تحصیل در روسیه

همکاری های بین المللی دانشگاه پزشکی رودن مسکو روسیه

همکاری های بین المللی دانشگاه پزشکی رودن روسیه

همکاری بین المللی، یکی از الویت های دانشگاه دوستی ملل روسیه می باشد:

این دانشگاه به عنوان اصل (پایه) شبکه دانشگاه CIS در نظر گرفته می شود، بخاطر داشته باشید که ریاست این دانشگاه را سازمان همکاری شانگهای که به عنوان عضو دانشگاه بین المللی ونیز در نظر گرفته می شود را به عهده خواهد داشت؛ دانشگاهی که به طور فعال در ایجاد شبکه دانشگاه BRICS شرکت داشته است.
دانشگاه دوستی ملل روسیه در برنامه ها و انجمن های سازمان ملل متحد، یونسکو و شورای اتحادیه اروپا نیز مشارکت دارد. این دانشگاه دارای یک دپارتمان سیاسی می باشد که ​​با دپارتمان دولت یونسکو قابل قیاس می باشد.

توافقنامه های همکاری های بین المللی دانشگاه پزشکی رودن مسکو روسیه

دانشگاه دوستی ملل روسیه بیش از 250 توافقنامه همکاری با دانشگاه های خارجی و مراکز علمی در زمینه های ذکر شده در ذیل داشته است:

برنامه های آموزشی مشترک در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد که دانشجویان با در اختیار داشتن Calling card می توانند با شرکای دیگر در دانشگاه های خارجی به عنوان یک شریک قابل اعتماد بین المللی در ارتباط باشند.
دانشگاه دوستی ملل روسیه به عنوان یک دانشگاه پیشرو در برنامه های مشترک (50+) و برنامه های تبادل آموزشی (80+ همراه با رونوشت های ثبت شده که پس از اتمام هر برنامه صادر می گردد) در نظر گرفته خواهد شد، دانشگاهی که به دانشگاه های پیشرو در جهان راه پیدا کرده است.

همکاری های بین المللی دانشگاه پزشکی رودن روسیه
این برنامه های مشترک عبارتند از: منابع طبیعی، زمین و حقوق محیط زیست؛ بازرگانی بین المللی؛ مدیریت بین الملل؛ توسعه پایدار و ایمنی محیط زیست؛ نظریه و زبانشناسی؛ ریاضیات کاربردی و فیزیک؛ مهندسی صنایع نانو؛ مسائل سیاسی روابط بین الملل و توسعه جهانی؛ مطالعات بین المللی منطقه ای؛ مدیریت عمومی؛ مدیریت بهداشت و درمان؛ مدیریت تجارت گردشگری؛ نوآوری در خلق تجاری و مدیریت؛ مدیریت مناظر شهری و طراحی و …
جهت تحقق این برنامه ها، شرکای اصلی ما: دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای (PRC)، دانشگاه شاندونگ (PRC)، دانشگاه آنتی پولیس سوفیا (فرانسه)، موسسه بین المللی مدیریت هنرهای ملی و صنایع دستی (CNAM) (فرانسه)، دانشگاه آلکالا (اسپانیا)، دانشگاه لان جو (PRC)، دانشگاه پادشاه جوان کارلوس (اسپانیا)، مدرسه اقتصاد وحقوق برلین (آلمان)، دانشگاه فنی مونیخ)، دانشگاه پوتسدام (آلمان)، دانشگاه یونشوپینگ (سوئد)، دانشگاه Tuscia (ایتالیا) و دیگر دانشگاه ها خواهند بود.

تبادلات دانشگاهی (آموزش)

بخاطر داشته باشید که در سال 2015، بیش از 600 دانش آموز؛ مربوط به فارغ التحصیلان مقطع دکترا و مقیمان بودند این در حالی بود که 200 استاد در فرایند آموزش؛ در مدارس تابستانه و زمستانه و در دیگر متدهای آموزشی تحرک بسیاری داشتند.

تبادل علمی (علوم پایه)

در سال جاری، حدود 150 دانشجو فارغ التحصیل شدند که این دانشجویان متشکل از دانشجویان کارشناسی ارشد، دانشجویان دکترا و مقیمان بودند؛ این در حالی بود که حدود 100 استاد در این تبادلات آموزشی مشارکت داشتند. علاوه بر این باید بدانید که دانشگاه دوستی ملل روسیه بیش از 300 استاد خارجی متعلق به دانشگاه های خارجی را در خود جای داده است.

در این راستا، ما با دانشگاه هایی نظیر: دانشگاه Vend (آفریقای جنوبی)، دانشگاه جواهر لعل نهرو (هند) در مرکز روسیه و آسیای مرکزی، دانشگاه محمد V (مراکش)، مرکز تحقیقات کانت از دانشگاه Trier (آلمان) ، Pier-Mendes – دانشگاه فرانسه (گرنوبل فرانسه)، دانشگاه هایدلبرگ (آلمان)، دانشگاه فنی برلین (آلمان) و … همکاری هایی خواهیم داشت.
ارائه راهنمایی های علمی مشترک برای مقاطع کارشناسی ارشد و پروژه های دکترا که به سرعت در منطقه همکاری های بین المللی گسترش یافته است به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود:

 • سیاست های اتحادیه اروپا که با جمهوری آذربایجان (فرانسه) در ارتباط است.
 • شرایط اجتماعی تاثیر گذار بر ساختار و جنبه های مورفولوژیک مناظره های روسیه ای های آلمانی تبار در آلمان مدرن (FRG).
 • پژوهش های دارویی اپیدمیولوژی در خصوص هپاتیت B و C (مراکش).
 • نابرابری انتگرال ها در مخروط های یکنواخت و نحوه عملکرد Quasiconcave (سوئد) و…
  علاوه بر موارد ذکر شده در فوق ما تحقیقات مشترکی با تیم های علمی پیشرو از دانشگاه های خارجی نیز داشته ایم. در سال 2015، بیش از 100 دانشجوی فارغ التحصیل ؛ دانشجویان مقطع دکترا و اساتید دانشگاه دوستی در فرایند تحقیقات مشترک نیز شرکت داشتند.
 • فرایند سازگاری با ساختار محیط زیست (بریتانیا و ساحل عاج).
 • طیف سنجی توده (جرم)، (مونتهنگرو).
 • محاسبات کوانتومی (آمریکا).
 • تحقیقات فرهنگی در حواشی میزان رضایت از زندگی (PSI CHI) و غیره

پروژه های آموزشی مشترک و انجام تحقیق در خصوص رشته های مختلف به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود:

 • فن آوری های نوآورانه و فناوری نانو در پزشکی، داروها و بیوتکنولوژی.
 • جاذبه، کیهان شناسی و فیزیک نجومی نسبی.
 • استفاده جامع از منابع آب.
 • انجام مطالعات منطقه ای: BRICS، خاورمیانه، آمریکای لاتین، صحرای آفریقا و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ پذیرش تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه و شرایط مرتبط می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *