دانشگاه پزشکی پاولوف سن پترزبورگ

دانشگاه علوم پزشکی سنت پترزبورگ روسیه اولین دانشگاه علوم پزشکی سنت پترزبورگ در 14 سپتامبر سال 1897 به عنوان موسسه پزشکی زنان تاسیس شد. اولین موسسه در روسیه و اروپا بود که فرصتی برای زنان برای تحصیلات عالی پزشکی فراهم آورد. اکنون آکادمی تبدیل به یکی از مراکز پزشکی پیشرو در کشور شده است. در ادامه مقاله به صورت مختصر به دانشگاه پزشکی پاولوف سن پترزبورگ اشاره شده است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

تحصیل در دانشگاه پزشکی پاولوف سن پترزبورگ

نام فعلی، ایالت پایتخت سنت پترزبورگ دانشگاه پزشکی پاولوف، در سال 1994 با تصمیم دولت فدراسیون روسیه به دانشگاه داده شد. این دانشگاه به طور قابل ملاحظه ای به توسعه خدمات پزشکی و بهداشتی در روسیه کمک می کند و در جهان به عنوان یک مرکز بزرگ برای آموزش متخصصان در زمینه های مختلف پزشکی شناخته شده است. پاولوف اولین دانشگاه پزشکی دولتی سنت پترزبورگ و تنها مدرسه پزشکی برتر در شهر که دارای یک پلی کلینیک وابسته به دانشگاه است. سال 2010، 175مین سالگرد تاسیس کلینیک بود. دانشگاه پزشکی دولتی سن پترزبورگ متصل به موسسات و مراکز پژوهشی زیر است:

 • پژوهشکده نفرولوژی
 • موسسه تحقیقاتی ریه
 • موسسه تحقیقات جراحی زیبایی و جراحی و دندانپزشکی
 • مؤسسه فارماکولوژی والدمان
 • موسسه تحقیقات قلب و عروق
 • مرکز تحقیقات علمی
 • مرکز پزشکی
 • مرکز تحقیقات منطقه ای مواد معدنی و روان شناسی
 • مرکز علمی و متدولوژی مولکولی پزشکی فدراسیون روسیه

آموزش در دانشگاه پزشکی پاولوف سن پترزبورگ

 

آموزش در دانشگاه پزشکی پاولوف سن پترزبورگ

دانشگاه پاولوف از کشورهای مختلف در سراسر جهان، که بر شهرت عالی آکادمی تأکید دارند دانشجو می پذیرد. سنت پترزبورگ سیاست های آکادمی پزشکی را با ارائه فرصت های برابر و اقدام مثبت در اشتغال و پذیرش در همه برنامه های آکادمی تکمیل می کند. فارغ التحصیلان آکادمی در سراسر جهان برای کسب دانش و شهرت خود به عنوان نوآوران، رهبران علم، از سوی کارفرمایان دنبال می شوند. آرزو می کنم که آکادمی بتواند یک نقطه شروع برای حرفه های چالش برانگیز و حامی معتبر یک پزشک باشد. SPSMU دارای سابقه طولانی و افتخار زیاد برای آموزش دانشجویان روسی و بین المللی است. بیش از 35،000 پزشک از آکادمی فارغ التحصیل شدند،اما از زمان آغاز برنامه بین المللی در سال 1947 بیش از 3500 فارغ التحصیل بین المللی از بیش از 50 کشور بوده است. در حال حاضر تعداد دانشجویان دانشگاه بیش از 5000 نفر هستند.

دوره های دانشگاه پزشکی پاولوف سن پترزبورگ

برنامه های آموزشی دانشکده های اصلی سن پترزبورگ دانشگاه پاولوف بر اساس استانداردهای آموزشی دولتی است که توسط وزارت بهداشت و درمان فدراسیون روسیه طراحی شده است. برنامه های آموزشی (هر دو برای شهروندان روسی و خارجی) عبارتند از:

 • پزشکی برنامه آموزشی 6 ساله؛ صلاحیت پزشک (Specialist، MD)؛ برای دانشجویان خارجی برنامه MEDICINE در دسترس است
 •  دندانپزشکی برنامه آموزشی 5 ساله صلاحیت پزشک دندانپزشکی (Specialist، MD)
 • اطفال برنامه آموزشی 6 ساله؛ صلاحیت پزشک متخصص اطفال (Specialist، MD)

برنامه های آموزش پزشکی، دندانپزشکی و اطفال شامل دوره پیش تحصیلی (1 تا 3 سال) با رشته های پزشکی پایه، پیش دبستانی و مقدماتی و آموزش بالینی) است. دوره پایه و پیش دبستانی شامل مبانی نظری از تخصص های پزشکی (شیمی، فیزیک، زیست شناسی، آناتومی، بافت شناسی، فیزیولوژی، میکروب شناسی، بیوشیمی، علوم انسانی، آناتومی آسیب شناسی، پاتوفیزیولوژی، فارماکولوژی، بهداشت) می باشد.

دانشکده های دانشگاه پاولوف سن پترزبورگ

کار آموزشی در دانشگاه بر اساس مفهوم سیستم چند مرحله ای آموزش متخصص در برنامه های سطوح مختلف پزشکی استوار است. در این آموزش و پرورش دانشگاهی، آموزش در برنامه های عالی و همچنین آموزش پسران از پزشکان استفاده می شود. دانشگاه 112 بخش را تشکیل می دهد که در 9 دانشکده ادغام می شوند: دانشکده پزشکی عمومی (متشکل از 24 بخش)، دانشکده جراحی (متشکل از 13 بخش)، دانشکده درمانی (متشکل از 15 بخش)، دانشکده اطفال (متشکل از 10 بخش)، دانشکده پزشکی – بیولوژیکی (شامل 10 دانشکده)، دانشکده دانشجویان خارجی، دانشکده پرستاری، مراقبت های بهداشتی و اجتماعی (متشکل از 5 بخش)، دانشکده دندانپزشکی (شامل 6 بخش) است.

هزینه های دانشگاه پاولوف سن پترزبورگ

محوطه دانشگاه آکادمی در بخش مرکزی شهر در یک پارک فوق العاده با مساحت 40000 متر مربع سبز از بهار تا پاییز واقع شده است. 50 ساختمان زیبا با معماری افسانه ای در قلمرو آن وجود دارد. ما زمان شما را می خریم ما حتی در بودجه محدود می توانیم آموزش عالی را ارائه دهیم. همچنین استراتژی ثبت نام و آموزش را برای شما توسعه خواهیم داد که به طور قابل توجهی باعث صرفه جویی در کل هزینه آموزش می شود. با توجه به ما، شما بالاترین شانس را برای به دست آوردن منابع مالی اضافی دارید. خدمات مربی کامل شامل خدمات به شرح زیر است:

 • مشاوره حرفه ای در مورد آموزش در خارج از کشور
 • انتخاب دانشگاه و برنامه در خارج از کشور
 • تهیه اسناد درخواست
 • دیپلم و ترجمه متن

می توانید با مشاورین متخصص ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در زمینه بورس تحصیلی روسیه نیز اطلاعات کافی را کسب کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *