هزینه زندگی در کشور اوکراین
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

به طور کلی، هزینه زندگی در کشور اوکراین نسبتا پایین است مخصوصا در صورتی که بتوانید در حالی که در اینجا زندگی می کند، حقوق و دستمزد غربی دریافت نمایید. براساس نمرات ارائه شده اخیر، اوکراین در رتبه هفتاد و هشتم از نظر هزینه های زندگی قرار گرفته است.اگر قصد اقامت برای مدت زیادی در اوکراین را دارید، ممکن است بخواهید از برنامه کمکی اجاره دراز مدت استفاده نمایید.

اقامت و هزینه زندگی در کشور اوکراین

هزینه زندگی در اوکراین شدیدا وابسته به منطقه و شهر مورد نظر شما می باشد. به طور طبیعی، شهرهای بزرگ مانند کیو و اودسا هزینه زندگی بسیار بالاتری نسبت به دیگر شهرهای کوچک مانند نیکولایف و خرسن دارند. مناطق روستایی حتی ارزان تر خواهند بود، همچنین هزینه کارگری بسیار کمتری خواهند داشت.این تصور غلط رایج توسط بازدید کنندگان جدید به نظر می رسد که کیو یک شهر ارزان است. که البته از بسیاری از پایتخت های اروپایی ارزان تر می باشد، اما نمی توان این شهر را به عنوان شهری “ارزان” دسته بندی کرد.شهر کیو در اوکراین

 

شهر کیو در اوکراین

بخش مرکزی کیو شامل بوتیک های مشابه در شهرهای بزرگ مانند مسکو، رم، پاریس و دیگر کشورها می باشد، با قیمت های تقریبا مشابه در مورد اقلام فروخته شده در این مغازه ها نسبت به دیگر مراکز اروپایی. بسیاری از آپارتمان ها در بخش مرکزی کیو نیز بسیار گران قیمت می باشند، مخصوصا برای کسانی که در خیابان اصلی Kreschatik زندگی می کنند که البته دارای امکانات بسیار لوکسی نیز می باشند. در هر صورت، کسانی که مدت زمان طولانی را در کیو می گذرانند، یاد می گیرند که روش های زیادی برای دور زدن هزینه نسبی زندگی در کیو وجود دارد و متوج خواهند شد که در مقایسه با سایر پایتخت های اروپایی، کیو واقعا ارزان است.

شما می توانید از شرایط مهاجرت به اوکراین باخبر شوید اگر با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) به گفت و گو بنشینید آنها اطلاعات جامعی را به شما خواهند رساند.

[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ posts_per_line=”3″ category=”immigration”]
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *