در این مقاله مشاورین مجرب موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) ویزای کار سوئد – کار در سوئد را بررسی کرده، به بیان جزئیات مهاجرت کاری به این کشور می پردازند. البته این کشور از شهرت فراوانی برای استقبال از کار آفرینی و سرمایه گذاری خارجی برخوردار است.

شرایط و وضعیت کار در سوئد

کشور سوئد به عنوان یک مکان مناسب برای تأمین رفاه اجتماعی و استانداردهای بالای زندگی کردن مشهور می باشد. این کشور، در شمال اروپا واقع شده است و دارای برخی از بهترین مزایای رفاهی و زیستی در سراسر جهان است. به عنوان مثال، به والدین به ازای هر فرزند که متولد شود، 480 روز مرخصی با حقوق، مراقبت های بهداشتی رایگان، مرخصی استعلاجی نامحدود، و کمک هزینه برای مراقبت روزانه از فرزندان خود اعطا می گردد.

با وجود میزان مالیات بالا، کارگران این کشور منطقه اسکاندیناوی از برخی از بالاترین حقوق ها در اتحادیه اروپا و مزایای عالی برخوردار می باشند. بنابراین، بوسیله کار کردن در کشور سوئد بویژه اگر فرد دارای شغل مناسبی باشد می توان درآمد زیادی بدست آورد. بهترین شغل ها در کشور سوئد، مسئولیت ها: یک معاون سازمان مسئول کمک به شرکت در جهت دستیابی به اهداف و مقاصد مالی و افزایش عملکرد کاری سازمان می باشد.

معاون رئیس، گزارش های فعالیت سازمان را تهیه و به اطلاع هیئت مدیره می رساند تا مطمئن شود که اعضای هیئت مدیره سازمان در مورد شرایط سازمان آپدیت (به روز) می باشند. مدیر ارشد سرمایه گذاری (فعالیت های اجرایی و مدیریت)، مسئولیت ها: عنوان مدیر ارشد سرمایه گذاری، یک شغل برای سرپرستی هیئت مدیره از نظر سرمایه گذاری در یک سازمان است. هدف مدیر ارشد سرمایه گذاری، شناخت، نظارت و مدیریت مجموعه دارایی های سازمان، طراحی استراتژی های مورد نیاز در جهت فراهم آوردن شرایط رشد سازمان، برقراری ارتباط با سرمایه گذاران و شناسایی خطرات بالقوه در اینمورد و خودداری از وارد آمدن آسیب توسط آنها به سازمان، می باشد.

وجود یک مدیر خلاق (مبتکر)، برای ایجاد یک محیط خلاق در یک سازمان بسیار مهم است، زیرا در یک سازمان، ایده های بزرگ باید بوجود آیند و امکان رشد و شکوفایی این ایده ها در سازمان فراهم شود. مدیر خلاق باید از انجام فعالیت های عالی الهام بگیرد و کیفیت نتایج خروجی سازمان را به طور مداوم ارتقاء بخشد. مدیر خلاق باید از کلیه جنبه های تجاری در انجام فعالیت های یک سازمان آگاهی کامل داشته باشد و گاهی اوقات مسئولیت هدایت هویت خلاق سازمان و حفظ شهرت خلاقانه آن را بر عهده دارد.

پزشکان (هماتولوژی-انکولوژی) مراقبت های مستقیم از بیماران را بویژه در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان بستری و کلینیک سرپایی ارائه می نمایند. بخش آموزش: برای گرفتن شغل در این بخش، معمولاً کسب یک مدرک با گذراندن یک دوره به مدت 4 سال در رشته پزشکی، و پس از آن، طی کردن یک دوره آموزشی دیگر به مدت سه سال در رشته های خون شناسی – سرطان شناسی مورد نیاز می باشد.

بخشی از وظایف اصلی مدیران معماری سازمان، ارائه خدمات عملیاتی کامل به مدیریت برنامه، مدیریت توسعه سفارش و انجام فعالیت خارج از سازمان در ارتباط با مشتریان می باشد. همچنین این افراد برنامه، طرح و اجرای راه حل هایی را ارائه می نمایند که اطلاعات را به صورت مؤثر و مفیدی برای دستیابی به مزیت فعالیت های رقابتی ارائه می نمایند.

شرایط اخذ ویزای کاری سوئد

به منظور بدست آوردن مجوز وضعیت کار در سوئد، باید یک پیشنهاد انجام کار در کشور سوئد داشته باشید. کارفرمای شما باید حداقل 10 روز قبل از پیشنهاد اشتغال به کاری که برای شما ارائه داده است، استخدام برای این شغل را در کشور سوئد و EU/EEA به صورت آگهی اعلام نموده باشد. کارفرمای فرد متقاضی در کشور سوئد، درخواست مجوز کار برای متقاضی را با تکمیل یک فرم پیشنهاد استخدام، آغاز می کند. کارفرمای متقاضی کار، نیاز به اطلاعات فرد متقاضی، شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، وضعیت تابعیت، میزان تحصیلات و آدرس ایمیل وی دارد.

شرایط اخذ ویزای کاری سوئد

این موضوع مهم است که فرد متقاضی کار تا زمان دریافت یک تصمیم در مورد اشتغال به کار خود، به آدرس ایمیلی که به کارفرمای خود داده است دسترسی داشته باشد. آژانس مهاجرت کشور سوئد از این آدرس ایمیل برای برقراری ارتباط با فرد متقاضی در طول انجام فرایند درخواست کار، استفاده خواهد کرد. هنگامی که کارفرمای متقاضی کار یک پیشنهاد اشتغال را به وی ارائه می دهد، متقاضی یک ایمیل شامل اطلاعات در مورد نحوه درخواست مجوز کار، دریافت خواهد کرد.

متقاضی در این فرم درخواست اطلاعاتی در مورد خودش را ارائه می دهد. اگر خانواده متقاضی کار همراه با او به کشور سوئد می آیند، متقاضی کار در همان زمان باید برای آنها نیز درخواست مجوز اقامت نماید. همچنین متقاضی کار باید اطمینان حاصل کند که اطلاعات مربوط به درخواست کار توسط وی با پیشنهاد اشتغال به کار مربوط به آنچه که او و کارفرما موافقت کرده اند، مطابقت دارد.

در اکثر موارد، متقاضی کار باید هزینه ای را پرداخت کند. در این صورت، متقاضی می تواند با استفاده از کارت اعتباری ویزا کارت و یا مستر کارت این هزینه را پرداخت نماید. هنگامی که هزینه یاد شده پرداخت گردید، متقاضی می تواند درخواست اشتغال به کار خود را ارائه کند. سپس، متقاضی و کارفرمای او یک ایمیل در این مورد دریافت خواهند کرد که تأیید می کند درخواست اشتغال به کار متقاضی ارائه گردیده است.

مدارک مورد نیاز ویزای کار سوئد

جهت دریافت ویزای کار در کشور سوئد، اسناد زیر باید اسکن شده یا عکسبرداری شوند و همراه با فرم درخواست متقاضی ارسال گردند، کپی هایی از صفحات گذرنامه که اطلاعات شخصی، عکس، امضا، شماره پاسپورت، نام کشور صادر کننده پاسپورت، مدت اعتبار پاسپورت، بارکد درج شده بر روی صفحه شناسایی و همچنین این مورد را نشان دهند که شما مجاز به اقامت در کشور دیگری غیر از کشور اصلی خود می باشید.

اگر متقاضی دارای یک وکیل رسمی دادگستری به عنوان نماینده می باشد، نام نماینده متقاضی باید در فرم درخواست متقاضی قید گردد. اگر متقاضی برای تمدید مدت مجوز کار در سوئد درخواست نموده است، باید اسناد دیگری را به فرم درخواست خود ضمیمه نماید. اگر خانواده متقاضی هنگام مسافرت به کشور سوئد همراه او می باشند و متقاضی در همان زمان برای اقامت آنها نیز درخواست نموده است، باید مدارک زیر را در این مورد ارائه نماید.

کپی هایی از صفحات گذرنامه آنها که اطلاعات شخصی، عکس، امضا، شماره گذرنامه، نام کشور صادر کننده گذرنامه، مدت اعتبار گذرنامه، بارکد درج شده در صفحه شناسایی و همچنین این مورد را نشان دهد که آنها مجاز به زندگی در کشورهایی غیر از کشور اصلی خودشان می باشند. کپی گواهی های ازدواج یا معادل آن (برای زوج های متأهل و یا همسرانی که ازدواج آنها ثبت شده است، ضروری می باشد).

اسنادی که نشان دهد شما در کشور اصلی خود با هم زندگی می کرده اید (برای زوج هایی که با هم زندگی مشترک داشته اند ضروری می باشد). گواهی تولد (شناسنامه) در مورد کودکان. اگر افرادی تحت حضانت پدر و مادری می باشند که با این افراد به کشور سوئد نمی آیند، باید رضایت نامه ای با این عنوان از آنها گرفته و ضمیمه این مدارک شود که اظهار نمایند اجازه می دهند کودک تحت حضانت آنها به کشور سوئد مهاجرت نماید.

اگر فردی که به همراه متقاضی به سوئد مسافرت می کند و به فرزندی متقاضی پذیرفته شده است، بیش از 21 سال داشته باشد، باید مدارکی ارائه گردد که نشان دهد این فرزند از نظر مالی به والدین خود وابسته می باشد. اگر یک وکیل رسمی دادگستری نماینده آن دسته از اعضای خانواده باشد که بیش از 18 سال سن دارند و همراه با متقاضی درخواست مسافرت به سوئد نموده اند، باید مدرکی ارائه شود که این وکیل رسمی دادگستری نماینده آنها می باشد.

دستمزد و‌ حقوق کار در سوئد

متوسط درآمد در کشور سوئد آنقدر بالا نیست که افراد با توجه به سابقه ذهنی خود در مورد میزان هزینه زندگی انتظار دارند. در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا، توزیع درآمد متوسط بین صنایع و مشاغل بیشتر است. بنابراین به عنوان مثال، تفاوت زیادی بین حقوق پزشکان و برنامه نویسان وجود ندارد.

دستمزد و‌ حقوق کار در سوئد

 اداره آمار سوئد (S.C.B)، بر میزان متوسط درآمد در کشور سوئد نظارت می کند و در زیر لیستی از متوسط درآمد سالانه شاخه صنعت در سال 2017 در کشور سوئد بیان شده است که بر اساس ارزش یورو (EUR) محاسبه شده است:

 • خدمات عمومی: 4065 یورو
 • استخراج مواد معدنی از معادن روباز (سطحی) و معادن زیرزمینی: 4494 یورو
 • بخش تولید: 4386 یورو
 • مهندسی صنایع: 4427 یورو
 • تأمین برق، گاز، بخار و تهویه مطبوع: 4166 یورو
 • بخش آب؛ فاضلاب، مدیریت زباله (مواد زائد): 4014 یورو
 • احداث ساختمان: 4203 یورو
 • عمده فروشی و خرده فروشی؛ تعمیر وسایل نقلیه موتوری و موتور سیکلت: 3985 یورو
 • حمل و نقل و تدارکات: 4230 یورو
 • بخش خدمات اقامت، مهمانداری و خدمات تهیه و ارائه غذا: 3512 یورو
 • اطلاعات و ارتباطات: 4554 یورو

پیدا کردن کار و موسسات کاریابی در سوئد

معمولاً تعداد بسیار زیادی وب‌سایت خصوصی در مورد مشاغل وجود دارد که برای یافتن کار در کشور سوئد مورد استفاده قرار می گیرند. این وب‌سایت ها معمولاً شامل فهرستی از مشاغل (به ویژه مشاغلی که غالباً در کشور سوئد وجود دارند) و کارهایی می باشند که شما می توانید سوابق کاری (رزومه) خود را برای دریافت آنها آپلود (ارائه) دهید. تعدادی از این سایت های شغلی و آژانس های استخدام با لیست های شغل به شرح زیر می باشند:

 • CareerBuilder
 • jobb.blocket
 • jobbsafari.se
 • studentship
 • metropolis
 • monster
 • stepstone.se
 • Academic Work
 • Decade in Swedish
 • Inclusion
 • Manpower in Swedish
 • Pr office in Swedish
 • T.N.G in Swedish

یک نقطه شروع خوب دیگر برای افراد جویای کار، پایگاه داده های E.U.R.E.S می باشد. این پایگاه داده ها، دارای مجموعه ای از فهرست مشاغل از آژانس های استخدام دولتی کشورهای عضو شهروندی اتحادیه اروپا است و توسط اداره خدمات اشتغال عمومی اتحادیه اروپا مدیریت می شود. اطلاعات تکمیلی را از مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید.

92 دیدگاه برای “ویزای کار سوئد – کار در سوئد

 1. Avatar فاطمه گفت:

  سلام برای رشته ی روانشناسی و معماری امکان کار در این کشور است؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند

 2. Avatar قاسم گفت:

  باسلام وخسته نباشید.من ۱۲سال هستش کارم برق خودرو وباطریسازی هستش.۳۱سال دارمو مدرک برق خودرو و مکانیک دارم.میتونم ازطریق مدرک وتخصصم ویزا کار سوئد بگیرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   کار در کشور سوئد را می توانید با یک دعوتنامه کاری به سرانجام برسانید، بدین صورت که از یک کارفرمای معتبر تابع آن کشور یک دعوتنامه کاری دریافت نموده و برای اخذ ویزا، به سفارت مراجعه کنید.

 3. Avatar علی نومیری گفت:

  با سلام
  بنده اتش نشان هستم و ۵ سال سابقه کار دارم و در حاله حاضر ۲۸ سالمه و متاهل هستم و همچنین مدرک کارشناسی اتش نشانی و مدارک تخصصی مربوط به اتش نشانی رو دارم ایا میتونم برای اقامت گرفتن با شغل اتش نشانی تو کور اای اروپایی اقدام کنم.
  با تشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند

 4. Avatar رضا گفت:

  ببخشید ، ویزای ورزشی سوئد رو چطور می توان دریافت کرد؟
  آیا اصلا امکانش هست که دربافت بکنیم ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای اخذ ویزای ورزشی سوئد شما باید از سمت یک باشگاه در این کشوردرخواست بگیرید که مبنی بر هین درخواست بتوانید در سفارت ، اخذ ویزا را پیگیری نمایید.

 5. Avatar حسن گفت:

  سلام
  من 45 ساله متاهل با دو فرزند هستم . مدرک ارشد روانشناسی با 12 سال سابقه کار مرتبط دارم ، همچنین مدرک مهارت فنی و حرفه ای در زمینه جوشکاری و لوله کشی دارم همچنین آیلتس 6 جنرال را گذرانده ام . برای مهاجرت به سوئد امکانش هست ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند
   اما راه بهتری که می تواند شما را سریعتر به این هدف برساند، اخذ ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت است.

 6. Avatar مهدی دهقان گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده کارشناس رادیولوژی با دو سال سابقه کار هستم ایا برای ویزای کار میتونم اقدام کنم
  این رشته رو نیاز دارن ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که بتوانید از یک کارفرما در کشور سوئد درخواست کاری دریافت کنید، به راحتی ویزای کاری برای شما و همچنین ویزای همراهی خانواده تان صادر می شود.
   اما بدین منظور لازم است تا شواهد و مدارکی را نیز به همراه داشته باشید که داشتن رزومه از الزامات است.

 7. Avatar لطفی گفت:

  باسلام
  همسر بنده مدرک کاردانی متالوژی و سابقه ۱۰ سال کار تولید شمش الومینیوم و سابقه ۱۲ سال بیمه دارن
  در حال حاضر مشغول گذراندن دوره های زبان انگلیسی هستن
  ایا از طریق کاری میتونن اقامت سوئد دریافت کنن
  سپاس

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   درصورتی که بتوانید از مراکز کاری مرتبط با رشته خودتان، درخواست کار دریافت کنید، می توانید ویزای کاری کسب نموده و به کشور مورد نظر مهاجرت کنید.

 8. Avatar وحید پاکرو گفت:

  سلام وعرض ادب
  من مهندس برق هستم ۱۵ سال سابقه بیمه دارم سنم ۳۷ سال است.کل سابقه کاری من در پالایشگاه نفت هست.متاهل و یک فرزند.آیا شانس یا راهکاری دارم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   دو راه برای مهاجرت کاری وجود دارد که باید انتخاب کنید کدام یک برای شما مناسب تر است.
   اول اخذ ویزای جستجوی کار در کشور هایی که این اجازه را به شما می دهند.
   دوم دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرما در خارج از کشور و اقدام برای دریافت ویزای کاری.

 9. Avatar ادریس پورفاطمی 09123708380 گفت:

  سلام .من کارشناس بیهوشی با 18 سال سابقه کار ..متاهل و یک فرزند 5 ساله دارم.متقاضی کار در سوئدهستم چطوری اقدام کنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند

 10. Avatar مهدی گفت:

  با سلام بنده کارشناسی رشته کتابداری را دارم و ارشد رشته علم اطلاعات و دانش شناسی شاخه مدیریت اطلاعات (همان کتابداری بروز شده است )که در اصل (ذخیره و بازیابی اطلاعات در محیط وب و نمایه سازی پایگاه داده ) می باشد و هم اکنون در کتابخانه مشغول بکار می باشم و همسر بنده کارشناسی ارشد رشته فیزیک را دارد می خواستم بدانم آیا میتوانیم برای ویزای کار اقدام کنیم .

 11. Avatar بتول بهرام پور گفت:

  سلام ببخشید مت فوق لیسانس علوم سیاسی هستم با۷سال سابقه کار درپست بانک متاهل بایک فرزند۱۰ میخوام به کشور سوئدپناهنده شم میتونم اونجاکار پیداکنم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   پناهندگی جزو خدمات موسسه ما نمی باشد، اما پیشنهاد می کنیم که از روش های قانونی پیروی کنید چه بسا که نتایج خوبی را خواهید یافت.

 12. Avatar سید جواد علی اکبر نژاد گفت:

  سلام خسته نباشین. من راننده پایه دو هستم دوسال سابقه کار و بیمشم دارم. مدرک فنی و حرفه ای ۱۸ماهه رشته فرز تخصصی و درجه دو تراش و درجه دو cnc فرز . روهم دارم. سنمم ۳۰ متاهل .ایا راهی هست برای مهاجرت ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   راه برای مهاجرت وجود دارد اما اینکه کدام روش بهترین مورد برای شماست، اندکی متفاوت است.
   اقدام از طریق مهاجرت کاری و یا مهاجرت سرمایه گذاری، راه های پیش روی شما هستند.

 13. Avatar علی موسوی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده دستیار جراحی مغز واعصاب هستم و تا سال بعد درسم تموم میشه و احتمالا 1.5 سال هم طرح دارم خواستم بپرسم به نظر شما بعد از این مدت میتونم برای اقامت در سوئد اقدام کنم؟ به نظرتون چند درصد احتمال موفقیت هست البته اگر اتفاق خاصی نیفته؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اقامت از نوع کاری می تواند برای شما امکان پذیر باشد اما باید حتما پس از اقدامات مربوط به مهاجرت، برای مقصود خود دلایلی تهیه کنید و توجیح ماندن خود را به سفارت ارائه دهید.
   بهترین دلیل ممکن، داشتن پیشنهاد کار در کشور سوئد است.

 14. Avatar عارف لطفی گفت:

  سلام من ۲۸ سالمه ،مجردم و لیسانس صنایع گرایش تولید صنعتی دارم.متآسفانه تجربه و سابقه کاری توی این زمینه ندارم و حتی نرم افزارهای مربوط به این رشته رو هم زیاد بلد نیستم.ولی ۲سال سابقه بیمه توی شرکت پیمانکاری دارم.چه پیشنهادی برای من واسه مهاجرت به سوئد دارید.ممنونم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   طبیعتا زمانی که شما تخصصی در زمینه تحصیل تان ندارید، نخواهید توانست بر اساس آن اقدامات مربوط به کاریابی را انجام دهید، مگر اینکه کمپانی هایی را پیدا کنید تا بر اساس علم شما به موضوع رشته تحصیل تان، شما را استخدام کنند.
   داشته سابقه در یک شرکت پیمانکاری نیز بر اساس تجربه کاری که برای شما ایجاد کرده، ممکن است کارساز باشد.

 15. Avatar پژمان داودی گفت:

  سلام.میخواستم بپرسم شرایط ویزای کاری به چه صورت هستش.من بارتندر و باریستا هستم.تحصیلاتم دیپلم..ایا ویزای کاری به من تعلق میگیره و میتونم اقامت کاری بکیرم؟
  و اینکه بعداز پنج سال اقامت کاری اقامت داعم میشه گرفت؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای اخذ ویزای کاری باید مکانی را پیدا کنید که با توجه به تخصص شما، کاری به شما داده و استخدامتان کند.
   طبق قوانین موجود در اتحادیه اروپا، می توانید پس از 5 سال اقامت بدون مشکل و مانع، درخواست اقامت دائم کنید.

 16. Avatar رضا گفت:

  سلام
  من کارفرما داشتم و سه ماه پیش برای دریافت ویزای کاری مصاحبه داشتم(دو تا همراه دارم) ولی هنوز جوابش تیومده. چقدر دیگه باید صبر کنم؟ گفتن ۳ تا ۵ ماه ممکنه طول بکشه. میخواستم ببینم آیا امکانش هست زودتر از ۵ ماه جواب بیاد؟🙁 با تشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام معمولا حدود 6 ماه روند جوابدهی به درخواست های کاری به طول می انجامد.
   تنها در برخی موارد ممکن است مدت زمان کمتری را طی کنید تا جواب بگیرید که بسیار معدود اتفاق می افتد.

 17. Avatar حمیدرضا امجدی محب گفت:

  سلام
  من کارم تعمیرات بردهای الکترونیک ماشینهای صنعتی مثل لودر و بیل هستش بادرک این موضوع ک شرکت ولوو تو کشور سوئد هست ایا امکانی برای مهاجرت کاری تو این ضمینه وجود داره

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   امکان مهاجرت برای شما در صورتی بدون مشکل خواهد بود که بتوانید دعوتنامه کاری یک شرکت سوئدی را مبنی بر تخصص خود دریافت کنید و بر اساس همین دعوتنامه به منظور مهاجرت، اقدام نمایید.

 18. Avatar سلمان بربری گفت:

  سلام
  من در آلمان آقامت دارم و قبول شدم ولی هنوز پاس آلمانی رو دریافت نکردم و می خوام در سوئد زندگی کنم امکان داره یا نه

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   به دلیل اینکه شما ویزای کشور آلمان را دارید تا تاریخ اتمام ویزا می توانید در اتحادیه اروپا مشغول به زندگی باشد مگر اینکه به دلیل خاصی ممنوعیت خروج داشته باشید.

 19. Avatar علی گفت:

  سلام بنده مدرک لیسانس در رشته حسابداری دارم با دو سال سابقه کار آیا بدون هیچ مشکلی میتونم در سوئد شغل پیدا کنم و اقامت بگیرم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بدون هیچ مشکلی اندکی لغت نامفهومی است. به هرحال شما باید مراحلی را طی کنید و تاییدیه هایی را اخذ کنید که همه این ها مستلزم ارائه مدارک مستدل و لازم است.
   در صورتی که مدارک مستندات خود را به درستی ارائه دهید، روند اخذ اقامت کاری شما تسهیل خواهد شد.

 20. Avatar امیر اف گفت:

  سلام من ۱۹ سالمه دانشجوی لیسانس برق دانشگاه ازادم زبانم درحد متوسط هستش وتازگی در زمینه برق صنعتی مشغول به کار شدم میخواستم ببینم راحت ترین راه برای رفتن به سوئد و گرفتن اقا مت چیه؟

  1. Avatar مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   سلام، وقت بخیر
   راحت ترین راه با توجه به سن شما، ویزای تحصیلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *