دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل

دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل

-

Vita-Salute San Raffaele University

موقعیت:ایتالیا - میلان
نوع:خصوصی
تعداد دانشجویان:3087 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:105 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
595
رتبه در کشور
78
هزینه ویزا
76 یورو
نرخ پذیرش
13%
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
دارد /1000 تا 1200 یورو در ماه
زمان فرآیند ویزا
1 تا 3 هفته
مجوز کار
دارد
شهریه
20,000 یورو در سال
مقاطع تحصیلی
کارشناسی، ارشد، دکترا

درباره دانشگاه

Information

دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل (Vita-Salute San Raffaele University) یکی از بهترین دانشگاه های ایتالیا است که در شهر پر جنب و جوش میلان قرار گرفته است. دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل مأموریت خود را پاسخ به این سوال معرفی کرده است که انسان چیست؟ این دانشگاه اعتقاد دارد که انسان از نظر روانشناسی، معنوی، زیستی و بیولوژیکی منحصر به فرد است و به همین دلیل در 3 دانشگاه خود به تفکیک این رشته‌ها را ارائه کرده است.همچنین علم پزشکی در این دانشگاه جایگاه و اهمیت ویژه‌ای دارد و در واقع این دانشگاه یک موسسه درمانی خصوصی است که در سال 1996 تأسیس شده است و بیماران، اساتید و دانشجویان را از سراسر جهان به سوی خود می‌کشاند. دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل یکی از موسسات تحقیقاتی پیشرو در علم پزشکی در ایتالیا است و با مراکز تحقیقاتی برجسته بسیاری در سراسر جهان همکاری داشته است.چنانچه به علم پزشکی علاقه‌مند هستید دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل برای تحصیل در ایتالیا یک انتخاب بسیار مناسب است. این دانشگاه بر اساس رتبه‌بندی QS در سال 2024 رتبه 595 جهان را کسب کرده است.

ددلاین ارسال مدارک برای دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل 13 دسامبر برابر با 22 آذرماه اعلام شده است. این تاریخ مهلت ارسال مدارک برای بسیاری از رشته‌ها و مقاطع است اما با این حال ممکن است تاریخ ددلاین برخی رشته‌ها متفاوت باشد. بنابراین بهتر است متقاضیان سایت دانشگاه را برای آخرین فرصت جهت ارسال درخواست پذیرش در رشته تحصیلی مورد نظر خود چک کنند.

دانشکده ها

Faculties

دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل دارای 3 دانشکده است که رشته‌های تحصیلی برای شناخت انسان از بعد معنوی، جسمی و روانی در آنها ارائه می‌شوند. این دانشکده‌ها شامل موارد زیر هستند: 

  • دانشکده پزشکی و جراحی
  • دانشکده فلسفه
  • دانشکده روانشناسی

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل یکی از موسسات آموزشی خصوصی در ایتالیا است که رشته‌های تحصیلی بسیاری را برای دانشجویان ارائه می‌کند. این دانشگاه در زمینه تحقیقات پزشکی بسیار معروف است. برخی از رشته‌های محبوب این دانشگاه که به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند، عبارتند از:• پزشکی• کارشناسی ارشد رواشناسی• کارشناسی ارشد فلسفه• کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 5.5 به بالا
TOEFEL 72 به بالا
PTE 76 به بالا
GPA 2 به بالا
GRE --
GMAT --

بورسیه تحصیلی

Scholarships

با توجه به هزینه بالای تحصیل در دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل دریافت بورسیه تحصیلی ایتالیا برای بسیاری از متقاضیان تحصیل در این دانشگاه اهمیت دارد. بورسیه‌های اهدایی دانشگاه به صورت وام‌های دانشجویی به دانشجویان برتر یا به صورت حقوق کار دانشجویی هستند که علاوه بر افزایش مهارت دانشجو نوعی کمک مالی نیز محسوب می‌شوند. بنابراین دانشجویان به صورت دستیار تدریس یا تحقیق مشغول به کار شده و در ازای آن بورسیه دریافت می‌کنند.

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

دانشگاه ویتا سالوت سن رافائل دارای 2 خوابگاه دانشجویی است که نوسازی شده‌اند. این خوابگاه‌ها دارای اتاق‌های 2 خوابه و اتاق‌های 1 نفره خصوصی هستند و امکاناتی مانند سالن‌های مطالعه خصوصی و جمعی را به دانشجویان ارائه می‌دهند. زندگی در این خوابگاه‌ها به دانشجویان بین‌المللی فرصت آشنا شدن با جامعه ایتالیایی و فرهنگ سایر دانشجویان خوابگاه ویتا سالوت سن رافائل را خواهد داد.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

مشاهیر

Celebrities
جوبین ابوطالبی (Jubin Abutalebi)
جوبین ابوطالبی (Jubin Abutalebi)
معلم آموزش
عالی لورنزو داگنا (Lorenzo Dagna)
عالی لورنزو داگنا (Lorenzo Dagna)
محقق
پائولو پرزیوسا (Paolo Preziosa)
پائولو پرزیوسا (Paolo Preziosa)
محقق
سیمونا سیارا (Simona Sciara)
سیمونا سیارا (Simona Sciara)
محقق
متئو ایاناکونه (Matteo Iannacone)
متئو ایاناکونه (Matteo Iannacone)
محقق

سوالات متداول

Location

این دانشگاه بر اساس رتبه‌بندی QS رتبه 595 جهان را دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دانشگاه های مشابه

Similar universities

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *