تحصیل در کانادا

ویزای تحصیلی دانشجویان ایرانی در کانادا

ویزای تحصیلی دانشجویان ایرانی در کانادا

اگر شما یک دانشجو از ایران هستید، برای تحصیل در کانادا به ویزای تحصیلی دانشجویان ایرانی در کانادا نیاز دارید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که زمان اضافی برای درخواست ویزا داشته باشید و بلافاصله پس از اینکه در دانشگاه انتخابی خود پذیرفته شدید و ثبت نام کردید، می توانید نوشتن درخواست نامه خود را برای اجازه تحصیل در کانادا آغاز کنید.

دریافت ویزای تحصیلی دانشجویان ایرانی در کانادا

دانشجویان ایرانی جهت دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید حداقل 4 تا 6 ماه قبل از شروع برنامه تحصیلات دانشگاهی خود درخواست کنند و پس از درخواست، باید انتظار داشته باشند که برای تصمیم گیری صدور ویزا حدود 42 روز منتظر بمانند. شما می توانید برای ویزای کانادا به صورت آنلاین یا بر روی کاغذ به صورت حضوری درخواست کنید. هیچ مرکزی برای درخواست ویزای کانادا در ایران وجود ندارد، بنابراین شما مجبور خواهید شد که برای ارائه مدارک و اطلاعات خود به خارج از کشور بروید و مدارک خود را در صورت درخواست حضوری ارائه دهید.

هزینه ویزای دانشجویی در کانادا

هزینه ویزای دانشجویی در کانادا

هزینه ویزای دانشجویی در کانادا

برای درخواست ویزای تحصیل در کانادا، شما همچنین باید هزینه 150 CAD (دلار کانادا) را پرداخت کنید. با توجه به وضعیت شما، مقامات کانادایی به شما این امکان را می دهند که این هزینه را به صورت آنلاین در محل مرکز درخواست ویزا و یا از طریق انتقال بین بانکی پرداخت کنید. دانشجویان ایرانی نیازی به دریافت بیمه درمانی برای ویزای کانادا ندارند. برای جمع آوری اطلاعات بیومتریک، شما باید 85 CAD اضافی پرداخت کنید، شما تمامی این هزینه ها را باید به مرکز درخواست ویزا در ترکیه و یا مقصد دیگری در خارج از کشور ایران پرداخت کنید.

مصاحبه ویزای تحصیلی دانشجویان ایرانی در کانادا

مقامات کانادایی، درخواست ایرانیان برای ویزای دانش آموزی کانادا را در ترکیه توصیه می کنند. با توجه به وضعیت شما، پس از تجزیه و تحلیل درخواست تان برای مصاحبه ویزا دعوت می شوید. دانشجویان ایرانی بایستی در طول فرآیند درخواست ویزا اطلاعات بیومتریک خود را ارائه دهند. اطلاعات بیومتریک شما اساسا، شناسایی اضافی (به عنوان مثال اثر انگشت و تصاویر) است که کشورها برای مقاصد امنیتی استفاده می کنند.

شما باید برای مصاحبه ویزا در طول فرایند درخواست حضور پیدا کنید. مجوز تحصیل از کانادا برای طول دوره تحصیلی + 3 ماه معتبر است. به طوری که می توانید در طول برنامه تحصیلی خود بمانید، اما برای ادامه تحصیل ممکن است نیاز به تمدید هر ساله مجوز باشد. اگر می خواهید بعد از گذراندن دوره تحصیلی خود در کانادا بمانید، مجبورید از طریق اداره مهاجرت برای ویزایی دیگر یا تجدید نظر ویزا درخواست کنید.

درخواست ویزای تحصیلی دانشجویان ایرانی در کانادا

هنگامی که برای ویزای دانشجویی کانادا درخواست می کنید، یکی از مهم ترین مواردی که شما باید ثابت کنید این است که، می توانید خود را در طول برنامه تحصیلی از لحاظ مالی حمایت کنید. برای کانادا، اگر قصد تحصیل در هر استان به جز کبک را دارید، شما نیاز دارید که ثابت کنید می توانید 833 CAD در ماه پرداخت کنید، اما اگر قصد مهاجرت به کبک کانادا جهت تحصیل را داشته باشید، باید نشان دهید که می توانید 917 CAD از منابع خارجی پرداخت کنید، یا در حال حاضر در حساب بانکی شما موجود است.

درخواست ویزای تحصیلی دانشجویان ایرانی در کانادا

درخواست ویزای تحصیلی دانشجویان ایرانی در کانادا

زبان تحصیل دانشجویان ایرانی در کانادا

دانشجویان ایرانی نیاز به اثبات مهارت صحبت کردن خوب به زبان انگلیسی برای تحصیل در یک دانشگاه بین المللی کانادا دارند. این مهارت های زبانی تضمین می کند که می توانید در کلاس های خود موفق باشید و راه تحصیل خود را در سراسر کانادا مدیریت کنید. دانشجویان ایرانی قبل از ورود به کانادا نیازی به آزمایشات پزشکی و ایجاد یک حساب بانکی محدود ندارند. موسسه حقوقی (توسعه گران مهر) خدمات تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا را به صورت تضمینی به مرحله انجام می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *