مهاجرت کاری به هلند

مهاجرت کاری به هلند

همانطور که می دانیم هلند کشور گل و زیبایی و نقاشی و هنر می باشد، هلند بین دو کشور آلمان و بلژیک در اروپا واقع گردیده و طبیعت زیبای هلند، توریسم را به یکی از منابع اصلی درآمد این کشور تبدیل نموده است. در ادامه مقاله به شرایط و راه های مهاجرت کاری به هلند به صورت خلاصه اشاره کرده ایم.

  فرم مشاوره فوری

  شرایط مهاجرت کاری به هلند

  کشور هلند کشوری دارای اقتصادی توسعه یافته می باشد و با توجه به وضعیت اقتصادی، وضعیت کاری در این کشور هم از لحاظ فرصت های شغلی و هم به لحاظ تجارت و سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد. برای اخذ ویزای کار در هلند، فرد باید یک دعوت نامه کاری از شرکتی معتبر در هلند داشته باشید. این نوع ویزا به افراد خارج از شهروندی اتحادیه اروپا اجازه کار و اقامت موقت (کم تر از یک سال) را می دهد.

  ویزای کاری هلند

  ویزای کار در هلند بدین صورت می باشد که پس این که کارفرما یک شرکت معتبر در داخل کشور هلند شغل مورد نیاز شرکت خود را آگهی نمود و پس از طی بازه زمانی 3 ماهه متقاضی برای آن شغل از داخل کشور هلند پیدا نشد، کارفرما این آگهی را در سطح اتحادیه اروپا انتشار می نماید و اگر در اتحادیه اروپا شخص مورد نظر پیدا نشد، در این مرحله است که کارفرما اجازه می یابد که نیروی کار خود را از خارج از اتحادیه اروپا جذب نماید.

   فرم مشاوره فوری

   ویزای کاری هلند

    

   دریافت ویزای کاری هلند

   شرایط اخذ ویزای کاری هلند داشتن یک پیشنهاد شغلی و دعوت نامه از سوی کارفرما که دارای یک شرکت معتبر در هلند باشد الزامی است. اخذ ویزای کاری هلند از طریق کارفرما مراحل حقوقی و قانونی مخصوص به خود را داراست و در واقع کارفرما بایستی ادارات مربوطه در هلند را قانع نماید که اشتغال این فرد در سمت مربوطه مناسب و الزامی است. همچنین فرد متقاضی نیز حداقل باید دارای مدرک لیسانس باشد. این پروسه حدود 2 تا 9 ماه به طول می انجامد که پس از ورود به هلند و 3 سال اشتغال و اقامت در هلند همراه با پرداخت مالیات، فرد می تواند درخواست خود را برای اخذ تابعیت و اقامت هلند ارسال نماید.

   مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) از بازار کار و شغل در هلند به صورت کامل باخبر هستند، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

   آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

    فرم مشاوره فوری

    مطالب مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.