مهاجرت به نیوزلند 2019

مهاجرت به نیوزلند 2019

مهاجرت و اخذ تابعیت یک کشور به معنای آغاز فصل تازه ای در زندگی هر فرد است که تغییرات اساسی را نه تنها برای وی بلکه برای خانواده او نیز می تواند به همراه داشته باشد. زندگی در کشور نیوزلند مانند تمام نقاط جهان مزایا و معایب خاص خود را برای مهاجرین به همراه دارد که در این مقاله مشاوران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) به بررسی شرایط مهاجرت به نیوزلند 2019 پرداخته اند. شما عزیزان می توانید از طریق ویزای کار، سرمایه گذاری و همچنین ویزای تحصیلی به این کشور مهاجرت کنید که در ادامه به صورت مختصر به آنها پرداخته ایم.

قوانین و شرایط جدید مهاجرت به نیوزلند 2019

کشور نیوزلند به طور فعال به دنبال جذب مهاجران می باشد. این تلاش ها از سال 2011 پس از وقوع زلزله در شهر ,Christchurch بزرگترین شهر در South Island، افزایش یافته است. بنابراین فرصت های زیادی جهت کار و زندگی برای افرادی که شرایط مهاجرت به نیوزلند را دارند، وجود دارد. نیوزلند به دنبال هزاران کارگر ماهر در بسیاری از زمینه ها به ویژه در زمینه ساخت و ساز و  دارو است. این کشور دارای استاندارد عالی زندگی و سطح پایین جرم و جنایت می باشد.

نیوزیلند دارای یک سری ویزای کاری از جمله ویزای کاری کوتاه مدت تعطیلات است، برای اقامت طولانی تربه ویزای اقامت دائم احتیاج است. همچنین برای کارافرینان و سرمایه گذاران نیزویزاهای خاص در دسترس می باشد. علاوه بر این می توانیم  برای گرفتن ویزای دانشجویی، ویزای ورود خانواده، برای کسانی که عضو خانواده ای هستند که قبلا در نیوزیلند کار می کردند، و حتی با ویزای مربوط به بازدید کنندگان به شما کمک کنیم.

در ادامه دسته بندی اصلی ویزای کار نیوزلند را مشاهده خواهید کرد، مجوز اقامت از طریق ویزای کار : یک طرح موقتی ویزا  که اجازه می دهد دارندگان ویزا برای اقامت دائم قانونی در نیوزلند پس از 2 سال درخواست دهند. گروه مهاجران ماهر : طرحی است برای جذب مهاجران بسیار ماهر به نیوزلند به ویژه در مناطقی از نیوزیلند که با فقدان تجربه و مهارت در صنایع مواجه می باشند.

ویزای کسب وکار کوتاه مدت، این نوع ویزا به نمایندگان فروش در نیزولند، خریداران خارجی و یا بازدیدکنندگان خارجی که در جلسات تجاری و یا در مذاکره ها شرکت می کنند این امکان را می دهد که برای ویزا درخواست دهند، که معمولا این ویزا به دارندگان اجازه می دهد تا مدت 3 ماه در نیوزلند اقامت داشته باشند ، اما به آن ها اجازه استخدام شدن را نمی دهد.

ویزای کاری بلند مدت، کشور نیوزلند مشتاق جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان با تجربه در کشور است و بدین منظور  دارای چندین نوع ویزا می باشد. برای دریافت این دسته از ویزا ها  نیاز سرمایه گذاری حداقل 100000 دلار نیوزلند برای ویزای کاری کارآفرینان تا 1.5 میلیون دلار نیوزلند برای سرمایه گذاری، می باشد. ویزای کار آفرینی به افراد متخصص کسب وکار با حداقل سرمایه 100000 دلار نیوزلند اجازه سرمایه گذاری برای راه اندازی کسب وکار را می دهد. بعد از 6 ماه یا 2 سال، دارندگان ویزا کارافرینی می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند.

ویزای سرمایه گذاری ( سرمایه گذاری نوع 1 ) به افرادی که می توانند دریک دوره 3 ساله حداقل 100000 دلار نیوزلند سرمایه گذاری کنند اجازه می دهد تا اقامت دائم داشته باشند. ویزای سرمایه گذاری ( سرمایه گذاری نوع 2 )  به افراد باتجربه در کسب وکار اجازه می دهد که در طول 4 سال حداقل 1.5 میلیون دلار در نیوزیلند سرمایه گذاری کنند تا اقامت دائم را به دست آورند.

مهاجرت از طریق ویزای کار نیوزلند 2019

ویزای اقامتی دسته ی مهاجر ماهر، اگر قصد داشته باشید که به صورت دائم در نیوزلند زندگی کنید و مهارت هایی را داشته باشید که به واسطه ی آن ها بتوانید در رشد اقتصادی این کشور سهیم باشید، این ویزا برای شما مناسب است. اگر تخصص شما در حوزه هایی باشد که در آنها نیوزلند با کمبود نیرو مواجه است احتمال بیشتری وجود دارد تا درخواست شما پذیرفته شود. شرایطی که باید داشته باشید:

 • شما باید صلاحیت، تجربه و مهارت کافی ای داشته باشید تا ما ابراز علاقه ی شما را پذیرفته و از شما برای اقامت دعوت نماییم.
 • هنگام درخواست باید کمتر از 55 سال سن داشته باشید.
 • زبان انگلیسی شما باید در سطح معقولی خوب باشد.

با داشتن این ویزا شما می توانید به شکل نامحدود در نیوزلند زندگی کنید و همچنین به کار یا تحصیل بپردازید. این ویزا شامل شریک زندگی تان و فرزندان وابسته ی زیر 24 سال شما نیز می شود. پس از دریافت این ویزا، اگر شرایط مربوطه را داشته باشید می توانید درخواست اقامت نیوزلند به صورت دائم خود را به ثبت برسانید. شما می توانید در هر زمان علاقه مندی خود را با ارسال انگیزه نامه (EOI) برای ما ابراز نمایید. اگر ما انگیزه نامه ی شما را انتخاب کرده و برای درخواست اقامت دعوت شوید چهار ماه فرصت خواهید داشت تا درخواست خود را ارسال نمایید.

مهاجرت از طریق ویزای کار نیوزلند 2019

ویزای کاری با هدف ویژه، اگر شما قصد داشته باشید تا برای هدف یا رویداد خاصی وارد نیوزلند شوید و مهارت ها و تخصص هایی داشته باشید که به این کشور کمک نماید، این ویزا برای شما مناسب خواهد بود. مثال های افرادی که می توانند برای این ویزا درخواست نمایند عبارت اند از افرادی که به سفرها کاری می روند خدمات دهنده های تخصصی و یا پرستاران فیلیپینی ای که به دنبال موقعیت شغلی می گردند.شرایطی که باید داشته باشید:

 • شما باید برای هدف یا رویدادی خاص وارد نیوزلند شوید
 •  شما باید بتوانید بازه ی زمانی مشخصی را تعریف نمایید که می خواهید برای آن هدف یا رویداد در نیوزلند باشید.
 • شما باید مهارت های مرتبط با آن هدف یا رویداد را داشته باشید.

با استفاده از این ویزا شما می توانید به مدت از پیش تعیین شده ای برای تکمیل هدف یا رویداد مورد نظرتان در نیوزلند بمانید. با استفاده از این ویزا شما می توانید:

 • برای هدف یا رویدادی خاص وارد نیوزلند شوید
 •  تا مدت زمانی مشخص برای به پایان رساندن یک هدف یا رویداد برای یک کافرمای مشخص کار کنید.

اگر برای تکمیل هدف یا رویدادتان به زمان بیشتری نیاز داشته باشید می توانید برای ویزای کاری هدف مشخص دیگری درخواست نمایید. برای مثال افرادی که به قصد سفر کاری وارد نیوزلند می شوند می توانند برای اقامت به مدت 12 ماه دیگر اقدام نمایند. کارمندانی که از یکی از بخش های یک شرکت بین المللی به بخشی دیگر در نیوزلند منتقل می شوند می توانند برای اقامت به مدت سه سال بیشتر، اقدام نمایند.

ویزای جستجوی کار سرخس نقره ای، اگر شما فرد جوانی با تخصص بالا باشید که قصد زندگی در نیوزلند را دارد اما پیش از اقدام برای دریافت اقامت به عنوان مهاجر ماهر نیاز دارد تا کاری طولانی مدت بیابد، این ویزا برایتان مناسب است. شرایطی که باید دارا باشید:

 • شما باید مدرک معتبری داشته باشید و در صورتی که گواهی صلاحیت ارائه می نمایید باید 2 سال سابقه ی کاری داشته باشید.
 • شما برای اقامتتان باید حداقل 4200 دلار نیوزلند به همراه داشته باشید.

شما با استفاده از این ویزا می توانید جهت زندگی در نیوزلند به مدت 9 ماه اقامت داشته و به دنبال شغل بگردید. با این ویزا می توانید برای هر کارفرمایی و در هر شغلی مشغول به کار شوید. با داشتن این ویزا، اگر کاری طولانی مدت پیدا کردید، می توانید برای دریافت ویزای 2 ساله ی تجربه ی کار عملی سرخس نقره ای اقدام کنید. بعدها شما می توانید به عنوان مهاجر ماهر برای دریافت اقامت دائم درواست خود را ثبت کنید. تاریخ های شروع و پایان: سهمیه ی این ویزا هر سال در ماه نوامبر باز شده و پس از اینکه همه ی موقعیت ها پر شدند، که معمولا همان روز است، بسته می شود.

مهاجرت تحصیلی به نیوزلند 2019

اگر شما فردی خارجی هستید می توانید جهت تحصیل در نیوزلند درخواست ویزا دهید. در این صورت شما باید هزینه کامل دوره های خود را بپردازید و در یک مرکز آموزشی معتبر ثبت نام کنید. تا زمانی که شما در کشور نیوزلند هستید می توانید از استانداردهای تدریس با کیفیت بالا لذت ببرید و قابلیت های شناخته شده بین المللی را به دست آورید.

با این ویزا شما می توانید  در رشته ای که پذیرفته شده اید به صورت تمام وقت در نیوزلند تحصیل کنید، که این شامل تحصیل در  مدارس، تحصیلات دانشگاهی (تحصیل پس از دبیرستان)و مطالعه زبان انگلیسی نیز می شود. کار پاره وقت بسته به شرایط ویزای شما شامل 20 ساعت در هفته حین تحصیل یا به صورت تمام وقت در دوران تعطیلات می باشد. با داشتن  سن قانونی می توانید به تنهایی زندگی کنید، در غیر این صورت باید با والدین و یا قیم قانونی خود زندگی نمایید.

اگر شما مشغول یادگیری و یا دانش آموز مکاتبه ای هستید، و لازم است به هر دلیلی به مرکز آموزشی خود مراجعه کنید، یا برای انجام مطالعات عملی یا امتحانات سایت به نیوزلند بروید، می توانید درخواست ویزای تحصیلی دهید. اگر می خواهید همسر و یا فرزندانتان را با خودتان به همراه بیاورید، آن ها می توانند براساس رابطشان با شما درخواست ویزا داشته باشند. ویزای دانشجویی شما به طور معمول برای مدت زمانی است که مشغول تحصیل هستید.

در طول مدت اعتبار ویزا، شما باید بلیط سفر یا پول لازم برای خرید بلیط برای کشوری که می توانید وارد آن شوید را داشته باشید. شما باید پول کافی در نیوزیلند داشته باشید تا در مدت زمان اعتبار ویزا خود را تامین کنید. بیمه نامه پزشکی و سفر شما باید تا زمانی که در نیوزیلند تحصیل می کنید، یعنی از زمان ثبت نام تا  زمان منقضی شدن ویزا ،اعتبار داشته باشد. دانشجویان مقطع دکتری فلسفه (دکترا) احتیاجی به داشتن بیمه ندارند.

ممکن است به شما اجازه داده شود تا به صورت پاره وقت 20 ساعت در هفته و تمام وقت در تعطیلات برنامه ریزی شده و تعطیلات کریسمس و سال نو به کار بپردازید. هر کسی که در نیوزلند کار می کند موظف به پرداخت مالیات می باشد. شما می توانید شماره IRD آنلاین خود را  از طریق Inland Revenue درخواست دهید. اگر لازم باشد که والدین یا قیم قانونی شما با شما زندگی کنند، باید آن ها نیز به همراه شما به نیوزلند بیایند و  تا زمانی  که در حال تحصیل هستید، نمی توانند بدون شما نیوزلند را ترک کنند.

شما باید به صورت تمام وقت  تحصیل کنید و در دوره های مرکز آموزشی خود که در ویزا به آن اشاره شده است، شرکت کنید، مگر این که یک بهانه منطقی برای غیبت داشته باشید. باید در مسیر خود پیشرفت رضایت بخشی داشته باشید. و باید قبل از انقضای ویزای خود نیوزیلند را ترک نمایید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری 2019

در نیوزلند گستره ی متنوعی از ویزاها برای شما وجود دارد که به شما امکان ایجاد کسب و کار شخصی تان یا زندگی و سرمایه گذاری در نیوزلند را می دهد. ویزای اقامت بازنشستگی والدین، والدینی که فرزند بالغی دارند که مقیقم یا شهروند نیوزلند است می توانند جهت اقامت دائم دراین کشور درخواست خود را ثبت کنند. ویزای اقامتی سرمایه گذار 2، تاجران مجربی که حداقل سه میلیون دلار نیوزلند دارایی یا نقدینگی دارند می توانند برای اقامت نیوزلند اقدام نمایند.

ویزای سفر تجاری، شما هر سال می توانید تا سه ماه به دلایل تجاری وارد نیوزلند شوید. ویزای اقامتی سرمایه گذار 1، اگر طی یک دوره ی 3 ساله 10 میلیون دلار نیوزلند برای سرمایه گذاری در این کشور داشته باشید می توانید برای زندگی هم به نیوزلند بیایید. ویزای کاری تاثیر جهانی، این ویزا برای سرمایه گذاران یا کارآفرینان خلاقی است که برای ایجاد و توسعه ی ایده هایشان توسط بورسیه ی Edmund Hillary انتخاب شده اند.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری 2019

ویزای سفر بازنشستگی موقت، اگر شما 66 سال یا بیشتر داشته باشید و بخواهید در نیوزلند سرمایه گذاری نمایید می توانید تا حداکثر مدت 2 سال در این کشور بمانید. برای این منظور شما باید 750000 دلار نیوزلند و یا بیشتر داشته باشید تا برای 2 سال سرمایه گذاری کنید و همچنین 500000 دلار دیگر برای امورات زندگی و درآمد سالانه ی 60000 دلار نیوزلند یا بیشتر هم باید بیش بینی شود.

گزینه های سرمایه گذاری مهاجرت به نیوزلند 2019

اگر ما در اینجا با دامنه ی وسیع گزینه های فرصت کسب و کار شما را سورپرایز کردیم و با زمینه های گسترده و قابل دسترس، تجربیات و تنوع سبک زندگی ای که می توانید در اینجا  از آن لذت ببرید شما را وسوسه کردیم، قدم بعدی کشف راهکار های کاربردیست.

ویزای های سرمایه گذاری و کسب و کار، اگر شما سرمایه و مهارت های خوبی داشته باشید ما به شما ویزای سرمایه گذاری و کسب و کار مخصوصی  پیشنهاد می دهیم.  این ویزا  دریچه ای است به فرصت اقامت و یا حداقل گذراند زمانی قابل قبول در این کشور و لذت بردن از تمام زیبایی های نیوزلند. این تمام تعهد ما در پذیرایی از سرمایه گذاراران آن سوی دریا می باشد.

راهنمای سرمایه گذاری در نیوزلند، پس از آنکه بررسی نمودید آیا برنامه ی سرمایه گذاریتان جهت دریافت ویزا قابل قبول است یا خیر، نکات کاربردی مربوط به سرمایه گذاری در نیوزلند که در ادامه آمده است را نیز بررسی کنید. سرمایه گذاری حمایتگرانه فرصتی است برای شرکت در کسب و کار های نوپا، این نوع سرمایه گذاری رویکردی جذاب برای سرمایه گذارانیست که به دنبال بازگشت بالقوه و بیشتر سرمایه خود نسبت به سرمایه گذاری های سنتی که ممکن است به آن ها پیشنهاد شود، هستند.

معمولا سرمایه گذاران حمایتگر به میزانی که آن کسب و کار برای راه اندازی نیاز به حمایت  دارد از بودجه ی خود سرمایه گذاری می کند. میزان این پول متغیر است اما به طور معمول بین 150000 دلار تا 1.5 میلیون دلار می باشد. خرید یک کسب و کار تاسیس شده یا حق امتیاز آن راهکاری مناسب برای شروع کار خود در کشور نیوزلند می باشد.

سرمایه گذاری در یک طرح کسب و کار تایید شده یا کسب و کاری موجود که از پیش مشتری های خود را حفظ کرده است و جریان مالی ای  که مزایای بیشتری نسبت به آسیب های شروع یک کسب و کار جدید دارد. در کشور نیوزلند به طور نسبی خرید املاک تجاری ارزان است.چه به عنوان سرمایه گذاری و چه به عنوان محلی پایه برای شروع کسب و کار شخصی خود. املاک تجاری به طور گسترده در دسترس هستند. گزینه های موجود عبارتند از :

 • اداره ای به هر اندازه و شکلی که باشد. از یک ساختمان تک طبقه یا یک سوییت در ساختمانی بزرگتر گرفته تا کل ساختمان.
 • واحد های صنعتی کوچک، انبارخانه ها، نمایشگاه ها هایی با متراژ بسیار کوچک تا بیش از 3000 متر مربع
 • محوطه های صنعتی بسیار بزرگ
 • محوطه های جزئی که معمولا کوچک هستند، مکان های تک کاربردی با اینکه تمام مرکز خرید ها بسته به شرایط  به بازار وارد می شوند.
 • پروژه های درحال پیشرفت شامل اکثر مجتمع های مسکونی  یا متروکه و مکان های  توریستی
 • در بیشتر موارد می توان املاک تجاری را به همراه مستاجر آن خرید.

در کشور نیوزلند تعمیرات و اغلب دکوراسیون ها وظیفه ی مستاجران می باشد. همچنین آن ها موظف به پرداخت خدمات رفاهی، هزینه ها و بیمه نامه هستند.که این به معنای بازگشت سود خالص بیشتر به موجب سرمایه گذاری در املاک تجاری در کشور نیوزلند می باشد. شما می توانید سهام شرکت هایی که به صورت عمومی اعلام شده اند را خریداری کنید و یا به دنبال فرصت های  در شرکت های لیست نشده، باشید.

همچنین خرید سهام شرکت های خصوصی که در لیست NZX آورده نشده اند گزینه ی دیگری برای متقاضیان ویزای سرمایه گذاری می باشد. معاوضه ی سهام نیوزلند ( The New Zealand Stock Exchange )، بازار NZX بیشترین سهام هیئت بازرگانی را دارد.بیش از 200 شرکت در لیست این بازار وجود دارد که شامل قدیمی ترین کسب و کار های تاسیس شده ی نیوزلند و تعدادی از کسب و کار های خارجی می باشد. این شرکت ها در مجموع اساس NZX و اقتصاد نیوزلند را تشکیل می دهنذ.

شاخص اصلی  50 NZSX  می باشد که  50 عدد از بزرگترین شرکت های مربوط به  بازار NZX را توسط بازار سرمایه ، در بر می گیرد. NZX تحت چهارچوب قوانینی فعالیت می کند که برای داشتن بیشترین میزان شفافیت ، عدالت، کارآمدی و رقابت را درمیان تمام شرکا ، تسویب شده اند. براساس قوانین ZNX تمام شرکت ها موظفند اطلاعات مربوط به ارزش سهامشان را به محض به دست آوردن این طلاعات، افشا کنند.

بر اساس بانک جهانی راحت ترین کشور برای شروع یا خرید یک کسب و کشور نیوزلند است. ما بر اساس نظر سنجی کسب و کار بانک جهانی در سال 2016 راحت ترین کشور را برای انجام یک کسب و کار داریم.همچنین آن ها به ما به عنوان راحت ترین کشور برای شروع یک کسب و کار امتیاز داده اند. در نیوزلند محدودیت های کمی در مقابل تاسیس، مالکیت و انجام یک کسب و کار وجود دارد. در حقیقت با استفاده از پرتابل آن لاین دولتی می توانید روند رزرو نام و ثبت شرکتتان را تنها  ظرف چند ساعت انجام دهید. در کشور نیوزلند اساسا کسب و کار ها یکی از  3ساختار زیر را دنبال می کنند:

 • معامله گر تک نفره
 • شراکت
 • یا مسئولیت محدود

اوراق قرضه ی تازه صادر شده را می توان از طریق مشاوران سرمایه گذاری یا کارگزاران شهام و از طریق بازار NZDXخرید. اگر از هزینه زندگی در نیوزلند اطلاعاتی را در دست ندارید، بهتر است که با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) ئر ارتباط باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

2 دیدگاه برای “مهاجرت به نیوزلند 2019

 1. یونس دیرک وند گفت:

  سلام، بنده 29 ساله مجرد دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و آیلتس 6 میباشم. برای تحصیل چه کشوری برای من مناسب است؟، چه اقداماتی باید انجام داد. با تشکر فراوان

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   به شما توصیه می کنیم برای کشور هایی مانند ترکیه، روسیه و غیره اقدام نمایید که محدودیت سنی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *