کشور کانادا یکی از کشورهای مناسب برای زندگی و سرمایه گذاری می باشد که هر ساله مورد توجه بسیاری از افراد برای مهاجرت قرار میگیرد. تعدادی از کسب و کار را می توان در این کشور شروع کرد و تبدیل به یک میلیونر شد. با وجود این که کانادا یکی از پایدارترین بنگاه های تجاری جدید است، اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از روش هایی است که افرادی که می خواهند سرمایه خود را در کشوری مطمئن به سود برسانند انتخاب می کنند. از روش های متفاوت می توان در این کشور سرمایه گذاری کرد مانند، خرید ملک و غیره که در این مقاله مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) به آنها پرداخته اند.

  فرم مشاوره فوری

  شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در حدود 750،000 دلار (800،000 دلار کانادا) با دولت استان کبک در مدت پنج سال، بدون بهره. در حدود 24 تا 36 ماه، شما اقامت دائمی دریافت می کنید که به شما و خانواده فامیل شما اجازه ورود به کانادا را می دهد. مبلغ کامل به شما از دولت کبک در پایان پنج سالگی بازپرداخت می شود. برای سخنرانان فرانسوی، این برنامه همیشه باز است. برای سخنرانانی که زبان انگلیسی دارند یا هر کسی که فرانسوی صحبت نمی کند، برنامه تا سپتامبر 2014 بسته می شود.

  این یک سرمایه گذاری منفعل است که در آن پول شما توسط کبک برای توسعه اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرد. مشکل اینجاست که شما باید بتوانید انها را متقاعد کنید برای زندگی در کبک. به این ترتیب، منشور حقوق و آزادی های کانادایی حقوق مبادلات را تضمین می کند و به همین دلیل سرمایه گذاران را قادر می سازد بعدا در سایر نقاط کانادا حرکت کنند.

  اگر 750،000 دلار برای شما خیلی هزینه بالایی است می توانید وام را از موسسه مالی دریافت کنید. از این طریق، سرمایه گذاران می توانند خود را از سرمایه گذاری 750،000 دلار برای پنج سال سرمایه گذاری کنند. هزینه وام فقط 205،000 دلار (220،000 دلار کانادا) است. شهروندی کانادا با سرمایه گذاری در سال 2019 بهترین گزینه برای مهاجرت به کانادا است. کانادا بهترین کشور مهاجرتی انگلیسی زبان در جهان است و شرایط شهروندی را با برنامه های سرمایه گذاری فراهم کرده است.

  • کانادا تنها جمعیت 36 متری در بزرگترین سرزمین دموکرات ها و 9 بزرگترین اقتصاد کشور دارد.
  • کانادا یکی از کشورهای لیبرال، امن و باهوش در جهان است و شامل همه افراد، از جمله پناهندگان، کارگران ماهر، والدین کانادایی ها و متقاضیان تحت شهروندی کانادا
  • کانادا رتبه اول و دارای بهترین و مطمئن ترین سیستم بانکی و مالی بین همه کشورها است
  • طبق شاخص توسعه انسانی سازمان ملل، کانادا دارای یکی از بالاترین کیفیت زندگی در جهان است و کشور با بیشترین منابع از نظر سرمایه انسانی و منابع طبیعی
  • کانادا بیشترین دسترسی به بازارهای آزاد تجاری را دارد
  • کانادا بیشترین جمعیت چند فرهنگی دارد و دارای 2 زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی است

  کبک استانی است که اکثرا فرانسوی صحبت می کنند ، اما در مونترال 53 زبان در خیابان صحبت می شود، کبک، لینک اروپا به آمریکای شمالی است. ونکوور با زوریخ سوئیس با بالاترین کیفیت زندگی هر شهر در جهان گره خورده است و تمام شهرهای کانادایی در 25 شهر برتر جهان زندگی می کنند. بزرگترین شهرهای بزرگ کانادا عبارتند از: ونکوور، تورنتو، مونترال، کلگری، اتاوا، ادمونتون و بسیاری دیگر شهرهای کوچکتر شارژ می شوند.

  کانادا دارای بالاترین سطح تحصیلات عالی (دانشگاهی) در جهان است و مونترال به عنوان بهترین شهر دانشگاه در جهان، مونترال نامگذاری شد. هنگامی که یک سرمایه گذار مهاجر تحت ویزای اقامت دائم تحت برنامه سرمایه گذار کبک، دریافت می کند، او واجد شرایط زندگی، سرمایه گذاری، کار، موفقیت و مطالعه در هر کجا در کانادا بدون هیچ گونه محدودیت است. ساکن دائمی جدید کانادایی از حق برخورداری از شهروندان کانادایی مانند مراقبت بهداشت عمومی رایگان، آموزش رایگان برای کودکان و دانشگاه آزاد تقریبا رایگان (دانشگاه های کانادا دارای شهرت بسیار خوبی) برخوردار است، به غیر از داشتن پاسپورت کانادا و حق رای دادن.

  پس از تنها 3 سال حضور فیزیکی در کانادا تحت اقامت کانادا با برنامه سرمایه گذاری (بدون پیگیری، اگر شما سفر زیادی)، اقامت دائم کانادا و خانواده اش، از یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی یک مهاجر لذت ببرید : حق درخواست و پذیرش شهروندی کانادا و گذرنامه. این مرحله به اعضای خانواده بیش از 18 ساله اجازه می دهد تا در هر کشوری سفر کنند (بیشتر بدون حتی یک ویزا) و در هر انتخاباتی که در کانادا برگزار می شود و در استانی که خود زندگی می کند و مانند بسیاری از مهاجران حتی به عنوان وزیر در دولت، بله ممکن است تنها در کانادا با برنامه دولت مهاجرت به کانادا تنظیم شده است.

  شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

  اگر قصد دارید اقامت دائم کانادا را از طریق ویزای سرمایه گذاری آن به دست آورید، به وب سایت درستی مراجعه کرده اید. متأسفانه، برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در فدرال این کشور به طور دائم بسته شده اند، بنا بر این دریافت اقامت دائمی این کشور، تنها از طریق سرمایه گذاری در آن به اندازه ی گذشته راحت نمی باشد.

  شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

  با این حال خوشبختانه، در برخی از برنامه های مهاجرت استانی(PNPs ) در این کشور، گروه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای مهاجران وجود دارند. دو استان زیر در کانادا برنامه های اخذ ویزای سرمایه گذار ی  را برای افراد ارائه می دهند: (مانیتوبا و انتاریو)

  • برنامه ی مهاجرت به انتاریو(OINP ): رده ی کسب و کار( تجارت و جریان مشارکت)
  • الزامات مورد نیاز سرمایه گذاری و مشارکت تجاری در مانیوتوبا

  افراد برای سرمایه گذاری در استان انتاریو و  راه اندازی یک فعالیت تجاری و گسترش آن در این استان، باید حداقل مبلغ 5 میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کنند. همچنین ، مبالغ سرمایه گذاری شده در این کشور  باید به طور قانونی کسب شده باشد و علاوه بر آن فعالیت های سرمایه گذاری در این استان باید به گونه ای باشند که برای اقتصاد انتاریو سود قابل توجهی به همراه داشته باشند.

  شرایط اخذ پاسپورت کانادا از طریق سرمایه گذاری

  الزامات مورد نیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا، شروع این برنامه از ماه سپتامبر سال 2018 می باشد و تحت برنامه ی جدید سرمایه گذاری کبک( Quebec Investor Program) می باشد. برنامه ی سرمایه گذاری کبک( Quebec ) از آن جایی که هیچ گونه محدودیتی نداشته و مواردی مثل دانش زبان و تحصیلات در آن مورد نیاز نمی باشند، بسیار محبوب بوده و برای افرادی که توانایی تصمیم گیری سریع را دارند، گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. هر ساله تنها 570 درخواست در این برنامه مورد قبول واقع شده و افراد متقاضی باید تا قبل از ماه ژوئن سال 2019، برای آن(QIIP ) آماه باشند( تا زمانی که این برنامه مجددا باز شود)

  ما ممکن است سهمیه ای برای شما داشته باشیم( برای این برنامه)؛ اما در صورتی که دارای شرایط زیر می باشید و با مشارکت مالی اجباری موافقت می کنید، با ما در تماس باشید. الزامات مورد نیاز برای برنامه ی سرمایه گذاری جدید کبک 2019( Quebec Investor program )، برای واجد شرایط بودن به عنوان یک مهاجر سرمایه گذار و اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور در سال 2019 – 2020، افراد باید تمام الزامات زیر را برآورده کنند.

  مهاجر سرمایه گذار کبک( Quebec ) و همسر او، هر کدام باید حد اقل مبلغ خالص  200000 دلار کانادا را ارائه دهند( که در سال 2018 این مبلغ 1.6 میلیون دلار کانادا بود). فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در این برنامه باید حد اقل در مدت زمان دو سال سهام دار یک شرکت خصوصی باشد( در طی 5 سال گذشته). اگر متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در این برنامه، شرکت شخصی نداشته باشد و یا مالک سهام آن نباشد، باید حد اقل در مدت زمان 2 سال تجربه ی مدیریت به عنوان یک کارمند حقوق بگیر در یک شرکت قابل قبول داشته باشد.

  متقاضی باید، برنامه ی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک را ( QIIP ) به عنوان یک گزینه ی مالی در نظر گرفته و یک هزینه ی غیر قابل برگشت به مبلغ 350000 دلار کانادا را( که در سال 2018، 240000 دلار بود) به دولت این کشور پرداخت کند( که این مبلغ شامل هزینه های کار گزاران دولتی می باشد). علاوه بر این فرد می تواند سپرده به مبلغ 1200000 دلار کانادا را برای مدت زمان 5.5 سال به این کشور ارائه دهد( بدون دریافت بهره ی آن) که این هزینه های زیادی را در بر می گیرد.

  اکثر متقاضیان سرمایه گذاری در این برنامه ی مهاجرت، مایل به سرمایه گذاری 60 روزه به مبلغ( اجباری) 1200000 دلار کانادا نمی باشند؛ برای حل این مسئله، شرکت کارگزاری که توسط مهاجرت کبک ( Quebec ) مهاجرت مورد تایید می باشد، برای جایگزینی هزینه های مورد نیار برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در این کشور، یک گزینه ی مالی مناسب و استاندارد را برای متقاضیان ارائه می دهد  و تنها این شرکت تضمین می دهد که مبلغ مالی تعیین شده در زمان امضای قرارداد افزایش پیدا نخواهد کرد؛ حتی در صورتی که نرخ بهره ی بانک مرکزی در کانادا نیز افزایش یابد.( این مورد در توافق نامه ی مهاجرت این شرکت تایید شده است)

  راه حل تامین مالی که در بالا توضیح داده شده است، شامل هزینه های حقوقی برای آماده سازی و پیگیری پروسه ی ثبت درخواست نمی باشد. محاسبه ی هزینه ها پس از بررسی کامل متقاضیان صورت می گیرند و بسته به عوامل فردی مختلف، برای هر فرد متفاوت می باشند. به وسیله ی این راهکار، دیگر نیازی به مبلغ 1200000 دلار برای سرمایه گذاری در این کشور نخواهد بود.

  برنامه ی سرمایه گذاری کبک( QIIP ) با سرمایه ی شما چه می کند؟ مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا ( 1200000 دلار )به صورت یک یادداشت اصطلاحی که توسط کبک( Quebec ) صادر و ضمانت شده است، پرداخت می شود. بخشی از منافع حاصل از سرمایه گذاری 1200000  دلار (یا گزینه ی مالی پیش پرداخت شده) ،برای پرداخت واسطه های مالی زیادی مانند شرکت های کارگزاری استفاده می شود. بقیه ی منافع حاصل از سرمایه گذاری نیز به فعالیت های تجاری محلی کوچک به شکل وام های 0٪ بهره( وام های بدون بهره) اختصاص یافته و بخشی نیز برای حمایت از پناهندگان و کمک به دیگر برنامه های مهاجرت که به نفع جامعه هستند، اختصاص یافته اند.

  به این ترتیب، سرمایه گذاران مهاجر در کانادا به پیشبرد توسعه ی اقتصادی این کشور کمک می کنند و به طور غیر مستقیم باعث کمک به ایجاد اشتغال در کبک( Quebec ) و کانادا می شوند؛ در عوض کانادا و کبک در این برنامه( QIIP )، فرصت اخذ اقامت دائم این کشور را بدون نیاز به طی کردن سایر مراحل و الزامات مهاجرت، برای افراد فراهم می کنند. این احتمالا بهترین سرمایه گذاری است که تا به حال انجام داده اید و هدیه ی بزرگی است به  اعضای خانواده  تان.

  • بروشور مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
  • تست انتخابی کبک( Quebec ) برای برنامه  ی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
  • شرکت در آزمون واجد شرایطین( برای این برنامه)
  • مشاوره ی مهاجرت به کانادا

  بهترین فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

  تعدادی از کسب و کار در کانادا را می توان شروع کرد و تبدیل به یک میلیونر شد. با وجود این که کانادا یکی از پایدارترین بنگاه های تجاری جدید است، این بدین منظورنیست که قبل از اینکه در کسب و کار شرکت کنید، یک تحقیق کامل انجام ندهید. کانادا برای کسب و کارهای جدید مالیات شرکت های کوچک است که کسب و کار شما را افزایش می دهد. اگر قصد کسب و کار خود را از ابتدا شروع کنید، باید کار سختی انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که کم هزینه کنید، به این  معنی است که طرح کسب و کار و سایر اسناد مربوطه شما باید در آن قرار داشته باشد.

  11 آمار و ارقام کانادا که شما را به عنوان سرمایه گذار / کارآفرین علاقه مند می کند. کانادا دارای یک سیستم مالی قوی و پایدار، مالیات شرکت های کوچک و یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان است. یک عامل جذاب در مورد کانادا ارتباطات برجسته آن با بازارهای بالای جهان است که تنها در آمریکای شمالی دسترسی به تقریبا 500 میلیون مشتری دارد. همچنین، این تنها کشور است که قویترین ارتباط اقتصادی با ایالات متحده آمریکا دارد. در اینجا دیگر حقایق خوب در مورد کانادا هستند.

  بزرگترین شهرهای کانادا به عنوان یک جبهه متحد عمل می کنند، به طوری که شرکت های بین المللی بهترین راهبردهای گسترش کسب و کار خود را دارند. علاوه بر این برای کانادا، زیرساخت حمل و نقل مناسب آن است که برای حمل کالاها مناسب است، مخصوصا زمانی که مربوط به تجارت بین المللی است. بین سال های 2008 و 2012، کانادا نرخ رشد تولید ناخالص داخلی واقعی 1.2٪ را داشت که منجر به جی 7 شد.

  • کانادا دارای کمترین نسبت بدهی خالص به تولید ناخالص داخلی است.
  • طبق گزارش انجمن جهانی اقتصاد در سال 2013، سیستم بانکی کانادا در سراسر جهان صدق می کند.
  • طبق گزارش واحد اطلاعات اقتصادی، کانادا بهترین کشور در میان G-7 است تا از سال 2014 تا 2018 یک کسب و کار ایجاد کند.
  • کسب و کارهای کانادا دسترسی آسان به یکی از بزرگترین بازارهای مصرف کننده در جهان را به دلیل توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی، نفوذ NAFTA.
  • کانادا با توجه به نظرسنجی در میان 10 نفر برتر برای کیفیت زندگی از 132 کشور رتبه بندی شده است.
  • ایده های تجاری برای شهرهای کوچک
  • ایده های آنلاین
  • ایده های تجاری برای نوجوانان
  • واردات صادرات ایده های تجاری
  • ایده های کسب و کار ساختمانی

  معدن مشاوره کسب و کار، شروع این نوع کسب و کار به این معنی است که شما در زمینه معدن مهارت دارید تا بتوانید مشاوره ای را برای مشتریانی که بر تجربه و توصیه شما متکی هستید، ارائه دهید. با این حال، قبل از شروع این نوع کسب و کار باید نیازهای لازم را پیدا کنید، و شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما به طور انحصاری برای شرکت استخراج معادن کار می کنید یا اگر بخواهید به دو شركت استخراج معدن مشغول باشید.

  در شروع کسب و کار حمل و نقل، شما باید تصمیم بگیرید در مورد نوع حمل و نقل کسب و کار شما می خواهید به رفتن، که شامل خدمات تاکسی، حمل و نقل پزشکی، خدمات پیک، شرکت اتوبوسرانی و یا حمل و نقل. شما نیاز به انجام کارهای قانونی دارید و قبل از شروع کسب و کار باید ثبت نام، مجوز و مجوز لازم را تعیین کنید.

  این نوع کسب و کار مستلزم آن است که به عنوان واسطه بین حمل و نقل و وسایل نقلیه عمل کنید، با هدف کمک به بارگذاری بارهای حمل و نقل با ظرفیت در دسترس کامیون. قبل از شروع این کسب و کار، باید هر کدام از مقررات والیتی مربوط به کسب و کار و همچنین نیازهای اساسی شرکت ملی حمل و نقل حمل و نقل (NTBA) را بیابید و سپس مجوز مورد نیاز برای برنده شدن.

  مشاور مالی مستقل نیز به عنوان کارگزار نامیده می شود و به این معنی است که آنها محصولات و مشاوره های مشتریان را ارائه می دهند و شما باید چندین مجوز مالی را شامل بیمه های درمانی، صندوق های متقابل و سایر مجوز هایی که اجازه فروش اوراق بهادار و وام های مسکن را می دهند.

  شما می توانید کسب و کار لیزینگ تجهیزات را به خصوص برای افرادی که به معدن می روند مشغول شوید. نه همه کسانی که به معدن تجهیزات خود را دارند و یا به دلیل بودجه تنگ قیمت خود آماده خریدند، و بنابراین اجاره همیشه ارزان تر است. ارائه این نوع خدمات بسیار مفید خواهد بود به شما به عنوان یک کسب و کار فقط از زمانی که شما یک سرویس مورد نیاز را فراهم خواهد کرد. شما باید بررسی کنید که چه نوع از تجهیزات رقبای خود و میزان آنها برای اجاره دادن.

  به عنوان صاحب کسب و کار تمیز، شما نیاز به ارائه خدمات تمیز کردن به مشتریان که به آن نیاز دارند. شما می توانید تصمیم بگیرید که فقط مناطق مسکونی، مناطق تجاری را تمیز کنید یا هر دو نوع خدمات را ارائه دهید. برای شروع این کسب و کار و یا اطمینان از اینکه شما موفق، به جز تصمیم گیری شما، هیچ آموزش خاصی یا تجربه لازم نیست. با این حال، شما باید با تمیز کردن محصولات و مواد شیمیایی مورد نیاز برای نوع کسب و کار خود آشنا باشید.

  خدمات طرح کسب و کار، این یک کسب و کار است که می تواند به شما پولی برای شما بسپارد که پیشنهاد می دهد یک طرح کسب و کار را برای افرادی که قصد کسب و کار خود را دارند بنویسند اما وقت خود را برای نشستن و نوشتن برنامه برای خود ندارند. شما می توانید بسته های مختلف را به مشتری خود ارائه دهید و آنها را انتخاب کنید که انتخاب کنید که مناسب بودجه آنها باشد. اطمینان حاصل کنید که نمونه ای از طرح کسب و کار برای نشان دادن مشتریان خود دارید.

  کسب و کار تعمیر کامپیوتر، برای ارائه این نوع کسب و کار، شما نیاز به تجربه، آموزش و یا حتی یک مجوز، به عنوان شما نیاز به دانستن انواع اصلی نرم افزار و همچنین اجزای سخت افزاری. مجوز اطمینان حاصل شود که مردم کامپیوترهای خود را به شما سپرده اند. مد و لباس کسب و کار: اگر شما دارای استعداد برای ساخت لباس و یا jewelries، و قصد شروع به آن را به عنوان یک کسب و کار، پس شما نیاز به شناسایی مشتریان کلیدی خود و راه هایی که آنها را جذب خود را به حامیان شما.

  قبل از شروع این نوع کسب و کار، باید اطمینان حاصل کنید که شما سازمان یافته و فرد آرام است، زیرا این نوع کسب و کار نیاز به فردی دارد که سازماندهی شده است. شما می توانید شروع این کسب و کار را با شروع از رویدادهایی که در طبیعت کوچک هستند قبل از فارغ التحصیلی به مدیریت رویدادهای بزرگ.

  خدمات پیک، این یک کسب و کار است که به تقاضای تحویل از نیازهای شخصی (مانند تحویل خانه شیر و نان)، سهام شرکت ها، به مواد مخدر بستگی دارد. این بدان معنی است که هر روز یک تحویل نوعی نوعی تحویل وجود دارد. همچنین، تولید کنندگان و بازرگانان همیشه به دنبال ارائه محصولات به خردهفروشان و مصرف کنندگان خود هستند، که این امر آنست که خدمات پیک چگونه انجام می شود.

  متخصص صادرات، کانادا یکی از بزرگترین صادرکنندگان در آمریکای شمالی است و بنابراین اگر تصمیم به رفتن به این کسب و کار را داشته باشید، پول خود را برای پول نقد خواهید داشت. شما می توانید اصول را به کسانی که باید بدانید و اطمینان حاصل کنید که مشتریان رضایت شما را به دیگران هدایت می کنند آموزش دهند تا کسب و کارتان همچنان رشد کند.

  دکوراتور داخلی، به عنوان یک طراح داخلی شما می توانید به کسانی که با تزئین خانه های جدید خود و یا تزئین خانه های قدیمی خود را غرق کمک کند. شما می توانید کار خود را ساده تر با درخواست مشتریان خود برای پر کردن یک پرسشنامه که به شما کمک کند خانه های خود را طراحی کنید تا به نیازهای خاص خود برسید. شما همچنین نیاز به یک رنگ و خلاقیت برای شما داشته باشیم.

  دوچرخه تعمیر کسب و کار، اگر چه ممکن است این یک کسب و کار تضمینی برای تبدیل شدن به یک میلیونر شما نباشد، اما این یک کسب و کار است که شما را به پول نقد یکسان می آورد. شما می توانید برای کسانی که دوچرخه های خود را تعمیر می کنید، تعمیرات را انجام دهید، شما باید برای این نوع کسب و کار اجاره کنید و همیشه می توانید خدمات دیگری را همراه با تعمیرات خود ارائه دهید.

  خدمات تحریریه، این یک نوع کسب و کار است که شما می توانید از راحتی خانه خود ارائه دهید. شما می توانید چندین خدمات کامپیوتری، نوشتن مقاله مجله، نوشتن کتاب یا ارائه دهنده محتوای صفحه وب انجام دهید. شما می توانید تعدادی از خدمات را ترکیب کنید، اما اطمینان حاصل کنید که کسانی را که واقعا در اختیار دارید، انتخاب می کنید.

  بازاریابی کپی نویسنده، اگر شما یک کلمه برای نوشتن کلمات متقاعد کننده داشته باشید، می توانید به طور کامل به این نوع کسب و کار بروید و از آن پول خوبی بپردازید. با این حال، اگر به اندازه کافی مهارت نداشته باشید، اما علاقه مند به رفتن به این نوع کسب و کار هستید، می توانید دوره ای را اتخاذ کنید که اطمینان حاصل شود که کسب و کار نوشتن نسخه برای کاتالوگ، بروشور، تبلیغات و همچنین بازاریابی برای وب کپی کنید.

  بهترین فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

  مربی شخصی، اگر شما یک گورو تناسب اندام هستید، شاید بتوانید از تمرین دیگران شروع کنید، تا بتوانید از تجربه خود بهره مند شوید. شما به وب سایت شخصی خود نیاز دارید تا تمرینات خود را به نمایش بگذارید، مخصوصا اگر از خانه های مشتریان بازدید کنید تا به آنها کمک کنید تا به طور شخصی آموزش دهند. چیز دیگری که برای ترویج نام تجاری شما مورد نیاز است، وجود شما در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. شما باید مجوز داشته باشید و همچنین در CPR در مورد شرایط اضطراری آموزش داده شود.

  متخصص مالیاتی: اگر کسی هستید که می داند چگونه مالیات را تهیه می کند، شما سرمایه گذاری پول نقد خود را انجام می دهید، زیرا کسب و کارهای مختلف و همچنین افرادی مایل به پرداخت پول خوبی هستند تا شخص دیگری بتواند مالیات خود را آماده کند.

  فروش کتاب مورد استفاده در هر خانه، یک دسته بزرگ از کتاب های مورد استفاده در اتاق زیر شیروانی یا گاراژ نگهداری می شود. شما می توانید این را به یک کسب و کار تبدیل کنید. شما باید هزینه ای را که میخواهید مردم را در کتابهای مورد استفاده خود بیاورید، و نیز قیمت کسانی که مایل به خرید از شما هستند، بسته به نوع کتاب آن، تعیین کنید.

  برنامه ریز عروسی، تبدیل شدن به برنامه ریز عروسی به این معنی است که شما می توانید در مورد روند عروسی، سبک لباس، و همچنین روند رنگ، و هر چیز دیگری که ممکن است برای مشتری شما آگاه باشد، آگاه باشید. شما همچنین باید پیوندهایی را به چند فروشنده عروسی مسئولیت دهید، زیرا شما ممکن است مسئول استخدام کارگزار یا انتخاب محل برگزاری باشید.

  شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک

  خرید ملک در کانادا بسیار ساده و راحت است. در صورتی که قصد اقامت در کانادا به مدت 6 ماه و یا کمتر در سال داشته باشید، دولت شما را به عنوان فرد غیرمقیم در نظر می گیرد، که همچنان می توانید حسابی در بانک افتتاح و یا ملکی را خریداری کنید. در صورتی که قصد اقامت بیش از 6 ماه در این کشور داشته باشید، باید برای وضعیت فرد مهاجر درخواست کنید.

  باید به این نکته توجه داشته باشید که علیرغم عدم محدودیت در بسیاری از استان های کانادا از جمله بریتیش کلمبیا، انتاریو، کبک، نوا اسکوشیا، نیوفاندلند و نیوبرانزویک برای خارجیان برای خرید ملک ، در برخی مناطق محدویت هایی برای خریداران غیر مقیم وجود دارد. به عنوان مثال در جزیره پرنس ادوارد، خریداران غیر مقیم باید به ” کمیسیون درخواست و  تنظیم مقررات جزیره” برای اراضی بیش از 2 هکتار و یا اراضی با بیش از 50 متر محوطه ساحلی درخواست دهند.

  در مانیتوبا، افراد غیر ساکن در صورتی می توانند اراضی کشاورزی را خریداری کنند که طی دو سال به آن منطقه نقل مکان کنند. افراد غیرمقیم  نمی توانند در ساسکاچوان مالک زمینی به متراژ بیش از 4 هکتار باشند، در حالی که در آلبرتا، این افراد می توانند تنها مالک 2 قطعه زمین با حداکثر متراژ  8 هکتار باشند.

  زمانی که آژانس املاک  و بنگاه دار مورد نظر خود را انتخاب، ضمانت نامه( وثیقه ) را در میان گذاشتید و ملک خود را پیدا کردید ،  قول نامه ای ترتیب داده می شود و در زمان تکمیل قول نامه،  باید هزینه ملک پرداخت شود.  قول نامه خرید ملک باید به صورت کتبی نوشته شود و تمام ضوابط معامله در آن قید شود.  با امضای خریدار این قول نامه قانونی می شود. در صورت عدم امضای خریدار و فسخ قرارداد، خریدار سپرده خود را از دست می دهد و ممکن از او شکایت شود. پیش از امضا تمامی نکات درباره ملک و تمامی وسایل موجود در ملک خریداری شده مانند فرش ، لوازم خانه و لوازم برقی را تحت عنوان ” دارایی منقول ” در قول نامه قید کنید.

  بنگاه دار باید دو بند را در قول نامه درج کند، این قول نامه تنها به بازبینی ملک ادامه می دهد و شما به عنوان خریدار قادر به اجرای تعهدات مالی خود هستید. قول نامه پس از تکمیل به خریدار داده و مذاکراتی انجام می شود. این مذاکره می تواند درباره تغییر قیمت، تاریخ قرارداد و دارایی های منقول باشد. تغییرات توسط فروشنده انجام می شود و قول نامه به خریدار بازگردانده می شود. با توافق خریدار و فروشنده قیمت نهایی اعلام می شود. پس از توافق کامل خریدار و فروشنده و تکمیل معامله، مبلغ قید شده باید پرداخت شود.

  اکثر بنگاه داران، خود اشتغال هستند و کمیسیون آنها طبق توافق فروشنده و شخص بنگاه دار پرداخت می شود. دو نوع بنگاه دار وجود دارد : نماینده فروشنده و نماینده خریدار. کمیسیون دریافت شده پس از فروش ملک بین دو بنگاه دار تقسیم می شود. برخی از آژانس ها  نماینده هر دو فروشنده و خریدار هستند ، اما باید این را به خریداران و فروشندگان به یک نحو اعلام کنند.

  مزایا و معایب سرمایه گذاری در کانادا

  سرمایه گذاری به عنوان نگه داشتن یک موقعیت ( مالی ) برای زمان بیش از یک سال تعریف شده است. در این جا نمایی کلی و سریع از مزایا و معایب این استراتژی بلند مدت بیان می شود. به یاد داشته باشید سرمایه گذاری، در واقع یک تجارت نیست (در تعاریف، تجارت به عنوان یک فعالیت کوتاه مدت تعریف شده است). مزایای سرمایه گذاری، چارچوب زمانی سرمایه گذاری بسیار محبوب است. از آن جایی که در تجارت، نسبت به سرمایه گذاری فعالیت کم تری وجود دارد، اصطلاح تجارت برای سرمایه گذاری استفاده نمی شود. در ادامه برخی از مزایای سرمایه گذاری، به ویژه در مقایسه با تجارت بیان می شود.

  سرمایه گذاری حداقل رویکرد فعال برای شرکت در بازار است که این می تواند برای کسانی که به کار در بازار های سرمایه گذاری علاقه مند هستند مفید باشد، اما برای کسانی که علاقه ای به آن ندارند خیر( تا بخشی از برنامه روزانه و یا هفتگی آن ها باشد). برخی از افراد با فعالیت های تجاری کوتاه مدت مشکلات بسیاری دارند. آن ها در واقع معتقد هستند که انجام فالیت های تجاری کوتاه مدت با داشتن دقت زیاد منطبق بر آن ها غیرممکن است. برای چنین افرادی، سرمایه گذاری ممکن است انتخاب خوبی باشد.

  حفظ یک موقعیت ( مالی) برای مدت زمان بیش از یک سال، به طور بالقوه باعث بهره وری افراد از مالیات بر درآمد سرانه ی بلند مدت( long-term capital gains tax) می شود که به طور کلی نرخ این مالیات کم تر از مالیات بر درآمد سرانه ی کوتاه مدت می باشد. این مقاله، در مورد اطلاعات مالیاتی نمی باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر و دانستن جزئیات بیش تر در مورد مسائل مالیاتی، هنگام برررسی وضعیت شخصی خود از متخصصان مالی حرفه ای و توانا مشاوره بگیرید.

  معایب سرمایه گذاری:

  سرمایه گذاری معایبی نیز دارد که در مقابل مزایای آن( و هم وزن با آن) قرار داشته و در نهایت این شما هستید که تصمیم می کیرید کدام یک از آن ها( مزایا و یا معایب آن) با زندگی شما هم خوانی بیش تری دارد. هم چنین به یاد داشته باشید که برای خروج از تجارت حتما نیازی نیست که سرمایه گذار باشید. در این جا برخی از معایب سرمایه گذاری در برابر تجارت ذکر شده است:

  • از سه منظر زمانی، سرمایه گذاری می تواند جزئ کند ترین راه ها برای کسب درآمد باشد، (فرض بر این گرفته شده است که شما یک یا معامله گر خوب و به روز باشید)
  • از آن جایی که طی یک سرمایه گذاری، سرمایه اغلب به طور مجدد استفاده می شود، بازده  ی سالیانه به طور معمول مانند یک یک معامله گر حرفه ای( تاجر حرفه ای) موفق نمی باشد.
  • کسب متوسط 10 درصد بازده ی سالانه، ممکن است برای یک سرمایه گذار قابل قبول باشد. با این حال، برخی از معامله گران روزانه، در هفته حدود 10 درصد بازده دارند. این قطعا ادعایی بر درآمد نیست و هم چنین روندی طبیعی هم نمی باشد، اما بله، این اتفاق می افتد.

  سرمایه گذاران به طور آشکارا برای پیشروی در بازار، از لحاظ زمانی بسیار مشکل دارند. – تصمیم های سرمایه گذاری که نتیجه و بازده ی بهتری نسبت به سرمایه گذاری همان مبلغ در صندوق های سهام مثل () دارند و مبالغ دست نحورده باقی می مانند- (که حتی بسیاری از مدیران حرفه ای مالی پس از دریافت هزینه ها نمی توانند این کار را برای مشتریان خود انجام دهند)

  سرمایه گذاری شخصی رمز نگاری شده (FinanceInvestingCryptocurrency) برای (Dummies)، اگر شما در مورد بیت کوین و سایر سرمایه گذاری های رمز نگاری شده شنیده اید و آماده اید که این ها را در سرمایه گذاری های خود وارد کنید، بسیار عالی است.

  شما اکنون به طور رسمی بخشی از آینده ی اقتصادی هستید، برای گرفتن تصمیم های بهتر در مورد دارایی های خود، مبانی اولیه ی رمز نگاری و آن چه که برای شروع لازم دارید را یاد بگیرید.هم چنین قبل از اضافه کردن سهام جدید به دارایی های خود، تمرینات خود را در پایه های رمز نگاری انجام دهید.

  چیز هایی که قبل از سرمایه گذاری  باید آن ها را داشته باشید. سرمایه گذاری و تجارت نسبت به سایر سرمایه ذاری ها ممکن است متفاوت باشد با این حال شباهت هایی نیز بین آن ها وجود دارد. در این جا مهم ترین چیز هایی که قبل از ورود به فضای سرمایه گذاری باید داشته باشید ذکر شده است. سرمایه گذاری رمز نگاری شده (پول های دیجیتالی یا مجازی) یکی از جدید ترین راه های کسب درآمد می باشد. به عنوان عضوی از بازار، دانش بیش تر در مورد صنایع، بسیاری از تصورات غلط را حل و فصل می کند و به این ترتیب بیش تر افراد می توانند عضوی از بازار باشند.

  در زمان نوشتن این مقاله، بیش از 2000 به جز بیت کوین وجود داشتند و این ارقام در آینده به شدت تغییر خواهند کرد. (پول های مجازی)  در واقع مرز بین ارز واقعی و دارایی های مجازی و دیجیتال می باشد و مانند پول واقعی می توانید آن را برای پرداخت هزینه ها استفاده کنید و هم چنین مثل دارایی های دیجینال و مجازی می توانید آن را برای اهداف بلند مدت سرمایه گذاری کنید. در واقع شما هیچ ارزی را خریداری نمی کنید؛ شما در حال خریداری ایده ی آن هستید که توسط زنجیره ای از تکنولوژی و فن آوری حمایت می شود.

  سرمایه گذاری بسیار جدید است بنابر این منابع سرمایه گذاری آن به طور مداوم در حال تکامل هستند. همیشه قبل از سرمایه گذاری، در مورد پس زمینه های آن ، تکنولوژی و فن آوری زیر بنای آن، مدیریت آن و جامعه ی آن مطالعه کنید. هم چنین از خودتان بپرسید که این سرمایه گذاری در تلاش برای حل چه مشکلی بوده و چرا این راه حل مهم است. اگر شما قصد خرید یک  برای مدت طولانی هستید، به دنبال افزایش سرمایه ی خود هستید. اگر شما فعالانه در خارج و خارج از معاملات، شما حدس بزنید

  بازار رمزنگاری ارز بسیار بی ثبات است. اطمینان حاصل کنید که شما پول سرمایه گذاری می کنید که می توانید از دست بدهید. علاوه بر این اگر شما به طور فعالانه و مدام از معاملات خارج شده و وارد آن ها می شوید، در حال احتکار هستید. بازار رمزنگاری ارز بسیار بی ثبات است؛ بنا بر این اطمینان حاصل کنید که پولی را سرمایه گذاری کنید که در صورت از دست دادن آن بتوانید آن را جبران کنید. بر خلاف بازار استوک، شما در هر 24 ساعت روز و در 7 روز هفته می توانید در بازار  شرکت و فعالیت داشته باشید.

  خرید  به چه معنی است؟ این به این معنی است که وقتی قیمت ها در یک  سرا شیبی قرار می گیرند، ممکن است بهترین زمان برای خرید شما باشند؛ بنا بر این در این گونه مواقع پریشان نشوید. هم چنین زمانی که قیمت ها در بازه ی زمان کوتاهی، بسیار بالا رفته اند، خرید نکنید. البته، برای تمام فعالیت های سرمایه گذاری خود، باید تمام نقاط مختلف بازار را مورد بررسی قرار دهید نه فقط قیمت های پایین آن را.

  نمونه ی فعالیت های خود را حداقل در 10 دسته بندی مختلف برای مدیریت کردن ریسک های خود متمایز کنید. علاوه بر این، افق های دید خود را با سرمایه گذاری در سهام  و بازار  با استفاده از زنجیره ی  گسترش دهید. پایه ها و مبنای  را قبل از اضافه کردن به فعالیت های خود چک کنید. قبل از این که در یک  سرمایه گذاری کنید، باید در مورد آن کمی تحقیقات انجام دهید. هنگام انجام تحقیقات خود، به جزئیات کلیدی زیر توجه کنید:

  • برگه ی سفید: رگه ی سفید، چیزی شبیه به یک پیشنهاد تجاری برای  جدید می باشد که شامل همه ی چیزهایی است که سرمایه گذاران باید درباره ی  بدانند، از جمله فناوری، هدف آن، جزئیات مالی و غیره.
  • تیم کریپتو: هیچ کس واقعا نمی داند که چه کسی بیت کوین را ایجاد کرده است، اما  به طور معمول یک تیم پشت سر خود دارند که شرکت و تکنولوژی  خود را هدایت می کنند.

  اطمینان حاصل کنید که در مورد تجربه ی اعضای تیم در این زمینه، انگیزه های آن ها و مسئولیت های آن ها اطلاعاتی کسب کنید. مشارکت: اگر مایل نباشید زیاد ریسک کنید، ملاقات با افرادی که در زمینه های صنایع به که شما در حال خرید آن هستید،اعتماد کرده اند، بسیار مهم است. یکی دیگر از چیزهای خوبی که در مورد داشتن شرکای کاری در دنیای سنتی وجود دارد این است که ممکن است شانس بیش تری در پذیرفته شدن توسط توده ها  داشته باشد.

  بسیاری از رمزنگاری های معروف از شرکت های با محصولات چندگانه هستند. هرچه بیش تر در مورد محصولات و تکنولوژی آن  بدانید، بهتر است. مشارکت کریپتوردر جامعه:  سعی دارد چه مشکلاتی را حل کند؟ آیا این مسئله برای شما اهمیت دارد؟ آیا تیم  فقط سعی دارد به سرعت ثروتمند شود یا این که برنامه ی بلند مدتی برای بهبود جامعه داشته باشد؟ پیدا کردن پاسخ این سؤالات می تواند به شما برای تصمیم خرید آن، کمک کند.

  نقشه ی اطلاعات آن: بسیاری از شرکت هایی که در انجا هستند، در وب سایت های خود بخش هایی دارند که آن ها را در نقشه ی خود جای داده اند که شامل: منشا آن ها( جایی که از آن آمده اند)، آن چه که به دست آورده و آن چه که در آینده می خواهند انجام دهند. در صورت وجود، این نقشه ها یک راه عالی برای کشف اطلاعات اساسی در مورد در طی چند دقیقه می باشد. شرایط دریافت تابعیت کانادا را مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

  آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.