تحصیل در کانادا

پذیرش دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان

پذیرش دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان

برای اینکه دانش آموزان بتوانند به راحتی پذیرش را آسان تر کنند، برنامه پذیرش دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان شروع به لغو کردن الزامات نمرات برخی ازامتحانات کرده اند. یک تمایز مردمی از آیلتس است.

پذیرش دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل و  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کانادا و یا در دانشگاه های بین المللی نیازمند تعداد زیادی از امتحانات مانند TOEFL، IELTS، GRE، GMAT و غیره است. این امر اغلب باعث می شود که دانش آموزانی که تمایل به حضور در این آزمون ها را دارند، بارها و بارها نمرات بهتری به دست بیاورند و  در دانشگاه های برتر پذیرش شوند. برای اینکه دانش آموزان به راحتی بتوانند به راحتی پذیرش را آسان تر کنند، چندین دانشگاه کانادا شروع به لغو کردن الزامات نمرات برخی از این امتحانات کرده اند. یک تمایز مردمی از آیلتس است.

دانشگاه های کانادا متوجه شده اند که دانش آموزانی که مدرک تحصیلی خود را از یک موسسه آموزشی شناخته شده دریافت کرده اند و دستورالعمل های خود را در زبان انگلیسی دریافت کرده اند، اغلب سطح خوبی از دانش انگلیسی را نشان می دهند – یعنی مهارت خواندن، نوشتن و صحبت کردن. از این رو، آنها احساس کردند که از انجام آزمون خوانی زبان انگلیسی مانند IELTS که دارای نمرات حداقل 6. 0 است، برای دانشجویان برای درخواست تحصیلات عالی در کانادا آسان تر است.

پذیرش دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان

نحوه پذیرش دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان

دانشجویانی برای دانشگاه های کانادا درخواست می دهند که نمره های آیلتس از انها تقاضا نشود، البته باید مدارک خاصی را برای حمایت از ادعای خود در مورد مهارت زبان انگلیسی ارائه دهند. این ممکن است شامل گواهینامه های لازم، اسناد و مدارکی باشد که در آن دوره متوسطه در اولین و یا آخرین مدرک تحصیلی انگلیسی گرفته شده ، رونویسی و غیره باشد.

دانشگاه های برتر کانادا جهت تحصیل بدون مدرک زبان

دانشگاه های برتر که نیازی به نمرات IELTS ندارند

بعضی از قوانین کلی که نیازمندیهای نمرات IELTS را بر عهده دارند، این است که دانش آموزان زبان مادری انگلیسی داشته باشند؛ یا دانشجویانی که در  کشورهای غير انگليسی متولد شده اند در سه يا چند سال متوالی به زبان انگليسی تحصيل کرده اند. علاوه بر این، دانش آموزانی که در سطح O یا Level سطح تحصیلات تکمیل شده را نیز دریافت نموده اند. دانشگاه های خاصی مجموعه ای از معافیت ها و الزامات لازم برای اثبات مهارت زبان انگلیسی متقاضی را دارند. در زیر لیستی از دانشگاه های کانادا است که این معافیت را ارائه می دهند:

  • دانشگاه ساسکاچوان
  • دانشگاه بروک
  • دانشگاه کارلتون
  • دانشگاه وینیپگ
  • دانشگاه رجینا
  • دانشگاه یادبود
  • دانشگاه کنکوردیا

پذیرش و تحصیل در کانادا به منظور تابعیت و  اقامت در کانادا در حیطه تجربیات مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) قرار دارد. لذا شما به بهترین شکل ممکن قادرید تا با استفاده از این تجربیات راه خود را به سمت میل به اهدافتان هموار کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *