تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

یک مشکل بزرگ درمورد تحصیل در دانشگاههای بین المللی، لزوم امتحانات زیادی مانند تافل، آیلتس، جی آر ای، جی مت و امثالهم می باشد. این مسئله اغلب برای دانشجویانی که قصد دارند جهت کسب نمره بهتر و اخذ پذیرش در دانشگاههای عالی رتبه، مکررا در این امتحانات حضور یابند، یک مسئله دست و پا گیر است. برای آسان تر کردن این مسئله و توانایی  پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و اخذ آسان پذیرش، چندین دانشگاه در کانادا لزوم داشتن نمرات این امتحانات را برداشته اند. یک حذف رایج درمورد آزمون آیلتس می باشد.

در خواست پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

دانشجویانی که درخواست پذیرش در دانشگاه هایی از کانادا که نیاز به ارائه نمرات آیلتس ندارند، را می کنند، ملزم به ارائه مدارکی مشخص که ادعای آنها را درباره مهارت زبان انگلیسی تایید کند، می باشند. این مدارک شامل مدارک مورد نیاز، مدارکی که بیان کند زبان آموزشی در اولین یا آخرین مقطع تحصیلی انگلیسی بوده است، ریزنمرات و مانند آن.

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

دانشگاههای رتبه بالای کانادا بدون نیاز به آیلتس

برخی قوانین عمومی که عدم لزوم نمرات آیلتس را کنترل می کنند، این هستند که یا دانشجویان بطور بومی انگلیسی زبان هستند یا در کشورهای غیر انگلیسی زبان به دنیا آمده اند و مدرک رسمی آموزش سه سال متوالی یا بیشتر، به زبان انگلیسی را دریافت کرده اند. به علاوه، دانشجویانی که آزمون سطح آ یا او را کامل کرده اند نیز از استثنای مربوط به آیلتس بهره می برند.

دانشگاههایی خاص، استثناها و ملزومات مخصوص خود را برای اثبات مهارت زبان انگلیسی متقاضی دارند. در زیر لیست دانشگاههای کانادا که این مورد از استثنا را دارند آورده شده:

  • دانشگاه ساسکاچوان
  • دانشگاه بروک
  • دانشگاه کارلتون
  • دانشگاه وینیپگ
  • دانشگاه رجینا
  • دانشگاه مموریال
  • دانشگاه کنکوردیا

اخذ ویزای کانادا بدون مدرک زبان آیلس

کانادا قوانین جدید ویزای دانشجویی را ارائه کرده که نه تنها کمک می کند دانشجویان بین المللی حتما در دانشگاههای کشور تحصیل کنند بلکه تا اندازه ای به آنها این امکان را می دهد که کار کنند. بطور مثال، درگذشته دانشجویان تنها نیاز بود که هدف خود را از تحصیل در کانادا نشان دهند، درحالیکه اکنون برای دریافت ویزا، آنها موظفند تایید ثبت نام خود را در دانشکده ای که دانشجویان بین الملل را می پذیرد، ارائه دهند. بنابراین، دانشجویان متقاضی دریافت ویزا بدون مدرک آیلتس، ملزم به ارائه مدرک ثبت نام خود در دانشگاه منتخبشان که نیاز به مدرک آیلتس ندارد، می باشند.

وقتی که دانشکده منتخبشان نامه پذیرش را به آنها می دهد، دانشجویان می توانند در زمان درخواست ویزای دانشجویی، مدارک لازم برای اثبات مهارت زبان انگلیسیشان را ارائه دهند. علاوه براین، اکنون دانشجویان نمی توانند با مجوز تحصیلی بیشتر از 90 روز پس از پایان درسشان بمانند. این مسئله برای اطمینان از این است که دانشجویان پس از ثبت نام در یک مقطع تحصیلی بلند مدت، به برنامه های کوتاه مدت تغییر وضعیت ندهند.

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان با قوانین سختگیرانه برای کمک به مسئولان کانادایی است تا تعداد افراد دارنده مجوز تحصیلی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را ندارند را مهار کنند و در عوض اطمینان حاصل کنند که برای دانشجویان واقعی ویزای دانشجویی صادر می شود.همچنیم میتوانند جهت تحصیل پزشکی در کانادا نیز اقدام کنند ، انتظار می رود که این حرکت به کشور کانادا کمک کند تا موسسه های آموزشی با کیفیت پایین را حذف کند و آموزش با استاندارد بالا را به دانشجویان بین المللی متقاضی مقاطع تحصیلی باکیفیت، ارائه دهد. برای کسب اطلاعات و مشاوره حضوری با مشاورین حاذق ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس بگیرید .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *