خرید ملک در فرانسه 2020

خرید ملک در فرانسه 2020

در این مقاله با تلاش و همت کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی، هدف ما بررسی موضوع خرید ملک در فرانسه 2020 می باشد. همان طور که می دانید روش های مهاجرت به کشور های جدید بسیار زیاد هستند و هر کدام از این روش ها را می توان با توجه به شرایط شخصی انجام داد. مسئله خرید ملک هم خود به تنهایی می تواند دلیل مهاجرت افراد باشد و هم می تواند در زمان مهاجرت ها به روش های دیگر مورد استفاده قرار گیرد. به طور مثال فرد می تواند برای کار در یک کشور جدید وارد آن کشور شده و سپس اقدام به خرید ملک در آن کشور کند.

  فرم مشاوره فوری

  همان طور که بیان کردیم خود مسئله خرید ملک نیز می تواند به عنوان یک هدف برای مهاجرت انتخاب شود. به عبارتی سرمایه گذاری در خرید ملک یکی از روش های مهاجرتی عنوان شده است. اما باید توجه داشت که هر کدام از این روش ها در کشور های گوناگون قوانین خاص خود را دارند. در این مقاله با توجه به موضوع و هدف آن یعنی خرید ملک در فرانسه 2020 در ایتدا قصد داریم در ارتباط با کشور فرانسه مطالبی ارائه کرده و کمی با این کشور آشنا شویم.

  برای مهاجرت به کشور فرانسه همانند سایر کشور ها می توان از روش های مختلفی اقدام نمود. از جمله این روش ها عبارتند از: مهاجرت تحصیلی به فرانسه، مهاجرت کاری به فرانسه، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه، ازدواج با تبعه فرانسوی و … . برای اطلاع از شرایط هر کدام از این روش ها بهترین کار مراجعه به موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی است. نمایندگی های موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی در شهر های شیراز ، تهران، اصفهان، مشهد و تبریز فعال هستند.

  اطلاعات عمومی در ارتباط با فرانسه جهت خرید ملک در فرانسه 2020

  در این بخش قصد داریم کمی با شرایط کشور فرانسه آشنایی پیدا کنیم. جمهوری فرانسه که آن را با نام فرانسه می شناسند، برزگ ترین کشور در اروپای غربی و اتحادیه اروپا است. مساحت کشور فرانسه ششصد و چهل هزار و ششصد و هفتاد و نه کیلومتر مربع است. فرانسه دارای سواحلی در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس می باشد و جمعیتی بیش از شصت و هفت میلیون نفر دارد. مردم فرانسه که به زبان فرانسوی صحبت می کنند دارای شعار خاصی در رده ملی هستند که عبارت است از : آزادی، برابری، برادری.

  پایتخت کشور فرانسه شهر پاریس است که البته بزرگ ترین شهر این کشور نیز محسوب می شود و به عنوان منطقه حساس این کشور است. واحد پولی در کشور فرانسه یورو می باشد که در زندگش روزمره و مبادلات رایج مورد استفاده قرار می گیرد. حال که با کشور فرانسه آشنا شدیم ببینیم داستان خرید ملک در فرانسه چگونه است و چه شرایطی دارد؟!

  خرید ملک در فرانسه 2020

  قبل از اقدام برای خرید ملک در فرانسه می بایست بدانید که چه چیزی می خواهید و نحوه پیدا کردن خانه در کشور فرانسه را یاد بگیرید. علاوه بر آن لازم است تا شرایط خرید ملک در این کشور و همچنین شرایط اقامت فرانسه ازطریق خرید ملک را بدانید. در این بخش و بخش های بعدی ما در این باره مطالبی را ارائه می کنیم.

  اگر به صورت آنلاین به شرایط ملک در کشور فرانسه نگاهی می اندازید، لازم است که ابتدا سلیقه های بازار املاک فرانسه را بدانید. خرید ملک در فرانسه می تواند کاملا وسوه انگیز باشد اما می بایست با دقت هر چه تمام تر پیش رفت چرا که در صورت اشتباه رفتن مسیر می تواند یک اشتباه گران باشد. قیمت ملک و املاک در فرانسه بر خلاف برخی از همسایگان این کشور مانند اسپانیا و هلند که قیمت املاک در آن ها به ترتیب بیست و چهل درصد کاهش یافته است، در طول بحران های اقتصادی به نسبت خوب رشد داشته است.

  فرانسه یکی از اصلی ترین بارار های مسکن در اروپا است که با رشد پایدار در طول سال، سرمایه گذاران بین المللی را به خود جلب کرده است. به طور مثال می توان گفت در سال دو هزار و هفده میلادی قیمت مسکن افزایش نرخی تا حدود هشت درصد را تجربه کرد و این در حالی است که در سال دو هزار و هجده میلادی قیمت ها همچنان پایدار ماندند. این پایداری تا جایی پیش رفت که در این سال بانک ها اعلام کردند که وام مسکن فوری را ارائه خواهند داد.

  بازار املاک در فرانسه عمدتا با نرخ پایین وام مسکن همراه است و رونق آن چنانی ندارد. با این وجود میزان پایین تورم در این کشور، خرید ملک در فرانسه را به عنوان یک گزینه مناسب معرفی کرده است. در حقیقت می توان گفت شرایط خرید ملک در فرانسه برای تمام افراد و خصوصا خریداران بین المللی بسیار مناسب است.

  روش های یافتن ملک برای خرید ملک در فرانسه 2020

  ما در بخش قبلی مقاله با شرایط عمومی خرید ملک در این کشور و تاثیر میزان تورم بر ملک در فرانسه صحبت کردیم. حال به عنوان اولین مرحله از خرید ملک در این کشور باید بدانیم که از چه روش هایی می توان برای خرید ملک در این کشور اقدام نمود. برای پیدا کردن ملک های فروشی در فرانسه می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید و یا از طریق روزنامه ها و مجلات مربوط به املاک، نمایندگی های املاک و مستغلات و یا حتی از طریق حراج های عمومی از شرایط فروش ملک های مختلف اطلاع پیدا کنید.

  خریداران بین المللی حتی می توانند با کمی تلاش ملکی را پیدا کنند که فروشنده انگلیسی زبان داشته باشد و به راحتی مذاکرات خود را انجام دهند. برای خرید ملک در فرانسه سعی کنید به دنبال کلمات اختصاری SNPI, FNAIM, UNIS و CNAB باشید. زیرا این کلمات نشان می دهند که این شرکت خرید و فروش ملک متعلق به یک سازمان ثبت شده است که دارای ضمانت مالی، بیمه مسئولیت و حداقل یک کارمند حرفه ای دارای مجوزه های خاص و دیگر شرایط مطلوب می باشد.

  روش های یافتن ملک برای خرید ملک در فرانسه 2020

  روش های یافتن ملک برای خرید ملک در فرانسه 2020

  به عنوان اقدامی برای حمایت بیشتر از خریداران ملک در فرانسه دولت فراسنه از سال دو هزار و چهارده میلادی موسسه ای را برای اجاد مقررات و بررسی اخلاق در رپند خرید و فروش املاک ایجاد کرده است. توجه داشته باشید که در فرانسه برای خرید ملک می توانید از بانک وام دریافت نمایید.

   فرم مشاوره فوری

   هزینه خرید ملک در فرانسه 2020

   در این بخش از مقاله قصد داریم هزینه های مربوط به خرید ملک در فرانسه را برای شما بیان کنیم. خرید ملک در این کشور همانند کشور های دیگر به محل زندگی در فرانسه و شهر های فرانسه که به عنوان محل زندگی انتخاب شده اند کاملا بستگی دارد. از طرف دیگر این هزینه خرید مسکن در فرانسه به متراژ‌ واحد مسکونی و محله ای که در آن قصد دارید به خرید ملک اقدام نمایید هم بستگی دارد.

   در این بخش به این مسائل و هزینه مسکن برای هر متر مربع واحد مسکونی در این کشور می پردازیم. قیمت هر متر مربع واحد مسکونی آپارتمانی در مرکز شهر های فرانسه بین سه هزار تا دوازده هزار و پانصد یورو می باشد و این هزینه به طور میانگین شش هزار و هشتصد و هشتاد و هفت یورو است. اما هزینه خرید هر واحد مسکونی آپارتمانی در خارج از مرکز شهر های کشور فرانسه بین دو هزار یورو تا نه هزار و پانصد یورو برای هر متر مربع می باشد و به طور متوسط این هزینه چهار هزار و پانصد و بیست و دو یورو خواهد بود.

   اقامت در فرانسه از طریق خرید ملک در فرانسه 2020

   در این بخش از مقاله قصد داریم به بررسی شرایط اقامت در فرانسه بپردازیم. در حقیقت ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا خرید ملک در فرانسه منجر به دریافت اقامت فرانسه می شود یا خیر؟ قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم. دقت داشته باشید که خرید ملک در فرانسه باعث دریافت اقامت این کشور نمی شود و شما برای دریافت اقامت فرانسه می بایست از روش های دیگری اقدام کنید.

   در حقیقت شما می توانید با کار در فرانسه یا تحصیل در فرانسه و روش های دیگر برای اخذ اقامت این کشور تلاش کنید. در این حالت ها در ابتدا به شما اقامتی یک ساله داده خواهد شد و پس از آن می توانید اقامت خود را تمدید کنید. البته شهروندان اتحادیه اروپا و بریتانیا می توانند بدون دریافت مجوز در این کشور مشغول به کار و رندگی شوند و نیازی به دریافت مجوز کار در فرانسه را نخواهند داشت.

   شرایط خرید ملک در فرانسه 2020

   پس از بررسی های مختلف در ارتباط با خرید ملک در فرانسه 2020 در این بخش از مقاله قصد داریم به بررسی نکاتی خاص در این باره بپردازیم و شرایط خرید ملک در فرانسه 2020 را به طور کامل بیان کنیم. نکته اولی که لازم است به آن توجه داشته باشید این است که طبق قانون کشور فرانسه همه افراد می توانند در این کشور اقدام به خرید ملک کنند. در حقیقت با ویزای توریستی فرانسه نیز می توان وارد این کشور شد و اقدام به خرید ملک نمود. البته دقت داشته باشید که ویرای توریستی فرانسه تنها برای شش ماه اجازه اقامت به افراد را خواهد داد.

   بهترین کار در زمینه خرید ملک در فرانسه و کسب اطلاعات در این باره این است که شما با وکلای برگزیده موسسه حقوقی اصطهباناتی مشورت نمایید تا بتوانید از شرایط دقیق مسکن در این کشور آگاه شوید. دقت کنید که برای خرید مسکن در فرانسه می بایست برای هر فردی از اعضای خانواده چهارده متر مربع خانه تعلق بگرد. نکته مهم دیگر در کشور فرانسه این است که شما می توانید برای خرید ملک در این کشور وام دریافت کنید.

   شرایط خرید ملک در فرانسه 2020

   شرایط خرید ملک در فرانسه 2020

   برای خرید ملک تجاری نیز دولت فرانسه شصت و پنج درصد از مبلغ خرید ملک را به عنوان وام به خریدار اعطا می کند. دقت داشته باشید که با خرید ملک در فرانسه همسر و فرزندان زیر هجده سال شخص نیز می توانند ویزای فرانسه در حالت توریستی را دریافت نمایند.

   مراحل خرید ملک در فرانسه 2020

   حال باید ببینیم که برای خرید ملک در فرانسه 2020 چه مراحلی باید طی شود. پز از کسب اطلاعات درباره این مسئله و یافتن ملک مورد نظر ، می بایست همان طور که گفتیم به بررسی ملک و ساخت و ساز قانونی آن بپردازید. پس از آن لازم است تا به مالک پیش پرداختی اارائه دهید که معمولا این پیش پرداخت ده درصد از کل مبلغ واحد مسکونی است. از نظر قانون این کار فروش نهایی است و اگر هر کدام از طرفین عقب نشینی کند می بایست طبق مقررات اقدام به پرداخت خسارت نماید.

   در نهایت لازم است که قرار داد را که به تایید خریدار و فروشنده رسیده است، امضا کنید. دقت داشته باشید که قبل از امضای قرارداد لازم است تا مشخصات کامل ملک را به طور دقیق بررسی کنید و ریز جزئیات موارد ذکر شده را با ملک مورد نظر تطبیق دهید. دقت کنید که پروسه خرید ملک در کشور فرانسه از ابتدا تا ثبت نهایی می تواند حدودا سه ماه طول بکشد و گهگاهی می تواند طولانی تر هم شود.

   ذکر این نکته ضروری است که می بایست برای خرید ملک علاوه بر هزینه خود واحد هزینه های دیگری مانند مالیات و … نیز پرداخت شود. البته کل هزینه های اضافی مربوط به خرید خانه در فرانسه بیش از ده درصد کل ارزش ملک نخواهد بود.

   سوالات متداول در ارتباط با خرید ملک در فرانسه 2020

   1. آیا زندگی در فرانسه مناسب است؟

    بله فرانسه کشوری مناسب و جذاب همراه با شرایط اقتصادی و رفاهی خوب برای زندگی است.

   2. سرمایه گذاری در فرانسه به چه روش هایی امکان پذیر است؟

    برای سرمایه گذاری در فرانسه می توان از روش های ثبت شرکت و یا خرید ملک اقدام نمود.

   3. مردم فرانسه به چه زبانی سخن می گویند؟

    زبان رسمی مردم در این کشور فرانسوی است.

   4. آیا خرید ملک در فرانسه 2020 مقرون به صرفه است؟

    بله با خرید ملک در فرانسه 2020 می توان سرمایه گذاری مناسبی در این کشور داشت.

   5. آیا با خرید ملک در فرانسه 2020 اقامت فرانسه دریافت می شود؟

    خیر برای دریافت اقامت کشور فرانسه می بایست از روش های دیگری مانند کار در فرانسه اقدام نمود.

   6. در ابتدای خرید ملک در فرانسه 2020 خریدار می بایست چه مبلغی را به فروشنده پرداخت کند؟

    در ابتدا لازم است تا خریدار ده درصد از ارزش کل ملک را به فروشنه پرداخت نماید.

   7. آیا برای خرید ملک در فرانسه 2020 می توان از وام های بانکی استفاده نمود؟

    بله دولت برای خرید ملک در فرانسه وام های بانکی در اختیار خریداران قرار می دهد.

   8. آیا برای خرید ملک در فرانسه 2020 می توان از ویزای توریستی استفاده نمود؟

    بله فرد می تواند با اخذ ویزای توریستی وارد این کشور شده و اقدام به خرید ملک نماید.

   9. آیا با خرید ملک در فرانسه 2020 امکان دریافت ویزای همراه وجود دارد؟

    در این حالت به همسر و فرزندان شخص صرفا ویزای توریستی اعطا می شود.

   10. برای خرید ملک تجاری در فرانسه دولت چه مقدار وام به خریدار خواهد داد؟

    دولت فرانسه در این حالت تا شصت و پنج درصد از کل مبلغ را به افراد خواهد داد.

   11. هزینه خرید واحد مسکونی در مرکز شهر های فرانسه چقدر است؟

    قیمت هر متر مربع واحد مسکونی آپارتمانی در مرکز شهر های فرانسه بین سه هزار تا دوازده هزار و پانصد یورو می باشد.

   آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

    فرم مشاوره فوری

    مطالب مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.