آمادگی آزمون LSAT

آزمون چگونه است؟ چگونه باید خود را برای آزمون LSAT آماده کنم؟ ما به شما می گوییم که هدف بیان شده آمادگی آزمون LSAT تعیین این است که چگونه مهارت های لازم برای درس خواندن در رشته حقوق را بهبود می بخشید. مدارس حقوق روی نمره شما تکیه می کنند تا بفهمند که در سال نخست چگونه عمل کردید، و بطور کلی آزمون را چطور داده اید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

هدف آمادگی آزمون LSAT

آزمون LSAT دانش شما را آزمایش نمی کند ولی توانایی خواندن و درک مطلب شما را برای تجزیه و تحلیل اطلاعات و به اجرا در آوردن آن در شرایط استرس زا و محدود ارزیابی می کند. این ها مهارت هایی است که شما در حرفه کارشناسی خود به دست می آورید، ولی نیاز است که بدانید که چگونه این مهارت ها را در قالب LSAT در می آورید.

هدف آمادگی آزمون LSAT

بخش های آزمون  LSAT

آزمون LSAT شامل پنج بخش سوالات تستی است، که هر کدام از آن ها شامل سه نوع پرسش مختلف است:

  • سوالات درک مطلب (یک بخش)
  • سوالات استدلالی و تحلیلی (یک بخش)
  • سوالات استدلالی منطقی (دو بخش)

یک بخش اضافه نیز یکی از این سه نوع است، ولی نمره ای برای آن در نظر گرفته نشده است، به این دلیل که این بخش سوالات تستی آزمایشی است (که توسط LSAC برای طرح سوالات جدید استفاده می شود). بمحض اینکه به روشنی دریافتید که چه بخشی از این تست را آزمون می دهید (چرا که از آن نوع پرسش ها یک بخش اضافی نیز وجود دارد)، شما به اینکه کدام یک نمره ندارند، پی نخواهید برد.

زمان آزمون LSAT

بعد از اتمام سوالات تستی، 35 دقیقه فرصت دارید تا درباره موضوع خواسته شده بنویسید. به سوال تحقیق نمره ای تعلق نگرفت و بعنوان نمونه نوشتن در نظر گرفته می شود. این متن به مدارس حقوقی که برای آن ها درخواست داده اید، ارسال می شود.

شما 35 دقیقه زمان دارید تا بخش های تستی را کامل کنید و 35 دقیقه نیز برای بخش نوشتن فرصت دارید. با وقت استراحت و امور اجرایی، کل پروسه ممکن است در پنج ساعت انجام شود. نمونه آزمون رایگان، و همچنین اطلاعات بیشتر در LSAC ، آزمون ورودی پزشکی ترکیهYOS و آزمون پرشکی UK در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) از جانب مشاورین ما به شما منتقل میشود.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *