تحصیل در روسیه

باشگاه ها و مراکز ورزشی دانشگاه پزشکی رودن روسیه

باشگاه ها و مراکز ورزشی دانشگاه پزشکی رودن روسیه

در سال 2011 دانشگاه دوستی ملل روسیه تمامی مسابقات دانشگاهی روسیه را با موفقیت پشت سر گذاشت و خود را با نام دانشگاه روش های معمول زندگی سالم ثبت کرد. این دانشگاه تشکیل شده از یک استادیوم بزرگ با جای اختصاصی جهت استقبال از تماشاچیان، سالن ژیمناستیک، سالن ورزشی، زمین های ورزشی در فضای سر بسته، سالن تنیس، شرایط و امکانات مربوط به اسکی و همچنین ژیمناستیک در فضای باز که به دانشجویان این اجازه را می دهد در تمامی فصول سال و درهر شرایط آب و هوایی به ورزش دلخواه خود بپردازند. دانشجویان از 45 باشگاه ورزشی انتخاب شده و بعد از انتخاب شدن می توانند 40 شاخه ورزشی را ارزیابی کرده و یکی را انتخاب کنند. این شاخه های ورزشی عبارتند از: بدبینتن، بکس، والیبال، بسکتبال، یوگا، مینی فوتبال، اروبیک، ژیمناستیک، یوگا و غیره.

 

امکانات ورزشی و تفریحی دانشگاه پزشکی رودن

این دانشگاه سالانه خدمات ورزشی و تفریحی خود را به شرح زیر ارائه می دهد.

  • فستیوال های مربوط به فرهنگ های قومی:

کشورهای آمریکای لاتین و کشورهای حوزه رودخانه کاریب در ماه آپریل، خاورمیانه و آسیای مرکزی در ماه مارچ، آفریقا در ماه آپریل، آسیای شرقی در ماه دسامبر فستیوال خود را برگزار می کنند. برنامه های این فستیوال شامل نمایشگاه های قومی، کنفرانس، میزگرد، مسابقات ورزشی و فیلم می باشد.

  • فستیوال های دانشجویان:

فستیوال های دانشجویی درون دانشگاهی(در ماه نوامبر)، فستیوال دانشجویی بین دانشگاهی که در خود ساختمان دوستی برگزار می شود( در ماه آپریل و می) ، فستیوال دانجویی نواحی غربی

  • رویدادهای ورزشی:

دانشگاه دوستی ملل SPARTAKIAD روسیه با 10 شاخه ورزشی

مسابقات منطقه ای در شاخه های ورزشی مختلف

  • مرکز فرهنگی بین المللی دانشگاه دوستی ملل روسیه:

مرکزی فرهنگی بین المللی دانشگاه دوستی ملل روسی. در این مرکز دانشجویان حق انتخاب موسیقی های پاپ، موسیقی قدیمی، موسیقی سبک سوئدی، دراماتیک، لاتین، غربی و رقص های پاپ را دارند. در آنجا یک تاتر نوپا و جوان و همچنین یک گروه بین المللی ریتم های دوستی نیز به چشم می خورد. درصورتیکه مایل به شرکت در این بازی ها و مسابقات هستید، کدام کلوپ را انتخاب می کنید.

  • کلوپ شادی:

تیم دانشگاه دوستی ملل روسیه تنها تیم در اتحادیه بین المللی kvn می باشد که یک ست کامل از مدال هارا داراست. جنبش kvn  در سال 1996 آغاز شد. از آن پس سیستم kvn  به همراه قوانین آن کامل شکل گرفت.

وضعیت اشتغال فارغ التحصیلان بین المللی

دانشگاه دوستی ملل روسیه  با کارمندان بلقوه ای که به طور فعال در آموزش حرفه ای جوانان شرکت می کنند همکاری دارد. دانشجویان ما به این دانشگاه اعزام شده و جهت تعلیم جوانان دوره آماده می شوند و دانشگاه نیز به انان کمک خواهد کرد تا از لحاظ دانش و مهارت کانل شوند.ما سالانه با این دانشگاه وارد یک توافق نامه جدید خواهیم شد و توافق نامه های قدیمی را گسترده تر خواهیم کرد. یکی از آنها توافق نامه های بلند مدت است که شرکت های بین المللی و روسیه رهبری آنرا به عهده دارند.علی الخصوص همکاری دانشگاه دوستی ملل روسیه با برنهای جدید جهانی مثل IBM , NESTLE, PWC, SIMENSE ,COCA COLA..این دانشجویان ممکن است بعدا بواسطه شرکتی که توسط آن مورد آموزش قرار گرفته اند پیشنهاد کاری داشته باشد. داشتن یک رزومه عالی هنگام آموزش دلیل دیگری برای استخدام دانشجویان می باشد. دانشجویان می توانند دوره های تعلیم خود را در کمپانی های خارج از دانشگاه نیز بگذرانند.

مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی آماده ارائه مشاوره اخذ پذیرش تحصيل پزشكي و دندانپزشکی در دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسيه می باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *