قیمت خانه در انگلستان

خرید ملک کار آسانی نیست و افزایش مداوم قیمت خانه در انگلستان در سال های اخیر باعث شده است که همه چیز دشوارتر شود. به دلیل استفاده از کالاها و خدماتی که به دلیل تورم هزینه بیشتری دربر دارند، پس انداز پول و خرید ملک بسیار مشکل شده است به خصوص برای کسانی که برای اولین مرتبه اقدام به خرید ملک در انگلستان می کنند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

افزایش قیمت خانه در انگلستان

تحقیقی اخیر از بانک Lloyds برای بررسی شهرهای مقرون به صرفه نشان داد که، هزینه معمول خرید ملک در انگلستان در یک دهه خیر به کمترین سطح مقرون به صرفه خود رسیده است. در نتیجه رشد سریع قیمت در پایتخت، قیمت خانه در مقایسه با متوسط درآمد هنوز هم در لندن بسیار زیاد است. آنها متوجه شدند که متوسط ​​قیمت خانه در شهرهای انگلستان 8.8 برابر درآمد معمول سالانه در سال 2017 است (نزدیک به میزان تاریخی 9 درصد)، که بالاترین نسبت قیمت خانه به درآمد از سال 2007 است. به رغم افزایش 36 درصدی قیمت املاک در انگلستان در طی پنج سال گذشته، درآمد متوسط ​​شهر فقط 9 درصد به 33.420 پوند افزایش یافته است.

میانگین قیمت خانه در انگلستان

طبق گزارش دفتر آمار ملی در نوامبر 2017، متوسط قیمت خانه های ​​انگلستان به 226،071 پوند رسید که سالانه به میزان 5.1٪ افزایش می یابد. ایرلند شمالی بزرگترین افزایش را تجربه کرد و قیمت خانه ها در طول سال به ماه نوامبر 6٪ افزایش یافت و به 132،169 پوند رسید. در انگلستان، قیمت مسکن در کمبریج به میزان 16.4٪ افزایش یافت تا به 461.890 پوند برسد. جالب توجه است، لندن شاهد کاهش قیمت 10.9٪ در طول سال به ماه نوامبر بود، با این حال میانگین قیمت در 729،134 پوند باقی ماند. همانطور که در سایر شهرهای بزرگ همچون منچستر، لیورپول و بیرمنگام، افزایش 12.7٪، 10.8٪ و 7.8٪ بود.

میانگین قیمت خانه در انگلستان

 

زندگی در انگلستان

افزایش میانگین قیمت خانه ها در اسکاتلند، 3.6٪ بود که به 145.992 پوند رسید. قیمت در ادینبورگ به 8٪ افزایش یافت که به 246.508 پوند رسید. شاخص قیمت خانه در بریتانیا (UK HPI) توسط دفتر ملی آمار و خدمات زمین و املاک ایرلند شمالی محاسبه می شود و اطلاعات کامل از طریق ONS در دسترس است. اقتصاد دانان پیش بینی می کنند که طیف وسیعی از عوامل در سال 2018 باعث افزایش قیمت ها می شود. با این حال، کمبود خانه برای فروش و همچنان ادامه روند رو به کاهش خانه سازی، به احتمال زیاد برای حمایت از قیمت ها است.

مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)به صورت کامل از ارزان ترین شهر انگلستان برای زندگی مطلع هستند، با ما به گفت و گو بنشینید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنیم.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *