تحصیل در روسیه

تحصیل دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

تحصیل دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با تحصیل دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه و برخی شرایط تحصیل در روسیه در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

هزینه شهریه تحصیل دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

شهریه ی سالانه، وابستگی زیادی به دوره ی انتخاب شده دارد. برای بررسی دوره های بدون مدرک،قوانین دوره های فردی را مطالعه کنید.

هزینه ها برای 1 سال آکادمیک 2016-2017، از کشورهای شامل ویزا در کمپ دانشگاه مرکزی Kazan به ترتیب زیر است:

  • آموزش پیش دانشگاهی (1 سال): 84000 روبل (1374 دلار آمریکا)
  • آموزش پیش دانشگاهی (1 سال و نیم): 126000 روبل (2061 دلار آمریکا): پرداخت در 2 نویت صورت می گیرد. (ترم اول و دو ترم بعد)

تحصیل دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

آموزش ویژه زبان روسی تحصیل دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

این برنامه، ویژه ی دانشجویان مهمان خارجی است که در مقاطع لیسانس و پس از آن تمایل به یادگیری زبان روسی برای اهداف حرفه ای دارند.

لزومات آموزشی و مهارت های زبانی موردنیاز

برای ثبت نام در این دوره ها به هیچ مهارت زبانی ویژه یا آموزش خاصی نیاز نیست. با این وجود، اطلاعات دقیق درباره ی آموزش و مهارت های زبانی دانشجو به ما در انتخاب دوره ی آموزش زبان مناسب برای وی جهت تحصیل در دانشگاه فدرال Kazan کمک می کند. مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی می توانند شما را در اخذ پذیرش تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه مشاوره و راهنمایی دهند.

قوانین ثبت نام تحصیل دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

متقاضیان دوره های دانشجوی مهمان 1 ترمه و 1 ساله، باید یک توصیه نامه از مسئول، موسسه یا دپارتمان محل تحصیل قبلی خود همراه داشته باشد.

گواهی نامه:

شرکت کنندگان در دوره یک گواهی نامه از واحد آموزش دانشجوی دانشگاه فدرال Kazan دریافت خواهند کرد. پس از اتمام دوره، این گواهی نامه به دانشجو اهدا خواهد شد.

برنامه ی ویژه آموزش زبان روسی

شامل یک دوره ی 24 ساعت در هفته می شود که در آن تمام اقلام موردنیاز جهت آموزش، مشاوره و همکاری برای ثبت نام و ویزا، دسترسی به اطلاعات دانشگاه فدرال Kazan و منابع ارتباط و همکاری جهت یافتن محل اقامت فراهم می گردد. همچنین موسسه به دانشجویان برای حل مشکلات احتمالی در طول دوره یاری می رساند.

شرح برنامه:

این دوره ی آموزشی شامل برنامه ی آموزش 24 ساعت در هفته، متشکل از 20 ساعت کلاس های تمرینی یادگیری روسی در گروه های 8 تا 10 نفره (تمرین هایی نظیر مکالمه،آواشناسی، گرامر کاربردی، خواندن و سبک شناسی کاربردی) و 4 ساعت سمینارهای انتخابی در گروه های 10 تا 12 نفره می شود. برنامه ی آموزشی می تواند با مطالعات منطقه ای تکمیل گردد.

مطالعات گسترده ی زبانی پیش از ترم(در آگوست)

با پرداخت هزینه ی اضافی قابل دسترسی است اما ضروری نمی باشد.

طول مدت دوره ی آموزشی

1 ترمه و 1 سال تحصیلی (اگر طول مدت دوره کمتر از 1 ترم باشد، بررسی های لازم مالی صورت خواهد گرفت.)

حداکثر مدت برنامه

2 ترم از 1 سپتامبر و 1 فوریه( درتاریخ 1 فوریه دانشجوی جدید ثبت نام نمی شود مگر آنکه در درخواست های گروهی گروه های بزرگ تر از 5 نفر باشد.)

آخرین مهلت ارسال فرم درخواست 2 ماه پیش از شروع دوره می باشد.

شهریه تحصیل دوره پاتفک دانشگاه کازان  (2016-2017):

  • دوره ی 1 ترمی: 660000
  • دوره ی 2 ترمی: 132000

قیمت ها به روبل روسیه است و البته ممکن است دارای تغییراتی نیز شود.

این نرخ تنها شامل شهریه و هزینه ی ثبت نام می شود. هزینه ی محل اقامت، بیمه، ثبت نام های مختلف و هزینه های مرتبط با ویزا و همچنین هزینه های احتمالی بانکی هیچ کدام شامل این نرخ نمی شوند.

اگر تصمیم به شرکت در برنامه برای مدت زمانی کمتر از 1ترم دارید (4 ماه یا کمتر)، هزینه ی تحصیل شما ماهانه محاسبه خواهد شد:

  • شهریه ی ماه اول 13000-15000 روبل و برای هر ماه پس از آن 11100-13000 روبل خواهد بود.
  • هزینه ی دوره ی کم تر از یک ماه، معادل هزینه ی یک ماه کامل محاسبه خواهد شد.

شهریه هایی که در قالب دوره های دراز مدت هستند، به صورت توافقی دوطرفه و برای هر دانشجو به صورت فردی معین خواهد شد، بنابراین می تواند با نرخ های ذکر شده، تفاوت داشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون تحصیل پزشکی در دانشگاه کازان روسیه می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *