پزشکی و دندانپزشکی روسیه

دانشگاه های پزشکی روسیه مورد تایید وزارت بهداشت 2018 – 2019

دانشگاه های پزشکی روسیه مورد تایید وزارت بهداشت 2018 - 2019

وزارت بهداشت و درمان و آموزش کشور هر سال علاوه بر بررسی های ویژه وزارت متبوع، ازسازمان های رتبه بندی Times، QS ، Shanghai که از بهترین و معتبرترین سازمان های رتبه بندی جهانی است استفاده کرده و دانشگاه ها را مورد ارزیابی قرار می دهد و فهرستی از دانشگاه های پزشکی روسیه مورد تایید وزارت بهداشت 2018 – 2019 را اعلام می کند.

لیست دانشگاه های پزشکی روسیه مورد تایید وزارت بهداشت 2018 – 2019

در این مقاله به بررسی دانشگاه های مورد تایید جهت تحصیل در روسیه و اکراین می پردازیم. در لیست جدیدی که ار دانشگاه های روسیه اعلام شده است دانشگاه های کازان، ملی سنت پترزبورگ و رودن یا همان دوستی ملل، دیگر در لیست وزارت بهداشت قرار ندارند و دانشگاه های لومونوسف ، سچینوا ، پائولوف ، نوسیبرسک سماچکو و فیدروف در روسیه در لیست قرار داده شده اند، همچنین دانشجویانی که طبق لیست سال قبل2017_2018 وارد دانشگاه های مورد تایید شده اند،بدون در نظر گرفتن لیست جدید جهت تحصیل در روسیه 2018 مدارکشان مورد تایید قرار خواهند گرفت. شایان ذکر است که تمامی دانشگاه های کشور اکراین از لیست وزارت بهداشت خارج شده اند و دیگر مورد تایید نیستند.

پذیرش در دانشگاه های مورد تایید روسیه

 

پذیرش در دانشگاه های مورد تایید روسیه

با بررسی هایی که کارشناسان وزارت بهداشت و درمان و آموزش کشور انجام می دهند و با در نظر گرفتن برترین دانشگاه ها در فهرست رتبه بندی های Times، QS ، Shanghai، لیست نهایی دانشگاه های مورد تایید برای سال 2018_2019 از طرف این سازمان در رشته های علوم پزشکی اعلام شد. در این لیست بیش از 600 دانشگاه از کشور های مختلف مورد تایید وزارت بهداشت قرار دارند. لازم به ذکر است لیست جدید اعلام شده از سپتامبر 2018 ،شهریور ماه 1396 دانشگاه های موجود در این لیست جهت ادامه تحصیل مورد تایید و لازم الاجرا می باشند و لیست قبلی 2017_2018 همچنان برای تایید و یا غیر تایید بودن ملاک عمل برای گرفتن پذیرش خواهد بود.

شما می توانید به وب سایت موسسه(توسعه گران مهر) مراجعه کنید و از دانشگاه های مورد تایید جهت تحصیل در روسیه دیدن کنید،همچنین مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی آماده ارائه بهترین راه کارها برای شما هستند پس با ما در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه برای “دانشگاه های پزشکی روسیه مورد تایید وزارت بهداشت 2018 – 2019

 1. ali گفت:

  سلام در لیست جدید سال 2018 _2019 رشته های پزشکی داتشگاه سچینوا به زبان انگلیسی آیا مورد تایید وزارت بهداشت است یا نه ؟؟؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   در هفته ی اخیر تحصیل به زبان انگلیسی در این دانشگاه از تایید وزارت بهداشت خارج شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *