مهاجرت کاری به کشور اتریش همواره یکی از بهترین راه های ورود به اروپا محسوب می شود. امروزه بسیاری از متقاضیان مهاجرت کاری، گزینه کار در اتریش و اخذ ویزای کار در اتریش را به عنوان راهی برای اقامت دائم اروپا میدانند تا بواسطه آن آزادانه در حوزه ی اتحادیه ی اروپا سفر، زندگی و کار کنند. از نظر مشاورین و کارشناسان امور ویزای کار اتریش داشتن اطلاعات و آگاهی های لازم و صحیح برای ویزا شدن کار در کشور اتریش بسیار حائز اهمیت است.

در ماه های اخیر نداشتن اطلاعات دقیق سبب شده است، تا بسیاری از هموطنان عزیز در اقدام برای ویزای کار کشور اتریش موفق نباشند و علاوه بر رد شدن در خواست ویزای کار در این کشور از سمت سفارت ، امتیازی منفی نیز در پرونده آنها ثبت گردد. در حال حاضر پدیده ی کار در اتریش شبیه ویزای کار آلمان فرصتی استثنائی برای متقاضیان کار می باشد، تا بهترین راه برای بدست آوردن حقوق، مزایای عالی و زندگی ایده آل را در کشوری اروپائی تجربه کنند. شایان ذکر است، شرایط کلی ویزای کار اتریش ، بسیار به ویزای کار در آلمان شبیه است.

کار در اتریش

قابل ذکر است که علاوه بر کار در اتریش کشورهائی چون آلمان ، دانمارک ، کانادا ، استرالیا ، آفریقای جنوبی و… نیز متقاضیان زیادی برای ویزای کار در این کشورها دارند. دریافت ویزای کار کشورهایی چون کانادا و استرالیا بدلیل طولانی بودن پروسه که حداقل بین 2 تا 4 سال زمان می برد به نظر می رسد که گزینه مناسبی برای امر مهاجرت نباشد. پس بایستی به دنبال راه مطمئن و سریعتری برای اخذ ویزای کار بود، راهی که برای ایرانی ها امری ساده تر و سهل تر باشد. بنابراین ما اخذ ویزای کار در کشور اتریش ، ویزای کار آلمان و ویزای کار کشور دانمارک را به شما متقاضی مهاجرت کار بیشتر پیشنهاد می دهیم و همچنین با توجه به صنعتی بودن کشور آلمان شرایط کار برای مهندسین در این کشور فوق العاده است.

کار در اتریش

موسسه حقوقی توسعه گران مهر واقع در شهر شیراز با داشتن مدیران و مشاورانی با تجربه و کاردان ، آگاه به امور حقوق بین الملل که در صدر موسسات مهاجرتی ایران می باشد، مفتخر است بصورت کاملا تضمینی شما دوست و متقاضی مهاجرت را جهت اخذ ویزای کار و اقامت کاری اتریش، چگونگی کار در اتریش، شرایط پیدا کردن کار در اتریش، نحوه ی زندگی و در آمد ها در کشور اتریش،… راهنمائی و مشاوره نماید و شما را تا لحظه ی مراجعه به سفارت اتریش برای دریافت ویزای کار اتریش همراهی کند.

اتریش کشوری در قلب اروپای مرکزی که از شمال با آلمان و جمهوری چک، از جنوب با اسلوونی و ایتالیا، از شرق با اسلواکی و مجارستان، از غرب با سوئیس و لیختن اشتاین مرز مشترک دارد. این کشور بر طبق آمار سال 2008 مقام سوم را در امن ترین کشورهای جهان دارد. اتریش کشوری از اتحادیه اروپا و پیمان شینگن است و با داشتن جمعیتی حدود 8350000 نفر در بین کشورهای اروپائی بسیار کم جمعیت به حساب می آید. زبان رسمی مردم اتریش، آلمانی است که 98% مردم به همین زبان صحبت می کنند. کشور اتریش بر اساس آمار بانک جهانی پس از کشورهای سوئیس، دانمارک، سوئد، آمریکا، آلمان، ژاپن مکان هفتم کشورهای ثروتمند جهان را به خود اختصاص داده است. اتریش کشوری با ثبات اقتصادی بالا، بطوریکه نرخ تورم در این کشور پایین می باشد، همچنین افراد هزینه های اجاره مسکن یا اجاره دفتر کار را در این کشور نسبت به کشورهای اروپای مرکزی مناسب تر میدانند. متذکر می شوم که کشور آلمان همیشه به عنوان اصلی ترین شریک اقتصادی اتریش به حساب می آید و این خود فرصت مناسبی را برای افرادی که در رشته های مهندسی بخصوص رشته های برق، الکترونیک، الکتروتکنیک، مکانیک، صنایع , انفورماتیک،IT ، نرم افزار، عمران و… تحصیل کرده اند فراهم می آورد تا با داشتن ویزای کار کشور اتریش یا آلمان وارد اروپا شده و موفقیت را از آن خود کنند.

شرایط کار در اتریش

اندیشیدن به کار در اتریش – به این مکان اقتصادی در قلب اروپا – سوالات بسیاری فراتر از مساله کار را در ذهن بر می انگیزد. موضوعاتی همچون هزینه و شرایط زندگی، امنیت و رفاه اجتماعی، بهداشت و… که در نوشتار زیر سعی بر آن است که شما را در یافتن پاسخ این سوالات یاری رسانیم.

روش های اخذ ویزای کار در اتریش

 • از شرایط اخذ این ویزا داشتن حداقل مدرک لیسانس و یک پیشنهاد شغلی می باشد، البته فقط داشتن پیشنهاد شغلی کافی نمی باشد و شما بایستی از کارفرما یا اسپانسر خود دعوت نامه ای نیز داشته باشید. این کارفرما خود بایستی در کشور اتریش دارای شرکت معتبری باشد تا بواسطه دعوت نامه وی شما موفق به دریافت ویزای کار در اتریش شده و به این کشور مهاجرت کنید، این ویزا اجازه اقامت و کار تا کمتر از 2 سال را به فرد اعطا می کند.

کشورهایی که جز اتحادیه اروپا هستند تقریبا قوانین کار مشابهی دارند و حتی این قوانین در مورد اعطای اقامت و تابعیت نیز مشابه هم می باشد. در همین راستا خدمات بازار کار در اتریش (AMS (www.ams.at بایستی پس از درج یک آگهی کار به مدت سه ماه در کشوراتریش و در ادامه یک آگهی سه ماهه در اتحادیه اروپا تایید نماید که هیچ نیروی کار در اتریش و در اتحادیه اروپا متقاضی شغل مورد نظر نمی باشد.

بنابراین داشتن این دعوت نامه از طرف کارفرما برای کار در اتریش امر محالی به نظر می آید، چون افرادی که پاسپورت کشور اتریش را دارند ، افراد عضو اتحادیه اروپا، دانشجویانی که فارغ التحصیل شده و مجوز پیدا کردن کار دارند همه می توانند از این آگهی استفاده کنند. همچنین رکود اقتصادی که گریبان گیر برخی از کشورهای اروپائی شده است تمایل به کار نیروهای مجرب آنها برای کار در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا را افزایش داده است، مسلما این امر باعث دشواری دریافت ویزای کار در اروپا از جمله اتریش شده است. چنانچه از این طریق اقدام جهت اخذ ویزای کار اتریش نمایید این فرآیند 5 ماه زمان می برد و شخص پس از 4 سال کار در کشور اتریش و پرداخت مالیات به دولت این کشور، با توجه به آنکه اتریش کشور قانونمندی است، می تواند اقدام جهت اخذ اقامت دائم کشور اتریش را نماید.

شرایط ویزای کار اتریش

حال با شرایط مطرح شده اگر فکر می کنید شرایط لازم جهت دریافت این نوع ویزا و کار در اتریش را ندارید، پیشنهاد ویژه ما به شما دوست عزیز در موسسه حقوقی توسعه گران مهر برای آنکه بتوانید در کشور اتریش برای خود یک اسپانسر پیدا کرده و یه طور قانونی در این کشور مشغول به کار شوید، اقدام جهت دریافت ویزای تحصیلی کشور اتریش است. به این ترتیب که شما بعد از ورود به کشور اتریش می توانید جهت دریافت ویزای کار اتریش اقدام کنید. توجه داشته باشید افرادی که مشغول به تحصیل در اتریش یا اروپا می باشند و یا فارغ التحصیل دانشگاه های اروپا هستند از شانس بیشتری در پیدا کردن کار در اروپا از جمله اتریش بهره مند خواهند شد. از جهتی دیگر وقتی فرد، فارغ التحصیل دانشگاه های اتریش باشد به وی فرصت شش ماهه تا یک ساله ای داده می شود که جهت یافتن کار مناسب در این کشور بماند و در صورت یافتن کاری مرتبط با رشته تحصیلی، ویزای کاری به وی تعلق بگیرد.

کشور اتریش بخاطر داشتن دانشگاه های رایگان، شرایط مناسبی را برای تحصیل در این کشور برای دانشجویان خارجی فراهم آورده است و افرادی که با ویزای دانشجوئی وارد کشور اتریش شده اند اجازه کار تمام وقت را ندارند و این دانشجویان به شرط در خواست کار فرما اجازه ی کار پارت تایم را دارند. دانشجویان بعد از گذراندن دوره زبان در مقطع کارشناسی اجازه 10 ساعت کار در هفته و در مقطع لیسانس تا دکترا اجازه 20 ساعت کار را دارند. متذکر میشم هزینه زندگی در کشور اتریش حدودا ماهی 700تا 800 یورو می باشد، که این هزینه برای هر شخصی نسبتا متفاوت است.

علاقمندان به تحصیل در اروپا می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، از مشاوره ی تلفنی رایگان موسسه حقوقی توسعه گران مهر بهره مند شوند.

 • روش دیگر جهت اخذ ویزای کار اتریش راهی است که به شما فرصت شش ماهه ای جهت جستجوی کار اعطا می کند. شما جهت دریافت ویزای کار اتریش در این روش، به 70 امتیاز از 100 امتیاز احتیاج دارید. شما با موافقت اصولی اداره کار اتریش به مدت شش ماه وارد کشور اتریش می شوید و شش ماه فرصت دارید که اقدام برای گرفتن کار کنید.

قابل ذکر است که جمعیت زیادی از شهر وین را غیر اتریشی ها تشکیل می دهند. بنابراین تبعیض نژادی در این کشور خیلی محسوس نیست و این سبب می شود که افراد در پیدا کردن کار دچار مشکل نشوند. البته دانستن زبان آلمانی در اتریش فرصت های شغلی بسیار مناسب تری را برای فرد، نسبت به خارجی هایی که زبان نمی دانند فراهم می کند. پس از اعطای کار مورد نظر و عقد قرارداد با کارفرما، مدارک شما برای صدور اجازه کار به اداره کار مربوطه فرستاده خواهد شد بعد از موافقت قانونی، کارت اقامت کشور اتریش (Rot-Weiß-Rot – Karte) کارت (قرمز- سفید-قرمز) برای مدت 12 ماه برای شخص صادر می گردد. خانواده از ابتدا بواسطه این نوع ویزا امکان همراهی شما را ندارند، ولی پس از دریافت این کارت توسط شما، می توان اقدام برای اخذ ویزای کشور اتریش برای آنها نمود.

شایان ذکر است که پس از یکسال می توان برای plus) Rot-Weiß-Rot – Karte) در خواست داد. از مزایای داشتن این کارت این است که شما همچون یک اروپایی می توانید دسترسی نامحدود به بازار کار داشته باشید.

متذکر می شوم فردی که به روش اول-ذکر شده در بالا- موفق به اخذ ویزای کار در اتریش شود ، برای وی EU blue kard صادر می شود. حال اگر فرد در این فرصت دو ساله حداقل 21 ماه را در کشور اتریش مشغول به کار باشد، میتواند درخواستplus) Rot-Weiß-Rot – Karte) را بدهد.

شرایط امتیاز بندی برای اخذ ویزای کار اتریش

سن

 • سن 20 تا 35سال تمام 20 امتیاز
 • 35 تا 40 سال تمام 15 امتیاز
 • 40 تا 45 سال تمام 10امتیاز

مدارک تحصیلی

 • مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد 20 امتیاز
 • مدرک تحصیلی دکترا 40 امتیاز
 • فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی، کامپیوتر 30 امتیاز
 • فارغ التحصیل کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاه های اتریش 10 امتیاز
 • داشتن کارهای تحقیقاتی و ثبت اختراع 20 امتیاز

مدرک زبان

 • داشتن مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی بصورت مبتدی یا پیشرفته 5 تا 10 امتیاز

سابقه کاری

 • سوابق کاری به ازای هر سال 2 امتیاز (حداکثر 20 امتیاز)
 • اگر حداقل شش ماه سابقه کار در کشور اتریش داشته باشید 10 امتیاز

نگاهی به کارت قرمز-سفید قرمز (Rot-Weiß-Rot – Karte) اتریش

این کارت برای چه افرادی صادر می شود؟ 4 گروه زیر شامل دریافت این کارت خواهند شد.

 • Very highly qualified workers کارگران بسیار واجد شرایط و متخصص که امتیازات کافی را کسب کرده باشند.
 • Skilled workers in shortage professions کارگران و متخصصین در مشاغلی که نادر هستند و با کمبود نیرو مواجه هستند.
 • Other key workers نیروی کار در شغل هایی که کلیدی هستند در بازار آزاد.
 • Graduates of universities and colleges of higher education in Austria فارغ التحصیلان دانشگاه ها و کالج های خارج از کشور اتریش.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار کشور اتریش

 • کامل نمودن فرم تقاضای کار
 • عکس-شناسنامه- پاسپورت
 • بیمه نامه
 • سوابق کاری
 • مدرک تحصیلی
 • گواهی عدم سوپیشینه
 • پرینت تمکن مالی
 • ترجمه مدارک به زبان آلمانی یا انگلیسی

در نهایت از اینکه با صبوری کامل مطالب این سایت را مطالعه می نمایید کمال تشکر را داریم. شایان ذکر است سایت مهاجرت اتریش نیز اطلاعاتی در اختیار قرار می دهد. همکاران و مشاورین ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر پاسخگوی تلفنی و حضوری شما هموطن عزیز، متقاضی مهاجرت کاری به کشور اتریش و آلمان می باشند و با اقتدار به روز ترین قوانین و راه های مهاجرت تحصیلی ، کاری ، سرمایه گذاری کشورهای اروپائی را در دستور کار خویش قرار داده و تا زمان ویزا شدن شما را راهنمایی و یاری می کنند و کل فرآیند ویزای کار اتریش و آلمان را با گارانتی کامل در کمتر از 7 ماه برای شما متقاضی مهاجرت کار به اروپا میسر می کنند.

189 دیدگاه برای “کار در اتریش

 1. Avatar سعیده رمضانپور گفت:

  با سلام خسته نباشید
  ۲۲ساله فارق التحصیل رشته تربیت بدنی گرایش پزشکیار ورزشی در مقطع کارشناسی‌ با معدل بالای ۱۸ هستم
  نزدیک به ۷الی ۸ سال زبان انگلیسی خوندم ولی مدرک ندارم
  می توانم صحبت کنم به طور کامل
  تقاضای کار در اتریش را دارم ولی تمکن مالی ندارم
  با توجه به شرایط ابن جانب راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان و اتریش، می بایست به زبان آلمانی مسلط باشید و در مهاجرت کاری می بایست سابقه کار با بیمه نیز داشته باشید.
   تمکن مالی در بحث مهاجرت و لو مهاجرت تحصیلی به کشورهایی که دارای تحصیل رایگان می باشند، حائز اهمیت است.

 2. Avatar احسان گفت:

  با سلام
  بنده لیسانس بهداشت حرفه ای و فوق لیسانس ارگونومی هستم با 40 سال سن و سابقه کاری 13 سال با بیمه. ایا شرایط برای اخذ ویزای کاری در اتریش وجود دادرد؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند

 3. Avatar خدایی گفت:

  سلام
  من 36 ساله -مجرد و دارای مدک دکترا با سابقه کار 2 ساله هستم. در حال گذراندن دوره های زبان آیلتس هستم برای گرفتن آیلتس نمره 7. آیا من با این چقدر شانس پیدا کردن کار در کشور اتریش دارم.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که تخصصی دارید و می توانید با تخصص خود مشغول به کار شوید، می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند

 4. Avatar مجتبی صادقی گفت:

  با سلام
  آیا برای کارشناس بهداشت حر فه ای و مددکار اجتماعی با حدود ده سال سابقه کار مرتبط میتوان ویزای کار گرفت .36 سالمه و 2 فرزند پسر 3/5 ساله دارم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که مدارک شما مورد تایید وزارت و کنسولگری کشور مقصد باشد، بله مانعی نیست اما ابتدا باید شرایط کلی شما بررسی شود، ممکن راه میانبری وجود داشته باشد که بتوانید اقدام کنید.

 5. Avatar hassan IMANI گفت:

  با سلام بنده دیپلم بهیاری هستم استخدام تامین اجتماعی 2 ماه دیگه بارنشسته میشم دارای لیسانس حقوق هستم 46 سال سن دارم در کشور اتریش دوستی دارم شرکت داره از چه راهی میتوانم اقامت کاری بگیرم با تشکر از شما

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که ایشان بتوانند دعوت نامه کاری را برای شما ارسال کنند، شما مجاز خواهید بود تا درخواست کار خود را برای سفارت این کشور ارسال کنید.

 6. Avatar سحر ياوري گفت:

  با سلام
  من ك34 ساله هستم،كارشناس ارشد برق و قدرت دانشگاه تهران شمال،٥سال سابقه بيمه دارم در زمينه تعميرات برد هاي مخابراتي،ميخواستم بدونم شرايط اقامت كاري در كشور اتريش را دارم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند.

 7. Avatar najme mojab گفت:

  سلام خسته نباشید چه جوری با ثبت شرکت می توانم اقامت اتریش را دریافت کنم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت بدین صورت است که شما با سرمایه گذاری، پرداخت مالیات را نیز انجام می دهید و همین برای دولت کافی است تا اقامت را به شما و تابعان شرکت شما ارائه دهد.

 8. Avatar احمد بنیابادی گفت:

  سلام وقتتون بخیر بنده 29 سالمه و مجردم و لیسانس برق – قدرت دارم و 4 سال بدون بیمه در زمینه برق صنعتی و ساختمان و اعلام حریق فعالیت داشتم بدون بیمه و سه سال و 6 ماه در شرکت رایتل با بیمه مشغولم و چندتا دوره در خصوص ای تی هم گذروندم و درحال یادگیری ایلتس هستم و میخوام بدونم با این شرایط کدوم کشور میتونم برم ک زبانش رو بخونم در کنار ایلتس ممنون میشم پاسخمو بدین

 9. Avatar امین پیمانفر گفت:

  با سلام
  من 37 ساله و دارای فوق لیسانس مهندسی صنایع با 12 سال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه و دارای مدرک B1 زبان المانی می باشم. لطفا راهنمایی کنید ایا امکان مهاجرت از طذیق ویزای جستجوی کار اتریش فراهم می باشد یا خیر؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   کشور اتریش برای ویزای کار قوانینی دارد که ممکن است روند را اندکی سخت کند اما سایر کشور هایی که مشاورین ما به شما پیشنهاد خواهند داد، چه از لحاط روند اخذ ویزا و چه از نظر کیفیت زندگی، در رتبه های خوبی قرار دارند
   کشور هایی مانند، نیوزلند، کانادا، استرالیا و آلمان و آفریقای جنوبی.

 10. Avatar مجید حسینی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۲۸ سالمه لیسانس معماری هستم ۲ سال تجربه کاری در زمینه معماری و ۲سال هم تجربه کاری در یه شرکت مخابراتی دارم که تو کار تست آنتن های دکل های ایرانسل بودم .سطح زبان انگلیسی هم متوسط هست . به نظر شما واسه کدام کشور میشه اقدام کرد ؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به رزومه کاری شما، حوزه انتخاب اندکی محدود خواهد شد اما می توانیم بر اساس آنچه که برخی کشور های هدف نیاز دارند و شما می توانید انجام دهید؛
   گزینه های مناسبی را به شما پیشنهاد دهیم که این خود نیازمند بررسی های تخصصی مدارک و سوابق شما توسط کارشناسان ما است.

 11. Avatar حمید قلیزاده گفت:

  سلام؛من برای ویزای کار به اتریش کسی رو نمیشناسم تا به اصطلاح برای من دعوت نامه کاری صادر کند پیشنهاد شما در این مورد چیست لطفا راهنمایی کنید باتشکر از شما

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   می توانید در صورت داشتن رزومه کاری و تخصص به همراه سابقه، به کارفرماهای سوئدی درخواست کار بدهید.

 12. Avatar احمد گفت:

  سلام
  من ۳۰ سالمه ۳ سال سابقه کار حسابداری مرتبط با رشته مدیریت بازرگانی لیسانسم دارم آیا ویزای کار اتریش به من تعلق میگیرد؟آیا من حتما کار پیدا میکنم

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام، وقت بخیر
   برای دریافت ویزای کار اتریش داشتن پیشنهاد کار و دعوتنامه از طرف کارفرما الزامی است.

 13. Avatar بهنام گفت:

  برای فردی با ۳۳ سال سن کارشناس نرم افزار متاهل دارای مدرک B1 زبان آلمانی چه راهی برای مهاجرت به اتریش هست و پروسه چقدر طول میکشه ءیا خانواده از ابتدا ویزای همراه میگیرن

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری اتریش باید یک کارفرما ارائه دهید و همچنین بهتر است به زبان این کشور مسلط باشید.

 14. Avatar مجید گفت:

  سلام.من ۳۳ سالمه.پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستم.۱۵ سال سابقه کار برای آمورش و پروش ابتدایی رو دادم.شاخه های هنری هم معرق کار میکنم و متاهل هستم.همسرم لیسانس جغرافیا دارن.می خواستم بدونم چطور می تونم به اروپا مهاجرت کنم و کدوم کشور؟خودم دوست دارم به هلند یا آلمان مهاجرت کنم.در مورد کارهای نجاری و برق ساختمان هم سررشته هایی دارم ولی مدرک ندارم.مددک زبان هم ندارم.

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   کشور سوئد برای رشته های گروه درمان اعلام نیاز کرده است و با توجه به رشته تحصیلی شما، امکان اقدام برای دریافت این ویزا وجود دارد. لطفا با ما در ارتباط باشید تا شما را به طور دقیق راهنمایی نماییم.

 15. Avatar شهرام صفري گفت:

  با سلام
  من ٢٨ سالمه و تخصص در تعميرات خودرو هاي سواري هست و مدرك فني و حرفه را دارم . مدرك تخصيلي ديپلم و آشنا به زبان آلماني ،به نظر شما من صلاحيت دريافت ويزا كار هستم .ممنون

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای دریافت ویزای جست و جوی کار آلمان بهتر است حداقل مدرک کارشناسی ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *