تحصیل در کانادا

بورسیه دانشگاه مک گیل کانادا

بورسیه دانشگاه مک گیل کانادا

دفتر کمک های دانشجویی و بورسیه دانشگاه مک گیل کانادا برنامه های پشتیبانی مالی را که بر اساس شایستگی و نیاز همه دانش آموزان در مک گیل است، مدیریت می کند. این بخش اطلاعاتی در مورد بورس تحصیلی و برنامه های کمک آموزشی دانشجویان آینده و دانشجویان فعلی ارائه می دهد.

دریافت بورسیه دانشگاه مک گیل کانادا

جهت تحصیل در کانادا دانشکده های مک گیل پیشنهادات خاص خود را برای اعضای هیات علمی ارائه می دهند. این دانشکده ها عبارتند از موسیقی، دندانپزشکی، قانون و پزشکی. متقاضیان دندانپزشکی، قانون و پزشکی که قبلا دارای مدرک دانشگاهی هستند، باید درمورد جوایزی که در دانشکده های مربوطه دارند، جوایز تحصیلی خود را درج کنند.  دو نوع بورس تحصیلی ورودی به صورت مرکزی در این دانشگاه وجود دارد:

  • بورس های تحصیلی در کانادا یک ساله، با ارزش 3000 دلار (غیر قابل تجدید)
  • بزرگ ترین بورس تحصیلی بین 3000 تا 12000 دلار  (سالیانه تا 4 سال قابل تمدید است، معیارهای تمدید مذکور)

بورسیه تحصیلی در مک گیل کانادا

بورسیه تحصیلی در مک گیل کانادا

جوایز متعدد خارجی در هر سال از سوی تعدادی از انجمن ها، شرکت ها، سازمان ها و بنیادها در دسترس است. برنامه ها و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کانادا به طور مداوم ارائه می شوند. دانشگاه مک گیل متعهد به حمایت از تحصیلات دانشگاهی دانشجویان واجد شرایط کارشناسی که نیاز به کمک مالی دارند، می باشد. برنامه ریاست دانشگاه به دانشجویان وروردی جدید که از خانواده های کم درآمد نیازمند مالی هستند، بورسیه تحصیلی ارائه می دهد. کسانی که واجد شرایط تقاضای این بورس تحصیلی هستند، شامل موارد زیر می باشند:

  • تازه پذیرفته شدگان سال اول
  • مقطع کارشناسی ارشد
  • دانشجویان سال اول ورود به برنامه های حرفه ای در پزشکی و قانون

مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) به شما اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه دفتر ما می تواند به دانشجویان بین المللی، فارغ التحصیل و دکتری کمک کند، می دهند، در نهایت شما سیاست و مقررات مهم مربوط به اشکال مختلف کمک و جوایز را خواهید یافت.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *