بورسیه های تحصیلی السالوادور

اگر از متقاضیان تحصیل در السالوادور هستید خوب است بدانید که می توانید به بورسیه های تحصیلی در این کشور فکر کرده و با دریافت بورس، خود را از پرداخت شهریه معاف کنید. در این مقاله مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بورسیه های تحصیلی السالوادور را برای علاقه مندان به تحصیل در این کشور بررسی می کنند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی السالوادور

السالوادور یک کشور کوچک در آمریکای مرکزی با حدود 14 درصد از زمین های جنگل های بارانی است. دانش آموزانی که در رشته های زیست شناسی و رشته های زیست محیطی تحصیل می کنند، به دلیل سوء مدیریت و نابودی مستمر، این جنگل های بارانی به مطالعه در خارج از کشور می پردازند.

تحصیل در السالوادور یک محل مناسب برای دانشجویانی است که مسائل اجتماعی یا سیاسی را مطالعه می کنند. از اواخر دهه 1970 تا اوایل دهه 1990، این کشور تحت جنگ داخلی قرار گرفت. برای کسانی که مایل به سفر در خارج از کشور هستند و  هنوز پول ندارند برای انجام این کار، بورس بین اللملی the Benjamin A Gilman برای آن ها است.

این برنامه به دانشجویان  دوره کارشناسی کمک می کند تا بتوانند در کلاس درس شرکت کنند. آنها دانشجویانی را با نیازهای مالی بالا،  در کالج های محلی، با پیشینه های مختلف قومیت یا معلولیت ها هدف قرار می دهند. آنها همچنین می خواهند دانشجویان در زمینه هایی باشند که اکثر برنامه های دیگر بدر السالوادور نمی روند. مناطق خارج از اروپای غربی، استرالیا و نیوزیلند عمدتا تشویق می شوند تا به این دانشگاه بیایند.

بیش از 2300 بورس تحصیلی با مبلغ 5000 دلار در هر سال اعطا می شود. این وجوه باید برای مسکن، اتاق و هیئت مدیره، کتاب ها، حمل و نقل محلی، بیمه و هزینه های بین المللی مورد استفاده قرار گیرد. یکی دیگر ازبورس های تحصیلی ارائه شده توسط دولت، بورس تحصیلی David L. Boren است. این برنامه تا 20،000 دلار برای دانشجویان کارشناسی برای تحصیل در خارج از کشور برای یک سال تحصیلی کامل و تا 30،000 دلار برای دانشجوی فارغ التحصیل برای تحصیل در خارج از کشور فراهم می کند.

بورسیه تحصیلی گیلمن در السالوادور

مانند برنامه های تحصیلی گیلمن، این برنامه می خواهد دانشجویان را به مناطقی که در سایر برنامه های تحصیل در خارج از کشور نمایش داده می شوند، ارسال کند. دانشجویانی که برای این بورس تحصیلی دعوت می شوند، باید تمایل به یادگیری زبان جدید داشته باشند و همچنین می خواهند بعد از  فارغ التحصیلی با برخی از نقش های دولتی همکاری کنند.

بورسیه تحصیلی گیلمن در السالوادور

برای بیش از 25 سال، انجمن Rainforest Alliance تلاش کرده است تا تنوع زیستی را حفظ کند و یک سیاره پایدار را با تغییر نحوه مدیریت و استفاده از زمین، تأثیر رفتار مصرف کننده و تغییر شیوه های کسب و کار توسط کشاورزان، افراد و شرکت ها، تضمین میکند. تمرکز اصلی آنها تمرکز بر نگه داشتن جنگل ها، محدود کردن تغییرات اقلیمی، حفاظت از حیات وحش، کاهش فقر و تبدیل شیوه های تجاری است.

آنها کمک تحصیلی Fellowship Kleinhans ارائه می دهند که در آن شرکت کنندگان چالش های زیست محیطی، اجتماعی و تجاری را برای شرکت های موفق محصولات جنگلی غیر جنگل بررسی می کنند. این برنامه به مردم محلی در مورد مزایای جنگل زدایی از جنگل های تخریب شده با استفاده از دانش بومی ها آموزش می دهد و آنها را نشان می دهد که چگونه می توانند ارزش خود را برای محصولات جنگلی خود از طریق پردازش اضافه کنند. مبلغی بالغ بر 16000 دلار است که می تواند در هر سال به مدت دو سال اعطا شود.

فداریسیون بین المللی مکزیک چند کمک تحصیلی McDonald  را به دانشجویان کشور های در حال توسعه ارائه میدهد. دریافت کنندگان کمک تحصیلی را قادر می سازد تا به یک موسسه تحقیقاتی معتبر برای کار با محققان برجسته در MS با هدف بازگشت به کشور خود برای ایجاد یک برنامه تحقیق MS ، سفر کنند.

کمک هزینه تحصیلی شامل کمک مالی دو ساله در سراسر انگلستان به مبلغ 30،000 پوند در سال برای پوشش هزینه های سفر و زندگی است و سهم اضافی 2،000 پوند انگلیس در سال به موسسه میزبان بنیاد FIG ارائه کمک هزینه تحصیلی دکترا برای متقاضیان از اقتصاد کم درآمد، پایین تر از متوسط یا بالاتر از حد متوسط می دهد. بنیاد FIG بورس تحصیلی تا 4،000 یورو به دانشجویان دکترا ارائه میدهد. در خصوص شرایط تابعیت و اقامت در السالوادور مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) می توانند شما عزیزان را راهنمایی کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *