ویزای فرانسه

ویزای فرانسه

فرانسه، مهد آزادی و رفاه و امنیت. این کشور که سالانه میزبان بیش از هشتاد میلیون توریست از سراسر جهان است، دارای فرهنگ غنی و آب و هوای مناسب و غذاها و نوشیدنی های خوشمزه و شهرهای تاریخی بی نظیری است. از کوه های آلپ همواره پوشیده از برف و برج زیبای ایفل و شهر قدیمی سنگفرش استراسبورگ و کلیسای نوتردام که بگذریم، از شرایط اقامت و ادامه تحصیل در دانشگاه های آن نمی توانیم بگذریم. این کشور برتر دنیا با اقتصادی شگرف و پردرآمد که محبوب ترین مقصد گردشگران و مهاجران را به خود اختصاص داده است، برای دانشجویان در پی تحصیل در فرانسه و کار و زندگی در این کشور ویزای مختلفی را ارائه می دهد. در این مقاله که به کمک مشاوران برجسته موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی تهیه شده است، به شرح این ویزاها و شرایط اخذ آن می پردازیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش های مهاجرتی و تحصیلی و کاری با مشاوران ما تماس بگیرید.

  فرم مشاوره فوری

  ویزاهای بلند مدت و کوتاه مدت فرانسه

  اگر قصد درخواست برای ویزای بلند مدت فرانسه را دارید، باید در ابتدا هدف خود را مشخص کنید. مقامات فرانسوی با توجه به اهداف سفر هر فرد، ویزاهای بلند مدتی را ارائه می دهند. با توجه به هدف سفر شما، ممکن است به یکی از ویزاهای زیر نیاز داشته باشید:

  • ویزاهای خانواده
  • ویزاهای حرفه ای
  • ویزاهای تحصیلی
  • سایر ویزاهای بلند مدت فرانسه ( آموزشی، کاری تعطیلات، مذهبی، بازدید کننده و غیره)

  ویزای بلند مدت خانواده: این ویزا برای متقاضیانی صادر می شود که قصد دارند به همسر خود که شهروند قانونی فرانسه است، ملحق شوند.

  ویزای بلند مدت حرفه ای: این ویزا برای افرادی که قصد اقامت بیش از 90 روز در فرانسه با هدف شرکت در فعالیتی که هزینه آن پرداخت شده را دارند،؛ صادر می شود.

  ویزای تحصیلی:این ویزا برای دانشجویانی صادر می شود که قصد تحصیل به مدت بیش از 90 روز در موسسات دولتی، خصوصی یا دوره های زبان فرانسوی و غیره را دارند.

  پاسپورت استعدادیابی: کارت پاسپورت استعدادیابی مختص به خارجیانی است که قصد اقامت تا حداکثر یک سال را دارند و تمایل دارند در فعالیت هایی که هزینه آن پرداخت شده به خصوص محیط های رقابتی مانند استعدادیابی جهانی شرکت کنند. این شامل طیف گسترده ای از 10 گروه با اعتبار بین المللی شناخته شده می باشد. متقاضیان پس از دریافت این ویزا می توانند برای کارتی شبیه به مجوز اقامت که امکان زندگی تا حداکثر 4 سال در فرانسه را فراهم می کند، درخواست دهند.

  ویزای کاری تعطیلات: ویزای کاری تعطیلات یک ویزا با حق الورود متعدد و غیر قابل تمدید است که حداکثر برای 12 ماه معتبر می باشد. این ویزا به شهروندان 13 کشور که در برنامه کاری تعطیلات فرانسه شرکت می کنند، اعطا می شود. ایده اصلی این برنامه، ورود جوانان این کشورها به فرانسه است تا در حالی که کسب درآمد می کنند، فرهنگ، تاریخ و مقاصد توریستی فرانسه را کشف کنند.

  ویزای بلند مدت مذهبی: اعضای کلیساهای مسیحی، کاتولیک یا پروتستان، می توانند جهت ورود به فرانسه و انجام وظایف مذهبی خود برای این ویزا درخواست دهند. متقاضیان علاوه بر سایر مدارک لازم به دعوت نامه ای از موسسه مذهبی نیاز دارند.

  مدارک مورد نیاز برای ویزاهای فرانسه

  مدارک مورد نیاز برای ویزاهای فرانسه

  مدارک مورد نیاز برای ویزاهای فرانسه

  فرم درخواست ویزا فرانسه را دانلود کنید، آن را کاملاً و به درستی پر کنید. همچنین می توانید فرم درخواست ویزای فرانسه شینگن را بصورت الکترونیکی پر کرده و یک سی دی را چاپ کنید.

  2 عکس باید پیوست شود؛ عکس باید از نوع گذرنامه ای باشد – یک عکس تمام چهره جدید با پس زمینه روشن. درباره شرایط و مشخصات عکس ویزای فرانسه بیشتر بیاموزید.

  گذرنامه و کپی ویزاهای قبلی شما – که حداقل برای 3 ماه پس از تاریخ بازگشت معتبر است – مورد نیاز است. گذرنامه شما باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

  یک کپی از رزرو بلیط برگشت تان. توصیه نمی شود قبل از اخذ ویزا بلیط را خریداری کنید – در غیر اینصورت تایید بیمه ویزای مسافرتی برای پوشش حداقل 30،000 یورو در فرانسه و کل منطقه شینگن لازم است. برای درخواست ویزای فرانسه، سفارتخانه / کنسولگری فرانسه به یک بیمه نامه مسافرتی شینگن نیاز دارد که در همه کشورهای شینگن معتبر است. سفارت / کنسولگری فرانسه همچنین نیاز به تایید یک گزارش به عنوان اثبات پوشش به همراه سایر مدارک درخواست شده و درخواست نامه ویزای فرانسه دارد.

  نامه ای از متقاضی که هدف او از بازدید فرانسه و برنامه سفر را بیان می کند

  رزرو بلیط پرواز. اطلاعاتی در مورد چگونگی رزرو پرواز برای درخواست نامه ویزا فرانسه بدون پرداخت هزینه واقعی پرواز کسب کنید.

  اثبات اسکان برای کل اقامت خود در فرانسه. هتلی را در فرانسه بصورت آنلاین رزرو کنید!

  اثبات وضعیت مدنی (گواهی ازدواج، گواهی تولد فرزندان، گواهی فوت همسر، کارت شناسایی در صورت وجود) 

  وسایل امرار معاش – اثبات مقدار مالی کافی برای مدت اقامت. همانطور که کمیسیون اروپا مشخص می کند، هر خارجی که به دنبال ورود به فرانسه است، از 19 ژوئن 2014، هنگام درخواست ویزای فرانسه، اگر مدرکی از مسکن از پیش آماده شده ندارد، باید به پردازش سفارت یا کنسولگری فرانسه ثابت کند که دارای مبلغ پول روزانه 120 یورو است. اگر متقاضی پیش پرداختی برای یک هتل انجام داده باشد، این مبلغ برای مدت اقامت در هتل تحت پوشش روزانه به 65 یورو در روز کاهش می یابد، در حالی که مابقی آن 120 یورو است. همچنین، در صورتی که متقاضی فرم های ارزان قیمت مسکن را اثبات کند، مقدار آن به 32.25 یورو در روز کاهش می یابد.

  هزینه ویزاهای فرانسه

  هزینه ای برای هر متقاضی که درخواست ویزای فرانسه را ارسال می کند، اعمال می شود. هزینه معمول درخواست برای ارسال درخواست ویزای فرانسه:

  1. در صورت نیاز به ویزای اقامت کوتاه یا ترانزیت فرودگاهی برای فرانسه، هزینه درخواست 60 یورو است (مگر اینکه چیز دیگری بر روی برچسب ویزا تصریح شود)
  2. در صورت نیاز به ویزای اقامت کوتاه یا ترانزیت فرودگاهی برای یک وزارت خارجه فرانسوی یا منطقه فرانسه، هزینه درخواست 60 یورو است
  3. در صورت نیاز به ویزای اقامت کوتاه مدت یا ترانزیت فرودگاهی برای سرزمین های خارج از کشور فرانسه، هزینه درخواست 9 یورو است
  4. در صورت نیاز به ویزای اقامت طولانی برای فرانسه، هزینه درخواست 99 یورو است
  5. در صورت نیاز به یک دانشجوی طولانی مدت اقامت در خاک فرانسه، هزینه درخواست 50 یورو است
  6. در صورت نیاز به ویزای اقامت طولانی مدت در فرانسه و دیگر مناطق سرزمینی فرانسه، برای یک کودک خارجی که قانونی توسط شهروندان فرانسوی پذیرفته است، هزینه درخواست 15 یورو است 

  کاهش نرخ تا 35 یورو، برای موارد زیر اعمال می شود:

  • کودکان در سن 6 تا 11 سال (شامل پلی نینزی فرانسه، کالدونیای جدید، والیس و فوتونا، سنت پیر و میکلو، مایوت و سرزمین های جنوبی و قطب جنوب فرانسه
  • شهروندان ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، اوکراین، روسیه
  • شهروندان بوسنی و هرزگوین، آلبانی، مولداوی، مقدونیه شمالی، صربستان، مونته نگرو که هنوز گذرنامه بیومتریک ندارند

  هیچ هزینه ویزا برای موارد زیر وجود ندارد:

  1. عضو خارجی خانواده یا شهروند یک کشور عضو دیگر از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس
  2. یک زن یا همسر خارجی یک شهروند فرانسوی 
  3. یک تبعه خارجی که دارای گذرنامه دیپلماتیک یا خدماتی است
  4. کودکی زیر 6 سال (شامل کالدونیای جدید، پولینزیای فرانسه، والیس و فوتونا، سن پیر و میکلون، مایوت و سرزمین های جنوبی و قطب جنوب فرانسه
  5. دانش آموز مقطع ابتدایی و متوسطه در یک بازدید تحصیلی از یک مدرسه فرانسوی یا مسافرت برای اهداف تحصیلی یا برنامه های آموزشی در یک قلمرو فرانسه
  6. یک تبعه خارجی، دارنده کمک های مالی تحصیلی دولت فرانسه 
  7. یک تبعه خارجی، صاحب دولت های خارجی، بنیادها یا کمک های مالی تحصیلی اتحادیه اروپا
  8. یک تبعه خارجی، که ذینفع تحرک جوانان از توافق فرانسه و کانادا است
  9. یک تبعه خارجی، ذینفع کار در تعطیلات از توافقنامه فرانسه – ژاپن، فرانسه – کره، فرانسه – آرژانتین یا فرانسه کلمبیا
  10. یک معلم خارجی، که گروه ها را در یک سفر تحصیلی یا برنامه های های آموزشی در یک قلمرو فرانسه همراهی می کند
  11. یک محقق علمی خارجی
  12. یک کارگر فصلی خارجی
  13. یک تبعه خارجی از مونته نگرو، ترکیه و صربستان که به صورت ارزشمندی در یک قلمرو فرانسه استخدام می شوند و اعضای خانواده وی از برنامه اتحاد خانواده
  14. یک تبعه خارجی که به زبان فرانسه آموزش می دهد (اعضای خانواده اش جزیی از این برنامه نیست)
  15. دستیار زبان خارجی و دستیار تدریس.
  ویزای پیوست فرانسه

  ویزای پیوست فرانسه

  ویزای پیوست فرانسه

  ویزای بازدید خانواده یک ویزای اقامت بلند مدت است که به منظور اجازه دادن به خارجی ها برای رفتن به فرانسه و دیدار با اعضای خانواده، همسر، فرزند یا والدین آنها برای بیش از سه ماه و تا یک سال صادر می شود. معیار اصلی واجد شرایط بودن برای کسانی که می خواهند به اعضای خانواده خود که به صورت دائم یا موقت در فرانسه زندگی می کنند بپیوندند، علاوه بر ارائه مدارک حمایتی، مدارکی است که خویشاوندی با افراد مقیم فرانسه را نشان می دهد که دارای شرایط زیر هستند: 

  1. تبعه اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا
  2. تبعه فرانسه
  3. تبعه خارجی که به صورت قانونی در فرانسه اقامت دارد.
  4. اگر شما از طریق ویزای بلند مدت وارد فرانسه شوید، باید برای ثبت و دریافت مجوز اقامت از مسئولان فرانسوی بعد از ورود به فرانسه اقدام کنید.
  5. ویزای بازدید خانواده برای خویشاوندان اتباع غیر اتحادیه اروپا/ منطقه اقتصادی اروپا/ سوئیس ( اتباع خارجی مقیم فرانسه ) 

  اگر اعضای خانواده شما در فرانسه اقامت دارند و اتباع فرانسوی، اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا نیستند، شما هنوز هم واجد شرایط درخواست برای ویزای اقامت بلند مدت بازدید خانواده در فرانسه هستید. در این مورد، اعضای خانواده مقیم فرانسه باید ثابت کنند سرمایه کافی دارند به این معنی که می توانند از بستگان خود که به فرانسه می آیند حمایت کنند، یا خود متقاضیان باید نشان دهند سرمایه کافی دارند به این معنی که می توانند از خودشان حمایت کنند.

  ویزای قبول فرزند فرانسه ( FRANCE ADOPTION VISA)

  این ویزا برای والدین خارجی یا فرانسوی صادر می شود که در فرانسه اقامت دارند و تمایل دارند کودکی در کشور خارج از فرانسه را به فرزندی قبول کنند و آن را به فرانسه بیاورند. کمیسیون پذیرش فرزند بین الملل اختیارات قانونی برای تصمیم گیری در مورد صدور ویزای بلند مدت برای پذیرفتن فرزند را بر عهده دارد.

   در مواردی که کودکی به فرزند خواندگی پذیرفته می شود که شهروند یا مقیم فرانسه در خارج از این کشور است، با والدین مثل بخشی از ویزای پیوست خانواده برخورد خواهد شد.

  چگونه می توانید برای ویزای بازدید خانواده درخواست دهید؟

  پروسه درخواست ویزای اقامت بلند مدت بازدید خانواده با دیگر ویزاهای فرانسه تفاوت زیادی ندارد. تنها تفاوت در مدارک مورد نیاز است. به منظور تکمیل موفقیت آمیز درخواست ویزای بازدید خانواده، مراحل زیر را دنبال کنید: 

  بررسی کنید که آیا به درخواست برای ویزای بازدید خانواده نیاز دارید یا خیر؟ آیا به ویزای بازدید خانواده نیاز دارید یا نه؟ این به تابعیت و بخشی از فرانسه که می خواهید به آن سفر کنید بستگی دارد. برخی دسته بندی ها برای اتباع خارجی که تمایل دارند وارد فرانسه شوند و برای بیش از سه ماه در این کشور بمانند وجود دارد که دیگر نیازی به دریافت ویزای بلند مدت به منظور اجازه اقامت ندارند. با این وجود، افرادی که از الزامات ویزای بلند مدت فرانسه مستثنی هستند، باید مجوز اقامت را به محض ورود به فرانسه در صورت اقامت برای بیش از 6 ماه دریافت کنند.

   فرم مشاوره فوری

   • فرم درخواست ویزای اقامت بلند مدت فرانسه را تکمیل کنید
   • شما می توانید فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنید یا از طریق ایمیل از سفارت یا کنسولگری فرانسه در کشور درخواست کنید.
   • مدارک مورد نیاز را جمع آوری کنید
   • زمانی که برای ویزای بازدید خانواده درخواست می دهید، باید برخی از مدارک خاص را جمع آوری کنید و در روز مصاحبه با مامور کنسولی در سفارت یا کنسولگری فرانسه در کشور ارائه دهید.

   برای درخواست ویزای بازدید خانواده باید مدارک زیر را ارائه کنید: 

   1. تکمیل فرم درخواست ویزای ملی فرانسه. شما باید فرم درخواست ویزای ملی فرانسه را برای ویزای بازدید خانواده تکمیل کنید.
   2. دو قطعه عکس مدل عکس پاسپورت. شما باید دو قطعه عکس به همراه دیگر مدارک ارائه کنید. عکس ها نباید متعلق به بیش از سه ماه قبل باشد.
   3. پاسپورت معتبر با دو صفحه خالی. قبل از درخواست، تاریخ صدور و اعتبار پاسپورت خود را چک کنید
   4. کپی ویزاهای قدیمی. اگر شما هر گونه ویزا از هر کشوری دارید باید کپی ویزا ها را ارسال کنید.
   5. گواهی سوابق کیفری در کشور – نشان می دهد متقاضی هیچ پرونده باز کیفری ندارد.
   6. اثبات پرداخت هزینه ویزا

   ویزای تحصیلی فرانسه

   به منظور واجد شرایط بودن برای ویزای تحصیلی بلند مدت باید در یک موسسه آموزش عالی در فرانسه پذیرفته شوید. برای تمام اتباع خارجی که تمایل دارند در فرانسه برای بیش از سه ماه تحصیل کنند و الزامات را برآورده کرده اند، ویزای تحصیلی فرانسه صادر می شود که به آنها این امکان را می دهد که در فرانسه تحصیل و اقامت داشته باشند و در بسیاری از موارد برای مدت زمان معینی در هفته کار کنند. در این مقاله، برخی از مهمترین مواردی که دانشجویان بین الملل در زمان تحصیل در فرانسه باید بدانند، ارائه شده است.

   انواع ویزاهای تحصیلی فرانسه

   انواع ویزاهای تحصیلی فرانسه

   انواع ویزاهای تحصیلی فرانسه

   اتباع خارجی که تمایل دارند برای اهداف تحصیلی وارد فرانسه شوند و برای بیش از سه ماه تا یک سال در این کشور اقامت کنند، مطابق سن و سطح تحصیلاتشان به چند گروه تقسیم می شوند. از طرف دیگر، افرادی که تمایل دارند برای کمتر از سه ماه در فرانسه اقامت کنند باید برای ویزای تحصیلی شینگن فرانسه درخواست دهند. در ادامه تمام گروه های تحت ویزای تحصیلی فرانسه و همچنین برخی از خصوصیات آنها شرح داده شده است.

   ویزای تحصیلی فرانسه برای دانشجویان بالای 18 سال

   این نوع ویزای تحصیلی فرانسه برای دانشجویانی است که تمایل دارند در موسسات آموزشی دولتی یا خصوصی در فرانسه ثبت نام کنند. موضوع تحصیلی باید با مدرک قبلی یا شغل حرفه ای فعلی متقاضیان مطابقت داشته باشد. به منظور واجد شرایط بودن برای ویزای تحصیلی بلند مدت شما باید در یک موسسه آموزش عالی پذیرفته شوید. اگر شما می خواهید در آزمون ورودی شرکت کنید یا در مصاحبه حضور پیدا کنید باید برای ویزای تحصیلی کوتاه مدت درخواست دهید.

   درخواست برای ویزای تحصیلی فرانسه

   درخواست برای ویزای تحصیلی بلند مدت باید به کنسولگری یا سفارت فرانسه در کشور ارسال شود. به شدت توصیه می شود که برای این ویزا حداکثر 3 ماه و حداقل دو هفته قبل از تاریخ ورود درخواست دهید.

   مدارک مورد نیاز برای دانشجویان بالای 18 سال

   اگر شما بالای 18 سال سن دارید، برای درخواست ویزای تحصیلی فرانسه باید مدارک زیر به همراه مدارک مورد نیاز استاندارد برای ویزاهای فرانسه را ارسال کنید. اثبات ثبت نام یا پیش ثبت نام در موسسه آموزشی در فرانسه در رشته آکادمی مرتبط با تحصیلات قبلی شما. این مدرک توسط موسسه ای که شما می خواهید در آن تحصیل کنید صادر می شود و حاوی نام شما، رشته تحصیلی، مدت زمان تحصیل و غیره است.

   • اثبات وضعیت/ سطح آکادمی شما
   • نامه پشتیبانی که پروژه تحصیلی شما در فرانسه را شرح می دهد.
   • دیپلم ها، گواهی ها

   مدارک مورد نیاز برای دانش آموزان زیر 18 سال 

   یکی از والدین باید برای این نوع ویزا بلند مدت تحصیلی به نام فرزندش درخواست دهد و مدارک حمایتی مورد نیاز زیر را ارائه کند: 

   1. اثبات ثبت نام در مدرسه فرانسوی
   2. گزارشهای مدرسه قبلی
   3. دانش کودکان از زبان فرانسه
   4. اثبات محلی که کودک زندگی می کند
   5. مدارکی که تایید می کند والدین منابع مالی کافی برای حمایت از فرزندشان را دارند.
   6. گواهی تولد که نام هر دو والدین در آن مشخص شده است
   7. ترجمه رسمی گواهی تولد به زبان فرانسه
   8. پاسپورت والدین
   9. اثبات سرپرستی قانونی – در صورتی که کودک به همراه شخص ثالث به فرانسه سفر کند، باید سرپرستی خود را که توسط هر دو والدین امضا شده است را نشان دهد.
   10. فرم اجازه سفر که توسط هر دو والدین امضا شده است.
   11. ثبت نام یا پیش ثبت نام در موسسه آموزش در فرانسه
   12. کارنامه سال گذشته
   13. رسید پرداخت هزینه تحصیل یا نامه تعهد پرداخت هزینه که به مدرک اثبات درآمد ضمیمه شده است
   14. الزامات ویزای شرکت در برنامه فرانسه ( FRANCE AU PAIR VISA ) 
   15. دعوت نامه از خانواده میزبان ( برای تصدیق گواهی پذیرش ) 
   16. اثبات وضعیت/ سطح آکادمی در صورت نیاز

   گواهی پزشکی که نباید متعلق به بیش از سه ماه قبل باشد و توسط مترجم رسمی به زبان فرانسه ترجمه شده باشد.

   ویزای کاری فرانسه

   ویزاهای بلند مدت کاری فرانسه برای افرادی که تمایل دارند وارد فرانسه شوند و برای بیش از سه ماه، تا یک سال، در فرانسه تحت اهداف کاری اقامت کنند، صادر می شود. برای هر یک از ویزاها، الزامات و معیارهای صلاحیت و همچنین وظایفی وجود دارد که به منظور دریافت موفقیت آمیز ویزای کاری باید به صورت صحیح آنها را تکمیل کنید.

   ویزای کار فرانسه برای ایجاد و راه اندازی کسب و کار یا شرکت 

   اگر شما تمایل دارید کسب و کار یا شرکتی را در فرانسه راه اندازی کنید، باید برای این نوع ویزا درخواست دهید. این درخواست می تواند به صورت شخصی یا با همکاری شرکت انجام شود. فراموش نکنید که از شما خواسته می شود مدارک اضافی ( بیشتر از مدارکی که معمولا مورد نیاز است ) برای اثبات داشتن سرمایه کافی برای ایجاد کسب و کار ارائه کنید.

   ویزای کار فرانسه برای افراد متخصص و کارکنان مستقل

   برخی از مشاغل مانند مباشر، سردفتر اسناد رسمی، مدیران قضایی، کارگزار بیمه و غیره برای اتباع غیر اروپایی در دسترس نیستند. دیگر افراد مثل پزشکان، وکلا، معماران و غیره به مجوز از سازمان مربوطه نیاز دارند. بنابراین قبل از درخواست برای این نوع ویزا مطمئن شوید که برای استخدام در فرانسه چه کارهایی باید انجام دهید.

   نحوه درخواست ویزای کار فرانسه

   نحوه درخواست ویزای کار فرانسه

   نحوه درخواست ویزای کار فرانسه

   هر متقاضی به منظور تکمیل موفقیت آمیز پروسه درخواست ویزای کاری بلند مدت فرانسه باید مراحل مشخصی را طی کند.

   پی ببرید که آیا به درخواست ویزای کار نیاز دارید یا خیر؟ 

   اینکه آیا به ویزای کار بلند مدت فرانسه نیاز دارید یا نه به تابعیت و بخشی از فرانسه که می خواهید به آن سفر کنید بستگی دارد. برخی از ملیت ها هستند که به منظور ورود به فرانسه برای اهداف کاری و اقامت برای بیش از سه ماه به ویزای کار بلند مدت نیاز ندارند.

   دیگر ملیت ها، بدون در نظر گرفتن بخشی از فرانسه که می خواهند به آن سفر کنند، برای ورود و ماندن در این کشور به ویزای بلند مدت نیاز دارند. هر چند که به منظور کار کردن در فرانسه، در اکثر موارد مجوز اقامت و مجوز کار باید کسب شود.

   تکمیل فایل مدارک

   الزامات ممکن است بین کشورهای مختلف متفاوت باشد، گرچه این تفاوت ها زیاد نیست؛ بنابراین توجه کنید که مدارک را مطابق با الزامات کشور خود جمع آوری کنید. مدارکی که برای ارسال درخواست ویزای کار فرانسه مورد نیاز است به صورت زیر است:

   تکمیل فرم درخواست ویزای کار فرانسه. فرم را به صورت صحیح و صادقانه تکمیل کنید

   دو قطعه عکس. شما باید دو قطعه عکس به همراه دیگر مدارک ارسال کنید. عکس ها نباید متعلق به بیش از سه ماه قبل باشد.

   پاسپورت معتبر قبل از درخواست، اعتبار و تاریخ صدور پاسپورت خود را چک کنید. پاسپورت باید حداقل در طول ده سال گذشته صادر شده باشد و برای سه ماه بعد از پایان اقامت شما در فرانسه معتبر باشد. پاسپورت باید حداقل دو صفحه خالی به منظور درج برچسب ویزا داشته باشد.

   اثبات توانایی مالی – مسئولان فرانسوی می خواهند بدانند شما چگونه در فرانسه از لحاظ مالی خود را تامین می کنید. به همین دلیل، شما باید مدارک زیر را به عنوان بخشی از الزامات ارسال کنید: 

   • صورت حساب اخیر بانک
   • قرارداد کاری که وضعیت حقوق شما در آن مشخص شده است ( اگر در فرانسه زندگی می کنید ) 
   • میزان درآمد از ملک اجاره ای
   • مزایای برنامه بازنشستگی
   • بیانیه از حامی مالی که آمادگی برای پوشش هزینه های شما در مدت اقامت در فرانسه را نشان می دهد، به همراه مدارکی که دارایی های حامی مالی را تایید می کند ( برای مثال صورت حساب بانکی سه ماه گذشته و غیره ) 
   • دیگر مدارکی که تایید می کند شما منابع مالی برای حمایت از خودتان در کل دوره اقامت در فرانسه را دارید 
   • گواهی سوابق کیفری که نشان می دهد شما در جریان هیچ پرونده کیفری بازی نیستید
   • اثبات پرداخت هزینه ویزای کاری فرانسه

   مشاوران و کارشناسان متبحر و باتجربه ما در موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی در شعبه های تهران، شیراز، اصفهان و مشهد با بهترین گزینه های مهاجرتی و تحصیلی و کاری در خدمت همه شما افراد دوراندیشی است که خواستار تحقق رویاها و آرزوهایتان در ادامه تحصیل و کار و زندگی در کشورهای اروپایی می باشید. وکلای زبده موسسه حقوقی اصطهباناتی همه تلاش خود را به کار می بندند تا هموارترین مسیر مهاجرتی را به شما ارائه دهند و در طی این مسیر مهاجرت به فرانسه و یا هر کشور دیگر همراه و همگام شما خواهند بود. با ما در تماس باشید.

   آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

    فرم مشاوره فوری

    2 دیدگاه برای “ویزای فرانسه

    1. جواد صالحی گفت:

     با احترام سلام عرض میکنم من یک ویزاه به کشوره فرانسه میخام آیا امکان دارد؟

     1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

      سلام
      بله لطفا با واحد پیگیری پرونده ها و مشاورین مهاجرتی ما تماس برقرار کنید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.