اقامت امارات متحده عربی

ویزاهای اقامت امارات متحده عربی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. متقاضی مهاجرت به دبی و اقامت در امارات متحده عربی هستید؟ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

اقامت امارات متحده عربی

ویزاهای اقامتی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. بخاطر داشته باشید ویزای اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.

بخاطر داشته باشید که افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق اخذ اقامت دائم در کشور امارات را نیز خواهند داشت. هم ویزای کاری و هم ویزای اقامت دائم  برای تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی بایستی با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر شود. بیاد داشته باشید که این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده واقع می شود. جهت حفظ این ویزا و اعتبار آن افراد بایستی حداقل به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

اخذ ویزای اقامتی امارات متحده عربی

اقامت امارات متحده عربی

جهت اخذ ویزای اقامت و یا مجوز کار دبی افراد بایستی گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ ویزای اقامتی از طرق ذکر شده در ذیل امکان پذیر می باشد:

 • از طریق خرید ملک
 • از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی
 • از طریق افتتاح شرکت در دبی

مشاورین و نمایندگان ما در دبی شما را در جهت اخذ ویزای اقامتی دبی در همه ی موقعیت ها یاری خواهند کرد. بسیاری از شهروندان و یا به طور کلی افرادی که جهت اخذ مجوز کار دبی برنامه ریزی می نمایند؛ فرصت های متعدد بسیاری را پیش روی خواهند داشت.

برای اینکه شما به یک فرد مقیم UAE تبدیل شوید بایستی شرایط موجود و چگونگی اخذ اقامت در ایالات متحده عربی را مورد ارزیابی قرار دهید.

راه های متعددی برای اخذ اقامت دائم UAE وجود دارد. بخاطر داشته باشید که تمامی موارد نظیر: دانشجو بودن, متاهل بودن و یا دیگر شرایط مورد ارزیابی واقع خواهد شد. با مراجعه به وب سایت های مربوطه و یا وب سایت هایی که به تجارت و یا اعضای خانواده مربوط می شود شما قادر به کسب اطلاعات مورد نیاز خواهید بود.

به طور کلی دو گزینه انتخابی برای اخذ اقامت UAE وجود دارد که به شرح ذکر شده در ذیل می باشد:

اقامت در امارات متحده عربی

بخاطر داشته باشید که این فرایند با از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما مهیا شود؛ تمامی تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود. جهت انجام این امر؛ فرایند ساخت و ساز بایستی تکمیل گردد و ارزش این ملک نبایستی کمتر از 1 میلیون درهم باشد. این نرخ تقریبا حدود 273000 دلار می باشد.

از مزایای این انتخاب این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد. از معایب این فرایند ارائه ویزای اقامت به مدت 2 سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمی شود. اما به طور کلی باید بدانید که سرمایه گذاری در این دولت از ارزش والایی برخوردار است.

اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت

اقامت امارات متحده عربی

انتخاب دوم مربوط به مقیم شدن در UAE می باشد که این فرایند با ثبت یک شرکت شخصی امکان پذیر است. این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان دادن درخواست برای اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت. نه تنها این شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛ گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده در نظر خواهد داشت. بیاد داشته باشید که نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

مقاله مرتبط: شغل های پردرآمد در دبی

مزایا و معایب اقامت در امارات متحده عربی

از معایب این کشور هزینه های مربوط به ثبت شرکت می باشد که تقریبا از 9500 دلار آمریکا شروع می شود. بخاطر داشته باشید که هزینه های ذکر شده نسبت بع دیگر کشورهای توسعه یافته متغیر می باشد.

از مزایای این امر این است که جهت سرمایه گذاری نیازی نیست که شما حتما صاحب ملکی در کشور دبی باشید. اخذ ویزای اقامتی برای مدت طولانی می باشد و به مدت 3 سال به طول می انجامد. به طور کلی اخذ این ویزا فرصت انجام تجارت در قلمرو UAE را برای شما فراهم می نماید. حتی شما می توانید از این طریق به تحصیل در امارات متحده عربی نیز بپردازید.

با توجه به مزایا و معایب ذکر شده در فوق؛ اغلب افراد گزینه دوم را جهت اخذ اقامت دائم در UAE انتخاب می نمایند و این فرایند از طریق ثبت شرکت امکان پذیر می باشد.

در این زمان شما ملزم به ارائه تمامی موارد و اسناد مورد نیاز می باشید؛ بیاد داشته باشید که ثبت شرکت در این کشور و اخذ اقامت به طور متوسط حدود 1 ماه و یا کمی بیشتر به طول می انجامد.

مقاله مرتبط جهت کسب اطلاعات بیشتر: تحصیل در دانشگاه های امارات

شهروندی توسط سرمایه گذاری امارات متحده عربی

شهروندی امارات متحده عربی از طریق سرمایه گذاری در سال 2021 اعلام شد. این یک تغییر بزرگ در سنت شورای همکاری خلیج فارس است که هرگز تابعیت اعطا نمی کند، بلکه فقط اجازه اقامت و ویزا را به اتباع خارجی اعطا می کند.

هدف امارات متحده عربی جذب استعدادهای ویژه و همچنین سرمایه گذارانی است که می توانند به اقتصاد امارات کمک کنند. کابینه امارات متحده عربی، شوراهای اجرایی و دادگاه‌های محلی مقاماتی هستند که واجد شرایط شهروندی امارات متحده عربی را معرفی می‌کنند.

معاون رئیس جمهور و نخست وزیر شیخ محمد بن راشد آل مکتوم اظهار داشت که این قانون با هدف “جذب استعدادهایی که به سفر توسعه آنها کمک می کنند” اصلاح شده است.

واجد شرایط بودن برای شهروندی امارات متحده عربی از طریق سرمایه گذاری

ویزای اقامت طولانی مدت امارات متحده عربی در دو بازه زمانی 10 ساله و 5 ساله در دسترس است. ویزای 10 ساله امارات برای سرمایه گذاران و استعدادهای خاص در دسترس است. ما آنها را به طور جداگانه در بخش های زیر توضیح داده ایم.

روش های سرمایه گذاری

 • حداقل سپرده 10 میلیون درهم در یک صندوق سرمایه گذاری محلی
 • تشکیل یک تجارت با حداقل سرمایه 10 میلیون درهم در امارات
 • مشارکت با یک شرکت موجود یا جدید با ارزش سهام حداقل 10 میلیون درهم
 • سرمایه گذاری حداقل 10 میلیون درهم در تمام روش های ذکر شده در بالا؛ شرط آن است که سرمایه گذاری در بخش هایی غیر از املاک و مستغلات کمتر از 60 درصد کل سرمایه گذاری نباشد.

الزامات

 • شما باید ثابت کنید که سرمایه کافی دارید و برای انجام سرمایه گذاری وام دریافت نمی کنید.
 • شما متعهد می شوید که سرمایه گذاری را حداقل برای سه سال نگه دارید.
 • شما تا 10 میلیون درهم صلاحیت مالی دارید.

ویزای شما می تواند برای شرکای تجاری شما تمدید شود. شرط این است که اگر هر شریک 10 میلیون درهم کمک کند.

اعضای خانواده و همکاران

ویزای طولانی مدت امارات می تواند شامل همسر و فرزندان شما شود. همچنین می توانید ویزای خود را برای یک مدیر اجرایی و یک مشاور تمدید کنید. سرمایه گذاران بین المللی نیز واجد شرایط درخواست مجوز ورود چندگانه برای یک دوره شش ماهه هستند.

ویزای اقامت 10 ساله امارات برای استعدادهای ویژه

متخصصان و پژوهشگران رشته هایی از قبیل پزشکان، دانشمندان و مخترعین و همچنین افراد خلاق در زمینه های فرهنگی و هنری واجد شرایط هستند. همسر و فرزندان نیز واجد شرایط هستند. یک قرارداد کاری قانونی در زمینه تخصصی اولویت در امارات برای همه رده ها الزامی است.

الزامات

 • اگر دانشمند هستید، باید توسط شورای دانشمندان امارات تایید صلاحیت شوید. اعتبار از دارندگان مدال محمد بن راشد برای تعالی علمی نیز پذیرفته می شود.
 • اگر فردی خلاق در فرهنگ و هنر هستید، باید از وزارت فرهنگ و جوانان تایید صلاحیت شوید.
 • اگر شما یک سرمایه گذار هستید، باید یک حق ثبت اختراع با ارزش دریافت کنید که به اقتصاد کشور می افزاید. همچنین توجه داشته باشید که پتنت ها باید به تایید وزارت اقتصاد برسد.
 • اگر استعداد استثنایی هستید، باید اختراعات یا تحقیقات علمی خود را که در یک مجله در سطح جهانی منتشر شده است، ارسال کنید.
 • اگر یک مدیر اجرایی هستید، باید صاحب یک شرکت بین المللی شناخته شده باشید یا باید دارای موفقیت تحصیلی بالایی باشید.
 • اگر پزشک یا متخصص هستید، باید حداقل دو شرط را داشته باشید که در زیر لیست کرده ایم:

← داشتن مدرک دکتری از 500 دانشگاه برتر جهان
← جایزه یا گواهی های قدردانی داشته باشید
→ در تحقیقات علمی عمده مشارکت داشته باشید
← مقالات یا کتاب هایی منتشر کرده باشید
← عضو سازمانی در حوزه کاری خود باشید
← دارای 10 سال سابقه حرفه ای
→ در زمینه های اولویت امارات تخصص داشته باشید

واجد شرایط بودن برای ویزای اقامت 5 ساله امارات

اقامت امارات متحده عربی

ویزای 5 ساله امارات برای سرمایه گذاران، کارآفرینان و دانشجویان ممتاز در دسترس است. ما آنها را به طور جداگانه در بخش های زیر توضیح داده ایم.

ویزای اقامت 5 ساله امارات برای سرمایه گذاران

اگر می‌خواهید به‌عنوان سرمایه‌گذار درخواست بدهید، آماده سرمایه‌گذاری در ملک هستید. ارزش ناخالص ملک باید حداقل 5 میلیون درهم باشد.

الزامات

 • شما باید ملک را برای حداقل سه سال نگه دارید
 • شما مجاز به گرفتن وام برای سرمایه گذاری نیستید

ویزای اقامت 5 ساله امارات برای کارآفرینان

اگر شما یک کارآفرین با یک پروژه موجود با سرمایه 500.000 درهم هستید یا توسط یک مرکز رشد کسب و کار معتبر در امارات متحده عربی تایید شده اید، ممکن است واجد شرایط باشید. می توانید ویزای خود را به همسر، فرزندان، شریک زندگی و سه مدیر اجرایی خود تمدید کنید.

درخواست جهت اخذ ویزای خانوادگی تنها بعد از تکمیل ویزای ثبت شرکت و برای سهامداران امکان پذیر می باشد. اما بایستی اطلاع داشته باشید که در صورت اخذ ویزای بایستی چه مراحلی طی شد برای اقامت که این اطلاعات به صورت جزئی و رایگان از طریق مشاورین تلفنی و بصورت حرفه ای  تکمیلی از طریق مشاوران  و کارشناسان ارشد موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در اختیار شما گذاشته می شود.

سوالات متداول در مورد اقامت امارات

1- ویزاهای اقامت امارات چه مدت اعتبار دارد؟

با ویزای اقامت امارات می توان دو سال در این کشور اقامت کرد.

2- ویزاهای اقامتی دبی قابل تمدید هسند؟

بله، این ویزاها قابلیت تمدید دارند و می بایست پیش از پایان اعتبار نسبت به تمدید آن ها اقدام کرد.

3- با اخذ ویزای اقامتی امارات می توان خانواده خود را به همراه داشت؟

بله، امکان بردن همسر و فرزندان به عنوان همراه وجود دارد.

4- اخذ ویزای اقامتی امارات از چه راه هایی امکان پذیر است؟

خرید ملک، استخدان در یک شرکت در دبی، افتتاح شرکت در دبی

5- جهت اخذ اقامت امارات از طریق خرید ملک، ملک فوق باید چه ارزشی داشته باشد؟

ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم معادل 273,000 دلار ارزش داشته باد.

6- مزایای اقامت در امارات چیست؟

ثبات شرایط سیاسی اقتصادی، زندگی با کیفیت و استاندارد، عدم نیاز به ثبت شرکت برای سرمایه گذاری و امکان انجام تجارت

7- معایب اقامت در امارات چیست؟

هزینه های بالای زندگی و هزینه های ثبت شرکت را می توان از معایب اقامت در امارات ذکر کرد.

8- آیا می توان از راه تحصیل در امارات اقامت کرد؟

بله، با توجه به دانشگاه های معتبر در این کشور، هر ساله دانشجویان زیادی جهت تحصیل راهی این کشور شده و می توانند در طول تحصیل خود در این کشور اقامتی آسان داشته باشند.

9- آیا می توان از طریق ازدواج اقامت امارات را اخذ کرد؟

این امکان تها برای زنانی فراهم است که با مرد مقیم امارات ازدواج کند و برای مردان چنین امکانی وجود ندارد.

10- آیا از طریق تولد در امارات می توان تابعیت این کشور را اخذ کرد؟

خیر، کشور امارات تابع سیستم خون است و تنها در صورتی که والدین نوزاد تابع امارات باشند، وی نیز تابعیت امارات را دریافت خواهد کرد.

11- جهت اقامت در امارات به چه میزان هزینه جهت زندگی نیاز است؟

هزینه زندگی و اقامت در امارات برای یک شخص به طور میانگین 4,000 تا 5,000 درهم خواهد بود.

مقاله مرتبط: هزینه زندگی در دبی امارات

3.7/5 - (3 امتیاز)

85 دیدگاه برای “اقامت امارات متحده عربی چه شرایطی دارد؟

 1. عزت الله گفت:

  با سلام یک سوال از خدمت شما داشتم . من میخواهم از طریق خرید ملک اقامت دبی و امارت را اخذ کنم میخواستم بپرسم با یک بار (خرید یک ملک) سرمایه گذاری میتوانم اقامت را برای خودم و همسر و فرزند پسرم که 26 سال سن دارد بگیریم یا برای پسرم سرمایه گذاری جدا میخواهد(یعنی خرید ۲ ملک و ۲ بار سرمایه گذاری) ممنون میشم پاسخ دهید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   شما می توانید برای همسر و فرزند زیر 18 سال خود اقامت دریافت نمایید. برای فرزندان بالای 18 سال امکان اخذ اقامت از طریق خودتان وجود ندارد.

 2. مهرداد گفت:

  سلام من ۲۶سال سن دارم میخوام بدونم غیر سرمایه گذاری وخرید ملک وثبت شرکت چطوری میتونم اخذ اقامت بگیرم میشه راهنماییم کنید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   تحصیل و کار در امارات نیز یکی از روش های اخذ اقامت در امارات است. با توجه به شرایط کنونی و روابط ایران با کشور های حوزه خلیج فارس، توصیه می کنیم کشور های دیگری را انتخاب نمایید.

 3. سعید گفت:

  سلام وقت بخیر ، آیا با مدرک لیسانس و سابقه کار 8 ساله فروش نرم افزار در گوگل پلی با درآمد متوسط 3 هزار دلار در ماه میتوان از دبی اقامت گرفت؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   با توجه به شرایط موجود دریافت اقامت دبی برای ایرانیان، بهتر است کشور دیگری را انتخاب نمایید.

 4. حسین فرساد گفت:

  سلام. من سابقه حدود 15 سال کار در زمینه برق صنعتی و تابلو سازی دارم .در حال حاضر مدرس دانشگاه هستم. دانشجوی دکتری مکانیک تبدیل انرژی هم هستم. مدرک تحصیلی من فوق لیسانس از صنعتی اصفهان و لیسانس از صنعتی شریف رشته مکانیک( تبدیل انر/زی – سیالات) است. می توانم مدرک مهارت فنی حرفه ای برق هم بگیرم. متولد 1349 هستم و الان حدود 50 سال دارم . حاضر به هر نوع کار مرتبط هستم و مدرک تحصیلی ام مانعی برایم نیست. آیا با این شرایط می توانم در کشورهای عربی کار پیدا کنم ؟ در کشورهای اروپایی یا کانادا یا استرالیا چطور؟ فعلا فقط به فکر کار هستم و مهاجرت یا اقامت مطرح نیست.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای کار در کشور های عربی می بایست قرارداد کاری ارائه دهید. با توجه به شرایط سنی شما توصیه می کنیم برای کشوری مانند مجارستان اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات در مورد ویزای کاری مجارستان می توانید با ما در ارتباط باشید.

 5. احسان احمدتاش گفت:

  با سلام من جوانی ۲۱ ساله هستم دانشجوی رشته مخابرات .چجوری میتونم از طریق تحصیل ب اخذ اقامت و ادامه تحصیل تو کشور دبی یا قطر یا یکی از کشورایی اروپایی بپردازم اسونتر راه برا من چیه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کشوری مانند آلمان با داشتن سابقه علمی خوب و مدرک زبان، می توانید ویزای تحصیلی دریافت نمایید و پس از فارغ التحصیلی با پیدا کردن کار در این کشور بمانید.

 6. پریسا گفت:

  با عرض سلام
  من 21 سال سن دارم مدرک دستیار دندانپزشکی و لیسانس مدیریت مالی و مدرک تیکتینگ هواپیما دارم ولی امکان سرمایه گذاری رو ندارم با این شرایط کدام کشورها به من اقامت میدن؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   یکی از ارزانترین روش های مهاجرت، تحصیلی است که می توانید اقدام نمایید.

 7. امیرحسین گفت:

  سلام خسته نباشید بنده کارشناس بیهوشی هستم. چطور میتونم برای کار در کشور های خلیج فارس یا اروپا یا کانادا اقدام کنم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   با توجه به رشته تحصیلی خود می توانید از طریق ویزای کاری گروه درمان کشور هایی مانند سوئد و یا دانمارک اقدام نمایید.

 8. محمد حسن دلاور گفت:

  سلام من یک پسر ۱۸ ساله هست و تمایل دارم بدون سربازی و خودم تنهایی بدون خانواده اقامت دائمی دبی رو بگیرم این امکان وجود دارد یا نه

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام
   لطفا در نظر داشته باشید که متاسفانه کشور های حوزه خلیج فارس اقامت دائم را ارائه نمی دهند.

 9. فرح گفت:

  سلام.من میخواهم بروم امارات تا از طریق ازدواج بتوانم اقامت بگیرم.چکار باید بکنم.شخص خاصی مد نطرم نیست شما کمک کنید من انجا ازدواج بکنم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه ما در زمینه ارائه کیس ازدواج اقدامی انجام نمی دهیم.

 10. میلاد گفت:

  سلام با ۳ ملیارد میشه اقامت گرفت و بعد از اقامت با سپرده داخل بانک میشه سود ماهیانه گرفت؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با این مقدار هزینه می توانید از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید.

 11. Milad گفت:

  با سلام ۳۰ سال هستم و متاهل با ۳ میلیارد میشه در دبی اقامت داشت و سوال دیگیرم این هست با گزاشتن پول داخل بانک میشه سود پول گرفت در دبی

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   می توانید از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید. لطفا با ما در ارتباط باشید تا شما را به طور دقیق راهنمایی نماییم.

 12. Hossien گفت:

  سلام من دانشجو رشته ی کامپیوتر هستم آیا میتونم ویزای تحصیلی بگیریم و اگه میتونم شرایطش چیه؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بستگی به رزومه علمی و مدرک زبان شما دارد. لطفا با ما در تماس باشید که اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهیم.

 13. هنگامه گفت:

  سلام من 28 ساله هستم و لیسانس حسابداری دارم و شوهرم 29 ساله فوق دیپلم حسابداری، الان به آرایشگری مشغول هستم میخوام بدونم میتونم به کشورهایی حوزه خلیج فارس یا عمان مهاجرت کنم و با چه ویزایی، پیشنهاد شما چیه؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در صورت داشتن مدرک زبان مورد نیاز و رزومه علمی قوی، می توانید برای ادامه تحصیل اقدام نمایید؛ اما با توجه به شرایط سخت اخذ ویزای این کشور برای ایرانیان به شما توصیه می کنیم کشور دیگری را انتخاب نمایید.

 14. حمید گفت:

  سلام با خرید ملک چه قدر میتونم در دبی زندگی کنم بعد میتونم تمدیدش کنم
  آیا با سرمایه گذاری دربورس دبی هم امکان اقامت هست

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   سلام
   نه با خرید ملک بهتون اقامت میده و نه با سرمایه گذاری.

 15. روح اله نوری گفت:

  سلام ، من قصدم تجارت بازرگانی ( واردات و صادرات )واردات از کشورهای اروپایی و چین به دبی و از دبی به ایران و یا حتی به سایر کشورها است، آیا کشوری چون دبی از این نوع تجارت استقبال میکند و هزینه ها به چه صورت میباشد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   کار خیلی عجیبی نیست، الان تعداد زیادی در این بیزینس مشغول هستند، استقبال کشورنسبت به موارد دیگه مثل پیدا کرذن فروشنده و خریدار اهمیت کمتری داره.

 16. معین رحمانی گفت:

  باسلام من جوانی 20ساله هستم که مدرک مهندسی معدن وتکنسین دارو دارم میخواستم بدونم برای اقامت دردبی چه کاربایدانجام بدم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   کشور های عربی اقامتی را به شما ارائه نمی دهند مگر با جستجوی کار و استخدام و اخذ ویزای کاری موقت.

 17. رضا گفت:

  سلام
  من و‌ خانمم دندونپزشک هستیم که تازه مدرکمونو گرفتیم با ۲۵ سال سن و حدود ۱ میلیارد سرمایه ی نقدی
  چطور میتونیم توی دبی کلینیک دندونپزشکی بزنیم و اقامت بگیریم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   سرمایه گذاری در کشور های عربی فرصتی برتر است که می توانید امکانات خوبی را در اختیار شما قرار دهد.
   بدین منظور شرح مدارک و توانایی مالی تان را برای کارشناس سرمایه گذاری ما ارسال کنید تا راهنمایی کاملی را در اختیار شما قرار دهند.

 18. وحید گفت:

  با سلام
  دوست عزیر
  تو سایت کاریابی دبی زده که مدیرمالی میخاد شرکت x
  بعد تمام شرایط کاریشو بنده دارم
  زبان انگلیسی م IElsT
  با فرض داشتن همچین شرایطی و همچنین قبول درخواست استخدام توسط شرکت مستقر در دبی امکان اخذ اقامت دوساله جهت کار وجود دارد؟
  سپاسگزارم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   تنها ویزای کار و اقامت موقت به شما داده خواهد شد و امکان اخذ تابعیت وجود ندارد.

 19. احسان عابدی درچه گفت:

  سلام خسته نباشید
  من مدرک فنی وحرفه ای آشپزی دارم میتونم در رستوران های دبی کار کنم اقامت بگیرم ممنون
  با تشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اخذ ویای کاری برای شما ممکن است اما اقامت خیر، اعطا نمی شود.

 20. سالار يزدي گفت:

  سلام ببخشيد من جوان ١٨ساله ام ٣ميليارد سرمايه دارم
  چكار ميتونم بكونم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   سرمایه گذاری در کشور های اروپایی و یا کانادا را به شما پیشنهاد می دهیم در صورتی که قصد زندگی و درآمد زایی را دارید.

 21. سارا عزت آبادی گفت:

  سلام
  من خانم ۳۰ ساله و مجرد هستم و تولید و فروش لباس کودک انجام میدم. میخوام بدونم با ثبت شرکت میتونم کارم رو به دبی منتقل کنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که بتوانید ثبت شرکت را نیز انجام دهید، اما بازهم اقامت دائم این کشور به شما داده نمی شود.

 22. فاطمه گفت:

  سلام من دانشجوی اقتصاد از دانشگاه فردوسی مشهد هستم و در زمینه صنعت رنگ و ابزار میخوام در دبی شرکت بزنم و سرمایه هم حداکثر تا ۸۰۰ ملیون تا یک میلیارد هست .آیا میتونم با این میزان سرمایه شرکت بزنم و یا بهم اقامت هم بدن؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخير دوست عزيز جهت ثبت شركت با ميزان سرمايه ي ذكر شده شما ميتوانيد كشور مطلوب تری را مد نظر قرار دهيد، کشور امارات شرایط مناسبی جهت اقامت ندارد.

 23. علی عسکری گفت:

  باسلام.بنده دارای مدرک دکترای برق قدرت هستم و 10سال سابقه کار پالایشگاهی دارم.میخواستم بپرسم آیا میتوانم ابتدا با ویزای توریستی برای جستجوی کار و مصاحبه به دوبی برم و بعد اگر کار پیدا شد برای اقامت اقدام کنم.همسر و یک فرزند دارم

 24. اکبر راد گفت:

  سلام
  من حدود یک میلیارد تومن دارایی دارم. ولی تخصص خاصی ندارم و کارمندی هستم که بازخرید شدم. آیا میتونم از طریق ثبت شرکت در دبی اقامت بگیرم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اخذ اقامت در برخی کشور های عربی ممکن نیست و تنها به شما اقامت موقت را می دهند، که معمولا از طریق سرمایه گذاری نتجه خوبی خواهید گرفت.

 25. سحر سالاری گفت:

  سلام همسرم اقامت دایم امارات رو داره آیا بنده هم میتوانم مقیم امارات شوم و کار کنم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اخیرا قوانین این کشور تغییراتی را داشته است که بهتر است این موضوع را از طریق خود کنسولگری این کشور پیگیری کنید.

 26. محمود محمد زمانی گفت:

  سلام من 38سال سن دارم و دارای دو فرزند من شرکت طراحی واجرای فضای سبز دارم خودم وخانمم با هم مشغول کار هستیم خودم مدرک لیسانس کامیپوتر دارم و خانمم فوق لیسانس گیاهان زینتی ایا با ثبت چنین شرکتی در اونجا میتوان اقامت گرفت

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   ثبت شرکت در هر کشور شرایط و هزینه های متفاوتی دارد.
   می بایست بسته به هزینه ها و نوع شرکت ها، شرکتی هم جهت با بحث مد نظرتان را به ثبت برسانید.
   لازم به ذکر است اخذ ویزا و اقامت از سفارت امارات متحده عربی بسیار دشوار شده و این تایید ویزا ها تنها در حالات خاص و در حالات پر سود برای امارات، صورت می پذیرد. مثل سرمایه گذاری در مبالغ مد نظر امارات.

 27. مهدی کریمی گفت:

  سلام بنده ۳۸ ساله متاهل و یک فرزند دارم فوق لیسانس کامپیوتر نرم افزار هستم و متخصص شبکه و امنیت شبکه هستم و مدارک بین المللی هم در این زمینه دارم برای اقامت دائم از طریق ویزای کاری میتوان اقدام نمود در ضمن تسلط کافی به زبان عربی و کمی هم انگلیسی دارم.با تشکر مهدی کریمی

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   سن های نزدیک به چهل سال، برای مهاجرت کاری می بایست درصدی را برای ریسک ویزا لحاظ کنند.
   پیشنهاد می کنم از طریقی غیر از روش کاری، مثل خرید ملک و ثبت شرکت، اقدام نمایید.

 28. hossein00 گفت:

  سلام خسته نباشید من جوانی۱۷ ساله هستم میخام با ۱۵۰ میلیون سرمایه به دبی مهاجرت کنم باید چه کاری انجام بدهم؟؟؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   کشور امارات بسیار سخت ویزا می دهد و تمکن مالی شما برای اخذ اقامت، کفایت نمی کند.
   پیشنهاد می شود از طریق تحصیل در کشور های اروپایی، اقدام به اخذ اقامت و مهاجرت نمایید.
   کشور کانادا هم قابل اقدام است و با توجه به توضیحاتی که بسیار طولانی می باشد، پیشنهاد می شود با شماره تماس های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 29. شکوه گفت:

  سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۹ سال و مدرک حسابداری قابل ترجمه و مدرک طب سوزنی دارم و در حال حاضر در زمینه طب سوزنی و کارهای پوست فعالیت دارم همسرم مهندس عمران هستند
  بین کشورهای عمان قطر و دبی کدوم کشور بهمون اقامت بدن؟
  از طریق سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون موفق میشیم؟ و ایا اجازه کار داریم؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بودجه شما برای اقدام از طریق سرمایه گذاری، کفایت نمی کند.
   مهاجرت به کشور گرجستان که بسیار آسان تر از کشورهای قطر و امارات است، با خرید ملک بالاتر از 35000 دلار ممکن خواهد بود.
   کشورهای امارات و قطر بسیار سخت ویزا می دهند.

 30. نسیم گفت:

  با سلام
  من پرستار با ۴سال سابقه کار هستم میخواستم بپرسم امکان اقامت در دبی واسه من و خانوادم وجود داره یا نه
  ممنون

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که از روش سرمایه گذاری اقدام نمایید، این امکان فراهم است.
   اگر پیشنهاد کاری معتبر از کارفرمایان این کشور داشته باشید، می توانید اقدام نمایید و در صورتی که قصد دارید از طریق کار و به عبارت دیگر اخذ ویزا جهت یافتن کار،اقدام نمایید، پیشنهاد می شود در این بازه زمانی اقدام نفرمایید؛ چراکه کشور امارات متحده عربی، تقریبا ویزا نمیدهد و معدود افرادی موفق به این نمونه ویزا ها می شوند.

 31. سامان گفت:

  سلام و خسته نباشید. همسر بنده مدرک عکاسی قابل ترجمه دارندو لیسانس حسابداری. و خودم مدرکHSE از اداره گاز استان فارس. و لیسانس کامپیوتر دارم.
  با مبلغ حدود 250 الی 300 میلیون میشه اقامت دبی رو گرفت؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   پیشنهاد می شود در مورد دیگر کشور ها تحقیق نمایید و دیگر روش های قانونی را مورد بررسی قرار دهید.

 32. رضا گفت:

  سلام
  من رضا ساكن تهران هستم ودر زمينه فروش طلا فعاليت دارم و چند بنكدار إيراني كه در دبي فعاليت دارند در ارتباط هستم
  خواستم بپرسم ميتونم اقامت بگيرم و اونجا مشغول به كار بشم تو اون بنكداريها كار كنم و كارت شهروندي بگريم ؟!

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   با توجه به توضیحاتی که فرمودید، سفارت دبی به شما ویزای کاری نمیدهد.
   تنها در صورتی که از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید و مبلغ سرمایه گذاری به حد نصاب رسیده باشد، به شما اقامت تعلق می گیرد.

 33. عبدالرحیم امیر محمد گفت:

  سلام اینجانب عبدالرحیم 24سال دارم من افغانی هستم شغلم میکانیک ماشین کوچک وبه زبان های عربی هندی پشتو و کمی انگلیسی بلدم دوست دارم برم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در این بازه ی زمانی، کشور امارات متحده ی عربی بسیار سخت ویزا میدهد.
   تنها در صورتی که برای شما پیشنهاد کاری قانونی، مطلوب و قابل ویزایی از طرف یک کارفرما، وجود داشته باشد، می توانید بر اساس آن اقدام به اخذ ویزا نمایید.

 34. Amir hosein kalhori گفت:

  سلام بنده جوانی 18ساله ام و در تهران در تیم های بسیاری بازی کرده ام
  دوست دارم که در تیم های اماراتی بازی کنم شرایط برای دریافت اقامت تحد شرایط من که می خواهم فوتبال بازی کنم چگونه است

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   می بایست قرارداد با باشگاه مورد نظرتان را به سفارت ارئه دهید و بر اساس آن ویزا بگیرید.
   این حالت که ویزایی شبیه به ویزای جستجوی کار به شما تعلق بگیرد، منتفی ست.

 35. بیتا گفت:

  سلام خسته نباشید
  بنده قصد دارم ماه آینده ازدواج کنم
  همسرم قراره واسه ی ادامه ی کار ب دبی مهاجرت کنند اطلاعی ک داده بودین فک میکنم با ثبت شرکت خیلی راحت تر میتونن اقامت بگیرن و هزینه ی کمتری دارد
  ایشون تاجر کاشی و سرامیک هستن و با مغازه های کاشی وسرامیک دبی همکاری میکند و میخواهد شرکتی بزند و کلا اونجا اقامت داشته باشن
  الان دوتا سوال دارم
  چقدر هزینه ی اقامت گرفتن میشه !؟
  من خودم میخوام اونجا دانشجو بشم آیا بنده باید اقامت جداگانه بگیرم ؟!

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در ماه های اخیر کشور امارات متحده عربی، به سختی ویزا و اقامت می دهد.
   در صورتی که شخصی اقامت بگیرد و یا داشته باشد، همسرش نیز می تواند درخواست اقامت دهد و کسی که مقیم باشد، امکان ادامه تحصیل را دارد.

 36. حسام آهنگری گفت:

  با سلام
  من 34 ساله هستم متاهل و دارای 1 فرزند. سال 2008 مدرک بین المللی سیسکو (CCNA) رو از دبی گرفتم.با شرایط موجود امکان گرفتن اقامت امارات رو دارم با این روش یا البته روش های دیگه ؟ ممنونم از پاسخ شما

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   می بایست اطلاعات دقیق تری از نمره آیلتس، سابقه کار با بیمه و استطاعت مالی خود عنوان نمایید.

 37. قدرت جمشيدي گفت:

  سلام ، اقاي ٥٦ ساله با سرمايه بالا قصد أقامت دائم در إمارات به همراه خانواده دارم و فرزندم پزشك هستند. فقط از طريق سرمايه گذاري خريد ملك امكان أقامت دائم هست؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   برای این کشور بسیاری دیگر از شرایط ممکن برای اخذ اقامت وجود دارد.در صورت اخذ اقامت، برای شخص شما، به همسر و دختر مجرد و پسر زیر 18 سال، اقامت میسر می شود.

 38. کیمیا گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من جوانی 24 ساله هستم دارای مدرک لیسانس معماری و مشغول خدمت سربازی میباشم . میخوام بدونم از چه طریقی میتونم اقامت موقت امارات رو کسب کنم ؟ و همچنین اگر قرار باشد از طریق سرمایه گذاری اقامت بگیریم میشه با 100 میلیون انجام داد ؟
  .
  .
  و سوال دیگر اینکه اقامت کشور قطر نیز چگونه هست ؟
  ممنون و سپاس از شما

  راه های ارتباط رو هم بفرمایید که بتونم تماس بگیرم با عزیزان مشاورتون .
  مرسی

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   متاسفانه اخیرا، کشورهای عربی حوزه ی خلیج فارس، بسیار سخت ویزا صادر میکنند و صد البته که با مبلغی که فرمودید، نمی توانید اقامت هیچ یک از کشور های امارات، قطر، کویت و عمان را کسب نمایید.
   برای بهره مندی از مشاوره های رایگان تلفنی نیز می توانید با شماره تماس های مندرج در پایان هر صفحه تماس حاصل نمایید.

 39. فاطیما گفت:

  سلام.من ۲۲ سال دارم با مدرک لیسانس عکاسی میخواهم در دبی در زمینه ی مد و عکاسی مدلینگ کار کنم.آیا کشور امارات به من اجازه ی کار خواهد داد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   اخیرا سفارت های کشورهای عربی حوزه ی خلیج فارس، از جمله امارات،در صدور ویزا همکاری های لازم را انجام نمی دهد و تقریبا معدود موردهایی موفق به اخذ ویزا می شوند.البته این بحث در مورد کشور عمان متفاوت است.

 40. فرجام جلالی گفت:

  باسلام اگر کسی متولد دبی باشد اما در ایران زندگی کندوشناسنامه ی ایرانی داشته باشد میتواند در دبی اقامت بگیرد

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   داشتن تابعیت کشور ایران ، باعث ممانعت در تایید اقامت امارات متحده عربی نخواهد بود، البته صرف این موضوع که شخصی در دبی به دنیا آمده باشد، نیز، باعث و دلیل کافی جهت تحصیل اقامت امارات متحده عربی نخواهد شد.

 41. محمد گفت:

  با سلام من 20 سال سن دارم و میخواهم برای کار به دبی بروم و میخواهم آنجا یک کارگاه طلا سازی ایجاد کنم و زبان انگلیسی هم در حد متوسط هست خوشحال میشم اگه راهنماییم کنید

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار در دبی باید به موارد زیر توجه نمود:
   اعلام نیاز یک کارفرما به همراه نامه ی حمایت مالی
   نداشتن سوء پیشینه و بیماری خاص
   سن کمتر از 50 سال باشد
   که اگر اعلام نیاز کارفرما را نداشته باشید، باید از راه های دیگر اخذ ویزا و اقامت را مورد بررسی قرار دهید.

 42. مهیاری گفت:

  سلام ،اگر بجای شرکت بخواهیم رستوران بزنیم هم میشه اقامت گرفت

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   متاسفانه اخیرا امارات متحده ی عربی جهت اخذ اقامت ایرانیان در این کشور همکاری لازم را انجام نمیدهد.
   پیشنهاد میشود در صورتی که مقصد اصلی ذهنی تان امارات متحده ی عربی می باشد, با موسسه در ارتباط باشید تا به محض هموار شدن مسیر اقدام فرمایید.
   کلیه ی مشاوره های عمومی تلفنی و حضوری رایگان می باشد.
   موفق باشید.

 43. حسین حقگوی گفت:

  سلام، اینجانب جوانی ۲۹ ساله دارای مدارک و گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه کشتی سازی و زبان انگلیسی در حد متوسط و تجربه ده سال کار در کشتی سازی های شمال و جنوب کشور می باشم و مایل به همکاری با شرکت های کشتی سازی در دبی هستم و
  می خوام هفته آینده یه سفر، حالت توریستی بیام به دبی، و شرکت های کشتی سازی رو پیدا و مدارکم رو ارائه بدم تا ببینیم میتونم کاری در زمینه شغلیم پیدا کنم به نظر شما، با ویزای توریستی می تونم تا ام القین واقع در ۵۰ کیلومتری دبی برم و جویای کار بشم، لطفاً راهنمایی بفرمایید، ممنون

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   به نظر بنده با توجه به وضعیت امارات چندان امیدی به پیدا کردن کار و اخذ اقامت نداشته باشید، فعلا شرایط مناسبی براب ایرانی ها نیست و بعضا با اقامت افرادی که سالیان متوالی در این کشور بوده اند، مخالفت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *