تحصیل در کانادا

سیستم آموزشی کانادا

سیستم آموزشی کانادا

موسسات آموزشی در کانادا به طور رسمی رتبه بندی نمی شوند، اما شما می توانید موسسات با کیفیت را در سراسر کشور پیدا کنید. هنگام انتخاب مدرسه برای خود اطلاعاتی از سیستم آموزشی کانادا و نوع موسسه، اندازه و مکان آن خواهید یافت. اگر شما به مطالعه در یک منطقه خاص از کانادا علاقه مند هستید، بررسی کنید که مدارس کدام منظقه بیشتر این رشته را ارائه می دهند.

بررسی سیستم آموزشی کانادا

مکان های فیزیکی سیستم آموزش و تحصیل در کانادا شامل مدارس دولتی و خصوصی می شود از جمله: کالج ها و موسسات فنی، کالج های حرفه ای، مدارس زبان، مدارس متوسطه، اردوگاه های تابستانی، دانشگاه ها و کالج های دانشگاهی. مسئولیت استانی آموزش و پرورش تحت نظر قانون اساسی کانادا بر عهده همان استان است، به همین دلیل تفاوت های قابل توجهی بین سیستم های آموزشی استان های مختلف وجود دارد. اما با این حال، آموزش برای کانادایی ها مهم است و استانداردها در سراسر کشور به طور یکسان بالا است.

آموزش عالی در کانادا

کودکان کانادایی به مدت یک یا دو سال در سن چهار یا پنج سالگی به صورت داوطلبانه در مهد کودک وقت میگذانند و همه کودکان درجه اول را در حدود شش سالگی شروع می کنند. سال تحصیل در مدارس کانادا به طور معمول از ماه سپتامبر تا ژوئن سال بعدی اجرا می شود. دانش آموزان می توانند پس از پایان دوران مدرسه در تحصیلات دانشگاهی یا کالج شرکت کنند. Cégep یک لغت فرانسوی برای کالج عمومی و حرفه ای آموزش و پرورش است و دو سال به طور کلی یا سه سال آموزش فنی بین دبیرستان و دانشگاه را به دانش آموزان رائه می دهد. استان کبک دارای سیستم Cégep است.

آموزش عالی در کانادا

پوشش درمانی دانشجویان بین المللی در کانادا

همه دانشجویان بین المللی در کانادا باید دارای بیمه درمانی باشند. پوشش پزشکی در دسترس دانشجویان بین المللی از استان به استان متفاوت است. در استان هایی که دانشجویان بین المللی تحت برنامه های مراقبت بهداشتی استان قرار نگرفته اند، دانش آموزان باید پوشش بیمه درمانی خصوصی را ترتیب دهند. شبکه آموزش و پرورش کانادایی خوشحال است که با Ingle International همکاری کند تا دانشجویان بین المللی برای دسترسی به بیمه جامع بهداشتی برای هر محل تحصیل در کانادا را فراهم کند.

Ingle International سیاست های کامل پوششی و همچنین سیاست هایی که پوشش بهداشت در برخی از استان ها را تکمیل می کند، را ارائه می دهد. همه سیاست های آموزشی شامل کمک های 24 ساعته، 7 روزه برای دانشجویان بین المللی است. پوشش برای بازدیدکنندگان بیمارستان و پزشکان، آمبولانس هوایی، داروهای تجویزی، اورژانس های دندانپزشکی، ارجاع قانونی و دیپلماتیک، کمک به اسناد از دست رفته، تماس با بستگان، خدمات ترجمه و ترجمه و غیره در دسترس است. هزینه تحصیل در کانادا در دانشگاه های مختلف متفاوت است، با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) همراه باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *