تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه 2018

تحصیل در ترکیه 2018

دانشجویان بین المللی طبق برنامه تحصیل در ترکیه 2018 در صورتی که در سطح عالی تحصیل کنند باید بورسیه شوند همچنین جهت شرایط تحصیل کارشناسی برنامه هایی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است.

بورسیه تحصیل در ترکیه 2018

دانشگاه های برای تحصیل در ترکیه درهای خود را برای دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا باز کرده است. بورس تحصیلی با امکانات و تحصیلات عالی در دانشگاه های معتبر ترکیه به شما کمک خواهد کرد تا دیدگاه های جدیدی را به دست آورید و در توانایی های حرفه ای خود یک قدم از دیگران جلوتر باشید. بورسیه تحصیلی ترکیه غیر قابل بازگشت است.بورس تحصیلی ترکیه فقط برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود که در سطح تحصیلات عالیه و تکمیلی پذیرش شوند. هدف از بورس تحصیلی ترکیه، بهبود درک متقابل با دیگر کشورها و کمک به غنای اطلاعات جهانی با رویکرد مردم محور است.

آموزش در ترکیه

شرایط تحصیل ترکیه علاوه بر ارائه فرصت های آموزشی در مقیاس بین المللی و همچنین دانش و تجربه فراوان، بورس تحصیلی را نیز برای دانشجویان برجسته بین المللی از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه های معتبر خود ارائه می دهد.تقاضانامه های مرتبط با کمکهای مالی تركیه 2018 بزودی آغاز خواهد شد. تقاضانامه ها برای متقاضیانی که مایل به تحصیل در رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستند، باز هستند.

آموزش در ترکیه

شرایط تحصیل در ترکیه

شرایط انتخاب جهت برنامه های تحصیلی کارشناسی به قرار زیر می باشد:

  • شهروند کشور دیگری غیر از ترکیه باشد (هرکسی که قبلا تابعیت ترکیه داشته یا قبلا در آنجا اقامت داشته باشد نمی تواند درخواست کند)
  • دانشجوی ثبت نام شده در دانشگاه های ترکیه در سطح تحصیلی که آنها درخواست می کنند، نباشد
  • باید از یک موسسه تحصیلات متوسطه فارغ التحصیل شده باشد
  • برای برنامه های تحصیل پزشکی ترکیه در دوره کارشناسی، زودتر از تاریخ 01.01.1996 متولد نشده باشد
  • دارای حداقل متوسط معدل، نمره دیپلم، امتحان ملی یا نمره امتحان بین المللی باشد (90 ٪ برای علوم پزشکی، 70٪ برای سایر برنامه های کارشناسی).

اگر شما متقاضی جهت کسب اطلاعات کامل تر در خصوص هزینه زندگی ترکیه هستید می توانید با مراجعه به موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) با مشاورین ارشد حقوقی این موسسه،مشورت کنید.

[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[button type=”rd_3dstroke_bt” size=”mediumlarge_rd_bt” t_color=”#ffffff” b_color=”#2fa5dd” b_hover_color=”#79b900″ radius=”5″ url=”http://www.estahbanaty.org/study/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC/” position=”ta_center”]شرایط تحصیل در کشورهای دیگر[/button]
[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ posts_per_line=”3″ category=”education-sending-students”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *