دانشگاه پزشکی سیچنوا
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

در این رابطه می توان گفت که دانشگاه پزشکی سیچنوا   I.M(شماره یک مسکو) یکی از اعضای فعال سازمان بهداشت جهانی است.

دانشگاه پزشکی سیچنوا کشور روسیه

دانشگاه پزشکی سیچنوا   I.M(شماره یک مسکو) در شهر مسکو واقع است و یکی از بزرگترین مراکز درمانی، علمی و پزشکی در روسیه است. این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاه­های پزشکی در روسیه است که توسط  سازمان های بهداشت جهانی (WHO)، شورای پزشکی هند (MCI ) و همچنین کشور های اروپایی و امریکا و دیگر کشورها به رسمیت شناخته شده است.

کارشناسی پزشکی و جراحی دانشگاه سیچنوا

دانشگاه پزشکی سیچنوا   I.M(شماره یک مسکو) طبق رنکینگ دانشگاه های روسیه یکی از اولین دانشگاه ­هایی است که از سال 1949 اقدام به پذیرش( پذیرش مستقیم در کارشناسی پزشکی و جراحی MBBS ) دانشجویان خارجی کرده است. امروزه حدود 20 درصد از جمعیت دانشجویان را دانشجویان خارجی تشکیل می دهند و با توجه به تعداد دانشجویان خارجی، دانشگاه پزشکی سیچنوا مقام اول را در لیست دانشگاه های پزشکی روسیه دارد.

دوره های آموزشی با توجه به نوع دوره­ای که انتخاب می کنید، به زبان روسی، انگلیسی و فرانسوی است. متقاضیان بین­المللی که مسلط به زبان روسی نیستند، می توانند در دوره­ی مقدماتی یک ساله یا دوره­ی  زبان روسی برای دانشجویان خارجی شرکت کنند.

کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) با توجه به سابقه ای که در زمینه مهاجرت تحصیلی دارند می توانند شما را در این زمینه به طور کاملا حرفه ای راهنمایی کنندو همچنین شما می تواند برای اطلاع از شرایط مهاجرت تحصیلی به روسیه از فرصت مشاوره رایگان تلفنی ما نیز طی اولین تماس، بهره مند شوید.

[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[button type=”rd_3dstroke_bt” size=”mediumlarge_rd_bt” t_color=”#ffffff” b_color=”#2fa5dd” b_hover_color=”#79b900″ radius=”5″ url=”/telegram/telegarm-medical-channel/” target=”yes” position=”ta_center”]کانال تلگرام تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در خارج از کشور[/button]
[button type=”rd_3dstroke_bt” size=”mediumlarge_rd_bt” t_color=”#ffffff” b_color=”#2fa5dd” b_hover_color=”#79b900″ radius=”5″ url=”https://www.estahbanaty.org/study/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC/” position=”ta_center”]شرایط تحصیل در کشورهای دیگر[/button]
[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ posts_per_line=”3″ category=”medical-dental-education”]
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *