اقامت گرجستان
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

کارت اقامت گرجستان درواقع مجوزی است که به شهروندان و اتباع خارجی این حق را می دهد که به صورت موقت در خاک این کشور حضور و اقامت داشته و فعالیت های متفاوتی را در قلمرو آن انجام دهند. درضمن این عزیزان بعد از اخذ اقامت نیز می توانند برای همراهان و فامیل درجه یک خود( همسر و فرزند زیر 21 سال) دعوتنامه فرستاده و درخواست اقامت دهند.

اقامت در گرجستان

اخذ اقامت گرجستان

جهت اخذ اقامت گرجستان، متقاضیان باید شخصا و یا بواسطه یک نماینده قانونی، با مراجعه به سازمان های منطقه ای مربوط به آژانس توسعه خدمات عمومی که شاخه ای از مراکز خدمات دهی عمومی می باشد و یا حتی با مراجعه به سایت های مربوطه این سازمان ها به صورت آنلاین درخواست دهند. درباره اقامت گرجستان بیشتر بخوانید.

مدارک مورد نیاز و همچنین مدارک ضمیمه شده به ان باید حتما به مقامات گرجستان در خودکشور گرجستان ارائه شود.

درضمن باید خاطر نشان کرد این مدارک باید به یکی از دو زبان انگلیسی و روسی ترجمه شده و سپس ارائه شده باشد. مثلا درصورت ارائه این مدارک به زبان انگلیسی دیگر نیازی به ارائشان به زبان روسی نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به گرجستان با مشاوران موسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس بگیرید.

اقامت در کشور گرجستان

کشور گرجستان برای موارد زیر مجوز اقامت را برای متقاضیان صادر می کند.

  • اقامت کاری: این اقامت به افرادی داده می شود که قصد شروع کار و درآمدزایی در این کشور را دارند که البته بعد از چند سال کار در این کشور حتی می توانند اقامت دائم را نیز کسب کنند.
  • اقامت تحصیلی: این نوع اقامت به افرادی داده می شود که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه ها و موسسات عالی این کشور را دارند.
  • اقامت همراهان: این نوع اقامت به همراهان افرادی تعلق گرفته که از قبل بواسطه یکی از شیوه های مهاجرتی اقامت این کشور را اخذ کرده و حالا قصد بردن همراهان خود را دارند. همراهان عبارتند از همسرو فرزند زیر 18 سال . البته گاهی اوقات طبق یک سری شرایط پدر و مادر هم بعنوان همراه محاسبه می شوند.

جهت کسب اطلاعات کامل تر در زمینه شرایط مهاجرت به گرجستان میتوانید با مشاوران موسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس بگیرید.

[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[rd_line color=”#79b900″ line_pos=”center”]
[carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ posts_per_line=”3″ category=”immigration”]
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *