در این مقاله مشاورین مجرب موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) ویزای کار سوئد – کار در سوئد را بررسی کرده، به بیان جزئیات مهاجرت کاری به این کشور می پردازند. البته این کشور از شهرت فراوانی برای استقبال از کار آفرینی و سرمایه گذاری خارجی برخوردار است.

شرایط و وضعیت کار در سوئد

کشور سوئد به عنوان یک مکان مناسب برای تأمین رفاه اجتماعی و استانداردهای بالای زندگی کردن مشهور می باشد. این کشور، در شمال اروپا واقع شده است و دارای برخی از بهترین مزایای رفاهی و زیستی در سراسر جهان است. به عنوان مثال، به والدین به ازای هر فرزند که متولد شود، 480 روز مرخصی با حقوق، مراقبت های بهداشتی رایگان، مرخصی استعلاجی نامحدود، و کمک هزینه برای مراقبت روزانه از فرزندان خود اعطا می گردد.

با وجود میزان مالیات بالا، کارگران این کشور منطقه اسکاندیناوی از برخی از بالاترین حقوق ها در اتحادیه اروپا و مزایای عالی برخوردار می باشند. بنابراین، بوسیله کار کردن در کشور سوئد بویژه اگر فرد دارای شغل مناسبی باشد می توان درآمد زیادی بدست آورد. بهترین شغل ها در کشور سوئد، مسئولیت ها: یک معاون سازمان مسئول کمک به شرکت در جهت دستیابی به اهداف و مقاصد مالی و افزایش عملکرد کاری سازمان می باشد.

معاون رئیس، گزارش های فعالیت سازمان را تهیه و به اطلاع هیئت مدیره می رساند تا مطمئن شود که اعضای هیئت مدیره سازمان در مورد شرایط سازمان آپدیت (به روز) می باشند. مدیر ارشد سرمایه گذاری (فعالیت های اجرایی و مدیریت)، مسئولیت ها: عنوان مدیر ارشد سرمایه گذاری، یک شغل برای سرپرستی هیئت مدیره از نظر سرمایه گذاری در یک سازمان است. هدف مدیر ارشد سرمایه گذاری، شناخت، نظارت و مدیریت مجموعه دارایی های سازمان، طراحی استراتژی های مورد نیاز در جهت فراهم آوردن شرایط رشد سازمان، برقراری ارتباط با سرمایه گذاران و شناسایی خطرات بالقوه در اینمورد و خودداری از وارد آمدن آسیب توسط آنها به سازمان، می باشد.

وجود یک مدیر خلاق (مبتکر)، برای ایجاد یک محیط خلاق در یک سازمان بسیار مهم است، زیرا در یک سازمان، ایده های بزرگ باید بوجود آیند و امکان رشد و شکوفایی این ایده ها در سازمان فراهم شود. مدیر خلاق باید از انجام فعالیت های عالی الهام بگیرد و کیفیت نتایج خروجی سازمان را به طور مداوم ارتقاء بخشد. مدیر خلاق باید از کلیه جنبه های تجاری در انجام فعالیت های یک سازمان آگاهی کامل داشته باشد و گاهی اوقات مسئولیت هدایت هویت خلاق سازمان و حفظ شهرت خلاقانه آن را بر عهده دارد.

پزشکان (هماتولوژی-انکولوژی) مراقبت های مستقیم از بیماران را بویژه در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان بستری و کلینیک سرپایی ارائه می نمایند. بخش آموزش: برای گرفتن شغل در این بخش، معمولاً کسب یک مدرک با گذراندن یک دوره به مدت 4 سال در رشته پزشکی، و پس از آن، طی کردن یک دوره آموزشی دیگر به مدت سه سال در رشته های خون شناسی – سرطان شناسی مورد نیاز می باشد.

بخشی از وظایف اصلی مدیران معماری سازمان، ارائه خدمات عملیاتی کامل به مدیریت برنامه، مدیریت توسعه سفارش و انجام فعالیت خارج از سازمان در ارتباط با مشتریان می باشد. همچنین این افراد برنامه، طرح و اجرای راه حل هایی را ارائه می نمایند که اطلاعات را به صورت مؤثر و مفیدی برای دستیابی به مزیت فعالیت های رقابتی ارائه می نمایند.

شرایط اخذ ویزای کاری سوئد

به منظور بدست آوردن مجوز وضعیت کار در سوئد، باید یک پیشنهاد انجام کار در کشور سوئد داشته باشید. کارفرمای شما باید حداقل 10 روز قبل از پیشنهاد اشتغال به کاری که برای شما ارائه داده است، استخدام برای این شغل را در کشور سوئد و EU/EEA به صورت آگهی اعلام نموده باشد. کارفرمای فرد متقاضی در کشور سوئد، درخواست مجوز کار برای متقاضی را با تکمیل یک فرم پیشنهاد استخدام، آغاز می کند. کارفرمای متقاضی کار، نیاز به اطلاعات فرد متقاضی، شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، وضعیت تابعیت، میزان تحصیلات و آدرس ایمیل وی دارد.

شرایط اخذ ویزای کاری سوئد

این موضوع مهم است که فرد متقاضی کار تا زمان دریافت یک تصمیم در مورد اشتغال به کار خود، به آدرس ایمیلی که به کارفرمای خود داده است دسترسی داشته باشد. آژانس مهاجرت کشور سوئد از این آدرس ایمیل برای برقراری ارتباط با فرد متقاضی در طول انجام فرایند درخواست کار، استفاده خواهد کرد. هنگامی که کارفرمای متقاضی کار یک پیشنهاد اشتغال را به وی ارائه می دهد، متقاضی یک ایمیل شامل اطلاعات در مورد نحوه درخواست مجوز کار، دریافت خواهد کرد.

متقاضی در این فرم درخواست اطلاعاتی در مورد خودش را ارائه می دهد. اگر خانواده متقاضی کار همراه با او به کشور سوئد می آیند، متقاضی کار در همان زمان باید برای آنها نیز درخواست مجوز اقامت نماید. همچنین متقاضی کار باید اطمینان حاصل کند که اطلاعات مربوط به درخواست کار توسط وی با پیشنهاد اشتغال به کار مربوط به آنچه که او و کارفرما موافقت کرده اند، مطابقت دارد.

در اکثر موارد، متقاضی کار باید هزینه ای را پرداخت کند. در این صورت، متقاضی می تواند با استفاده از کارت اعتباری ویزا کارت و یا مستر کارت این هزینه را پرداخت نماید. هنگامی که هزینه یاد شده پرداخت گردید، متقاضی می تواند درخواست اشتغال به کار خود را ارائه کند. سپس، متقاضی و کارفرمای او یک ایمیل در این مورد دریافت خواهند کرد که تأیید می کند درخواست اشتغال به کار متقاضی ارائه گردیده است.

مدارک مورد نیاز ویزای کار سوئد

جهت دریافت ویزای کار در کشور سوئد، اسناد زیر باید اسکن شده یا عکسبرداری شوند و همراه با فرم درخواست متقاضی ارسال گردند، کپی هایی از صفحات گذرنامه که اطلاعات شخصی، عکس، امضا، شماره پاسپورت، نام کشور صادر کننده پاسپورت، مدت اعتبار پاسپورت، بارکد درج شده بر روی صفحه شناسایی و همچنین این مورد را نشان دهند که شما مجاز به اقامت در کشور دیگری غیر از کشور اصلی خود می باشید.

اگر متقاضی دارای یک وکیل رسمی دادگستری به عنوان نماینده می باشد، نام نماینده متقاضی باید در فرم درخواست متقاضی قید گردد. اگر متقاضی برای تمدید مدت مجوز کار در سوئد درخواست نموده است، باید اسناد دیگری را به فرم درخواست خود ضمیمه نماید. اگر خانواده متقاضی هنگام مسافرت به کشور سوئد همراه او می باشند و متقاضی در همان زمان برای اقامت آنها نیز درخواست نموده است، باید مدارک زیر را در این مورد ارائه نماید.

کپی هایی از صفحات گذرنامه آنها که اطلاعات شخصی، عکس، امضا، شماره گذرنامه، نام کشور صادر کننده گذرنامه، مدت اعتبار گذرنامه، بارکد درج شده در صفحه شناسایی و همچنین این مورد را نشان دهد که آنها مجاز به زندگی در کشورهایی غیر از کشور اصلی خودشان می باشند. کپی گواهی های ازدواج یا معادل آن (برای زوج های متأهل و یا همسرانی که ازدواج آنها ثبت شده است، ضروری می باشد).

اسنادی که نشان دهد شما در کشور اصلی خود با هم زندگی می کرده اید (برای زوج هایی که با هم زندگی مشترک داشته اند ضروری می باشد). گواهی تولد (شناسنامه) در مورد کودکان. اگر افرادی تحت حضانت پدر و مادری می باشند که با این افراد به کشور سوئد نمی آیند، باید رضایت نامه ای با این عنوان از آنها گرفته و ضمیمه این مدارک شود که اظهار نمایند اجازه می دهند کودک تحت حضانت آنها به کشور سوئد مهاجرت نماید.

اگر فردی که به همراه متقاضی به سوئد مسافرت می کند و به فرزندی متقاضی پذیرفته شده است، بیش از 21 سال داشته باشد، باید مدارکی ارائه گردد که نشان دهد این فرزند از نظر مالی به والدین خود وابسته می باشد. اگر یک وکیل رسمی دادگستری نماینده آن دسته از اعضای خانواده باشد که بیش از 18 سال سن دارند و همراه با متقاضی درخواست مسافرت به سوئد نموده اند، باید مدرکی ارائه شود که این وکیل رسمی دادگستری نماینده آنها می باشد.

دستمزد و‌ حقوق کار در سوئد

متوسط درآمد در کشور سوئد آنقدر بالا نیست که افراد با توجه به سابقه ذهنی خود در مورد میزان هزینه زندگی انتظار دارند. در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا، توزیع درآمد متوسط بین صنایع و مشاغل بیشتر است. بنابراین به عنوان مثال، تفاوت زیادی بین حقوق پزشکان و برنامه نویسان وجود ندارد.

دستمزد و‌ حقوق کار در سوئد

 اداره آمار سوئد (S.C.B)، بر میزان متوسط درآمد در کشور سوئد نظارت می کند و در زیر لیستی از متوسط درآمد سالانه شاخه صنعت در سال 2017 در کشور سوئد بیان شده است که بر اساس ارزش یورو (EUR) محاسبه شده است:

 • خدمات عمومی: 4065 یورو
 • استخراج مواد معدنی از معادن روباز (سطحی) و معادن زیرزمینی: 4494 یورو
 • بخش تولید: 4386 یورو
 • مهندسی صنایع: 4427 یورو
 • تأمین برق، گاز، بخار و تهویه مطبوع: 4166 یورو
 • بخش آب؛ فاضلاب، مدیریت زباله (مواد زائد): 4014 یورو
 • احداث ساختمان: 4203 یورو
 • عمده فروشی و خرده فروشی؛ تعمیر وسایل نقلیه موتوری و موتور سیکلت: 3985 یورو
 • حمل و نقل و تدارکات: 4230 یورو
 • بخش خدمات اقامت، مهمانداری و خدمات تهیه و ارائه غذا: 3512 یورو
 • اطلاعات و ارتباطات: 4554 یورو

پیدا کردن کار و موسسات کاریابی در سوئد

معمولاً تعداد بسیار زیادی وب‌سایت خصوصی در مورد مشاغل وجود دارد که برای یافتن کار در کشور سوئد مورد استفاده قرار می گیرند. این وب‌سایت ها معمولاً شامل فهرستی از مشاغل (به ویژه مشاغلی که غالباً در کشور سوئد وجود دارند) و کارهایی می باشند که شما می توانید سوابق کاری (رزومه) خود را برای دریافت آنها آپلود (ارائه) دهید. تعدادی از این سایت های شغلی و آژانس های استخدام با لیست های شغل به شرح زیر می باشند:

 • CareerBuilder
 • jobb.blocket
 • jobbsafari.se
 • studentship
 • metropolis
 • monster
 • stepstone.se
 • Academic Work
 • Decade in Swedish
 • Inclusion
 • Manpower in Swedish
 • Pr office in Swedish
 • T.N.G in Swedish

یک نقطه شروع خوب دیگر برای افراد جویای کار، پایگاه داده های E.U.R.E.S می باشد. این پایگاه داده ها، دارای مجموعه ای از فهرست مشاغل از آژانس های استخدام دولتی کشورهای عضو شهروندی اتحادیه اروپا است و توسط اداره خدمات اشتغال عمومی اتحادیه اروپا مدیریت می شود. اطلاعات تکمیلی را از مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید.

92 دیدگاه برای “ویزای کار سوئد – کار در سوئد

 1. سلام. به نظر شما بهترین کشور برای زندگی در اروپا با شرایط رفاهی مناسب و اقامت کار برای متخصصین کامپیوتر چه کشوری می باشد…

  1. مشاور مهاجرت کاری مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   حقیقتا نظر هر کسی متفاوت است، البته الان شرایط مهاجرت هم طوری نیست که بتوان به این راحتی هر کشوری را انتخاب کرد.

 2. Avatar احمد گفت:

  سلام
  میخاستم بدونم ک با توجه ب شغل و سابقه ای ک دارم در رابطه با خدمات اتوبوس اسکانیا ایا امکان دریافت ویزای کار رو دارم یا خیر؟اگ جواب مثبته چطوری باید اقدام کنن؟

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   پیشنهاد میشود مسیر های قانونی و یا کشور های دیگر را مورد بررسی قرار دهید.

 3. Avatar پیمان گفت:

  سلام تخصص من در حوزه نشریات و روزنامه نگاری هست. از چه طریق می توان جهت اقامت یا کار در کشورهای دیگر اقدام کرد.

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   سابقه کار با بیمه، سن، تحصیلات و تسلط به زبان مورد نیاز را بررسی می نمایند.

 4. Avatar بخشي گفت:

  سلام من 45سالمه و مدرك حسابداري و فوق مديريت دارم و كارمند بانك هستمبفرماييد اگر بخواهم از طريق كار به سوئد مهاجرت كنم با تخصص خودم مي توانم يا نياز است تخصص ديگري داشته باشم از طريق شركت در كلاسهاي كارورزي كه اداره كار يا ساير سازمانها برگزار مي نمايند

  1. Avatar مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   کشورهای اسکاندیناوی، بسیار سخت ویزای کار صادر میکنند.
   پارامترهای مهم در مهاجرت کاری، عبارتند از: سابقه کار با بیمه، تحصیلات، تسلط به زبان کشور مقصد و سن.
   شما می توانید با شرکت در دوره های آموزش زبان سوئدی و یا انگلیسی در سوئد، اقدام نمایید.

 5. Avatar مهرداد گفت:

  سلام
  مى خواستم بدونم اگه من و خانمم توسط يكى از اقواممون دعوتنامه كارى در سوئد دريافت كنيم، آيا پسر ١٩ سالمون ميتونه همراه ما اقامت بگيره؟

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   اخذ اقامت ایشان می بایست از طریقی دیگر انجام شود، که پیشنهاد ما، دوره زبان و یا بر اساس پشتیبانی مالی شما و حضور خودتان در سوئد، انجام پذیرد.

 6. Avatar عطا گفت:

  باسلام
  من مهندس عمران هستم16سال سابق کار با بیمه دارم چطوری میتونم اقدام کنم.جهت کسب دعوت نامه از شرکتی عمرانی

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   اخذ دعوت نامه کاری قابل ویزا، بسیار دشوار است و در صورتی که شخصا با کارفرمایان کشور مقصد در اروپا، در ارتباط باشید، می توانید در این مورد با توجه به تحصیلات و سابقه کارتان مذاکره نمایید.
   برای جذب نیروی خارجی، کارفرمایان اتحادیه اروپا می بایست به مدت سه ماه در داخل کشورشان و سپس سه ماه در اتحادیه اروپا، کار مد نظرشان را آگهی کنند و در صورتی که اغنا نشوند، می توانند نسبت به جذب نیروی از خارج از اتحادیه اروپا اقدام نمایند.

 7. Avatar احسان آ گفت:

  سلام خسته نباشید
  ممنون بابت پاسخی که میدید.
  من 30 سالمه استاد کار کاشی و سرامیک هستم. در حال حاضر مشغول به کار ایمنی و آتش نشانی هستم( 2سال سابقه کار) گواهینامه رانندگی پایه یک دارم، کشاورزی هم ازبچگی انجام می‌دادم به عنوان شغل دوم. آیا با این شرایط امکان دارد ه توی سوئد بتونم کار پیدا کنم و اقامت بگیرم. ضمن اینکه همسرم هم پرستارهستن و 5سال سابقه کار دارن. سپاسگذارم

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در این بازه زمانی، سفارت سوئد تقریبا تمام درخواستهای ویزای کار را ریجکت می کند.
   کشور های اسکاندیناوی بسیار سخت ویزا میدهند.
   بهترین پیشنهاد برای طی کردن روند اقامت، اخذ ویزای تحصیلی در مقاطع بالا و یا شرکت در دوره زبان سوئدی یا انگلیسی در سوئد است.
   هزینه ای که بابت دوره زبان انگلیسی در نظر گرفته اند حدود 8 تا 10 هزار یورو و دوره زبان سوئدی، 6 تا 8 هزار یورو می باشد.

 8. Avatar محمد امین گله داری گفت:

  سلام من مدرک کارشناسی It دارم دوسال سابقه کار مربوط و همچنین دوسال تا هم اکنون در کارخانه تولیدی نیروگاهی مشغول به کار هستم سنم 25 سالمه زبان انگلیسی هم به صورت ابتدایی بلد هستم میخاستم ببینم شرایط من برای مهاجرت برای کشورهای اسکاندیناوی امکان پذیر هست و به چه شکل هست
  ممنون از سایت خوبتون

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در مهاجرت به سوئد از طریق کار ، تقریبا شانسی ندارید.
   می توانید از طریق تحصیل و یا شرکت در دوره های زبان که در جواب به سوالات قبل آورده شده، اقدام نمایید.

 9. Avatar رحیم گفت:

  سلام من 34 سالمه کارشناس تربیت بدنی هستم اما تخصص اصلیم سیستم ترمز و ABS کامیون ولوو و اسکانیا هست که ساخت کشور سوئده. 15 سال سابقه کار دارم. همسرم هم ارشد میکروبیولوژی هستش. پیشنهاد شما چی هستش در ضمن بابت جوابتان ممنون.

  1. Avatar مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   احتمال تایید ویزای کار سوئد بسیار پایین است؛ مگر اینکه پیشنهاد کاری مطلوبی از کارفرمایان سوئدی برای ارائه داشته باشید.
   پیشنهاد دیگر ما برای مهاجرت به سوئد، شرکت در دوره های زبان سوئدی و یا انگلیسی در این کشور است.
   در صورتی هم که از استطاعت مالی خوبی برخوردارید، می توانید از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید.

 10. Avatar ش.م گفت:

  سلام واحترام
  طبق موارد زیر شرایط من برای اقامت کاری مناسب هست؟
  کارشناسی ارشد برق
  ۵ سال سابقه کار در نیروگاه برق
  زبان در حد متوسط به بالا (فعلا مدرک ندارم)
  سن ۳۲
  متاهل هستم (همسرم هم کارشناس ارشد کامپیوتر)
  طبق شرایط فوق کدوم کشور روبرای اقامت کار صلاح میدونید؟
  خودم علاقه به کشور سوئد دارم.
  سپاس از شما

  1. Avatar مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   اکثر کشور ها بالاخص کشور های منطقه اسکاندیناوی، هلند، سوئیس، دانمارک و انگلیس، درخواست های ویزای کار را ریجکت می کنند؛ مگر قرار داد با یک کارفرما و یا پیشنهاد کاری مطلوب از یک کارفرما از همان کشور، داشته باشید.
   برای استرالیا، نیوزیلند و کانادا، سن،مدرک تحصیلی ، نمره آیلتس، سابقه کار با بیمه را لحاظ می کنند و بر اساس نمره های داده شده به این پارامتر ها، درخواست را تایید یا ریجکت می کنند.
   برای کشور سوئد بهترین راه مهاجرت، شرکت در دوره زبان سوئدی و یا انگلیسی می باشد.
   این کالج ها معمولا برای زبان سوئدی بین 6 تا 8 هزار یورو و برای زبان انگلیسی، 8 تا 10 هزار یورو هزینه می گیرند.

 11. Avatar امینی گفت:

  سلام روزتون بخیر. من و همسرم هر دو دامپزشک هستیم و دو سال سابقه کار میخواستم بدونم میتونیم ویزای کار سوئد رو دریافت کنیم

  1. Avatar مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   سفارت این کشور، اکثر درخواست های ویزای کار را ریجکت می کند.
   بهترین روش برای شما جهت مهاجرت به سوئد، شرکت در دوره های زبان سوئدی و یا انگلیسی در سوئد است.

 12. Avatar محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من 18 سالمه و نمره 6ایلس دارم و همچنین مشغول دریافت مدرک برق فنی حرفه ای هستم که حدودا یکی دو ماه اخذ این مدرک طول میکشد.
  اما من در سوئد عمویی دارم که الان مشغول ثبت شرکت خدماتی است و به من قول داده اند اگر مدرک برق را بگیرم برایم دعوتنامه کاری میفرستند میخواستم ببینم چنین چیزی ممکن است؟؟

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   این امکان وجود دارد.
   اما می بایست به این نکات توجه داشت:
   در اتحادیه اروپا، در صورتی کاری به افراد خارج از اتحادیه واگذار می گردد که سه ماه در آن کشور، آگهی شده باشد و متقاضی ذیصلاح و مورد تایید کارفرما یافت نشود و سپس این آگهی به مدت سه ماه در کل اتحادیه اروپا، عنوان شود و مجددا این فرد یافت نشود. بعد از آن کارفرما می تواند نیرویی خارج از اتحادیه اروپا جذب کند.
   همچنین می بایست در نظر بگیرید که مبلغ قرار داد پیشنهادی عنوان شده از سمت کارفرما، با کسر مالیات، از عدد خاصی بیشتر باشد که دولت آن کشور، از نظر تامین مالی شما توسط کارفرما، مطمئن باشد.
   همچنین ارائه تضمین پشتیبانی مالی خویشاوندان یا کارفرما، از شما، در تایید درخواست ویزای شما بسیار موثر است.

 13. Avatar فریبرز گفت:

  سلام من تکنسین اورژانس و کاردان فویت های پزشکی هستم و سه سال سابقه کار دارم میخواستم ببینم کدوم کشور راحت تر میشه رفت؟

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   مدرک تحصیلی و نمره آیلتس در بحث مهاجرت کاری پر اهمیت است.
   شما می بایست از طریق تحصیلی و یا شرکت در دوره زبان در کشور هدف تان، اقدام نمایید.

 14. Avatar امیر خوش گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید من و همسرم هر دو دارای مدرک آیلتس با نمره 6.5 و دارای سابقه کار 3 ساله در حوزه برنامه نویسی هستیم و قصد مهاجرت به سوئد از طریق کار را داریم . آیا امکان پذیر هست یا خیر؟

  1. Avatar مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   کشور اکثر درخواست های ویزای کار را ریجکت می کند.
   در صورتی که پیشنهاد کاری مطلوبی از کارفرمایی سوئدی و قابل ویزا دارید، بر آن اساس، اقدام نمایید؛ در غیر این صورت، بهترین روش، اقدام بر اساس شرکت در دوره زبان سوئدی، با هزینه هایی حدود 6 تا 8 هزار یوروست.

 15. Avatar حسین بختیاری گفت:

  سلام
  من کارشناس ارشد حسابداری و مدرس حسابداری هستم و چندین سال سابقه کار دارم. همسرم هم کارشناس اتاق عمل هست و 5 سال سابقه کار در بیمارستانهای دولتی و خصوصی داره
  قصد مهاجرت داریم ولی نمیدونیم باید چکار کنیم
  اگر میشه ما رو راهنمایی کتید که چکار کنیم؟
  ممنونم میشم از محبتتون

  1. Avatar مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   روش های زیادی برذای مهاجرت وجود دارد.به عنوان مثال: کاری، تحصیلی، خرید ملک، ثبت شرکت، که با توجه به شرایط هر شخص و کشور مقصد، یکی از این روش ها پیشنهاد می شود.
   ناگفته نماند که در بسیاری از موارد، متقاضیان، شرایط مهاجرت به کشور مورد علاقه خود را ندارند، در نتیجه تنها صرف علاقه به یک کشور، امکان مهاجرت به آن کشور را فراهم نمی آورد.
   شما می بایست اطلاعات دقیق تری از خود، میزان تسلط به زبان های خارجیو تمکن مالی خود به ما ارائه دهید.
   همچنین با تماس با شماره تلفن های مندرج در پایان هر صفحه، می توانید از مشاوره های رایگان تلفنی، بهره مند شوید.

 16. Avatar مسعود گفت:

  سلام مردی ۳۶ ساله هستم کابینت ساز حرفه ای با ۱۵ سال سابقه همسر و یک فرزند دختر دارم چطوری میتونم کار پیدا کنم در سوئد آیا به حرفه من اصلا اونجا اهمیت میدن چطوری کسیو به عنوان اسپانسر پیدا کنم

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   شما می توانید با شرکت در دوره های زبان سوئدی نیز، اقدام به اخذ ویزای سوئد نمایید.
   یافتن پیشنهاد کاری، از ایران، برای شما تقریبا ممکن نخواهد بود.

 17. Avatar مريم گفت:

  سلام خانم سي ساله فوق ليسانس پرستاري پنج سال سابقه بيمه كار در اورژانس را دارم كارشناسي ارشدم مربوط به بخش روان هست براي مهاجرت به سوئد شانسي دارم ضمن اينكه امكان ارسال دعوتنامه از اقوام در سوئد را دارم از چه طريق براي مهاجرت مي تونم اقدام كنم

  1. Avatar مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   شما می توانید از طریق ثبت نام و شرکت در دوره زبان سوئدی یا انگلیسی در کشور سوئد، تقاضای ویزا نمایید.هزینه ی دوره های زبان سوئدی حدود 6 تا 8 هزار یورو و زبان انگلیسی حدود 8 تا 10 هزار یورو می باشد.
   در صورتی که بخواهید از امتیاز نزدیکان خود استفاده نمایید، می بایست اعلام پشتیبانی مالی آنها را از خود، ارائه کنید و یا برای یکی از موارد مهاجرتی به سوئد درخواست ویزا نمایید و یا ویزای موقت بگیرید.

 18. Avatar kasra normohamadi گفت:

  سلام وخسته نباشید من هیچ کسی رو ندارم تو سوعد که دعوت نامه بدن و تحصیل هم ندارم ولی میخام برم سوعد برای کار آیا امکانش هست بتونم برم یا با طور گردشی برم و اونجا کار که پیدا کردم بمونم ممنون از شما

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که تمکن مالی کافی موجود نباشد، می توانید از طریق : شرکت در دوره زبان سوئدی در کشور سوئد، اقدام به مهاجرت نمایید.در حین تحصیل کار قابل استناد جهت اخذ اقامت را بیابید و بر آن اساس اقدام به اخذ اقامت نمایید.

 19. Avatar نوید گفت:

  سلام من ۳۲ سال سن دارم همسرم هم همینطور و خودم ۱۰ سال سابقه دارم باشرکتهای خارجی همجنین تو پاکستان و ارمنستان هم شاغل بودم همسرم هم پرستار بیمارستان هستن خواستم بدونم برای کشور سوئد انکانش هست اقدام کنم از طریق دفتر شما ؟

  1. Avatar مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   موسسه حقوقی ما، در تمامی حوزه های مهاجرتی فعالیت می کند.برای مهاجرت به سوئد در نظر داشته باشید که شما بهتر است از طریق تحصیل در مقاطع بالا و با رزومه قوی اقدام نمایید و یا از طریق شرکت در دوره سوئدی و یا انگلیسی در سوئد، مقدمات مهاجرت به این کشور را فراهم آورید؛ چراکه سفارت سوئد، اکثر درخواست های ویزای کاری بدون پشتوانه پیشنهاد کاری کارفرمایان سوئدی را ریجکت می کند.

 20. Avatar مریم جویا گفت:

  سلام ایا افراد بازنشسته شانس دریافت ویزای کار در اروپا را دارند؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به محدودیت سنی که ممکن است کشور مورد نظر برای پذیرش نیروی کار قرار دهد و در روند صدور ویزا نیز تاثیر گذار باشد، نمیتوانید اقدام کنید
   اما سایر انواع روش های موجود مانند سرمایه گذاری وجود دارد که می توانید از این طریق اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *