می رسد و همچنین بسیاری از سایت های معروف معماری شهر در امتداد نقاط تاریخی نووا در حال توسعه هستند. علاوه بر این، پل ها و کانال های طبیعی رودخانه “ونیز شمال” را در سن پترزبورگ به دست آورده اند. به دلیل موقعیت شمالی سن پترزبورگ از 11 ژوئن تا 2 ژوئیه زمانی که نور روز تقریبا 19 ساعت طول می کشد، شهر “شب های سفید” نامیده می شود که یکی دیگر از ویژگی های تحسین شده سنت پترزبورگ است.

آب و هوا در سن پترزبورگ روسیه

اثر تضعیف اقیانوس اطلس، سن پترزبورگ را با آب و هوای خفیف تر از آنچه که ممکن است در سایت شمال آن انتظار داشته باشد فراهم می کند. با این وجود، زمستان ها با دمای متوسط ​​ماهانه در حدود 21 درجه فارنهایت(-6 درجه سانتیگراد) نسبتا سرد هستند، که چند درجه گرم تر از مسکو است. با این حال، دمای زمستان می تواند کمتر از -40 درجه فارنهایت (-40 درجه سانتیگراد) باشد. میزان بارش برف حدود 132 روز طول می کشد. نووا به طور معمول در اواسط ماه نوامبر شروع به یخ زدگی می کند و در ابتدای ماه دسامبر یخ کامل است. شکسته شدن یخ ها در اواسط ماه آوریل آغاز می شود و معمولا تا پایان ماه کامل می شود.

 میراث تاریخی سن پترزبورگ روسیه

بخش عمده ای از میراث تاریخی و فرهنگی سنت پترزبورگ در سمت دریای مدیترانه متمرکز است. مراکز منطقه ای تاریخی در دریای مدیترانه قرار دارند. این، هسته اصلی شهر پیتر بود که در سالهای 1806 تا 233 توسط آندریان زاخاروف به عنوان یکی از مهندسین توسعه ساختمان پیشین ایوان کروبوف، که در سالهای 1727-38 بازسازی شده بود، با حفظ طرح اولیه بیان شد. ظاهر ظریف آن، که توسط یک نمایی از آب و هوا به شکل یک کشتی پر شده است، یکی از نشانه های اصلی شهر است. این ساختمان امروز یک کالج دریایی دارد.

اگر اطلاعات بیشتری را در زمینه کشور سن پترزبورگ می خواهید با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)همراه باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *