مهاجرت

کاهش سفرهای توریستی به اتحادیه اروپا در پی شیوع کرونا

کاهش سفرهای توریستی به اتحادیه اروپا در پی شیوع کرونا

مهاجرت به دلیل همه گیری ویروس کرونا در همه گروه های آن مشکلات بسیاری را به همراه داشته است. روند مهاجرت توریستی به کشور های مختلف بیش از سایر روش ها مشکلاتی را به همراه داشته است. همه گیری ویروس کرونا موجب شده تا شرایط مهاجرتی به کشور ها نیاز به قوانین جدیدی داشته باشد. این قوانین جدید برای هر کشور متفاوت می باشد. به طور مثال قوانین مهاجرت به ایتالیا در دوران کرونا متفاوت از قوانین مهاجرت به پرتغال در دوران کرونا می باشد. با این حال دقت داشته باشید که، کاهش سفر های توریستی به اتحادیه اروپا در پی شیوع کرونا تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد کشور های این منطقه داشته است.

کاهش سفر های توریستی به اتحادیه اروپا در پی شیوع کرونا

همه گیری ویروس کرونا مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است و بر مبنای آن قوانین خاصی برای هر کشور پدید آمده است. از این رو باید به این نکته توجه داشته باشید که روند مهاجرت شما و ورود شما به هر کشور با قوانین خاص در پی همه گیری همراه است. با بررسی های صورت گرفته نیز کاهش سفر های توریستی به اتحادیه اروپا در پی شیوع کرونا اعلام شده است. علی رغم این که انتظارات تابستانه از صنعت مسافرت و گردشگری تا پایان سال ، بهبود یافته است ، موج دوم بیماری همه گیر ویروس کرونا در اروپا و محدودیت های سفر همراه با آن ، بهبود را متوقف کرده است.

ورود گردشگران بین المللی به اروپا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۶۸ درصد کاهش یافته است. این کاهش مربوط به همه کشور های اتحادیه اروپا بوده است. در واقع کشور های مختلف به دلیل بستن مرز ها یا بستن سفارت ها مشکلات بسیاری را داشته اند و اجازه ورود توریست ها را هم ندادند. این مسئله به دلیل جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر بیماری بوده است. 

محدودیت های ورود به کشور های اتحادیه اروپا

برای ورود به کشور های اتحادیه اروپا مانند مهاجرت به آلمان یا هر کشور دیگری از این اتحادیه، قوانین جدیدی اعمال شده است. این قوانین به دلیل بهبود شرایط در دوران کرونا می باشد. بر اساس این گزارش ، کاهش محدودیت های همه گیری در سراسر اروپا باعث شده است که در ماه های جولای و آگوست سال ۲۰۲۰ نسبت به ماه های قبل به سختی قابل توجه باشد. با این حال ، محدودیت های مجدد قرنطینه و مسافرت به سرعت هرگونه احتمال بهبود زودرس را متوقف کرده است.

با این حال باید توجه داشته باشید که بهبود اقتصادی در سراسر اروپا به میزان قابل توجهی به بهبود بخش گردشگری بستگی دارد ، بخشی که نزدیک به ۱۰ درصد از تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا را تولید می کند و بیش از ۲۲ میلیون شغل را تشکیل می دهد. با این توصیفات مشاغل و شرکت های مربوط به صنعت مسافرت و جهانگردی در شهر های مختلف اتحادیه اروپا در حال حاضر در معرض خطر هستند. با بررسی های صورت گرفته بیشترین کشور هایی که تحت تاثیر همه گیری و شرایط منفی مهاجرت توریستی قرار گرفته اند عبارتند از قبرس، مونته نگرو، رومانی،‌ ترکیه، پرتغال، صربستان، ایسلند، مالت و غیره. 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *