ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی

افراد جهت ثبت شرکت در اسلواکی باید یک مجوز تجاری از یک مرکز دولتی اسلواکی کسب کنند همچنین برای تاییدیه شرکت،بیمه اجتماعی قبل از شروع کار جهت کارکنان الزامیست.

  فرم مشاوره فوری

  شرایط ثبت شرکت در اسلواکی

  اولین گام بعد از مهاجرت اسلواکی که نهادهای تازه تشکیل شده باید انجام دهند، انتخاب نام برای شرکت جدید خود در ثبت نام تجاری است که یک روز طول می کشد و نتیجه آن صدور گواهی رزرو نام است. پس از آن اسناد خاصی که باید تأیید شوند در دستور کار است.اسناد اصلی شرکت عبارتند از:

  • Memorandum of Association یا یک قرارداد مبنایی و در موارد خاص
  • مقررات انجمن شرکت های خصوصی با محدودیت زمانی که شرکت های سهامی باید در مورد تاسیس رعایت کنند.
  • Articles of Association که شخص متقاضی باید ارائه دهد.

  مجوز تجاری در اسلواکی

  یک مجوز تجاری باید از یک مرکز دولتی اسلواکی کسب شود،که شماره مالیات منحصر به فرد درآمد و ثبت نام در شرکت بیمه بهداشت را فراهم می کند. گام زیر ثبت نام اسناد تجاری در اسلواکی را بر اساس اسناد و اطلاعات نشان می دهند:

   فرم مشاوره فوری

   • اثبات منحصر به فرد نام
   • یک گواهی بانکی با اشاره به سرمایه
   • یادداشت انجمن
   • قانون تصویب و مقرراتمجوز تجاری در اسلواکی

   آخرین نیاز برای ادغام نهاد یا ثبت شرکت اسلواکی در طول 8 روز از اولین قرارداد استخدامی و ثبت نام تمام کارکنان باید صورت گیرد؛ برای تاییدیه شرکت،بیمه اجتماعی قبل از شروع کار جهت کارکنان الزامیست. متخصصان تشکیل دهنده موسسه(توسعه گران مهر) در اسلواکی می توانند به شما کمک کنند که شرکت خود را در این کشور تاسیس کنید.

   دیدگاه اقتصادی در اسلواکی

   بسیاری از بازرگانان خارجی عمدتا به دلیل محیط مالی (ارز در EUR، مالیات مسطح 19٪، مالیات بر سود تقریبا 0٪ است) مایل به کسب و کار در اسلواکی هستند. همچنین برای نیروی کار آموزش دیده فراوان این اقدام دلیل محکمی است. اسکاتلند در اروپای مرکزی با زیربنای بسیار توسعه یافته، محیط مناسب برای معامله گران است. اسکاتلند یک عضو ناتو، اتحادیه اروپا، OECD، WTO است که محیط اقتصادی پایدار را تضمین می کند. این کشور معاهدات دوگانه مالیاتی را با بیش از 60 ایالت امضا کرده است و چشم انداز جذابی را برای کارآفرینان برای راه اندازی شرکت در اسلواکی ارائه می دهد.

   علاوه بر این، متخصصان ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) می توانند در صورت نیاز به کمک قانونی در اسلواکی و همچنین شرایط مهاجرت اسلواکی، با قرار دادن شما در تماس با شرکای خود، به شما در استفاده خدمات شرکت در اسلواکی و دیگر کشورها مانند بلژیک، سیشل، کانادا یا ایالات متحده کمک کنند.

   آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

    فرم مشاوره فوری

    مطالب مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.