تحصیل در ترکیه

تحصیل در رشته حقوق در ترکیه

تحصیل در رشته حقوق در ترکیه

رشته های حقوق بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، زیرا آنها توانایی تفکر، تجزیه و تحلیل و مذاکره و برقراری ارتباط با افراد را از تمام حوزه های زندگی به شما می دهند. تحصیل در رشته حقوق در ترکیه می تواند به حرفه هیجان انگیز و چالش برانگیز وکالت، مشاور حقوقی و وکیل دعاوی منجر شود. همچنین می تواند فرصت های شغلی با درآمد بالا را در کسب و کار، بانکی، سیاست و دولت ارائه دهد.

شرایط تحصیل در رشته حقوق در ترکیه

شما می توانید جهت تحصیل در ترکیه از تحصیلات کالج خود برای مبارزه برای حقوق بشر، کار در پروژه های کمک و توسعه جهان سوم یا قوانین بین المللی استفاده کنید. در سال های اخیر ترکیه خود را به عنوان یک کشور که به خوبی از دانشجویان بین المللی استقبال می کند، معرفی کرده است. در نتیجه، تعداد دانشجویان بین المللی طی ده سال گذشته بیش از دو برابر شده است. ترکیه در حال ایجاد یک شهرت واقعی به عنوان یک محل تحصیل عالی است.

لیسانس حقوق در ترکیه

جهت تحصیل در ترکیه 2018 با یک لیسانس حقوق (LLB)، شما می توانید در حقوق اکثر کشورهای جهان شرکت کنید. برخی از برنامه های تحصیلی LLB براساس منافع دانشجویی، مانند قوانین بین المللی، جنایی و تجاری، بر بخش های خاص قانون تمرکز می کنند. مدرک LLM به شما اجازه می دهد تا در هر زمینه تخصص حرفه ای داوری کنید. مدرک کارشناسی ارشد حقوق به شما دریایی از دانش اعطا می کند، اکثر افرادی که از این درجه فارغ التحصیل می شوند در هر حوزه دفاع قانونی می توانند تخصص داشته باشند.

لیسانس حقوق در ترکیه

 

دانشگاه های حقوق در ترکیه

ترکیه، به طور رسمی جمهوری ترکیه، یک کشور قاره ای است که عمدتا در آناتولی در آسیای غربی و شرق تراکیه در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. بسیاری از دانشگاه های ترکی (دولتی و خصوصی) در برنامه های تبادل دانشجویان اروپایی (سقراط، اراسموس) شرکت می کنند. برخی نیز با دانشگاه های غیر اروپایی توافق دارند. برنامه تحصیلی LLM در ترکیه در دانشگاه های زیر ارائه می شود:

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه کوچ ترکیه

مدرسه حقوق دانشگاه کوچ استانبول (Koç University Law School) این مدرسه حقوق، برنامه های تحصیلی بدون پایان نامه و همچنین برنامه های همراه با پایان نامه را ارائه می دهد. برنامه با پایان نامه شامل 3 دوره اصلی می باشد، که به ترتیب 4 دوره انتخابی است که با پایان نامه به اتمام می رسد. برنامه بدون پایان نامه شامل 10 دوره و یک مقاله نهایی است. خصوصیات اصلی برنامه های تحصیلی حقوق دانشگاه کوچ برنامه های LL.M. حقوق عمومی و خصوصی که مطابق با قوانین آموزش عالی ایجاد شده اند، عبارتند از:

  • استادان (سخنرانان) معتبر دنیا که با کتاب هاب چاپی، تحقیق و کار حرفه ای حقوقی خود متمایز هستند.
  • دوره های به روز که بر اساس دانش حقوقی به خوبی تاسیس شده اند.
  • تحقیق و یادگیری رشته های مختلف حقوقی بر اساس دیدگاه های چند بعدی.
  • محيطی که پيشرفت تحصيلی و حرفه ای را تحریک می کند، به اين ترتيب مسائل حقوقي شامل جنبه هاي تطبيقی و بين المللي است که به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته اند.
  • یک برنامه یکپارچه با سمینارها، کارگاه های آموزشی و دیگر فعالیت هایی که مطابق با برنامه درسی است.
  • برنامه تحصیلی LL.M. در حقوق خصوصی: تمام وقت به زبان انگلیسی و ترکی و به مدت 12 ماه است.
  • برنامه تحصیلی LL.M. در حقوق عمومی: تمام وقت به زبان انگلیسی و به مدت 12 ماه است.

شرایط تحصیل در ترکیه متفاوت است، اگر می خواهید اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشید، بهتر است که با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در تماس باشید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *