ویزای آمریکا
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

ESTA ویزای آمریکا محسوب نمی شود اما طبق برنامه معاف از ویزا، جهت سفرهای دریایی و یا هوایی و عبور از مرزهای کشور آمریکا ارائه یک مجوز سفر از ESTA لازم و ضروری می باشد. زمانیکه ESTA برای اولین بار به فرد متقاضی ارائه می شود به مدت 2 سال معتبر است مگر اینکه فرد متقاضی یک پاسپورت جدید از خود نشان دهد. درضمن اگر مسافر از راه دریایی و یا هوایی قانونی وارد خاک نشود به وی VWP داده نخواهد شد.

ویزای آمریکایی

اخذ ویزای آمریکا

دپارتمان امنیت کشور آمریکا این اواخر شدیدا به تقویت برنامه معافیت از ویزا و جلوگیری از سفر تروریست به این کشور پرداخته است. از ژانویه 2016درصورتیکه افراد متقاضی ورود به آمریکا از قبل وارد کشورهای ایران، عراق، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن شده باشند و یا اینکه دارای تابعیت ایران، عراق، سوریه و یمن باشند شامل حال برنامه معاف از ویزا نخواهند شد و حتما جهت ورود به آمریکا نیاز به اخذ ویزا دارند. جهت اطلاع از شرایط تابعیت و اقامت در آمریکا با مشاوران موسسه توسعه گران مهر تماس بگیرید.

شرایط اخذ ویزا در آمریکا

دیپلمات ها، افراد نظامی، خبرنگاران، فعالان حقوق بشر باید معافیت از ویزایشان را از سازمان Secretary of Homeland Security اخذ کنند. شهروندان کشورهای ذکر شده طبق یک سری شرایط خاص که در ادامه درموردشان به صورت جامع توضیح داده می شود می توانند بدون ارائه ویزا وارد خاک کشور آمریکا بشوند. درباره شرایط مهاجرت به آمریکا بیشتر بخوانید.

الزام داشتن ویزای آمریکا

Bahamas: شهروندان این کشور جهت ورود به آمریکا نیاز به ارائه ویزا ندارند البته این موضوع در صورتی است که این عزیزان بواسطه Preclearance Facilities واقع در Freeport International Airports در خواست ورود به آمریکا را بدهند. البته باید خاطر نشان کرد که شهروندان BAHAMAS که قصد ورود به آمریکا را دارند باید فاقد هرگونه سابقه جنایی، سوپیشینه و نقض حقوق کشور آمریکا در گذشته را داشته باشند. درضمن پاسپورتشان نیز باید معتبر بوده و منقضی نشده باشد و مدارکشان باید نشان دهد که این عزیزان هنوز تابع و شهروند کشور BAHAMAS می باشند. درضمن باید خاطر نشان کرد که فرد متقاضی بالای 14 سال باید دارای گواهی حقوقی از  Royal Bahamas Police Force باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آمریکا با مشاوران موسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس بگیرید.

[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ posts_per_line=”3″ category=”immigration”]
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *