تحصیل در سوئیس

تجربه تحصیل در سوئیس

تجربه تحصیل در سوئیس

با توجه به تجربه تحصیل در سوئیس تعداد محدودی از کمک های دانشجویی به دانش آموزان برجسته فوق لیسانس توسط Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne اعطا می شود. جایزه مبتنی بر موفقیت تحصیلی از یک بسته آموزشی مالی از پیش تعیین شده در هر سال تحصیلی تشکیل شده است.

تجربه تحصیل در سوئیس

سوئیس با غذاهای شگفت انگیز، چهار زبان ملی و بیش از 1.5 میلیون نفر جمعیت یک تجربه مطالعه بین المللی و زندگی را ارائه می دهد. بیش از 50،000 دانشجوی بین المللی، بیش از 20 درصد کل دانش آموزان این کشور برای تحصیل در سوئیس اقدام می کنند. هزینه آموزش سوئیس به طور قابل توجهی پایین تر از بسیاری از کشور های اروپایی است، با وجود اینکه هزینه تحصیل کم است افراد می توانند بورسیه های دولتی و دانشگاهی بگیرند.

بورس تحصیلی در سوئیس

بورس تحصیلی دولتی به دانش پژوهان و محققان در تمام زمینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی سوئیس، موسسات فناوری فدرال، موسسات کاربردی ارائه شده است، که شرایط اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس از طریق کمیسیون دولت فدرال برای دانشجویان خارجی در دسترس است.

بورس تحصیلی در سوئیسبورس اوراق بهادار اراسموس Mundus تحت حمایت کمیسیون اروپا، همکاری بین موسسات آموزش عالی اروپایی و کشورهای جهان سوم را برای ترویج منابع انسانی آموزش دیده ارتقاء می بخشد. دانش آموزان تحصیلات عالی در سرتاسر جهان واجد شرایط برای بودجه هستند و به آن ها اجازه می دهند در برنامه تحصیلی Erasmus Mundus شرکت کنند.

دانشجویان بین المللی در سوئیس

دانش آموزان بین المللی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در ETH Zurich هستند واجد شرایط دریافت برنامه تحصیلی می شوند. برنامه بورس تحصیلی و فرصت های تحصیلی (ESOP) مطالعات کامل و هزینه های زندگی و نظارت بر تمام دوره تحصیل، برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد (MSP) و هزینه تحصیلی را شامل می شود. این برنامه برای دانشجویان ملی با پرونده های عالی دانشجویان باز است. کمک های کارشناسی ارشد UNIL، ده کمک سالانه کارشناسی ارشد در بسیاری از زمینه ها به دانشجویان بین المللی برجسته بر اساس فضایی رقابتی اعطا می شود. دریافت کنندگان در دانشگاه لوزان یک دوره مالی ماهانه دریافت می کنند.

زبان تحصیل در سوئیس

موسسه فارغ التحصیل ژنو تعداد زیادی از بورس تحصیلی جهت تحصیل دکترا در سوئیس به صورت سالانه ارائه می دهد. با چهار زبان مادری از جمله فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و Romansh، می توانید در سوئیس تحصیل کنید. دانش آموزان فرصت دارند تا مهارت های فعلی زبان را یاد بگیرند. مطالعه و تحصیل در مورد برنامه های تجاری، در سوئیس به عنوان مرکز تجارت اروپا، بسیار عالی و هیجان انگیز است. سوئیس به خصوص در زمینه های مهمان نوازی، بانکداری، داروسازی و مواد شیمیایی جایگاه ویژه ای برای یادگیری و کار است. کشور متعهد به سرمایه گذاری در آموزش و پژوهش است، به همین دلیل، بسیاری از شرکت های چند ملیتی در اینجا مستقر هستند.

شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به سوئیس را به مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بسپارید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *