مراحل درخواست اجازه اقامت دائم اتحادیه اروپا
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

موسسه حقوقی برگزیـــده اصطهباناتی

تحصیل در اروپــــا

.

راز موفقـــیت ما، حسن اعتمــــاد شما

اروپا با سایقه ی طولانی در آموزش هدف بسیاری برای ادامه تحصیلات و مهاجرت می باشد. اروپا جایی است که قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه دنیا در آن واقع شده است، قدیمی ترین دانشگاه جهان یعنی دانشگاه بولونیا ایتالیا با سابقه ی حدود 950 سال، در  این قاره واقع شده است. تحصیل در اروپا از لحاظ های دیگر مثل شرایط کار ، سرمایه گذاری و غیره نیز جذابیت هایی برای افراد دارد. هم اکنون تحصیل در برترین دانشگاه های دنیا کاری غیر ممکن نیست، موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز روال اخذ پذیرش و ویزا را برای شما تسهیل بخشیده است.

کشورهای اروپا و دانشگاه های آنها دارای دوره ها و رشته های مختلف تحصیلی همراه با زبان های تحصیل مختلف، فرهنگ متفاوت و دارای هزینه زندگی متفاوت هستند. شرایط تحصیل در اروپا بسته نوع رشته و هدف آتی زندگی کاملاً متفاوت است. از مهم ترین و جذاب ترین مسائل جهت تحصیل در اروپا ، رایگان بودن و ارزان بودن تحصیل در اکثر کشورهای اروپایی است. تحصیل در اتریش ، آلمان ، نروژ و فرانسه به صورت رایگان و کشورهایی مثل اسپانیا ، ایتالیا ، پرتغال ، سوئد و غیره با صرف هزینه های بسیار کم و ارزان امکان پذیر است. تحصیل پزشکی در اروپا ، زیست ، پرستاری ، مهندسی مکانیک ، برق ، عمران ، شیمی ، حقوق ، فیزیک ، اقتصاد ، مدیریت ، بازرگانی و غیره در اروپا با هزینه بسیار کم و بعضاً رایگان انجام می شود.

علاوه بر شرایط مذکور ، بیشتر دانشگاه های معتبر اروپا به دانشجویان بورسیه اختصاص می دهند و دانشجویان می توانند از شرایط بورسیه و فاند تحصیلی بهره مند شوند.

رومانی

روسیه

اسپانیا

سوئد

سوئیس

ترکیه

اکراین

انگلستان

بلاروس

اسلواکی

اسلوونی

ایتالیا

اتریش

بلژیک

بلغارستان

جمهوری چک

دانمارک

استونی

فنلاند

آلمان

یونان

مجارستان

ایسلند

ایرلند

مالتا

هلند

نروژ

لهستان

پرتغال

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *