مهاجرت لوکزامبورگ

لوکزامبورگ

لوکزامبورگ

Bon Pays بسیار پرجمعیت تر از Oesling است و شامل پایتخت لوکزامبورگ و همچنین شهرهای صنعتی کوچک مانند Esch-sur-Alzette است.در مرکز بن پائیز، دره رودخانه ی شمالی تشکیل یک محور می دهد که در آن زندگی اقتصادی کشور سازماندهی شده است. شهر لوکزامبورگ در امتداد Alzette قرار دارد، که به شمال سوری نزدیکتر است.

زندگی در لوکزامبورگ

 لوکزامبورگ در طول تاریخ خود تحت کنترل بسیاری از ایالت ها و خانه های حکومتی ملل مختلف قرار گرفته است. نام سكون قدیم شهر پایتخت Lucilinburhuc (“قلعه کوچکی”) بوده و موقعیت استراتژیک خود را به عنوان “جبل الطارق شمالی” نشان می دهد، که مسیر اصلی نظامی میان سرزمین های آلمانی و فرانك است. لوکزامبورگ، کشوری در شمال غربی اروپا و یکی از کوچکترین کشورهای جهان است که با بلژیک از غرب و شمال، فرانسه از جنوب و آلمان از شمال شرقی و شرقی محصور شده است.زبان در لوکزامبورگ

 

زبان در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ نقطه ای از ارتباط بین جوامع آلمانی و رومی زبان اروپایی است و زبان آلمانی و فرانسوی به طور مرتب در این کشور، کار می کنند. برنامه شهروندی لوکزامبورگ و زبان های آنها منافع مشترک تحصیل در لوکزامبورگ و روابط نزدیک تاریخی با همسایگان خود را منعکس می کنند. در قرن بیستم، لوکزامبورگ یکی از اعضای بنیانگذار چندین سازمان بین المللی اقتصادی بود. شاید مهمتر از همه این بود که دیوان عالی کشور عضو اصلی اتحادیه اقتصادی بنولوش (1944) بود که زندگی اقتصادی آن را با هلند و بلژیک مرتبط می ساخت و بعد از آن هسته اصلی انجمن اقتصادی اروپا (EEC) را تشکیل می داد.

شهرهای لوکزامبورگ

سومین نام لوکزامبورگ، که به نام اوسلینگ (Ösling) شناخته می شود، شامل گوشه ای از کوه های آردن است که عمدتا در جنوب بلژیک قرار دارد. این فلات است که به طور متوسط ​​ارتفاع 1500 فوت (450 متر) دارد ، از شکاف ها و ماسه سنگ تشکیل شده است.دو سوم جنوب لوکزامبورگ به نام Bon Pays یا Gutland (فرانسوی و آلمانی: “Land Good”) شناخته می شود. این منطقه توپوگرافی متنوع و ارتفاع متوسط ​​800 فوت (حدود 245 متر) دارد.

اگر از شرایط مهاجرت لوکزامبورگ بی خبر هستید می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) مشورت کرده تا شما را در این راه به صورت تخصصی راهنمایی کنند.

[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ posts_per_line=”3″ category=”immigration”]
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *